"Волонтерські" Питання

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Наші підопічні запалюють вогні  :hot:  :hot:  :hot:

Dildos of consequences  :lol:  :lol:  :lol:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Наші підопічні нормани офіційно увійшли до складу 48-го окремого десантно-штурмового батальйону Української Добровольчої Армії (УДА). Це був довгий шлях і багато важкої роботи.

Слава Нормандській Бригаді та українському народу! :recourse:  :Ukraine:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

#622
Цитата: Wednesday від Жовтень 12, 2023, 04:03Наші підопічні нормани офіційно увійшли до складу 48-го окремого десантно-штурмового батальйону Української Добровольчої Армії (УДА). Це був довгий шлях і багато важкої роботи.

Слава Нормандській Бригаді та українському народу! :recourse:  :Ukraine:



це як ? 41 бригада увійшла в склад якогось батальйону ? серйозно ? бригада в склад чужого батальйону  :smiley25: щось Кабс про таке мені не писав. 

The Norman Brigade, 41 ОМБР та CUSAP

це бригада ! . в який батальйон вона  увійшла ? ги....

Wednesday

Цитата: MareK від Жовтень 14, 2023, 23:14це як ? 41 бригада увійшла в склад якогось батальйону ? серйозно ? бригада в склад чужого батальйону  :smiley25: щось Кабс про таке мені не писав. 

The Norman Brigade, 41 ОМБР та CUSAP

це бригада ! . в який батальйон вона  увійшла ? ги....


До чого тут 41 бригада? Пост був конкретно про норманів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Administrator


Wednesday

#625
Як раніше повідомлялося, починаючи з минулого місяця, ми донуємо там, де нас не знають, і дуже раді цьому  :smilie1:.

Тому на честь 10-місячного ювілею нашого форуму 1000 CAD пішли на потреби програми CUSAP.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Стаття про останню місію CUSAP у Польщі.

«Тим, хто страждає, немає до кого звернутися. Українські госпіталі повністю переповнені», – каже лікар Антонишин, засновник і головний хірург Канадсько-української хірургічної програми допомоги (CUSAP).

На жаль, переобтяжена українська система охорони здоров'я не може сама впоратися з величезними потребами пацієнтів, викликаними війною. Їм потрібна допомога міжнародних партнерів, таких як CUSAP. Складні травми, передані нашій групі висококваліфікованих медичних волонтерів, потребують мультидисциплінарної хірургічної команди та новітніх технологій імплантації обличчя.

Під час цієї 4-ї місії, яка проходила в Челяджі, Польща, проконсультовано 52 українських пацієнтів, 27 – прооперовано. Протягом одного тижня команда провела 32 операції, які включали 105 процедур: черепно-лицеві, ортопедичні та пов"язані з кистями рук/периферичних нервамм.

Хірургічні операції спеціально розроблені для лікування черепно-лицевої травми, травми м'яких тканин, реконструкції верхніх і нижніх кінцівок і опікової реконструкції.



Серцем і душею цих місій є багатопрофільна команда хірургів, анестезіологів, реаніматологів, медсестер, адміністративного персоналу та інших спеціалістів, у тому числі психологів і ЛФК. Це добре згуртована команда неймовірно кваліфікованих професіоналів, які постійно добровільно приділяють свій час і досвід лікуванню тих, хто отримав тяжкі поранення під час неспровокованої геноцидної війни Росії проти України.

«Це такий привілей – мати можливість допомогти цим людям. Вони заслуговують на всю допомогу, яку ми можемо надати», – сказав доктор Кріс Грем, хірург-ортопед.



Найважча частина кожної місії – це прощання, коли ми бачимо, як пацієнтів повертають назад в Україну. Під час лікування вони стають друзями та родиною, залишаючи вплив на серця кожного члена команди. Сердечна вдячність цих пацієнтів залишає слід на все життя. «У нас була любов. Тепер завдяки вам ми маємо здоров'я», – сказала дружина одного з пацієнтів.



Протягом 4 хірургічних місій, проведених у Польщі (вересень 2022, листопад 2022, квітень 2023 та вересень 2023):

  • Прооперовано 95 хворих
  • Проведено 110 операцій
  • Проведено 331 процедуру
  • Проведено 14 мікросудинних вільних пересадок тканин.

Наступна хірургічна місія запланована на початок 2024 року.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ого! В цій темі вже більше 25 тисяч проглядів!  :smilie10:

Дякуємо всім, хто дописував і хто читав :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK


Wednesday

#629
Нове інтерв"ю Грульфа, лідера Норманської Бригади.

Воно англійською.



Олег Климчук: Чого ви навчилися в українців і чого навчили їх за цей час?

Харульф: Українці борються за свою землю, ось у чому справа. Тож я можу їх зрозуміти, тому що я маю міцне коріння в цій країні або вагомі причини для боротьби. Отже, українці, вони мають таку божевільну сміливість, що більшість іноземців подумають, що це майже як самогубство. Але якщо ви зрозумієте коріння цього конфлікту, ви зрозумієте, чому у них таке мислення «все або нічого». Ви знаєте, це те, що ми бачили, як, чиста мужність, чиста рішучість до точки, де іноді це ставало трохи суїцидальним, як я вже сказав.

Повне інтерв"ю на ютубі:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#630
Це ж було уже :lol:.



А шо, так можно било?  :smilie10:  :smilie10:  :smilie10:



Та це ж ви єрмачківських "волонтерів" без ножа ріжете :facepalm:.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#631
А взагалі, той факт, що "укроволонтерство" існує як явище на третій рік реальної війни - це хрест на репутації і боєздатності країни.

Причому це реально "дикий захід" без ніякого нагляду чи контролю.

Я думала, що грифтять лише укроволонтери. Де там! Почитала пабліки, серед зарубіжних "волонтерів" (кожен, хто взяв собі особисто хоч копійку, уже не волонтер автоматично) - а там скандал за скандалом.

Один розвів активну діяльність онлайн, збираючи на різні ніштяки, потрібні "на передовій для моїх хлопців", тоді як сам майже рік сидить за сотні км від лінії фронту і його "хлопці" складаються з однієї людини - його.

Інша покинула малих дітей та чоловіка в країні Х, знімає квартиру в Києві за тисячі доларів на місяць, трахається з усім, що рухається, і виставляє себе іноземною волонтеркою, що збирає на обладнання для ЗСУ. "Купіть мені каву", "купіть мені айфон" і так далі. А потім виявляється, що вона або не поставила обладнання, на що збирала, або за потрійну ціну.

Ще і пропихала фейковий збір на авто у тандемі з укроволонтером, який сказав, що авто зламалось і потрібно терміново зібрати на, а потім його спіймали у тому ж авто, яке працювало прекрасно. Був величезний скандал і повилазило стільки лайна, що я навіть уже іноземцям поки більше не доную, а лише і виключно туди, де є офіційний аудит, звіт і ресіт за мої донати.

А волонтери грифтери на крові патріотів, які мутять вищезазначені мутки і у тому числі відмовляються реєструватися, таким чином порушуючи українське законодавство і беручи участь у корупції (так, невиконання законів є одним із підвидів корупції), і всі ті, хто виправдовує це явище і закриває на нього очі, проходять where the sun don't shine.

And that's where they truly belong :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну і просте нагадування, що волонтер - це коли людина робить щось абсолютно задарма. Не бере собі ні копійки і не компенсує нічим.

Якщо ти збираєш чужі гроші і розпоряджаєшся ними, ти не волонтер, а фандрейзер. Ти повинен або платити податки державі Україна із зібраних грошей, або офіційно зареєструватися як волонтер, мати окремий від власного індивідуального рахунок, на які йдуть пожертви (тоді податки на ці гроші платити не потрібно) і бути здатним прозвітувати за зібрані кошти не фоточками в інтернеті, а формальними звітами перед аудиторами податкової за відповідними стандартами.

Якщо ти незареєстрований і при цьому збираєш бабло і не платиш на нього податок, ти порушуєш закон України.

Кому що скільки компенсувати, це взагалі поле чудес. Якщо організація неприбуткова і має відповідний офіційний статус, всі робітники мають право на оплату праці і компенсацію витраченого часу та зусиль. А якщо ні, і все на словах, то це unchartered сіра територія, де відбуваються всі види порушень та маніпуляцій, бо неможливо відстежити, кто, як і куди витрачає ці кошти.

І душероздираючі історії про каву на заправці - це кріндж і тільки говорить, що у людей відсутні  такі речі, як принциповість, гонор, власне достоїнство.

Наприклад, якби це була я, я б купила каву окремо і з окремим чеком. У плані витрат це копійки чи центи, але це справа принципу. Якщо я волонтер і купую щось для себе, це не має йти із грошей, зібраних з інших людей.

Я в реалі іноді займаюсь певними речами, де я волонтерю (тобто віддаю свій час та зусилля) і закуповую продукти (які зараховуються як charity contribution з податкової точки зору - йдеться про суми біля 300-400 доларів).

Так ось, коли я купую продукти для своєї родини у той же час, я оплачую їх окремо з окремим чеком.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#633
Ось і "доволонтерилися".

Дружина воїна ЗСУ зробила заяву, що в ЗСУ (конкретно в 77 бригаді):

І) Потрібно платити, щоб 1) тебе не послали у бій 2) дали тобі зброю 3) витягнули тебе, якщо тебе поранять.

ІІ) Розкрадають гуманітарну допомогу і вона не доходить до простих солдат.


Про це ж багато пишуть у коментарях до відео. І про це написав Гео:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1136698.msg27542220#msg27542220

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ось тому всі ці "волонтери" і не реєструються. Тому що нема накладних, актів здачі-прийомки, розписок. Ніхто не знає, що насправді відбувається, а картинки і відосики можна постити досить хвацько (як виявляється).

Ось вони, вже не прикриваючись, брешуть, що "волонтери" заслуговують на 20 відсотків відкату:



А за "волонтерське право" на шарові каву та хотдог готові задушити уже :smilie9:.

Сергій, як ти думаєш, які шанси, що наші з тобою шкарпетки та вітаміни взагалі дійшли до кінцевих юзерів - простих бійців, які, власне, на передовій виконуюють бойові завдання (а не до їх начальників та командирів)? Я бачила лише картинку перевернутої уверх ногами коробки.

Я б сказала, 50х50. Тому що в мене нема доказів, що вони не дійшли. Але так само нема доказів, що дійшли.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#635
Цитата: Wednesday від Листопад 18, 2023, 22:40Ось вони, вже не прикриваючись, брешуть, що "волонтери" заслуговують на 20 відсотків відкату:






Тобто якщо співставити ці два пости, я правильно розумію, що "видатні волонтери" компенсують собі за "роботу"? Бо по їх дописах створюється таке враження.

Якщо ні і вони працюють при 0 компенсації для себе (навіть на каву) - я підкреслюю, НУЛЬ КОМПЕНСАЦІЇ для себе - значить, вони справжні волонтери і заслуговують на повагу, довіру і допомогу.

А якщо вони хоч копійку чи цент собі взяли - і не має значення, що в майбутньому не будуть купувати за чужі гроші собі каву (вони ВЖЕ т***ли ту  вівцю і це не зміниться) - вони не мають права називати себе волонтерами. І, будучи незареєстрованими, порушують законодавство України і, можливо, інших країн. Називати їх грифтерами чи ні - up to you.

Приклад компенсації "для себе" - купити собі їжу, оплатити повністю чи частково свій час, оплатити повністю чи частково власні витрати на волонтерство. Наприклад, якщо я добираюсь до місця волонтерства, то мій час в дорозі та бензин, який я витратила, - це мій особистий внесок у волонтерство і мені це не компенсують.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нас уважно читають :smilie10:.



На фотках не видно ранг і вони не є доказом, що шкарпетки та вітаміни були чесно розподілені між бійцями. Сподіваюсь, що були, але доказів цього немає, як і офіційної документації.

А те, що "видатні волонтери" продовжують бути офіційно незареєстрованими, це доконаний факт.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Так, на передовій розписки і документація, і навіть по шкарпетках. По всьому.

Саме тому певні підрозділи займаються такими питаннями суто офіційно і не приймають нічого у волонтерів, тому що вони роблять все above board. І я цим особисто цікавилася у своїх родичів, що служать.

Я уже писала, що "волонтерство" як таке - ненормальне явище і в будь-якій іншій армії світу такого просто нема. Це зашквар для ЗСУ і для українського суспільства, що воно до цього часу не вимагає в уряду навести з цим порядок.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Боротьба українців за виживання відбувається не тільки на полі бою.

Ті, кому пощастило вижити, дуже часто повертаються додому покаліченими і починають вести свою власну особисту битву - вчитися жити заново, знаходити в собі сили зустрічати кожен день.

Це відео, відзняте Іриною Трофименко, - справжній подарунок на День Подяки. Її чоловік вечеряє. Це його перша їжа без сторонньої допомоги після того, як він отримав дві біонічні кінцівки.



Юрій Трофименко пішов добровольцем захищати Україну в перші дні повномасштабного вторгнення Росії у 2022 році. Він був важко поранений, звільняючи Куп'янськ на Харківщині.

Зараз він вчиться жити з двома біонічними руками, які спеціально для нього розробили лікарі у Філадельфії.

Тому один із напрямків, які ми підтримуємо - медична допомога бійцям ЗСУ, яку здійснюють канадські лікарі.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

#639
Цитата: Wednesday від Листопад 16, 2023, 17:27А взагалі, той факт, що "укроволонтерство" існує як явище на третій рік реальної війни - це хрест на репутації і боєздатності країни.

Причому це реально "дикий захід" без ніякого нагляду чи контролю.

Я думала, що грифтять лише укроволонтери. Де там! Почитала пабліки, серед зарубіжних "волонтерів" (кожен, хто взяв собі особисто хоч копійку, уже не волонтер автоматично) - а там скандал за скандалом.

Один розвів активну діяльність онлайн, збираючи на різні ніштяки, потрібні "на передовій для моїх хлопців", тоді як сам майже рік сидить за сотні км від лінії фронту і його "хлопці" складаються з однієї людини - його.

Інша покинула малих дітей та чоловіка в країні Х, знімає квартиру в Києві за тисячі доларів на місяць, трахається з усім, що рухається, і виставляє себе іноземною волонтеркою, що збирає на обладнання для ЗСУ. "Купіть мені каву", "купіть мені айфон" і так далі. А потім виявляється, що вона або не поставила обладнання, на що збирала, або за потрійну ціну.

Ще і пропихала фейковий збір на авто у тандемі з укроволонтером, який сказав, що авто зламалось і потрібно терміново зібрати на, а потім його спіймали у тому ж авто, яке працювало прекрасно. Був величезний скандал і повилазило стільки лайна, що я навіть уже іноземцям поки більше не доную, а лише і виключно туди, де є офіційний аудит, звіт і ресіт за мої донати.

А волонтери грифтери на крові патріотів, які мутять вищезазначені мутки і у тому числі відмовляються реєструватися, таким чином порушуючи українське законодавство і беручи участь у корупції (так, невиконання законів є одним із підвидів корупції), і всі ті, хто виправдовує це явище і закриває на нього очі, проходять where the sun don't shine.

And that's where they truly belong :smilie9:.
ага ага..... ну приїдь. зареєструйся волонтером. сплачуй податок і розкажеш нам як то всьо сі робит. курва пришелепкувата.
я рік рівно тому місяць часу "вибивав" шоломи для 54. у нєкоєй Яни. вибив. шоломи хлопці в коньцу отримали. але це виявились не ті шоломи за які були сплачені гроші. клас 3 а не 4 як вона рекламувала.
пані, ви ще стільки не знаєте про те, що ви критикуєте там на фупі :) ну Господь із вами. ви принаймні щира у своїй допомозі.