"Волонтерські" Питання

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Імена іноземних волонтерів, що віддали свої життя за Україну.



На жаль, багато так званих українців не цінують їх подвигу, адже, за їх словами, вони воювали не за "їх" Україну  >:(  >:(  >:( Не знаю, чи українці, що написали таке, достойні їх жертви >:( .

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Заскрінимо про всяк випадок.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Пропоную відкрити Кабсу окремий підрозділ де він би розміщав своі відео.

пс. Трошки згодом в цьому місяці в мене буде можливість зробити донат—
Тож думаю що якусь частину іх потреб закриємо самостійно.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Вересень 01, 2023, 11:08Пропоную відкрити Кабсу окремий підрозділ де він би розміщав своі відео.

пс. Трошки згодом в цьому місяці в мене буде можливість зробити донат—
Тож думаю що якусь частину іх потреб закриємо самостійно.

Рада бачити, що наш Кабс зареєструвався. Так, я теж запропонувала йому це, коли недавно була на ФУП.

Пане Кабсе, як би Вм хотіли назвати Ваш авторський розділ?

Сергій, він не тільки робить відео, а і пише. Я бачила його просто професійного рівня есе, але на  Фупі вони губляться.

А тут можливість їх мати в одному місці і я збиратимусь популяризувати їх через соцмедіа.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Вересень 01, 2023, 15:37Рада бачити, що наш Кабс зареєструвався. Так, я теж запропонувала йому це, коли недавно була на ФУП.

Пане Кабсе, як би Вм хотіли назвати Ваш авторський розділ?

Сергій, він не тільки робить відео, а і пише. Я бачила його просто професійного рівня есе, але на  Фупі вони губляться.

А тут можливість їх мати в одному місці і я збиратимусь популяризувати їх через соцмедіа.

Думаю що в нього не дуже часу вести ті всі "бложики"(——
Веди за нього?
Зроби йому відділ персональний і пости туди новини від нього?
А ми спробуємо допомогти з донатами(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Вересень 01, 2023, 18:20Думаю що в нього не дуже часу вести ті всі "бложики"(——
Веди за нього?
Зроби йому відділ персональний і пости туди новини від нього?
А ми спробуємо допомогти з донатами(


Ну, він на Єрмачці дописує. Я його спитаю, як він хоче це організувати, бо це ж його контент. Там маю ще декілька питань до нього.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

На честь 8-місячного ювілею нашого форуму 800 CAD пішли нашим підопічним.

Оскільки нормани зараз безпосередньо не воюють і знаходяться в процесі переформатування, їм пішло символічних 50 CAD.



А 41 ОМБР і наш Капітан Кабс виконують бойові завдання безпосередньо на передовій, тому їм пішла решта призового фонду за цей місяць - 750 CAD. Вони не завадять, щоб завершити покупку та доставку їх авто.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Без коментарів - думаю, переклад не потрібний.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Абсолютно погоджуюсь. Другий рік війни і той факт, що "волонтерство" як явище ще існує і держава не здатна забезпечити базові потреби ЗСУ, тоді як роздутий чиновницький апарат жирує - це ненормально.

Треба грошей - починайте конфіскації.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Вересень 01, 2023, 11:08пс. Трошки згодом в цьому місяці в мене буде можливість зробити донат—
Тож думаю що якусь частину іх потреб закриємо самостійно.

Сергій пообіцяв - Сергій зробив!  :Prapor2:



На відміну від більшості його детракторів, він не на словах, а на ділі підтримує ЗСУ. Пишаюсь нашим віртуальним знайомством!

:Ukraine:  :recourse:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#610
Декілька новин від наших підопічних Норманської бригади.

1) По-перше, їх відновили на твітері :hot: (після того, як кацапи масово настукали на них за погрози :facepalm1: ).

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

2) По-друге, у норманів формальний контракт із ЗСУ і вони набирають добровольців.



Хто хоче приєднатися і бити кацапів за стандартами НАТО?

Мінімальні вимоги

ВІДПОВІДНИЙ військовий досвід ОБОВ'ЯЗКОВИЙ
Вік кандидата - від 21 до 45 років

Кандидати повинні вміти виконати:
      - біг на 10 км 5:45 хв./км
      - 4 віджимання на турніку в броні
      - 20 віджимань на землі з бронею

Зараз відкриті вакансії:
– Бойові медики
- Мінометники
- Снайпери
- JTAC (Joint terminal attack controller)
- Штурмова піхота
- Оператори дронів
- Механіки
- Бойові сапери
- Інженери апаратного забезпечення.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

3) По-третє, лідер норманів Грульф дав цікаве інтерв"ю Громадському радіо. Дуже рекомендую послухати.



Ззвуковий файл знаходиться тут:



А тут стаття з вербатім.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

4) І нарешті, нормани були в рядах іноземних добровольців, яких нагородили відзнакою «Брат за брата». Медалі виготовили зі стріляних гільз та вручили від імені спільного комітету благодійних фондів.


Удачі нашим "норманам" та їх побратимам у ЗСУ і нехай їх оберігає Бог!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Креативна ідея для фандрейзингу :hot:.

Я навіть знаю, хто на Єрмачці може її запозичити і хто із задоволенням купить ті труси  :laugh:  (думаю, МІЛФи ще і зчепитися за них можуть  :weep: ).

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#615
На честь 9-місячного ювілею нашого форуму 900 CAD пішли на потреби нового додатку до нашого доброчинного портфоліо - програми CUSAP.

Канадські хірурги просто зараз знаходяться у Польщі з черговою місією, яка завершиться 4 жовтня.



Нас тішить, що ця наразі скромна донація допоможе покращити життя як ветеранів ЗСУ, так і цивільних українців, що потребуватимуть висококваліфікованої медичної допомоги.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#616
Вирішила зробити апдейт донатів на сьогодні - це не тільки від мене, а і виграші від різних юзерів цього форуму - ці виграші у тому числі пішли на 54-у бригаду. Суми, які отримувалися реципієнтами коштів, показуються у їх специфічній валюті, а в КАД показувалась вартість донацій (в яку входять збори ПейПалу за послуги та конвертацію).

Це детальна таблиця:



Сумарна таблиця:



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#617
Це таблиці на конкретні підрозділи/потреби.


54 ОМБР:




41 ОМБР:




TBA (To Be Announced):




The Norman Brigade:




Ded_vova:




Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

дякуємо вам пані. Україна бореться.

Wednesday

Цитата: MareK від Жовтень 05, 2023, 23:09дякуємо вам пані. Україна бореться.

Це ніщо у порівнянні з тим, що проходять люди, які на передовій. І це не тільки мені, а всім тим, хто у свій час віддав свої призи (у тому числі тобі  :smilie1:).

Ну і велика подяка тобі і всім тим, хто віддає власний час і зусилля на допомогу. Незважаючи на динаміку наших відносин, респект :smiley24:  і це не обговорюється і ніколи не піддавалось сумнівам.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.