Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 02, 2024, 22:11Україна має багату культуру і українці вітають один одного українськими піснями, як це ми зробили тут.

Всі, хто відмітився у тій темі з привітаннями, галімі совки. Багато навіть не зрозуміли, як зашкварилися і що їх практично принизили таким привітанням.

Всі, хто скаче поряд з оцим - не патріоти.
Я не знаю чи я патріотка України,
оце про мене: "Я Родину свою люблю, А государство - ненавижу!"

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 02, 2024, 22:22А я поважаю Пугачову, а від Макса взагалі в захваті.
Бути настільки популярними в Росії, знати пуйла особисто
і наважитись сказати навіть одне слово проти нього
то величезний подвиг для громадян Росії.
Треба цінувати таких людей за людяність.
Хто такий Моргенштерн я не знаю.

Ну, я більше поважаю тих росіян, що воюють за Україну і віддають свої життя, а Пугачова нічим не ризикує, а той статус іноагента не має великого практичного значення. Але згідна, що на загальному фоні вона виглядає краще.

Моргенштерн - це той співак, слуханням якого попрікають Сергія. А самі вітають Пугачовою і тащаться від відвертого ворога Лози, якого тягав Бандерівець.

Ось такі вони, "патріоти" Єрмачки  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 02, 2024, 22:23Я спробую когось нащупати бо тварина вже забігла далеко за межі

Якщо є рекомендації, давайте. А Сергій може зайнятися пошуком лоєра в Німеччині. Мирослава неодноразово зводила на мене наклеп, що я психічно хвора, та і на Сергія зводила наклеп, здається. Вона брала участь у організованому кібербулінгу, де намагалися довести людей до самогубства і робили погрози малолітнім дітям.

Вона витягла і поширила приватні фото з фейсбуку Вашої родини, на що ніхто згоди не давав. Це порушує правила Єрмачки про поширення приватних даних і переслідування дописувачів за межами форуму.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 02, 2024, 22:28Ну, я більше поважаю тих росіян, що воюють за Україну і віддають свої життя, а Пугачова нічим не ризикує, а той статус іноагента не має великого практичного значення. Але згідна, що на загальному фоні вона виглядає краще.
Пугачова ризикнула серйозно -
змушена була виїхати зі своєї країни
залишивши багато вартісного майна,
але життям звичайно не ризикує, хоча...
таких гарантій їй ніхто не дасть,
адже всі на кого пуйло потужно гнівалося
вже давно землю жеруть,
а Алла йому знатно накакала на голову.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 02, 2024, 22:31Якщо є рекомендації, давайте. А Сергій може зайнятися пошуком лоєра в Німеччині. Мирослава неодноразово зводила на мене наклеп, що я психічно хвора, та і на Сергія зводила наклеп, здається. Вона брала участь у організованому кібербулінгу, де намагалися довести людей до самогубства і робили погрози малолітнім дітям.

Вона витягла і поширила приватні фото з фейсбуку Вашої родини, на що ніхто згоди не давав. Це порушує правила Єрмачки про поширення приватних даних і переслідування дописувачів за межами форуму.
Так, ці дві мерзотні тьотки заслуговують на те щоб їх переслідувати юридично і покарати за грубі порушення законів.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 02, 2024, 22:27Я не знаю чи я патріотка України,
оце про мене: "Я Родину свою люблю, А государство - ненавижу!"

Ну звичайно що патріотка - бо не тільки любите свою країну, а й допомагаєте їй всім, чим можете, як і вся Ваша родина.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сергій, дай придуркам посилання на цей пост - щоб вони тими хаймарсами вже вдавилися :facepalm: .

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?msg=21254

З хімарсівською ракеткою в горлянку deep throat style, так сказать  :lol:  :lol:  :lol:.

Від вуха до вухаТМ! :super:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#67
Медвед, Авіатор - патріот України і нормальний чоловік, а ти - нікому не потрібне лайно, на яке навіть у Корови не встане.

І так, він краще виглядає, ніж ти. Я б з ним на каву сходила, а ти сходиш на 0.99 дохлого Тимофія  :lol:.

А не згадую, тому що його тут нема, а пише він на цужику.

І нащо згадувати, if certain things are clearly obvious and implicitly understood anyway?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бачу, мудвед не на жарт взревнував мене до Авіатора :laugh: . А до того ШЛ через Авіатора паролями кидався  :facepalm1:.

А мені просто подобаються чуваки з руками, що в банки не влазять :heart: . Бухгакхагха! (С)

Вам так ніколи не жити, як би ви не скакали і як би не казились :lol:  :lol:  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Плєшивому Пуйлу і його феляторам не сподобається цей пост :facepalm:.



Якщо вона молодець, то ставайте поряд з нею, підіймайте її прапор і боріться з булінгом і з кацапізмом під час війни.

А ви чим займаєтесь :smilie9: ?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#70
Мудвед намагається тролити нас вагою  :Sho_za:.



Ну хто б казав :facepalm1:. "А ні стать лі мнє управдомом" сам настільки збитий слимачок, що тою тушкою три Новочеркаська можна завалити :laugh:.

І це ще времйон покорєнья Крима часів його походів у кущі Гідропарку з ЧоткоПатріоткою :facepalm: .

А що там зараз робиться, можна тільки уявити, враховуючи, що він нажирається кожен вечір (а алкоголь висококалорійний).

Вангую, може знищити не три, а чотири  Ropucha-class landing ships :hot:.

Може, хоч цим зробить нарешті вагомий внесок у боротьбу з рашистським окупантом  :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#71
Так, мудвед дійсно не артилерист (не по Хаймарсах), а кончіл (allegedly) Лєнінградское учіліщє связі. Те ж саме, що і 2П.

Тільки в якому році, цікаво? Мав би в 1992, але, може, його залишили на другий рік or something :facepalm: .

Цікаво, десь тут є фоточки нашого кгасавчєга?

https://www.lvvius.ru/vipusk
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday



Не деменція, а дислексія. У мудведа туго з розумінням не тільки англійського тексту, а і українського :facepalm:.



Та не хникай так, кетфакер! Тебе ж не перший раз відфутболили :laugh:.

І потім, у тебе завжди є рудий кавйор та коров"яче ачко - your type of gals  :lol:  :lol:  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Медвед can't handle rejection :smilie2:. Розстроївся, що аж літери попропускав :facepalm:.



Йди спати, нещасне. Завтра на габотку, бгг (С).

А скріншоти і інші "шоти" таки є :smiley14: .

Живи тепер з цим (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Подітожим нашу мінімізаціюТМ.

Малюк ШЛ не згадував мене, починаючи з 2 січня 2024 21:14:57. Якщо так буде продовжуватися, то і я його не буду згадувати.

2П я взагалі ігнорую by default.

Мудвед ... depending how I feel, I guess :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 02, 2024, 16:15Є випадки, коли їх не можна не прокоментувати.

І кацап, і його підсоси - патологічні брехуни.

У психіатрії йдуть дебати, визнавати це як окремий психічний розлад чи як синдром інших психічних розладів.

https://en.wikipedia.org/wiki/Pathological_lying

Вони буквально брехали, що це не хаймарси:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1137935.msg27678085#msg27678085
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1137935.msg27678103#msg27678103
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1137935.msg27678108#msg27678108
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1137935.msg27678137#msg27678137
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1137935.msg27678163#msg27678163
Звісно, наїлися лайна, так що через вуха і ніс полізло, бо то виявилися таки хаймарси.

А ще їм болить Новочеркаськ.

Ладно, Хома, нехай буде не Новочеркаськ, а радіолокаційний комплекс "Ястреб-АВ"

ССО показали, як "Хаймарс" знищує найсучасніший російський радіолокаційний комплекс

Оператори Сил спеціальних операцій ЗС України разом із підрозділом Сил оборони 140-м ОРБ скоригували "Хаймарс" по найсучаснішому російському радіолокаційному комплексу "Ястреб-АВ".

"Під час ведення розвідки на Південному напрямку екіпаж БпАК 73-го морського центру ССО виявив комплекс артилерійської розвідки 1К148 "Ястреб-АВ". Оператори ССО разом із дружнім підрозділом Сил оборони 140-м ОРБ скоригували по ворожій цілі вогонь "Хаймарс".

Унаслідок вогневого ураження комплекс "Ястреб-АВ" противника знищено".


білий хорват

Хома, щодо паролю.

Ти ж сам його викинув у паблік, щоб кожен, хто хотів, міг ним користатись і писати від твого імені.

А потім кажеш, що тобі поміняли пароль і тому ти не можеш тут дописувати.

Знову все пепрекрутив і прибрехав.

Для чого?

білий хорват

Новий мем

Карова на пігулках (с) які вже не допомагають.

:laugh:

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 03, 2024, 08:06Хома, щодо паролю.

Ти ж сам його викинув у паблік, щоб кожен, хто хотів, міг ним користатись і писати від твого імені.

А потім кажеш, що тобі поміняли пароль і тому ти не можеш тут дописувати.

Знову все пепрекрутив і прибрехав.

Для чого?

Я не проти видати йому пароль знову, але як я можу довіряти йому, що він знову не викине його, як в минулі рази? І він повинен в мене формально це попросити і дати своє слово, що не буде більше такого робити.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 02, 2024, 21:30Із скаженої худоби можна отримати хіба тільки аналізи.
З фіалками і морельками