Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Спочатку пара коментів особисто для ШЛ.

Вчиш тебе, вчиш, і ніяк не дійде до тебе, що не можна так підставлятися, expose yourself :facepalm1:. Ну всі ж зрозуміли, де тут високорангова сучка порилась  :lol:. Ну я розумію, що в тебе нема практичного досвіду на такі речі, але ж come on, man!(С) :facepalm:.

Ну частково це через твій inherent мазохізм. Але якщо ти гомо сапієнс, ти повинен контролювати себе і свої пориви. Бо ж потім сто раз пошкодуєш, що так зробив, і будеш почувати себе погано. Як ти сам сказав - нафіга??

І не дуже інтелектуально замутив все. Практично підірвався на власній петарді, а назвати те, що учинив з тобою Татусь, я вже і боюсь після вчорашнього  :lol:.

І ще твоя проблема - що ти граєш нечесно. В цьому різниця між тобою і авіатором, наприклад. Ти вчергове набрехав, нагазлайтив, перекрутив, навів наклеп. Дорослі чоловіки і порядні люди так  не грають. Вони виходять із шпагою чи мечем, а не з наперстком.

Тому ти до цього часу в моїх очах і малюк.

Тебе не можна ненавидіти чи карати чи битися з тобою на рівних. Тобі можна вчергове терпляче пояснити, витерти соплики, вставити в рота  :m0701:, gently ляпнути по попці та поставити в куточок навіть не на півгодинки, а на десять хвилин.

Будучи fully aware, що ця поведінка повториться знову і знову і знову, поки ти НЕ ПІДРОСТЕШ :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1041
Почнемо з кінця.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139594.msg27786453#msg27786453

ЦитатаЩо характерно, зайти і глянути в очі шановним українським жінкам, яких вона роками принижує істота боїться. Буде строчити соло на бложику луцького лайна.

Я вже пояснила, що такі теми - це порушення правил Єрмачки, за що, я сподіваюсь, відповідні особи будуть забанені (а я правил порушувати не збираюсь). Крім того, саме відкриття таких тем та генерація в них подібного лайна - аморальні під час війни.

А тут я просто відповідаю на звинувачення - маю право. І ви всі прийдете і прочитаєте ТУТ і піднімете нам прогляди :smiley24:.

Нема кому дивитися в очі. Наявність українського паспорта не робить когось українцем чи українкою. Я не поважаю цих істот ні як жінок, ні як патріоток :smilie9:.

Наприклад, дмхз роками розхитувала хейт проти емігрантів, які допомагають Україні. Вона знаходиться у топ-5 емігохейтерів Єрмачки і is prominently featured у темі про невдячність українців, так і у темі "Тупий і Ще Тупіший" - and rightly so :smiley24:.

А антиемігрантську риторику дмхз вважаю відкрито антиукраїнською роботою на ворога. Вона вносить розбрат і робить все можливе, щоб побільше емігрантів перестали донувати, що вигідно тільки і виключно Росії і пуйлу.

Вона також не приховувала і навіть похвалялася, як об"єктизує чужих одружених чоловіків (скріни цитат у постах вище). Я вважаю таку поведінку неадекватною :smilie10:.

Багато говорить про цінності самого ШЛ, якщо він схвалює такі речі і каже, що поважає таких осіб.

А я - ні. І відкрито говорю про це.

ПС. І ніхто їх не принижував. Наведення цитат з їх постів - це констатація факта. І вони разом з ШЛ почали це ПЕРШИМИ ще в кінці 2020 року. Кожен може підняти їх пости і власноручно переконатись, що я кажу правду. Про що Сергій там і написав.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1042
Вау!

Поклянетесь здоров"ям своїх дітей (С), натіві та ШЛ, що він повернув мені донати?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139594.msg27786472#msg27786472

ЦитатаДо того ж, те, що Хома завернув назад її донати - то правда

Де можна побачити копії переказів мені тисяч і тисяч доларів, які я задонувала через ШЛ?

Це тільки за минулий рік, те, що пішло цього року, сюди не входить.



Чи будь-які інші докази, що таке сталося?

А тепер ПРАВДА.

Єдині гроші, які мені коли-небудь повернув Хома, була приблизно сотка баксів, які я послала йому, щоб Бандерівець на оплачував пересилку мого пакунка 54-ій бригаді, із власної кишені. Він образився, влаштував перформанс і посилав мені ці кошти назад 4 (!) рази. Після цього я заблокувала свій пейпал і ШЛ не міг і не може повернути мені ніякі гроші, якби він і хотів.

В кінці-кінців я передала ці кошти натіві (навіть більше, ніж коштувала сама пересилка) через Сергія, який переслав їй. Частина пішла Бандерівцю, а частину взяла натіві на свої потреби.

Ось тут допис Бандерівця, який підтверджує цей факт.

За фактом мені ніхто ніякі гроші не повертав.

А тепер подивіться на те, що вони сказали і зробили і задайте собі це питання.

Це чесні люди?

Це порядні люди?

Ви бажаєте мати справу з такими "волонтерами"?

Я - ні і давно умила руки  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаДуже багато ковбасників допомагають ЗСУ, але є деякі особи які зловили підстаркуватого з паспортом місцевого і вирішили що вони - еліта і альфа самчині. Зустрічаємо - Інанна (Іван Гівно)

До чого тут паспорт, якщо я зустріла свого чоловіка, вже маючи статус в Канаді і навіть власний будинок?

Мій чоловік старший за мене, і що? Це нормально і завжди було нормально. Щодо підстаркуватості, то 40 років - це вже навіть не бальзаківський вік і не молодість, а зрілість (якщо не перезрілість).

Mind your own business і те, що римується з "два штахети".

Не лізь до чужих жінок і в чужі родини  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаБо для смоктання у кацапа ти занадто підтоптана і негарна - як вам така цитата, шановні?

Констатація факта. Ми всі знаємо, що відбувається під Авдіївкою. Захопленя Харкова - реальність.

Дмхз якби і здристнула в біженці, вона не знає мов і неконкурентноздатна з усіма витікаючими. Втім, як і інші "подружки" ШЛ, які побували "в біженцях" і повернулися. Бо вони там можуть мити лише унітази і то це ще треба вміти добре робити.

А те, що деякі молодші і гарніші українки підробляють секс-послугами, це секрет Полішинеля.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаПані Злата - ця шизоїдна місяць поки я був у бані і не писав на фупі кожного божого дня згадувала мене  :facepalm: Вона і зараз тут пасеться постійно.  Шановні юзери, якщо ви бачите тут цю істоту - ви знаєте шо робити.

Пані Злата - це та, яку ти у свій час обзивав "ватою", а вона тобі закидала, що ти "бігав і чморив Віку"? це ті ж самі люди?  :lol:  :lol:  :lol:

Що значить "пасеться тут"? я не маю права читати Єрмачку? ЛОЛ!

А факти такі. Під час свого бану на Єрмачці ШЛ, заявивши, як він мною гидує, прибіг сюди, зареєстрував свій ЧЕТВЕРТИЙ нік і скакав під ним, вкравши історію юзера Саме Так з Єрмачки.

В цьому пості я кажу, що ігноруватиму ШЛ, якщо він ігноруватиме мене. Але він не тільки не зробив цього, а вилив на мене купу лайна перед своїм забаном.

А прибіг саме тому, що після роздачі донатів я їх добряче послала і поставила в ігнор..

То він почав мені слати в приват скріни, як він мною гидує :facepalm:. А на другий день прибіг, зареєстрував четвертий (!) нік і почав тут скакати поряд з тою, ким так гидує, що кушать нє могєт :laugh: .

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаІнша справа що вона їх нарегала пів десятка, мабуть.

Заприсягнешся здоров"ям своїх дітей (С), що в мене є інші ніки?

Чи знову проектуєш власну ситуацію? Адже тільки тут у тебе їх 4! :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаА тобі воно треба? Не ходи туди і забудь.

Йому - ТРЕБА! :laugh:  Йому та їм тут медом намазано.

Якщо я перестану постити чи згадувати його, він же в депресію впаде.

Коли я думала, що закрию свій бложик, він тут був через 5 секунд і казав - ну ти той, не пропадай, заходь на Єрмачку!

ГидуєТМ  :smiley24:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1048
ЦитатаЗ-па, шановна пані Дмхз з початку війни живе в Україні, а не сидить як півень обісраний на жердині у Кьольні, думаючи що треба тікати у Канаду якщо хуйло сунеться на Бундес. Виключно за це її треба поважати.

А ісчо нє вечєр.

Цілком можливо, що "патріотка" дмхз може "сбігти", як вона каже своєю ламаною кацапською. Сьогодні тут, а завтра постукає тобі у двері. Пустиш стару знайому на переночувати, га, ШЛ? (це тобі алаверди за антика і твої фантазії, як він приїде до мене в Канаду :smiley14:).

Де і хто живе, недостатньо для поваги. Це обставини, факт життя, і не обов"язково свідомий вибір.

І ШЛ, очевидно, поважає її за те, що вона ділить українських патріотів на сорти за місцем проживання, принижує їх внесок у перемогу та вносить розбрат між українцями. Вона також толерує і сама поширює антиукраїнські проросійські наративи під час війни :smilie9: .

Але чого тільки не зробиш і на що тільки не закриєш очі, якщо на тебе хоч хтось зверне увагу і хоч раз у 20 років обсмокче онлайн. Навіть якщо це хтось, хто за віком міг би бути твоєю матір"ю  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаYep. Вона особисто потопила 16 oz ribeye у червоному сухому.

Не плутай мене із тидищ, дмхз і любительницею мухоморної настойки натіві.

Не люблю червоне вино і вино взагалі - воно шкідливе для жіночого здоров"я.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаІнанна завжди палала лютою ненавистю до жінок ФУПу, особливо до шуші, Асті, дмхз....

Не до всіх, а до купки учасниць булінгу. Одна особливо в цьому відмітилася, поширюючи про мене наклепи та брудно простягаючи ласти у мою родину саме тоді, коли я навіть не брала участі у форумі. Разом із своїм дружком ШЛ :bluet: .

Тому коли він сказав, що поважає її, а я сказала, що в моєму світі такі люди поваги не заслуговують, то в нього і бомбануло і повернув бабло 4 рази :lol:.

До решти жінок в мене ніяке відношення. Була одна жінка, яку я високо цінувала за її інтелект - Ольга Тейлор. Більше на її рівні жінок там нема і мені вони в принципі нецікаві (крім особливо тупих для поржать у відповідній темі).

А Кадру я поважаю за те, що бореться з булінгом і відстоює справедливість :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаХома, ти знаєш, що потрібно зробити для припинення хворої писанини.

О, колготочна тєрпіла відмітилась :laugh:. Хто жде кацапів, а хто жде пропозиції. Це вже який рік пішов - 17-й? :Sho_za:

І це в неї 2П квартірку зібрався відбирати за дезертирство?

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаТам довга "передісторія" тяги хоми до Інанни. Цей весь срачик вирваний з контексту.

Саме так. "Тяги Хоми до Інанни", а не навпаки.

Досвідчені люди все розуміють і дехто вербалізував це в різний час і в різних темах.

ЛОЛ, навіть мій чоловік, який про все в курсі, це вербалізував :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаВід хоми колись була пропозиція забути старі образи та почати разом боротися з кацапами--
Але ж він перший ту пропозицію і похєрив. Срач йому важливіше.

Саме так і я йому про це казала тисячу раз. Але він не слухав.

Мало того, він робив мені пропозицію помиритися - але за умови, що я дозволю йому продовжувати булінг по відношенню до Сергія та інших.

Звісно, я відхиляла і буду відхиляти такі пропозиції. Я себе не на помийці знайшла і не буду сидіти і спокійно дивитися, як він займається непотребностями, навіть якщо не зачіпає мене.

Такі пропозиції вважаю образливими і принизливими для себе  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1054
Я типово don't engage спиту карлу 2П, але тут прокоментую дещо.

ЦитатаА Фома послав Бегімотівну к ***

Так послав, що прибіг СЮДИ і зареєстрував четвертий (!) нік.

І так послав, що постійно відкриває іменні теми про мене на Єрмачці.

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

ЦитатаА що з приводу що чоловік на 10 років старіше, то що? Тому мені зрозуміло чому саме вона страпонщиця - там все погано.

ЛОЛ, ржу реально! Нагадало, як ШЛ в костюмі Сєрджіо вимагав, щоб я "мріяла" про нього, бо в мого чоловіка нібито якісь проблеми.

Довелось пояснити наївному ШЛ, який до цього часу мислить стереотипами, що реальне життя працює трошки по-іншому, ніж він це собі уявляє  :gigi:. І в нас з чоловіком теж все прекрасно працює. Тому я порадила йому перестати фантазувати щодо моїх фантазій і звернутися за цим до своїх подружок, які його радо і обсмокчуть, і оближуть, і виміряють рівень тестостерону, і перерахують кожну волосину на череві чи деінде (цитати є!).

Можливо, ШЛ мав на увазі щось своє, дівоче. За фактом рівень потенції міленіалів дуже низький.

Або не знав, що здорові чоловіки займаються продуктивним сексом і багато до глибокої старості. Ось дехто навіть батьками став в 80+ - це ж не від духа святого.

А спита карла 2П просто спроектувала свій власний досвід. Ну яка потенція у алкана? Ржака по приватах Єрмачки - теж не від духа святого, чи не так?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаТаке враження, що вона кілька мільярдів доларів переказала і тепер вся Україна має перед нею на коліна впасти

20К за минулий рік. Не мільярди, але і не мало як для простої людини.

Тому і не буду терпіти, коли різна entitled нечисть, користуючись безкарністю і моральною корупцією таких же потвор, поливає лайном емігрантів, які сукупно за роки війни перерахували на допомогу Україні МІЛЬЯРДИ доларів - і це ОКРЕМО від державної допомоги!

І так, без цієї допомоги, як і допомоги інших країн офіційно, Україна не протягла б і тижня.

І це ФАКТ, подобається вам це чи ні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1056
ЦитатаТому я питаю тебе ще раз - хіба щедрі донати на ВСУ дають Інанні право зверхньо говорити про українців, які зараз під обстрілами та ще й писати, що вони живі завдяки її донатам?

Бути під обстрілами - не індульгенція (С) вносити розбрат, працювати на ворога та поливати лайном тих, хто допомагає Україні.

Вели б себе порядно, а не як останні свині, не було б ніяких коментарів. Тема про невдячність українців - на декілька сторінок і там просто цитати, а не вигадки.

То почитаєш все це і подумаєш - а нафіга (С)?? Як писав Хорват, ви красиві, розумні і успішні, у вас все є. Живіть собі, вирішуйте свої питання самостійно і не додовбуйтесь до інших - дайте грошей.

Бо якщо ви берете чужі гроші, то у вас не просять подяк чи похвал. Від вас очікують відсутність лайна за зроблене добро.

Але до вас це не доходить.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаВона хоче увести Хому до себе  у приват та насолодотиться їм.

Просто нагадаю, що ШЛ намагався затягнути мене у їх волонтерський чатик. Я відмовилась.

Тому що у мене чітка межа між реальним і віртуальним життям. Мені не цікаво переходити ні з ким в реал і не маю такої потреби.

ШЛ іноді контактував мене в приваті і ось як в нас типово закінчуються дискусії з мого боку:



На цьому закінчимо і цю дискусію  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Лютий 10, 2024, 18:27Вау!

Поклянетесь здоров"ям своїх дітей (С), натіві та ШЛ, що він повернув мені донати?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139594.msg27786472#msg27786472

Де можна побачити копії переказів мені тисяч і тисяч доларів, які я задонувала через ШЛ?

Це тільки за минулий рік, те, що пішло цього року, сюди не входить.



Чи будь-які інші докази, що таке сталося?

А тепер ПРАВДА.

Єдині гроші, які мені коли-небудь повернув Хома, була приблизно сотка баксів, які я послала йому, щоб Бандерівець на оплачував пересилку мого пакунка 54-ій бригаді, із власної кишені. Він образився, влаштував перформанс і посилав мені ці кошти назад 4 (!) рази. Після цього я заблокувала свій пейпал і ШЛ не міг і не може повернути мені ніякі гроші, якби він і хотів.

В кінці-кінців я передала ці кошти натіві (навіть більше, ніж коштувала сама пересилка) через Сергія, який переслав їй. Частина пішла Бандерівцю, а частину взяла натіві на свої потреби.

Ось тут допис Бандерівця, який підтверджує цей факт.

За фактом мені ніхто ніякі гроші не повертав.

А тепер подивіться на те, що вони сказали і зробили і задайте собі це питання.

Це чесні люди?

Це порядні люди?

Ви бажаєте мати справу з такими "волонтерами"?

Я - ні і давно умила руки  :smilie9:.

Цей пост - чудова ілюстрація, чому я не рекомендую мати справ з цими людьми.

Вони не цінують ніякого добра.

Вони беруть бабло, а через п"ять секунд заганяють тобі ножа в спину. При цьому брехливо посміхаючись в очі.

Вони поширюють вашу приватну інформацію та деталі ваших транзакцій.

Вони просто ТУПО БРЕШУТЬ про вас, як тільки що безсоромно зробили ШЛ і натіві  :smilie9:.

А якщо ви напишете щось таке, що їм може не сподобатись (наприклад, з політичних міркувань) - змішають з лайном.

Вони - неетичні волонтери :smilie2: . Читайте про неетичних волонтерів тут.

ПС. ШЛ, ще один пункт в списку речей, які я тобі ніколи не пробачу. Брехня про те, що ти повернув мені мої донати. Ти - мерзенна, безчесна людина  :smilie9:. Але хіба це вперше??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаПішли таблиці Ексель і прокльони. Скавчить. Вибачайся перед жінками, потворо!

За що я маю вибачатися?

Вона роками ллє лайно на емігрантів, хай вибачається вона.

І взагалі скільки тобі казати? Відлипни від мене. Над тобою давно всі ржуть. І ми з чоловіком теж.

Писати далі чи краще зупинитись?

Тобі тут нічого не світить і ніколи не світило  :smiley14:

Пошли фоточку в трусах чи без своїм подружкам - може, полегшає  :bluet:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.