Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 10, 2024, 17:42Ввважаю, що 1) відкриття таких тем  у той час, як кращі буквально кожну хвилину віддають свої життя під Авдіївкою і 2) участь в таких темах - недостойні.
Хтось вмирає, а хтось розважається, відкриваючи нові теми про срач.

Вже навіть інші ФУПчики почали звертати увагу, почали казати мол ви за...бали своїми срачами, створіть собі окремий підрозділ і там сріться, навіщо знову і знову тягнути срач на ФУП?

Тільки відкривається тема про срач, як зразу туди збігається різна шушуя, всякі бруднороті товстосракі Карови, ой вибачаюсь, пані Коровки (с), та інші. Саме головне, що ніде вони більше практично не дописують, а тільки бачуть таку тему, зразу злітаються як мухи на гімно.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 10, 2024, 18:27Вау!

Поклянетесь здоров"ям своїх дітей (С), натіві та ШЛ, що він повернув мені донати?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139594.msg27786472#msg27786472

Де можна побачити копії переказів мені тисяч і тисяч доларів, які я задонувала через ШЛ?

Це тільки за минулий рік, те, що пішло цього року, сюди не входить.



Чи будь-які інші докази, що таке сталося?

А тепер ПРАВДА.

Єдині гроші, які мені коли-небудь повернув Хома, була приблизно сотка баксів, які я послала йому, щоб Бандерівець на оплачував пересилку мого пакунка 54-ій бригаді, із власної кишені. Він образився, влаштував перформанс і посилав мені ці кошти назад 4 (!) рази. Після цього я заблокувала свій пейпал і ШЛ не міг і не може повернути мені ніякі гроші, якби він і хотів.

В кінці-кінців я передала ці кошти натіві (навіть більше, ніж коштувала сама пересилка) через Сергія, який переслав їй. Частина пішла Бандерівцю, а частину взяла натіві на свої потреби.

Ось тут допис Бандерівця, який підтверджує цей факт.

За фактом мені ніхто ніякі гроші не повертав.

А тепер подивіться на те, що вони сказали і зробили і задайте собі це питання.

Це чесні люди?

Це порядні люди?

Ви бажаєте мати справу з такими "волонтерами"?

Я - ні і давно умила руки  :smilie9:.
А самі беруть ПРИЗИ
Лижуть, беруть ПРИЗИ, плюються і знову лижуть, беруть ПРИЗИ і знову плюються...  :gigi:

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 10, 2024, 18:51Пані Злата - це та, яку ти у свій час обзивав "ватою", а вона тобі закидала, що ти "бігав і чморив Віку"? це ті ж самі люди?  :lol:  :lol:  :lol:

Що значить "пасеться тут"? я не маю права читати Єрмачку? ЛОЛ!

А факти такі. Під час свого бану на Єрмачці ШЛ, заявивши, як він мною гидує, прибіг сюди, зареєстрував свій ЧЕТВЕРТИЙ нік і скакав під ним, вкравши історію юзера Саме Так з Єрмачки.

В цьому пості я кажу, що ігноруватиму ШЛ, якщо він ігноруватиме мене. Але він не тільки не зробив цього, а вилив на мене купу лайна перед своїм забаном.

А прибіг саме тому, що після роздачі донатів я їх добряче послала і поставила в ігнор..

То він почав мені слати в приват скріни, як він мною гидує :facepalm:. А на другий день прибіг, зареєстрував четвертий (!) нік і почав тут скакати поряд з тою, ким так гидує, що кушать нє могєт :laugh: .
А тепер пані Коровка, пані Злата (с)  :gigi:

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 10, 2024, 18:56Йому - ТРЕБА! :laugh:  Йому та їм тут медом намазано.

Якщо я перестану постити чи згадувати його, він же в депресію впаде.

Коли я думала, що закрию свій бложик, він тут був через 5 секунд і казав - ну ти той, не пропадай, заходь на Єрмачку!

ГидуєТМ  :smiley24:
Мене дивує такий аргумент, що ми тут, бо лижимо за ПРИЗИ.

По-перше, всі призи пішли на ЗСУ.
А майже всі навіть через них на 54-бригаду.

По-друге, якщо іти за цією логікою, то всі ті, хто ходить сюди, потім тягають цитати на ФУП, відкривають на ФУПі теми для срачу, вчитуються в кожне тут слово, речення, напевно образилися, бо бажають напевно також лизати за ПРИЗИ, а їх тут під VPN не реєструють.

Ну чого тоді сюди лізти і читати тут все підряд?

Ну чого тоді намагатися тут в n-ний раз зареєструватися під VPN?
Щоб що? Щоб лизати за призи анонімно?

Ну може хтось встидається лизати відкрито, тому і намагаються зареєструватися анонімно і лизати анонімно.

Але адміністрація вирішила, що під VPN лизати не можна.
Хочеш лизати, тільки відкрито.
В глаза смотрєть і лизати.

Дехто навіть тут аж чотири ніки зареєстрував, щоб що? Щоб нализати на чотири рази більше?

 :gigi:

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 11, 2024, 09:44Бачу, М-3 не встиг продерти очі і що він зробив?

ПРИПЛАЗУВАВ сюди.

У мене навіть нема слів описати, що я про нього думаю. Сам той факт, що я бачу його айпішку в моїх логах, makes my blood boil.

Я тобі скільки раз казала більше сюди не приходити? Вали до своїх бридких кацапських подружок і дружків. Тобі тут нічого робити з нормальними людьми. Не забруднюй мій електронний простір своєю присутністю, від тебе тхне М-Є-Р-З-О-С-Т-Ь-Ю просто через монітор :smilie9:.

Штирить коров"ячим лайном і нечистотами.

Смердить протухлим протеїном на твоїй морді.

Дафай-дафай звідси і щоб я тебе тут ніколи не бачила!

Не заставляй мене сказати тобі щось навіть гірше, бо я це відчуваю і з усіх сил намагаюсь стримати себе.
Тут одно з двух, або:

1. Це любов (с)

або

2. В Барбадосі щось пішло не так

 :gigi:

Wednesday

#1105
Цитата: білий хорват від Лютий 11, 2024, 16:38Тут одно з двух, або:

1. Це любов (с)

або

2. В Барбадосі щось пішло не так

 :gigi:


Гарного дня і приємно тебе бачити, Хорвате!

Ти бачиш, яка тут Санта-Барбара?  :lol:  :lol:  :lol:

Оооо!

Щодо твого комента, то там щось пішло не так з моменту народження :smilie10:.

Мій чоловік вважає, що в нього на мене elementary school crush. Каже - don't push him too hard, you may never know how fragile people are  :lol:  :lol:  :lol, коли я там його колись тролила.

А я вважаю, що це не краш і не любов, а така темна, деструктивна пристрасть. Він мене і ненавидить, але не може ніяк відчепитися і let it go, і за це ненавидить вже себе. Ну себе, може, не ненавидить, але він розуміє, що це психологічна залежність, але і не може нічого з цим зробити.

Це свого роду хвороба. В нього те ж саме, що і в Бульки. Він навіть ще до того, як побачив мої фото, почав так само віртуально бігати за мною, рити та вишукувати, а вже коли побачив фоточки .... я ж казала, як він навіть друзів в канадських органах залучав, щоб знайти мене. Love-hate, під шкірою, як аутоімуннна хвороба, в якої в принципі не може бути лікування, крім  просто жити з цим. І тільки на Єрмачці я таких можу нарахувати чоловік 10, хоча в Бульки, М-3 і медведа це найяскравіше виражено.

До речі, я зайшла, а воно вже тут сидить, чатує  :smilie2:. А зараз побачив, що я тут, і втік :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 11, 2024, 17:33Гарного дня і приємно тебе бачити, Хорвате!
Привіт

Знову переймаєшся непотребом?

Залиш

Нехай собі живуть щасливо


Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 11, 2024, 17:41Привіт
Знову переймаєшся непотребом?

Відповідаю на брехню. До речі, ти бачив, що воно і тебе брудно оббрехало, вигадує і поширює плітки?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139594.msg27786067#msg27786067

ЦитатаТо Хорват Бозонародзення на канторі відсвяткував так що всю вспульну заригав і придумав про Хаймарс. Буває з перепою.

За це треба бити в морду носаком :smilie9:.

Причому не стилето (це була б його ultimate fantasy), а steel toe boot :smilie9:.

Воно стало надто багато собі дозволяти як для істоти, що волає про accountability :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 11, 2024, 17:48Відповідаю на брехню. До речі, ти бачив, що воно і тебе брудно оббрехало, вигадує і поширює плітки?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139594.msg27786067#msg27786067

За це треба бити в морду носаком :smilie9:.

Причому не стилето (це була б його ultimate fantasy), а steel toe boot :smilie9:.

Воно стало надто багато собі дозволяти як для істоти, що волає про accountability :smilie9:.


Я ж кажу, мабуть в Барбадосі щось пішло не так, якийсь злий він став, на всіх кидається.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 11, 2024, 16:10Мене дивує такий аргумент, що ми тут, бо лижимо за ПРИЗИ.

По-перше, всі призи пішли на ЗСУ.
А майже всі навіть через них на 54-бригаду.

По-друге, якщо іти за цією логікою, то всі ті, хто ходить сюди, потім тягають цитати на ФУП, відкривають на ФУПі теми для срачу, вчитуються в кожне тут слово, речення, напевно образилися, бо бажають напевно також лизати за ПРИЗИ, а їх тут під VPN не реєструють.

Ну чого тоді сюди лізти і читати тут все підряд?

Ну чого тоді намагатися тут в n-ний раз зареєструватися під VPN?
Щоб що? Щоб лизати за призи анонімно?

Ну може хтось встидається лизати відкрито, тому і намагаються зареєструватися анонімно і лизати анонімно.

Але адміністрація вирішила, що під VPN лизати не можна.
Хочеш лизати, тільки відкрито.
В глаза смотрєть і лизати.

Дехто навіть тут аж чотири ніки зареєстрував, щоб що? Щоб нализати на чотири рази більше?

 :gigi:

Він не реєструвався під ВПН, а звичайним айпі. Інакше б не був зареєстрований. Один чи два рази я реєструвала під ВПН, тому що мала 100-відсоткову впевненість, хто цей юзер і знала, що то не якась кацапня.

Good point про "лизати". Ці покидьки уже цілий рік на трьох форумах брудно коментували власні сексуальні фантазії і намагалися цим принизити нас. Так чому скавчать, коли мова йде про інший вид орального сексу? Чому Елка верещить про якусь мою чорноротість, але не бачить навіть в тій же темі "лизати за призи"?

Запам"ятайте, нечисть - на кожне ваше "лизати" тепер буде не тільки "смоктати", а і жорстка пенетрація - і не тільки у канал.

Будете, брудні збоченці, приймати у ВСІ orifices :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 11, 2024, 17:53Я ж кажу, мабуть в Барбадосі щось пішло не так, якийсь злий він став, на всіх кидається.

"Устал ат войни" і криза середнього віку. Дехто переносиить її дуже важко.

Впевнена, в тебе та Сергія її не було і не буде. Ви щасливі та позитивні люди і з високою здоровою самооцінкою.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 11, 2024, 15:38А самі беруть ПРИЗИ
Лижуть, беруть ПРИЗИ, плюються і знову лижуть, беруть ПРИЗИ і знову плюються...  :gigi:

Беруть гроші і оббріхують.

Це ж треба сказати, що він мені повернув ДОНАТИ! ось так тупо взяти і ляпнути. А там же читають і реально вірять їм.

І найголовніше, що вона з тих повернутих грошей взяла на власні потреби (на пересилку там не так багато і пішло) :smilie9:.

Мерзенні, брехливі потвори без честі і совісті  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 11, 2024, 17:54Він не реєструвався під ВПН, а звичайним айпі. Інакше б не був зареєстрований. Один чи два рази я реєструвала під ВПН, тому що мала 100-відсоткову впевненість, хто цей юзер і знала, що то не якась кацапня.

Good point про "лизати". Ці покидьки уже цілий рік на трьох форумах брудно коментували власні сексуальні фантазії і намагалися цим принизити нас. Так чому скавчать, коли мова йде про інший вид орального сексу? Чому Елка верещить про якусь мою чорноротість, але не бачить навіть в тій же темі "лизати за призи"?

Запам"ятайте, нечисть - на кожне ваше "лизати" тепер буде не тільки "смоктати", а і жорстка пенетрація - і не тільки у канал.

Будете, брудні збоченці, приймати у ВСІ orifices :smilie9:.
Ні, це я до того, що вони кажуть, що цей бложик нікому не потрібний, а я та Сергій тут є, бо ми лижимо за призи.

А самі n-ний раз пробують тут реєструватися.
Для чого?

Ти їх у двері, а вони у вікно лізуть.

Чого сюди лізти?
Чого тут сидіти по ночам, вичитувати все?
А потім на ФУП тягати, теми про срачі відкривати?

Відповідь одна
Вони також хочуть лизати
 :gigi:

Wednesday

#1113
Цитата: білий хорват від Лютий 11, 2024, 15:32Хтось вмирає, а хтось розважається, відкриваючи нові теми про срач.

Вже навіть інші ФУПчики почали звертати увагу, почали казати мол ви за...бали своїми срачами, створіть собі окремий підрозділ і там сріться, навіщо знову і знову тягнути срач на ФУП?

Кацапура робить це свідомо - адже ці теми відкриває або він, або М-3.

А за фактом Ганс правильно про них написав, раз вони вже потягли скріни з цужика:

ЦитатаИ вообще, любой и каждый из фуповских поцреотов, кто до сих пор или ранее не пошёл на фронт - это мразь, сцыкло, пидар, чмо, засранец и выбл**док. Любой. И насрать на их сраные "донаты"/ц/ на пресловутую "54-кутм" :fuck: 

Підписуюсь під кожним словом. І не треба забувати про чоловіків та дорослих синів всіх цих умовних шушобяк та чорноротих димихизи, які ніде не воюють, хоча б могли прийти в воєнкомат і піти добровольцями захищати їх тушки. А дмхз вже два роки скавчить, що Хорват та Сергій мають приїхати за неї воювати (про власного той боя :bluet:  вона ні гугу).

І ще Ганс дав нищівну оцінку, що реально собою представляє 2П. Невже дурачок М-3 цього не бачить і не усвідомлює, що його юзають втемну?

https://zugunder.com/index.php?topic=393472.0

ЦитатаДа *** он клал на Неньку, просто скрывает свою нелюбовь и презрение ко всему украинскому. Нельзя у Клюпи иначе: мартышки предадут обструкции, потому он им подмахивает. А так он по натуре имперец тот ещё. Великоросс.
'
Ну в нас же всі цитатки занотовані. Любить М-3 смоктати у кацапа і ніякого сексуального насильства - все по взаємній згоді and mutual enjoyment :bluet:.

Там взагалі зачотна темка. Знатно топчуться по 2П, в він тільки повискує :bluet: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаТільки відкривається тема про срач, як зразу туди збігається різна шушуя, всякі бруднороті товстосракі Карови, ой вибачаюсь, пані Коровки (с), та інші. Саме головне, що ніде вони більше практично не дописують, а тільки бачуть таку тему, зразу злітаються як мухи на гімно.

Я написала Елці в приват - а де ти була, коли с**ка димихизи злобно булила Сергія і відкрила на нього іменну тему, після того, як він зібрав велику суму грошей на 54-у?

А вона ницо мовчить. Бо боїться відкрити рот, знаючи, що за 5 секунд буде завалена коров"ячим лайном.

До речі, за логікою тупого копитного бидла, її власного чоловіка вбило струмом за її гріхи. І писати таке про інших дітей, самій маючи дорослого сина під час війни, може мати абсолютно відбите безмозгле створіння. Вона собі наговорила на 10 карм по сукупності по відношенню до цілої купи людей, мразь :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 11, 2024, 18:00Ні, це я до того, що вони кажуть, що цей бложик нікому не потрібний, а я та Сергій тут є, бо ми лижимо за призи.

А самі n-ний раз пробують тут реєструватися.
Для чого?

Ти їх у двері, а вони у вікно лізуть.

Чого сюди лізти?
Чого тут сидіти по ночам, вичитувати все?
А потім на ФУП тягати, теми про срачі відкривати?

Відповідь одна
Вони також хочуть лизати
 :gigi:

Вони нами живуть. 2П і М-3 накатали 7 сторінок на фупі про ЧУЖУ жінку. 2П там розпинався про який гарний і крутий Лорік. Ну це, як то кажуть, debatable, а за фактом він витратив купу часу на мене. Звісно, я цим брєзгую - воно мені огидне на генетичному рівні, але ж поки не прийшов модер, я нічого з цим зробити не можу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 11, 2024, 15:17Рука, яка не влазить у банку (с), робить враження не тільки на жінок.  :laugh:


О, там теж темна, непереборна пристрасть :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 11, 2024, 15:20В цих дописах проскакують всі ознаки заздрості до інших, щоб доказати, що я не гірший.


Ура! Пішли перші бани! Правда, і мене забанили, але мені-то пофіг :lol: (думаю, за велику кількість доповідей). Сергія теж, але в нього є цей форум.

Але поки не забанили 2П ... чекаємо.

Дякую, модере! З цього приводу перестану називати Єрмачку Єрмачкою  :gigi:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1118
ЦитатаДо 4 ранку. Рекорд.

М-3 розбуди серед ночі і спитай, який час в Калгарі, із закритими очима видасть :laugh:. Мене спитай, який зараз час в Лондоні - я така what the hell, man?? :Sho_za:

Він і мої рекорди перебування в інтернеті знає? :smilie10:

Відслідковує кожен крок :smiley24:.

ПС. До речі, на картинці, де вовчиця з намальованими нігтями з стілето, там краєвид ... Лондона :facepalm:. Причому я не робила такий запит у Бінгу - воно саме таке намалювало  :laugh:.

Karma is a bitch she-wolf 1&.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаБачу Хорват всплив
.

Хорват не ВСПЛИВ. То ти, formerly ШЛ, cпливаєш там де не треба чи не треба :smilie9:

ЦитатаПан Хорват, ходь до мнє.

Хорват тобі не хлопчик на побігушках. "Ходь сюди" - так 3П до себе будеш підзивати, хамидло бруднороте  :smilie9:.

ЦитатаРозкажеш за призи у 200 євро

Спочатку розкажеш про більше 5 тисяч, які ти нализав на траки без формальних розписок. Не лізь в чужі кишені :smilie9:

Цитатаі своє відношення до першого посту.

Пороть скотт (С) Димихизи має до Хорвата те, що ти маєш до мене. Тебе вона тупо оцінює як шматок відносно молодого м"ясця, а Хорват has captured her heart and soul. Він привабливий, розумний, харизматичний і, найголовніше, клав на неї великого і товстого. Тому вона і регулярно скавчить, як він "сбіг" і як має приїхати за неї воювати, поки її власний чоловік в неї під спідницею.

ПС. За Хорвата я теж горло перегризу  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.