"Волонтерські" Питання

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#660
І ОБОВ"ЯЗКОВО афішуємо оновлений варіант таблиць звідси:





Адекватні люди appreciate the fact.

Неадекватні будуть вити і нити.

На що я їм скажу: зробіть краще і задонуйте більше :hot:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#661
:hot:  :hot:  :hot:  :hot:  :hot:  :hot:  :hot:


BURN, BABY, BURN!!

:hot:  :hot:  :hot:  :hot:  :hot:  :hot:  :hot:

Цитата: Wednesday від Квітень 13, 2023, 05:15Почитала все це. Прониклася.

Пішла проінвестувала в ЗСУ, при цьому почесавши почуття власної гідності у ІНШОМУ МІСЦІ - на цей раз на суму $1500 USD.



I am so excited!

Але сьогодні я не буду розповідати, на що потрачені ці гроші.

Я розповім про це 1 травня 2023 року - у день 4-го ювілею нашого форуму. Йому і нашим форумчанам, я, власне, і присвятила цей донат  :).


На жаль, довелося чекати набагато довше - аж до РІЧНИЦІ нашого форуму. ЗСУ дуже зайняті, як ви можете уявити.

Я отримала повідомлення, що це замовлення виконано, буквально у новорічну річ і мушу сказати, що це один із найкращих новорічних подарунків, які я отримувала у своєму житті!

Нарешті я можу розповісти, куди пішли гроші під шифром "TBA - To Be Announced" у табличках вище!

Вони пішли на доброчинні потреби ЗСУ, де за донат напишуть послання кацапам на амуніції, якою кацапофашисти будуть знищені.

Наш конкретний донат пішов на напис на трьох ракетах ХІМАРС, які, я впевнена, were put to REALLY good use!! :hot:

Ось як виглядає батарея Хімарсів - як бачите, там 6 ракет:




А це НАША батарея Хімарсів!!  :super:  :super:  :super: Зверніть увагу, що номер серії спеціально замалювали.


А це фото індивідуальних ракет з написами у честь нашого форуму як "спонсора" цих ракет :hot:.




Дивлюся на ці фото і величезна усмішка розпливається у мене на обличчі! Як приємно знати, що ти проспонсорував знищення ворогів твого народу! :dance3:  :dance3:  :dance3:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#662
Оновлені таблички з повною інформацією станом на 31 грудня 2023 року:


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 01, 2024, 07:00
:hot:  :hot:  :hot:  :hot:  :hot:  :hot:  :hot:


BURN, BABY, BURN!!

:hot:  :hot:  :hot:  :hot:  :hot:  :hot:  :hot:

На жаль, довелося чекати набагато довше - аж до РІЧНИЦІ нашого форуму. ЗСУ дуже зайняті, як ви можете уявити.

Я отримала повідомлення, що це замовлення виконано, буквально у новорічну річ і мушу сказати, що це один із найкращих новорічних подарунків, які я отримувала у своєму житті!

Нарешті я можу розповісти, куди пішли гроші під шифром "TBA - To Be Announced" у табличках вище!

Вони пішли на доброчинні потреби ЗСУ, де за донат напишуть послання кацапам на амуніції, якою кацапофашисти будуть знищені.

Наш конкретний донат пішов на напис на трьох ракетах ХІМАРС, які, я впевнена, were put to REALLY good use!! :hot:

Ось як виглядає батарея Хімарсів - як бачите, там 6 ракет:




А це НАША батарея Хімарсів!!  :super:  :super:  :super: Зверніть увагу, що номер серії спеціально замалювали.


А це фото індивідуальних ракет з написами у честь нашого форуму як "спонсора" цих ракет :hot:.




Дивлюся на ці фото і величезна усмішка розпливається у мене на обличчі! Як приємно знати, що ти проспонсорував знищення ворогів твого народу! :dance3:  :dance3:  :dance3:
ВАУ...

:smiley24:  :Prapor2:  :hot:  :Ukraine:

Оце так дійсно круто

Молодець

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 01, 2024, 10:40ВАУ...

:smiley24:  :Prapor2:  :hot:  :Ukraine:

Оце так дійсно круто

Молодець

ДУЖЕ довго чекала. Мусила їх довго смикати. Але нарешті.

Кульно було б взнати, що саме ці ракетки знищили. Це десь було недавно, в грудні, я думаю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 01, 2024, 10:46ДУЖЕ довго чекала. Мусила їх довго смикати. Але нарешті.

Кульно було б взнати, що саме ці ракетки знищили. Це десь було недавно, в грудні, я думаю.

Все залежить, якої дальності вони були.
Могли їх навіть застосувати по ураженню корабля "Новочеркаськ"

Якщо потрібно точково уразити противника на більш віддаленій дистанції, M142 HIMARS відпрацьовує як оперативно тактична ракетна зброя за характеристиками навіть потужніша за установки типу "Точка-У".

А на тому кораблі був потужний вибух.

 :hot:

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 01, 2024, 10:55Все залежить, якої дальності вони були.
Могли їх навіть застосувати по ураженню корабля "Новочеркаськ"

Якщо потрібно точково уразити противника на більш віддаленій дистанції, M142 HIMARS відпрацьовує як оперативно тактична ракетна зброя за характеристиками навіть потужніша за установки типу "Точка-У".

А на тому кораблі був потужний вибух.

 :hot:

Постараюсь взнати. Було б суперкруто!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 01, 2024, 11:53Постараюсь взнати. Було б суперкруто!
Ото буде мем

Wednesday заспонсорувала знищення корабля "Новочеркаськ".

 :hot:  :hot:  :hot:

 :Ukraine:  :Ukraine:  :Ukraine:

білий хорват

Аналітик Defense Express Сергій Згурець припускає, що ЗСУ знищили великий десантний корабель "Новочеркаськ" у Феодосії вночі 26 грудня ракетами Storm Shadow.

білий хорват

А напис на ракетах Storm Shadow можна замовити?

Wednesday

#670
Щодо можливостей Хімарс, то мені самій цікаво стало.

Ось що я знайшла:

HIMARS перевозить батарею із шести ракет GMLRS або одну ракету TACMS на 5-тонній вантажівці сімейства середніх тактичних транспортних засобів армії (FMTV) і може запускати всю сімейство боєприпасів MLRS.
https://lockheedmartin.com/en-us/products/himars.html

Тепер дивимось, на яку відстань можуть вистрілювати ракети GMLRS.

Теоретично певний підвид цих ракет може летіти на 150 км.
https://www.lockheedmartin.com/content/dam/lockheed-martin/mfc/documents/himars/TSM-Fast-Facts-HIMARS.pdf

Практично, здається, Бідон надав ракети, що летять всього на 80 км. Хоча це стара стаття за 2022 рік і може, щось змінилось.
https://www.theguardian.com/world/2022/jun/01/himars-what-are-the-advanced-rockets-us-is-sending-ukraine
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#671
Цитата: білий хорват від Січень 01, 2024, 21:07А напис на ракетах Storm Shadow можна замовити?

Ось тут можна подивитись опції, що замовити:

https://signmyrocket.com/

Сторм Шедоу як таку не бачу, але є ракети, що запускаються з літаків.

Якщо ще є бажаючі замовити на ХАЙМАРС, то ось:



Бачу, і на цих волонтерів кацапи Єрмачки намагаються навести наклеп. Ну-ну.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#672
Боже, яка ганьба! Як штирить те кодло! "то не хаймарси", "то не ті хаймарси", "то не туди гроші", "напис нікуди не полетить, кришка залишиться" :facepalm:.

Написано ж чітко і ясно на оголошенні - бабло з цього йде на підтримку розрахунків хаймарсів.

До речі, 1500 доларів - це написати лише на одній ракеті.

Мені за ці гроші написали аж на трьох, бо дуже довго не могли виконати замовлення.

За що я їм дуже вдячна. Вийшло бомбезно, просто супер :hot:. Бабло пішло супер-чувакам і чувихам ЗСУ, а "нашими" ракетами знищено ворога.

А хейтери хай луснуть від злості! Тому що тільки кацапи так себе поводять, ось їх і корчить :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, на випадок, якщо комусь цікаво.

Так, вони працюють з фондом і не якась шаражка, як на Єрмачці, яка збирає бабло і не платить з цього податки.



https://youcontrol.com.ua/en/catalog/company_details/42942903/

Про них є багато в іноземній пресі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Administrator

Дякуємо юзерам Ребе Моше / Хома Л., вело та MareK, які розпорядилися, щоб Адміністрація переслала їх виграші на потреби волонтера з ФУП Вуйка_з_Онтаріо.

Наводимо скріни транзакцій.






MareK

подяка вам за допомогу. Боротьба триває. нам ще довго з москалями воювати. на жаль.

білий хорват

Цитата: MareK від Січень 10, 2024, 02:30подяка вам за допомогу. Боротьба триває. нам ще довго з москалями воювати. на жаль.
:smiley15:

Administrator

Як було заявлено, частина призового фонду до святкування річниці Форуму Українських Патріотів виплачена нашим підопічним - програмі CUSAP.


Wednesday

#678
Наш Сергій вчергове задонував щедру суму на потреби ЗСУ - ще й допоміг зібрати більше тисячі американських доларів від інших :smiley24:  :Prapor2:

Задокументуємо, бо є істоти, що скажуть, що цього не було.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

1. зареєструватися етичним волонтером можна було до 31 грудня 2022 року. кілька моїх друзів зарєструвалися.
2. без оподаткування усі кошти етичним волонтерам податкова рахує з травня 2022 року.
3. усі волонтерські кошти до травня 2022 року податкова визнає додатковим доходом фізособи і обкладає податком 18+1.5 =19,5 відсотки.
4. з сотні тисяч волонтерів у такому випадку - зареєструвалися етичними волонтерами 2631 особа в Україні.
усі решту які волонтерили з 2014 року -  не реєструвалися.

десь так.