"Волонтерські" Питання

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#520
Цитата: MareK від Березень 10, 2023, 19:20Саргію - твоя посилка завтра на базі.
подумайте і скажіть як ви вважаєте вартує зробити краще
1. я завтра відправляю твою посилку на схід до пацанів.
2. чекаємо посилку пані Середи з Канади і відправляю обидві ваші посилки разом.
скажете завтра ваше рішення. так і зроблю.

Привіт!

З моєї точки зору, роби як тобі краще і простіше. Якщо можна зекономити на пересилці, об"єднавши два пакунки, то може, слід почекати.

Тільки що перевірила статус, мій пакунок ще в дорозі. Думаю, десь на наступному тижні має прибути?

Проте Сергій може мати іншу думку і може побажати розпорядитися своїм пакунком по іншому.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: MareK від Березень 10, 2023, 19:20Сергію - твоя посилка завтра на базі.
подумайте і скажіть як ви вважаєте вартує зробити краще
1. я завтра відправляю твою посилку на схід до пацанів.
2. чекаємо посилку пані Середи з Канади і відправляю обидві ваші посилки разом.
скажете завтра ваше рішення. так і зроблю.

Я про себе скажу.
Я міг посилку відправити зразу до пацанів.( як це було попереднього разу наприклад)——
Але там могла помінятися адреса——а я не дуже хотів спілкуватися з натіві((
Тому виходить що ти переплатиш за відсилку((
На рахунок коли відправити——
Якщо дочекатись і відправити обидві дешевше наприклад——тоді так і робіть.
А якщо немає різниці——хай би і завтра виіжджала та моя посилка.——
Зрозуміло що це не найнеобхідніші речі——
Але ось там під відео до речі був комент про те що там реально якихось дрібниць не вистачає(( ( на кшалт берців якихось)
Тому——чим скорше—тим краще напевно((

MareK

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 10, 2023, 19:30Я про себе скажу.
Я міг посилку відправити зразу до пацанів.( як це було попереднього разу наприклад)——
Але там могла помінятися адреса——а я не дуже хотів спілкуватися з натіві((
Тому виходить що ти переплатиш за відсилку((
На рахунок коли відправити——
Якщо дочекатись і відправити обидві дешевше наприклад——тоді так і робіть.
А якщо немає різниці——хай би і завтра виіжджала та моя посилка.——
Зрозуміло що це не найнеобхідніші речі——
Але ось там під відео до речі був комент про те що там реально якихось дрібниць не вистачає(( ( на кшалт берців якихось)
Тому——чим скорше—тим краще напевно((

ви з Середою вже оплатили усі доставки. те що залишиться - я залишаю в банку натіві на 54. а різниці у ціні немає.
твою відправлю завтра.

Wednesday

Цитата: MareK від Березень 10, 2023, 19:39ви з Середою вже оплатили усі доставки. те що залишиться - я залишаю в банку натіві на 54. а різниці у ціні немає.
твою відправлю завтра.

Без проблем. Ще раз дякую за допомогу з цим!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Березень 11, 2023, 04:54Як українцю, рекомендую викинути це огидне кацапське слово з лексикону. Кажи "подяка".

пацани військові так кажуть.
Сергію, отримав. відправив. номер ттн надсилаю в приват.

MareK

Сергію - твоя посилка в пацанів. у них повне пекло. але фотку для тебе зробили. натіві в гілці на фупі викладе.

Wednesday

Цитата: MareK від Березень 13, 2023, 23:38Сергію - твоя посилка в пацанів. у них повне пекло. але фотку для тебе зробили. натіві в гілці на фупі викладе.


Так швидко дійшло! Моя все ще в дорозі - сьогодні перевіряла.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Березень 13, 2023, 23:52Так швидко дійшло! Моя все ще в дорозі - сьогодні перевіряла.

айой пані. ви у Північній Америці. Сергій з Європі. з Канади Міст повезе кораблем але скоріш за все літаком.

Wednesday

Цитата: MareK від Березень 13, 2023, 23:55айой пані. ви у Північній Америці. Сергій з Європі. з Канади Міст повезе кораблем але скоріш за все літаком.

Літаком точно, бо я заплатила за авіа.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.msg27112300#msg27112300

ЦитатаRe:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр
nativi
14 березня 2023 16:34:49
IP/Host: ---.bestnet.kharkov.ua

Хочу сказати окреме величезне ДЯКУЮ, і те ж саме передати від військових Інанне за вітаміни.  В період сезонної виснажености, до якої додалася хронична безперервна втома, це дуже і дуже цінна річ!

Ну, вони ще поки не дійшли, то дякувати рано, та і не потрібно. Я не роблю це заради подяк.

А так мені "дякують" кожного дня, особливо окремі дописувачі на деяких форумах, і у тому числі ваші друзі.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#530
ВІДПРАВКА З МІЖНАРОДНОГО СОРТУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ У НАПРЯМКУ МІСТА ДОСТАВКИ В НАСЕЛЕНИЙ ПУНКТ ЛЬВІВ

Сьогодні пакунок має бути у відділку. Слава Богу, що зайшов.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Березень 15, 2023, 03:52Пакунок уже у Львові. Сподіваюсь, скоро привезуть у поштовий відділок.

так. вже ві львові якщо ти вірно вказала моє ПІБ по номеру телефону (я ж не знаю шо тобі Хома надав :) ) - завтра заберу і відправлю хлопцям на війну. гроші ти вже задонатила тому дякую. якщо буде помилка у ПІБ одержувача - я тобі скажу і ти зміниш "реквізити". таке часом буває. і це не страшно.
дякуємо щиро.
Україна переможе.

Wednesday

Цитата: MareK від Березень 15, 2023, 22:06так. вже ві львові якщо ти вірно вказала моє ПІБ по номеру телефону (я ж не знаю шо тобі Хома надав :) ) - завтра заберу і відправлю хлопцям на війну. гроші ти вже задонатила тому дякую. якщо буде помилка у ПІБ одержувача - я тобі скажу і ти зміниш "реквізити". таке часом буває. і це не страшно.
дякуємо щиро.
Україна переможе.

Ну якщо ти отримуєш всі повідомлення на телефон, значить, правильно вказала :)

Наразі бачу такий статус:

2023-03-15 16:07:10   УКРАЇНА   Львів   1/1   НАДХОДЖЕННЯ НА ПІДРОЗДІЛ ДОРУЧЕННЯ
В ЛЬВІВ. ОЧІКУЙТЕ СПОВІЩЕННЯ В ДЕНЬ ДОСТАВКИ
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Березень 16, 2023, 02:04Ну якщо ти отримуєш всі повідомлення на телефон, значить, правильно вказала :)

Наразі бачу такий статус:

2023-03-15 16:07:10   УКРАЇНА   Львів   1/1   НАДХОДЖЕННЯ НА ПІДРОЗДІЛ ДОРУЧЕННЯ
В ЛЬВІВ. ОЧІКУЙТЕ СПОВІЩЕННЯ В ДЕНЬ ДОСТАВКИ

МІСТ молодці.  Отримав. Відправив на Схід. номер ТТН надіслав у пп. на сайті НП можна відслудкувати.

Wednesday

Цитата: MareK від Березень 16, 2023, 13:39МІСТ молодці.  Отримав. Відправив на Схід. номер ТТН надіслав у пп. на сайті НП можна відслудкувати.

Дуже дякую тобі, Марек, за допомогу, і що негайно дав знати, незважаючи на твою зайнятість.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Березень 16, 2023, 14:06Дуже дякую тобі, Марек, за допомогу, і що негайно дав знати, незважаючи на твою зайнятість.
та без проблем. вам дякуємо. усім хто допомагає війську.
військові кажуть про нас усіх так : волонтери і люди які помагають - зробили більше ніж уся західна допомога (крім зброї звісно). вони - ті шо на війні кажуть усі так - ми без тилу мало шо можемо тут, на передку.
тому - подяка вам усім. а тобі - величезна за автівки першочергово. пікапи там рятують людей і виконують бойові завдання.
я не лукавлю - мені це нах не треба. кажу відверто.
п.с. ну фото вже військові надішлють натіві. вона опублікує. це її зона відповідальності - фотозвіти.

Wednesday

Цитата: MareK від Березень 16, 2023, 19:01а тобі - величезна за автівки першочергово

Та вже не треба тих подяк. Як я вже зазначила вище, тут дякують, а там поливають болотом за рогом. І причому одні і ті ж люди. Це огидно.

Просто не треба нічого казати. Тим більше що це для фронту, а не для подяк.

Цитатану фото вже військові надішлють натіві. вона опублікує. це її зона відповідальності - фотозвіти.

Якщо військові захочуть, то хай напишуть свої відгуки мені безпосередньо на імейл, який я їм дала у своєму листі. Я для них написала лист з інструкціями, у тому числі як приймати вітаміни, як визначити розмір шкарпеток і так далі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

якшо матимуть час і натхення - то може напишуть.
але не думаю. вони на передку. у них війна. вони на звязок з волонтерами чи рідними раз у день виходять.
тому май розуміння. інструкцію прочитають точно але писати певне не зможуть.

Wednesday

#538
Цитата: MareK від Березень 17, 2023, 21:31якшо матимуть час і натхення - то може напишуть.
але не думаю. вони на передку. у них війна. вони на звязок з волонтерами чи рідними раз у день виходять.
тому май розуміння. інструкцію прочитають точно але писати певне не зможуть.

Та то зрозуміло. Напишуть - добре, а ні - то ні. Головне, щоб їм все підійшло і було корисним для них.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Пакунок прибув до м. Слов"янськ. Нова пошта працює супер.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.