"Волонтерські" Питання

Попередня тема - Наступна тема

Медведылло

А где можно посмотреть декларации о доходах Чмута и Притулы?

Почему на их сайтах никогда ни слова о том, сколько у них денег на счету в реальном времени? Ведь это деньги не их, а людей, которые им их отдают.

P.S. Если что, Чмуту я в прошлом году каждый месяц как с куста перечислял суммы.

MareK

ти не плутай декларації фізичних осіб і звіт про використання коштів неприбуткових організацій. він подається раз на рік на протязі 40 днів після закінчення календарного року.
звіт - подається у податкову. і податкова розбирається з тим всім.

Золотий карась

Уряд Німеччини ухвалив постачання Україні танків Leopard 1 - Міністр оборони ФРН Борис Пісторіус.
«З іншими європейськими партнерами ми домовилися про постачання танків Leopard 1. Цих танків до літа буде 20-25, до кінця року — близько 80, і протягом 2024 року — понад 100 танків Leopard 1. Це мінімум — три батальйони, включаючи матеріали, які потрібно буде докупити, запасні частини, амуніцію та, звісно, навчання», — зазначив Борис Пісторіус.

Медведылло

Цитата: MareK від Лютий 07, 2023, 20:35ти не плутай декларації фізичних осіб і звіт про використання коштів неприбуткових організацій. він подається раз на рік на протязі 40 днів після закінчення календарного року.
звіт - подається у податкову. і податкова розбирається з тим всім.

понял... больше ни копейки никаким волонтерам, пока не будут показывать количество бабла на счету в реальном времени, как когда я например за инет провайдеру плачу через П24, и тут же в личном кабинете мой баланс отображается. Эти господа ворочают десятками-сотнями миллионов чужих денег, я хочу видеть, где к чьим рукам сколько прилипает.

MareK

Цитата: Медведылло від Лютий 07, 2023, 20:59
Цитата: MareK від Лютий 07, 2023, 20:35ти не плутай декларації фізичних осіб і звіт про використання коштів неприбуткових організацій. він подається раз на рік на протязі 40 днів після закінчення календарного року.
звіт - подається у податкову. і податкова розбирається з тим всім.

понял... больше ни копейки никаким волонтерам, пока не будут показывать количество бабла на счету в реальном времени, как когда я например за инет провайдеру плачу через П24, и тут же в личном кабинете мой баланс отображается. Эти господа ворочают десятками-сотнями миллионов чужих денег, я хочу видеть, где к чьим рукам сколько прилипает.

скидай ван долар натіві на гілку допомоги 54 бригаді. дебет кредит будеш бачити в режимі онлайн постійно. без найобки і піздєжа.
Україні перемоги. і Миру всім.

Медведылло

Цитата: MareK від Лютий 07, 2023, 23:48
Цитата: Медведылло від Лютий 07, 2023, 20:59
Цитата: MareK від Лютий 07, 2023, 20:35ти не плутай декларації фізичних осіб і звіт про використання коштів неприбуткових організацій. він подається раз на рік на протязі 40 днів після закінчення календарного року.
звіт - подається у податкову. і податкова розбирається з тим всім.

понял... больше ни копейки никаким волонтерам, пока не будут показывать количество бабла на счету в реальном времени, как когда я например за инет провайдеру плачу через П24, и тут же в личном кабинете мой баланс отображается. Эти господа ворочают десятками-сотнями миллионов чужих денег, я хочу видеть, где к чьим рукам сколько прилипает.

скидай ван долар натіві на гілку допомоги 54 бригаді. дебет кредит будеш бачити в режимі онлайн постійно. без найобки і піздєжа.
Україні перемоги. і Миру всім.

По Чмуту — отбой. Есть там внизу на сайте микрошрифтом ссылка на отчет. Подробно еще не  смотрел, так как свет как раз отключили, но там даже номера карт есть, с которых перечисляли им с указанием сумм.


Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 07, 2023, 20:59понял... больше ни копейки никаким волонтерам, пока не будут показывать количество бабла на счету в реальном времени, как когда я например за инет провайдеру плачу через П24, и тут же в личном кабинете мой баланс отображается. Эти господа ворочают десятками-сотнями миллионов чужих денег, я хочу видеть, где к чьим рукам сколько прилипает.

А нащо волонтерам? Подоляк сказав, що все є і в достатній кількості.

Скільки з цих "волонтерів" залишили хоч один допис у фейсбуку Маркарової, Подоляка чи Арєстовича?

Всіх все влаштовує.

А про Притулу кажуть, що він до одноіменного фонду ніяким боком.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: MareK від Лютий 07, 2023, 23:48скидай ван долар натіві на гілку допомоги 54 бригаді. дебет кредит будеш бачити в режимі онлайн постійно. без найобки і піздєжа.
Україні перемоги. і Миру всім.

Взагалі-то ВАМ ніхто нічого не зобов"язаний. Натіві і ко можуть попросити у свого плєшивого друга, який вам винен 3К.

Отримувати чужі гроші і розпоряджатися ними - це не право, а привілей. Тим більше що є тисяча плюс одна потреба, на яку їх можна донувати.

Щодо дебет-кредит. Ти мені втирав, що нібито живчика не фарбували, тому що у вас великі черги, і що його будуть фарбувати на "передку".

Тоді чому на цій фотці поряд із живчиком інша машина пофарбована? Для неї черги не було?



Далі. Песець теж пофарбований. Для нього теж черги не було?



Так куди насправді пішов живчик? Хто на ньому насправді їздить? я хочу знати, бо я виклала кругленьку суму на це авто.

Далі. Що там із реанімобілем, на який збирали кошти? Про нього більше нічого не чути. І на що був "терміновий збір", якщо у вас навіть машини не було живої?

І це ще не всі питання, які у мене є.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#8

А для декого це ,,безплатно".
Цих деяких є багато і вони здебільшого дуже галасливі і мають кнопки.

MareK

Цитата: Wednesday від Лютий 08, 2023, 03:21Щодо дебет-кредит. Ти мені втирав, що нібито живчика не фарбували, тому що у вас великі черги, і що його будуть фарбувати на "передку".
Тоді чому на цій фотці поряд із живчиком інша машина пофарбована? Для неї черги не було?
Далі. Песець теж пофарбований. Для нього теж черги не було?
Так куди насправді пішов живчик? Хто на ньому насправді їздить? я хочу знати, бо я виклала кругленьку суму на це авто. 
Далі. Що там із реанімобілем, на який збирали кошти? Про нього більше нічого не чути. І на що був "терміновий збір", якщо у вас навіть машини не було живої?
І це ще не всі питання, які у мене є.
Праворульна машина (британець) в Україні може їздити тільки як військова. експлуатація автомобілів з правим кермом цивільним населенням ЗАБОРОНЕНА. на облік таку машину не поставиш.
ні на який реанімомобіль не збирав ніхто. натіві думала шо його доведеться ремонтувати. але машину благодійний фонд надав безкоштовно. і пощастило що той фонд ше й поремонтував авто.
збирали на Т4. але машину про яку ішла мова власник в Україні продав через два дні. не встигли купити. потім військові попросили ше один пікап а не Т4. от зараз в Англії пікапа шукають.
і Живчик зараз в ремонті на Сході. трохи його війна вже покоцала.
 

Сергій Чернівці

Особисто я—довіряю натіві.
Я взагалі людям довіряю))—— я фізично не розумію як можна потратити кудись кошти , які тобі присилали люди на певні потреби((
Ми в свій час на Чернівецькому форумі організовували благодійні заходи для малозабезпечених дітей та дітей з інтернату((——пам"ятаю що я більше туди витрачав особистих коштів, аніж вдавалося назбирати))——
Тому для мене дивною була та історія з "волонтерством" на ФУПі((

MareK

#11
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 08, 2023, 20:31Особисто я—довіряю натіві.
Я взагалі людям довіряю))—— я фізично не розумію як можна потратити кудись кошти , які тобі присилали люди на певні потреби((
Ми в свій час на Чернівецькому форумі організовували благодійні заходи для малозабезпечених дітей та дітей з інтернату((——пам"ятаю що я більше туди витрачав особистих коштів, аніж вдавалося назбирати))——
Тому для мене дивною була та історія з "волонтерством" на ФУПі((

натіві теж тратить шалену кількість часу і своїх власних грошей на то всьо. ще з 2016 року.
ота стара історія часів АТО ? з волонтеркою їжаком ? чи ти про що ?

Сергій Чернівці

Цитата: MareK від Лютий 08, 2023, 20:39
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 08, 2023, 20:31Особисто я—довіряю натіві.
Я взагалі людям довіряю))—— я фізично не розумію як можна потратити кудись кошти , які тобі присилали люди на певні потреби((
Ми в свій час на Чернівецькому форумі організовували благодійні заходи для малозабезпечених дітей та дітей з інтернату((——пам"ятаю що я більше туди витрачав особистих коштів, аніж вдавалося назбирати))——
Тому для мене дивною була та історія з "волонтерством" на ФУПі((

натіві теж тратить шалену кількість часу і своїх власних грошей на то всьо. ще з 2016 року.
ота стара історія часів АТО ? з волонтеркою їжаком ? чи ти про що ?

Так.
Я про ту історію .
До натіві не маю ніяких питань.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 08, 2023, 03:21
Цитата: MareK від Лютий 07, 2023, 23:48скидай ван долар натіві на гілку допомоги 54 бригаді. дебет кредит будеш бачити в режимі онлайн постійно. без найобки і піздєжа.
Україні перемоги. і Миру всім.

Взагалі-то ВАМ ніхто нічого не зобов"язаний. Натіві і ко можуть попросити у свого плєшивого друга, який вам винен 3К.

Отримувати чужі гроші і розпоряджатися ними - це не право, а привілей. Тим більше що є тисяча плюс одна потреба, на яку їх можна донувати.

Щодо дебет-кредит. Ти мені втирав, що нібито живчика не фарбували, тому що у вас великі черги, і що його будуть фарбувати на "передку".

Тоді чому на цій фотці поряд із живчиком інша машина пофарбована? Для неї черги не було?



Далі. Песець теж пофарбований. Для нього теж черги не було?



Так куди насправді пішов живчик? Хто на ньому насправді їздить? я хочу знати, бо я виклала кругленьку суму на це авто.

Далі. Що там із реанімобілем, на який збирали кошти? Про нього більше нічого не чути. І на що був "терміновий збір", якщо у вас навіть машини не було живої?

І це ще не всі питання, які у мене є.
Можеш задати питання у темі, я наприклад цього не бачив.

1) Реанімобіль у Львові на ремонті. Нам його дали безкоштовно. Дещо, звісно, витратимо на ремонт.
2) Терміновий був на Т4. Живих в Україні нема, ми шукали. Брати в ЮК сенсу 0 бо дорого, вони перероблені під мотохоуми. Тому ми узяли L200 Trojan. Виїзжд наступного тижня.
3) Не усі машини фарбують. Деякі кажуть не фарбувати. Що сказали замовники - Бандер1вець зробив.

Ребе Моше

Доречі, Натіві про все звітує до копійки. А я не звітую. Мені реально влом витрачати час. Крім того деякі витрати ніхто не бачить. Наприклад, я пересилаю Бандерівцю щось. Разова пересилка це 50 фунтів, а раз було і 200. Ви ці цифри у звітах бачили? Ні, бо я сам сплачую.

І кожну копійку звітувати я не буду, мені влом. Ви або мені довіряєте, або ні.

MareK

Цитата: Ребе Моше від Лютий 08, 2023, 22:20Доречі, Натіві про все звітує до копійки. А я не звітую. Мені реально влом витрачати час. Крім того деякі витрати ніхто не бачить. Наприклад, я пересилаю Бандерівцю щось. Разова пересилка це 50 фунтів, а раз було і 200. Ви ці цифри у звітах бачили? Ні, бо я сам сплачую.

І кожну копійку звітувати я не буду, мені влом. Ви або мені довіряєте, або ні.

ти багато своїх грошей заплатив за доставку за цей час. і жодного разу не казав віддайте мені. ти молодець.

MareK

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 08, 2023, 21:37
Цитата: MareK від Лютий 08, 2023, 20:39
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 08, 2023, 20:31Особисто я—довіряю натіві.
Я взагалі людям довіряю))—— я фізично не розумію як можна потратити кудись кошти , які тобі присилали люди на певні потреби((
Ми в свій час на Чернівецькому форумі організовували благодійні заходи для малозабезпечених дітей та дітей з інтернату((——пам"ятаю що я більше туди витрачав особистих коштів, аніж вдавалося назбирати))——
Тому для мене дивною була та історія з "волонтерством" на ФУПі((

натіві теж тратить шалену кількість часу і своїх власних грошей на то всьо. ще з 2016 року.
ота стара історія часів АТО ? з волонтеркою їжаком ? чи ти про що ?

Так.
Я про ту історію .
До натіві не маю ніяких питань.

ну то стара історія. я чесно не слідкував тоді за їжаком бо мене тоді забанили навічно. :)

Сергій Чернівці

#17
Цитата: MareK від Лютий 08, 2023, 23:05
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 08, 2023, 21:37
Цитата: MareK від Лютий 08, 2023, 20:39
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 08, 2023, 20:31Особисто я—довіряю натіві.
Я взагалі людям довіряю))—— я фізично не розумію як можна потратити кудись кошти , які тобі присилали люди на певні потреби((
Ми в свій час на Чернівецькому форумі організовували благодійні заходи для малозабезпечених дітей та дітей з інтернату((——пам"ятаю що я більше туди витрачав особистих коштів, аніж вдавалося назбирати))——
Тому для мене дивною була та історія з "волонтерством" на ФУПі((

натіві теж тратить шалену кількість часу і своїх власних грошей на то всьо. ще з 2016 року.
ота стара історія часів АТО ? з волонтеркою їжаком ? чи ти про що ?

Так.
Я про ту історію .
До натіві не маю ніяких питань.

ну то стара історія. я чесно не слідкував тоді за їжаком бо мене тоді забанили навічно. :)

Сьогодні читав на ФУПі здається——
Виявляється що 20%——це офіційна планка до якоі волонтери можуть доходити у своіх розходах на "адміністративні послуги"
пс. В мене є хороша знайома——очолює благодійну організацію по роботі з дітьми та малозабезпеченими. І навколо неі постійно у повітрі висить питання про ті "послуги на адміністрування коштів"——
А я все ніяк не можу повірити що можна собі з тих грошей на благодійництво відкроіти кусочок(((

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 08, 2023, 23:19Сьогодні читав на ФУПі здається——
Виявляється що 20%——це офіційна планка до якоі волонтери можуть доходити у своіх розходах на "адміністративні послуги"
пс. В мене є хороша знайома——очолює благодійну організацію по роботі з дітьми та малозабезпеченими. І навколо неі постійно у повітрі висить питання про ті "послуги на адміністрування коштів"——
А я все ніяк не можу повірити що можна собі з тих грошей на благодійництво відкроіти кусочок(((

Не знаю, хто встановив такий тариф, якщо він існує, але такі люди, якщо взяли із чужих грошей хоч копійку, не можуть називатися волонтерами.

Волонтер - це людина, яка працює абсолютно безплатно і витрачає або власні кошти, або власні ресурси, або власний час БЕЗ НІЯКОЇ КОМПЕНСАЦІЇ. Наприклад, у вільний від роботи час розливає супи у центрі для бездомних, або оплачує пересилку шин із власної кишені.

Фандрейзер - це людина, яка збирає чужі гроші.

Робітник нон-профіту - це особа, яка працює на організацію, що займається благочинністю і збирає гроші на пожертви, але за це отримує зарплату. Нон-профіти повинні бути відповідно зареєстровані і робити фінансові звіти у відповідності з чинним законодавством.

Якщо людина збирає чужі гроші, розпоряджається ними і бере собі якусь частину на компенсацію певних витрат (наприклад, бензину на перегін авто) чи якийсь відсоток з доходу, це ніякий не волонтер. Це якийсь гібрид. Звісно, що неофіційний, бо немає ніякої формальної підзвітності, підписаних контрактів, чеків, декларацій і т.п.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#19
Цитата: Ребе Моше від Лютий 08, 2023, 22:20Доречі, Натіві про все звітує до копійки. А я не звітую. Мені реально влом витрачати час. Крім того деякі витрати ніхто не бачить. Наприклад, я пересилаю Бандерівцю щось. Разова пересилка це 50 фунтів, а раз було і 200. Ви ці цифри у звітах бачили? Ні, бо я сам сплачую.

І кожну копійку звітувати я не буду, мені влом. Ви або мені довіряєте, або ні.

До тебе, взагалі-то, у мене ніколи не було ніяких питань, і я це багато разів відкрито декларувала.

Тому і бабло було доновано просто з карт бланш - мене не хвилює, як ти його витратиш.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.