Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Спита свинюка не встигла подякувати за донат і давай поливати донатора лайном в кращих традиціях того деградованого кодла :facepalm:

Які десять ніків? і коли я що там останнього разу сказала? 31 січня 2023 року і повертатись не планую.

Жеріть там один одного to your heart's content, там нормальним людям ловити давно нічого і ніяка нова модерація це не виправить, бо деградація - в головах.



Деградована алкашня :smiley23:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Darina від Січень 02, 2024, 15:39яка називає себе патріотами України. :bluet:

це ти Кадра ?
все. я пішов. мене тут немає  :bluet:

Wednesday

Цитата: Wednesday від Січень 02, 2024, 17:30Я завжди виплачую призи.

І навіть виплачу булінгуючим покидькам ШЛ і Бандерівцю.

Виплачу, а потім пошлю їх на ХХХ.

Хоча нащо чекати?

Пройдіть просто зараз на кацапський ХХХ, where you all belong разом з Моргенштерном Пугачовою  :kacapi:.

Ось так!

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138024.msg27685417#msg27685417

Цитататвоя подруга яка має 10 ніків срає на форум, пише про форумчан гівно і образи - пише що цей форум треба знищити, далі пише під 10-м своїм ніком. рекламує форум вас трьох псевдо "фуп"  тут. і вам влазить. вас не банять чомусь. ось така тут модерація, Сєрий-Іван Гівно.  (tu)

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138024.msg27685221#msg27685221

ЦитатаБегемот

Призи цим двом виплачено. Тому пшли на три веселі!

Це я останній раз взагалі мала з вами справу і то тільки через контекст святкування річниці цього форуму.

Можете тут писати чи не писати - мені абсолютно пофіг.

Ви для мене нічого не означаєте, та і в принципі нічого не означали, а якщо і були якісь елементи хорошого в наших відносинах, то це давно в минулому.

Тепер можна умити (і помити) руки :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Додивіться до кінця і тоді зрозумієте, чому це відео в цьому треді  :laugh:  :laugh:  :laugh: .



https://www.facebook.com/reel/741837827409107
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 04, 2024, 02:29https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138024.msg27685417#msg27685417

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138024.msg27685221#msg27685221

Призи цим двом виплачено. Тому пшли на три веселі!

Це я останній раз взагалі мала з вами справу і то тільки через контекст святкування річниці цього форуму.

Можете тут писати чи не писати - мені абсолютно пофіг.

Ви для мене нічого не означаєте, та і в принципі нічого не означали, а якщо і були якісь елементи хорошого в наших відносинах, то це давно в минулому.

Тепер можна умити (і помити) руки :bluet:.

Що і Хома взяв приз і Бандерівець?

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 03, 2024, 23:56Піпець, неадеквати вибирають модера :facepalm: .

Вам же сказали:

1) модер не може жити на окупованих територіях. Тому, на жаль, Крокодильчег не зможе ним  стати.

2) колишній модер не може стати новим. Тому ні Слав, ні служанка Молі не можуть стати модерами. Чи вони не в курсі? Так вона давно це відкрито визнала.

До того ж, вона працює на "альянс" і впевнена, постійно банила Сергія у свій час, тоді булі-шайзе залишалось непокараним.

До того ж, вона не українка і не має морального права на цю посаду на українському форумі. Вона спеціально відмовляється розмовляти українською після 10 років проживання на ЗУ.

Щодо вуда, мені подобається його програма. А щодо його ватності, він Степан Бандера у порівнянні з 2П і його феляторами. Читайте цю тему.
Вже навіть Турчинофф і той перейшов на українську, а та ватна манда далі російською розмовляє.

білий хорват

Цитата: Administrator від Січень 04, 2024, 02:16МareK попросив вислати нагороду Ребе Моше / Хома Л. на ту ж саму адресу. Це було виконано.
А що Ребе Моше / Хома Л сам особисто встидався це сказати?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 04, 2024, 08:06Що і Хома взяв приз і Бандерівець?

Так, обоє взяли і від їх імені я направила призи Вуйку. Вело попросив зробити це ж.

Навіть не думайте давати свої призи на Єрмачку - хіба лише якщо самі так вирішите. Ви нікому нічого не винні і вони можуть запхати свої довгі язики один одному в дупи (див. анілінгус вище) з цього приводу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 04, 2024, 08:29Так, обоє взяли і від їх імені я направила призи Вуйку. Вело попросив зробити це ж.

Навіть не думайте давати свої призи на Єрмачку - хіба лише якщо самі так вирішите. Ви нікому нічого не винні і вони можуть запхати свої довгі язики один одному в дупи (див. анілінгус вище) з цього приводу.
Це ж тепер мабуть Мирослава і Златадобра будуть дивуватися, як так, і Хома і Бандерівець дістають призи на "бложику"?

:laugh:

А те, кому вони казали передати, це другорядне.

Ми також всі свої призи, крім останніх двох, передавали через них, через nativi на 54-бригаду.
Але всі замовчували цей факт і нікого це не цікавило. І це не заважало їм надалі нас очорнювати.

Ну то чим тепер Хома і Бандерівець відрізняються від нас?

Вони також беруть призи на "бложику"

:laugh:

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 04, 2024, 08:22А що Ребе Моше / Хома Л сам особисто встидався це сказати?

Напевно, незручно. Розчепірився. Він же так хвацько попрікав цими призами вас з Сергієм :smilie9: .

Он Мирослава наводить на конкретно тебе наклеп, нібито ти за гроші висловлюєш підтримку Сергію чи мені, а раніше 2П це казав Сергію. Нібито я чи Сергій настільки нікчемні, що нас можна захищати займати ту ж позицію можна тільки за гроші.

А Бандерівець. Ну я розумію, що алкаш, але як так не мати взагалі найелементарнішої культури, пристойності, просто порядності? Зранку зайти, взяти перший транш, потім публічно і абсолютно несправедливо обізвати і ОББРЕХАТИ на Єрмачці, потім знову зайти сюди, взяти другий транш, гавкнути в сторону Кадри і форуму, наригати і звалити.

Я сподіваюсь, назавжди.

Бридкі, збочені, повністю схиблені по фазі типи.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 04, 2024, 08:36А Бандерівець. Ну я розумію, що алкаш, але як так не мати взагалі найелементарнішої культури, пристойності, просто порядності? Зранку зайти, взяти перший транш, потім публічно і абсолютно несправедливо обізвати і ОББРЕХАТИ на Єрмачці, потім знову зайти сюди, взяти другий транш, гавкнути в сторону Кадри і форуму, наригати і звалити.
:laugh:

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 04, 2024, 08:36Це ж тепер мабуть Мирослава і Златадобра будуть дивуватися, як так, і Хома і Бандерівець дістають призи на "бложику"?

:laugh:

А те, кому вони казали передати, це другорядне.

Ми також всі свої призи, крім останніх двох, передавали через них, через nativi на 54-бригаду.
Але всі замовчували цей факт і нікого це не цікавило. І це не заважало їм надалі нас очорнювати.

Ну то чим тепер Хома і Бандерівець відрізняються від нас?

Вони також беруть призи на "бложику"

:laugh:

Бандерівець просто алкаш. Коли він тверезий, він в основному каже позитивні речі про нас.

А ШЛ просто штирить наша дружба. Він зв"язався з лайном, бо сам такий. Нездатний контролювати свою поведінку і забрехався по вуха (ти ж бачив, що воно писало про навіть ті ж хаймарси). Таке враження, що він проходить через якийсь період психологічної чи інтелектуальної (а може, й медичної) кризи, бо ковбасить, штирить і всіляко корчить його не по дитячому.

Але в мене немає часу чи бажання на ці перформанси і на цього слабака та його рани та травми. Він давно вибрав, з ким хотів бути, то хай там і сидить.

Я, ми і цей ресурс рухаємося вперед. Вони і те кодло - це баласт, і нічого корисного для нас не представляють. Це не рівень якості, який нам потрібний. Це не рівень людей, який достойний нас, і з якими треба спілкуватись. Я довго йшла до цього розуміння, але нарешті I have arrived  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#113
Цитата: білий хорват від Січень 04, 2024, 08:19Вже навіть Турчинофф і той перейшов на українську, а та ватна манда далі російською розмовляє.

Він теж в основному нею розмовляє.

Авіатор поставив йому правильний діагноз недавно на цузі. Типу він дурить і розкручує наївних єрмачківців на показний "патріотизм", а вони are lapping it up.

А насправді він як був кацапом, так і залишився.

І особисто мені це видно неозброєним оком - а ОСОБЛИВО через його наративи під час війни.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: білий хорват від Січень 04, 2024, 08:36Це ж тепер мабуть Мирослава і Златадобра будуть дивуватися, як так, і Хома і Бандерівець дістають призи на "бложику"?

:laugh:

А те, кому вони казали передати, це другорядне.

Ми також всі свої призи, крім останніх двох, передавали через них, через nativi на 54-бригаду.
Але всі замовчували цей факт і нікого це не цікавило. І це не заважало їм надалі нас очорнювати.

Ну то чим тепер Хома і Бандерівець відрізняються від нас?

Вони також беруть призи на "бложику"

:laugh:

Ето другоє(с)  ))

білий хорват

Хома, ви ж самі постійно піднімаєте тему Сергія.
Та дайте їй вже потонути.

Ви кажете, що Сергія треба забанити навічно.
Так ви ж зі скуки помрете без нього.

На що ви тоді будете витрачати ваш "дорогоцінний" час?

Сергій Чернівці

Цитата: білий хорват від Січень 04, 2024, 13:46Хома, ви ж самі постійно піднімаєте тему Сергія.
Та дайте їй вже потонути.

Ви кажете, що Сергія треба забанити навічно.
Так ви ж зі скуки помрете без нього.

На що ви тоді будете витрачати ваш "дорогоцінний" час?

Переключаться на Сергія СВ

Сергій Чернівці

Цитата: Administrator від Січень 04, 2024, 02:16МareK попросив вислати нагороду Ребе Моше / Хома Л. на ту ж саму адресу. Це було виконано.

Тепер треба прослідкувати за звітністю))
Вуйко ж купує там ще один прилад?--
Було би справедливо побачити ці грощі в звіті натіві.
Почекаємо)

( в сенсі --мені цікаво чи згадають вони " бложик")

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Січень 04, 2024, 14:35Переключаться на Сергія СВ

І на Крокодила. Кожен, кого я похвалю, стає у нього мішенню.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.