"Волонтерські" Питання

Попередня тема - Наступна тема

MareK

Цитата: Wednesday від Листопад 19, 2023, 01:30Так, на передовій розписки і документація, і навіть по шкарпетках. По всьому.

Саме тому певні підрозділи займаються такими питаннями суто офіційно і не приймають нічого у волонтерів, тому що вони роблять все above board. І я цим особисто цікавилася у своїх родичів, що служать.

Я уже писала, що "волонтерство" як таке - ненормальне явище і в будь-якій іншій армії світу такого просто нема. Це зашквар для ЗСУ і для українського суспільства, що воно до цього часу не вимагає в уряду навести з цим порядок.
ну "навели". можеш видихнути. тепер нічого не їде і нічого не везуть. правдолюб ти наш. я занадто в темі, тому ніц не хочу писати. як тебе там насправді звати я хз. Середа з фільму жахів  ти дурепа.

Wednesday

Цитата: MareK від Грудень 04, 2023, 23:26ну "навели". можеш видихнути. тепер нічого не їде і нічого не везуть. правдолюб ти наш. я занадто в темі, тому ніц не хочу писати. як тебе там насправді звати я хз. Середа з фільму жахів  ти дурепа.

А то моя вина, що нічого не їде :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: MareK від Грудень 04, 2023, 23:23ага ага..... ну приїдь. зареєструйся волонтером. сплачуй податок і розкажеш нам як то всьо сі робит. курва пришелепкувата.
я рік рівно тому місяць часу "вибивав" шоломи для 54. у нєкоєй Яни. вибив. шоломи хлопці в коньцу отримали. але це виявились не ті шоломи за які були сплачені гроші. клас 3 а не 4 як вона рекламувала.
пані, ви ще стільки не знаєте про те, що ви критикуєте там на фупі :) ну Господь із вами. ви принаймні щира у своїй допомозі.

До речі——
Кинь будь ласка посилання на ті шоломи, які потрібні в ЗСУ?

Wednesday

#643
Цитата: MareK від Грудень 04, 2023, 23:23ага ага..... ну приїдь. зареєструйся волонтером. сплачуй податок і розкажеш нам як то всьо сі робит.

Ну скільки вже можна брехати, мать вашу?? Вже ж тисячу раз пояснили, що якраз коли зареєстрований, то не треба платити податок. А якщо ні, то якраз треба, але ж ви не платите і порушуєте закон. А потім ниєте, що в Україні всюди корупція  :facepalm:.

Цитатакурва пришелепкувата.

Ржу :lol: Марек is too cute  :laugh:. Як в тому анекдоті - дура нє дура, а сто рублів САД в день місяць маю!

Прийшов пообзивався, але вже три пости з п"яти мінімум потрібних є :smiley24:.

Цитатапані, ви ще стільки не знаєте про те, що ви критикуєте там на фупі :) ну Господь із вами. ви принаймні щира у своїй допомозі.

Я ніколи не критикувала і навіть хвалила вас суто за вашу волонтерську роботу як таку. А критикувала її стиль - а саме ваше хамство і булінг - і закликала і продовжую закликати вас бути більш професійними і конструктивними в плані спілкування.

Для вашого ж блага.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

#644
Цитата: Сергій Чернівці від Грудень 04, 2023, 23:43До речі——
Кинь будь ласка посилання на ті шоломи, які потрібні в ЗСУ?
ми вже купили.
я всьо порішав і шоломи без актів передачі вже рік на нулі вбивають орків.
живи із цим.

MareK

#645
Цитата: Wednesday від Грудень 04, 2023, 23:47Ну скільки вже можна брехати, мать вашу?? Вже ж тисячу раз пояснили, що якраз коли зареєстрований, то не треба платити податок. А якщо ні, то якраз треба, але ж ви не платите і порушуєте закон. А потім ниєте, що в Україні всюди корупція  :facepalm:.


шо шо ? шо ти мелеш дурбацело ? це ти мені будеш розповідати ? ну розповідай. пришелепкувата.
1. я ніколи не збирав грошей. ти це знаєш.
2. усі волонтери які зареєструвались у податковій - платять 20% у бюджет.
3. приїдь (але ти не громадянка то тебе нахєр пошлють і не зареєструють) - зареєструйся у податковій волонтеркою, якою ти не була не є і не станеш ніколи - і плати податок 20%.

ти йобнута точно ? ніби розумна. я думав шо ти розумна і не йобнута.
заперечуєш ?

Wednesday

#646
Цитата: MareK від Грудень 05, 2023, 02:21шо шо ? шо ти мелеш дурбацело ? це ти мені будеш розповідати ? ну розповідай. пришелепкувата.
1. я ніколи не збирав грошей. ти це знаєш.
2. усі волонтери які зареєструвались у податковій - платять 20% у бюджет.
3. приїдь (але ти не громадянка то тебе нахєр пошлють і не зареєструють) - зареєструйся у податковій волонтеркою, якою ти не була не є і не станеш ніколи - і плати податок 20%.

ти йобнута точно ? ніби розумна. я думав шо ти розумна і не йобнута.
заперечуєш ?

А ти можеш спілкуватися без мату і хайпу?

На, читай, чорним по білому, тут це вже тисячу разів обсмоктали:

https://www.epravda.com.ua/news/2023/04/27/699546/



Якщо реєструєшся волонтером, то маєш мати окремий рахунок, на який збираються кошти. Ніякого податку на ці кошти платити не треба.

А коли збираєш на власні картки як неофіційний волонтер, то треба по закону.

Так що ті, хто незареєстровані і не плалять податок на зібрані неофіційно кошти, порушують закон.

Ось тут більш детально розписано.

https://www.epravda.com.ua/publications/2023/04/7/698865/
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

  :facepalm:
та приїдь і зареєструйся. пришелепкувата. зроби це.
як та діяспора полуумна вже замахала...  :facepalm:

Wednesday

Цитата: MareK від Грудень 05, 2023, 02:41:facepalm:
та приїдь і зареєструйся. пришелепкувата. зроби це.
як та діяспора полуумна вже замахала...  :facepalm:

До чого тут я? Я донатор, а не волонтер. Йди спати і прочитаєш завтра рано на свіжу голову.

І не газлайтіть більше з цього приводу - факти є факти і закон є закон.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: MareK від Грудень 05, 2023, 02:19ми вже купили.
я всьо порішав і шоломи без актів передачі вже рік на нулі вбивають орків.
живи із цим.

Ви порішали-молодці.
А тепер мені потрібно такий шолом-- а я в них не розбираюся.
Тож і прошу посилання-- щоб я хоч розумів що мені шукати.

Wednesday

#650
Проблема не у самому волонтерстві, а у відсутності тиску на владу, бо проблема (частково!) вирішується деінде.

Держава в обличчі вищого керівництва України мала вимагати лендліз, а вони казали, що "він не вигідний", що в ЗСУ є всього достатньо. Якщо це не так, то чому родичі бійців ЗСУ не протестують перед Банковою і не вимагають зброї і лендлізу? Тільки сотні тисяч "волонтерів" і їх пес збирають "на ЗСУ" під кожним віртуальним і фізичним стовпом.



Якби ці командири чи бійці відповідно натискали на своє керівництво, то може б, щось і змінилося. А так латково намагаються закрити проблему системного рівня.

Ні в одній високофункціональній армії світу не "скидаються" на юзані траки чи саморобні дрони, це факт. І на такому "с міру по ніткє" фандрейзингу ще ніхто війну не вигравав.

І жоден з "волонтерів" ні разу слова не сказав про лендліз за два роки війни. Не бачила жодного з них у відповідних темах.

З самим "волонтерством" потрібно давно навести порядок. Такого рівня цинічного грифту я не бачила ніде - хіба що на рівні Міністерства оборони з їх яйцями та мільйонами у диванах.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Сергій Чернівці від Грудень 05, 2023, 07:01Ви порішали-молодці.
А тепер мені потрібно такий шолом-- а я в них не розбираюся.
Тож і прошу посилання-- щоб я хоч розумів що мені шукати.

я тобі скинув посилання. воно працює. Українська броня на фейсбуку. шукай.


Wednesday

Цитата: MareK від Грудень 13, 2023, 00:04не тобі про факти і закони казати. ти в Канаді. тому згинь бісівська душа. :facepalm:

Не гванди. Не будете дотримуватися законодавства України - ніхто допомоги більше не дасть. Я маю на увазі Конгрес США.

Чи для "волонтерів" закони не писані?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нагадуємо всім бажаючим, що нема легшого способу заробити кошти на донат для ЗСУ, ніж участь у "Грудневому Марафоні".

Всі умови - тут!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

#656
Цитата: Wednesday від Грудень 13, 2023, 00:09Не гванди. Не будете дотримуватися законодавства України - ніхто допомоги більше не дасть. Я маю на увазі Конгрес США.

Чи для "волонтерів" закони не писані?

о Господи, що ти пишеш... :facepalm:  давай так : Хома отримував гроші на автівки і не тільки. Хома громадянин Великобританії. натіві отримує донати в Україні. все працює.
в Україні лише 5-7+К зареєструвалися у податковій. зареєстровані сплачують у бюджет 20% від донатів.ти справді хочеш шоб допомога (не тіко ваша. а діяспора по факту задонатила ван долар за півтора року) обкладалася податком і зменшилась на 20 відсотків ? ну ти вже на шляху. завезти гуманітарку в Україну це ще ця історія. Пікап дед-Вова я завіз якшо шо.

Wednesday

#657
Цитата: MareK від Грудень 18, 2023, 00:25о Господи, що ти пишеш... :facepalm:  давай так : Хома отримував гроші на автівки і не тільки. Хома громадянин Великобританії. натіві отримує донати в Україні. все працює.
в Україні лише 5-7+К зареєструвалися у податковій. зареєстровані сплачують у бюджет 20% від донатів.ти справді хочеш шоб допомога (не тіко ваша. а діяспора по факту задонатила ван долар за півтора року) обкладалася податком і зменшилась на 20 відсотків ? ну ти вже на шляху. завезти гуманітарку в Україну це ще ця історія. Пікап дед-Вова я завіз якшо шо.


Не має значення, скільки всього зареєструвалося інших волонтерів.

Головне, що ви не зареєструвалися і не платите податків із зібраного бабла. А це незаконно.

І досить брехати на цю тему! Це незареєстровані повинні платити податок, зареєстровані платять 0.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Занотуємо черговий щедрий донат на ЗСУ від нашого Сергія :smiley24:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Той випадок, коли хейт та ненависть перетворюються на позитив.

Дякуємо за нагадування і присвячуємо цей донат на потреби ЗСУ світлому святові Різдва Христового.




Let there be light. Let there be peace on Earth.

І не тільки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.