God Bless the USA! Все про Нашого Найбільшого Союзника

Попередня тема - Наступна тема

Administrator

Обговорення життя та політики США.

Wednesday

Feral Cat та гей-гопп-ляляля, бачу, куриця Ліна вас знову лякає банами за ваші політичні погляди. Заходьте сюди і feel free обговорювати що завгодно. У нас за правду не банять :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Koala


Wednesday

ЦитатаХось тут ще дивиться пана Прейґера? 

Я на правому боці політичного спектру, тому з моєї точки зору це хороший ресурс (правда, я не дивилася і не слухала, бо руки не доходили, але чула хороше).

Я одна із тих, кого називають трампістами, і я цим пишаюсь, ЛОЛ! Вважаю каденцію президента Трампа найкращою за результатами як і для США, так і України. Разом з тим Трамп - неоднозначна фігура і енігма для мене. Тому що він сам власними руками створював собі на рівному місці купу проблем, і як результат, це імпліцитно призвело до захоплення влади червонодупою марксистською диктатурою, якою є адмін Байдена.

Тому я більше відслідковувала такі нюанси. Зараз буде ще цікавіше, бо з виходом на арену губернатора ДеСантіса як можливого кандидата у прези США (який мені теж дуже подобається) відбувається сегментація виборчого поля на стороні республіканців. Я не можу дочекатися роботи оновленого хаузу, бо маю надію, що нарешті наведуть порядок і почнуть давати реальні поставки зброї Україні, а не те муму, що було раніше.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В США відбувається щось не зовсім зрозуміле.

По-перше, скандал із китайською кулею, яку нарешті збили після днів її вільного пересування над усіма мислимими військовими базами США.

А по-друге, назріває черговий скандал. Виявляється, ці кулі літали і при Трампі, але цю інформацію приховували від нього.

За словами одного із американських політиків, нинішні чиновники Пентагону проінформували його на вихідних і сказали, що китайські шпигунські повітряні кулі пролетіли над Техасом і Флоридою під час правління Трампа.

Конгресмен Вальц сказав, що генерал Меттіс був міністром оборони в той час і вирішив не інформувати президента Трампа, оскільки Пентагон вважав Трампа «надто провокативним і агресивним».

А потім Матіс у своїй лекції заявив ... що поняття не мав ні про які кулі!

Так хто тут бреше? Що взагалі відбувається?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#5
Відкрила для себе нового кандидата у президенти США Вівека Рамасвамі (Vivek Ramaswamy).

Він мені подобається, бо я поділяю його погляди, що людей треба оцінювати за merit, тобто що вони собою представляють у плані їх досягнень самі по собі (а не чиї вони родичі, коханці, якого у них кольору шкіра, чи вони гомо, і так далі).



Плюс молодий і антивоук (що означає анти-комі). Він би отримав мій голос  ;D

Та і дружина у нього лікар, а не яка-небудь чушка безграмотна.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#6
Цитата: Wednesday від Березень 08, 2023, 05:40Він мені подобається, бо я поділяю його погляди

То він біолог чи юрист чи одночасно і одне і друге, тобто, геній, точніше, - чинуша?    ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 12, 2023, 10:53То він біолог чи юрист чи одночасно і одне і друге, тобто, геній, точніше, - чинуша?    ;D

Так, геній. Одна освіта в царині біології, а інша - в юриспруденції. А сам він за професією підприємець, організовував різні компанії.

Тут це досить поширено - отримати бакалаврат в одному, а потім рухатися у іншу царину. Тут вища освіта працює не так, як у нас, що зразу вибираєш професію з першого курсу.

На перших курсах студенти вивчають певні предмети, а потім ці предмети зараховуються у пул, що потрібний для певної спеціалізації.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 12, 2023, 18:37Так, геній. Одна освіта в царині біології, а інша - в юриспруденції. А сам він за професією підприємець, організовував різні компанії.


Чи часом не фармацевтичні, його мать?
  8)

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 12, 2023, 18:37Тут це досить поширено - отримати бакалаврат в одному, а потім рухатися у іншу царину.

Та це і в нас вже давно поширено.
Навіть дуже давно, всі кулінарні технікуми стали юріздами та економіздами.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 12, 2023, 18:54Чи часом не фармацевтичні, його мать?
  8)

Хехе! Його підприємницьке портфоліо трошки гібридненьке:

In 2007, Ramaswamy and Travis May co-founded Campus Venture Network, a technology company that provided software and networking resources to university entrepreneurs.

Тут - ні.

In 2014, Ramaswamy founded the pharmaceutical company Roivant Sciences, which focuses on applying technology to drug development, serving as CEO until 2021.[20] He appeared on the cover of Forbes magazine in 2015 for his work in drug development.[21]

Тут - так.

In 2020, Ramaswamy co-founded Chapter Medicare, a Medicare navigation platform.[23][24]

Тут - ні.

Strive Asset Management
Ramaswamy is the co-founder and executive chairman of Strive Asset Management, an Ohio-based asset management firm that was backed financially by Peter Thiel and J. D. Vance, among others.[2]

Тут - ні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 12, 2023, 18:57Та це і в нас вже давно поширено.
Навіть дуже давно, всі кулінарні технікуми стали юріздами та економіздами.

Я теж давно не працюю тим, на кого вчилася. Тут постійно треба тримати себе у формі і вивчати нові скілси та отримувати новий досвід, особливо якщо працюєш в IT/technology sector.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 12, 2023, 18:37Тут вища освіта працює не так, як у нас, що зразу вибираєш професію з першого курсу.

На перших курсах студенти вивчають певні предмети, а потім ці предмети зараховуються у пул, що потрібний для певної спеціалізації.

Але у випадку геніїв, що лізуть до корита, той пул значення не має, оскільки вони всі опановують одну й ту саму "науку" - юриспруденцію.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 12, 2023, 18:57Хехе! Його підприємницьке портфоліо трошки гібридненьке:

In 2007, Ramaswamy and Travis May co-founded Campus Venture Network, a technology company that provided software and networking resources to university entrepreneurs.

Тут - ні.

In 2014, Ramaswamy founded the pharmaceutical company Roivant Sciences, which focuses on applying technology to drug development, serving as CEO until 2021.[20] He appeared on the cover of Forbes magazine in 2015 for his work in drug development.[21]

Тут - так.

In 2020, Ramaswamy co-founded Chapter Medicare, a Medicare navigation platform.[23][24]

Тут - ні.

Strive Asset Management
Ramaswamy is the co-founder and executive chairman of Strive Asset Management, an Ohio-based asset management firm that was backed financially by Peter Thiel and J. D. Vance, among others.[2]

Тут - ні.

Сліди плутає, падлюка.  ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 12, 2023, 19:00Але у випадку геніїв, що лізуть до корита, той пул значення не має, оскільки вони всі опановують одну й ту саму "науку" - юриспруденцію.

Ну, щоб стати юристом, то не для кожного. Там реально треба мати мізки.

Цей мужчинка, безперечно, дуже розумний.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 12, 2023, 18:59Я теж давно не працюю тим, на кого вчилася. Тут постійно треба тримати себе у формі і вивчати нові скілси та отримувати новий досвід, особливо якщо працюєш в IT/technology sector.


Ну, які ще інші скілси можуть бути в крутіїв юріздів?
Якщо ті скілзи всі однакові - крутійство.

абабагаламага

#16
Цитата: Wednesday від Березень 12, 2023, 19:02Ну, щоб стати юристом, то не для кожного. Там реально треба мати мізки.

Цей мужчинка, безперечно, дуже розумний.

Недавно мені один "менеджер"-комівояжер намагався щось таке втирати, мовляв у нього надзвичайно розумна робота, мені не понять її. Це він втирав тому, хто його "роботу" вже давно висрав.  :D

Але те, що він розумний це безперечно.
І навіть погляд у нього розумний, та й чуприна не дурна:

Цитата: Wednesday від Березень 08, 2023, 05:40

 ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 12, 2023, 19:10Недавно мені один "менеджер" намагався щось таке втирати, мовляв у нього надзвичайно розумна робота, мені не понять її. Це він втирав тому, хто його "роботу" вже давно висрав.   :D

То синдром вахтьора :) я теж колись пишалася, що керую відділом. Але тоді мені було 31 і 35-40 років відповідно.

А декого у підсанкційному списку пре, що він керує 3-ма людьми у віці 55+. Оце - дійсно патологія  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 12, 2023, 19:13То синдром вахтьора :) я теж колись пишалася, що керую відділом. Але тоді мені було 31 і 35-40 років відповідно.

А декого у підсанкційному списку пре, що він керує 3-ма людьми у віці 55+. Оце - дійсно патологія  ;D

Тут увесь секс в тому, щоб той керівник був копенгагеном в тому, що робить його відділ, тоді проблем не буде.
А ось якщо ні, і "керівник" той все, що "вміє", це керувати будь-чим і будь-де, то такого керівника легко може послати той підлеглий, без кого та робота не може бути зроблена і доведеться керівникові побігати добре для того щоб знайти заміну хоча б якусь підлеглому який його пішле смачно на 3 веселих букви.   ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 12, 2023, 19:10Але те, що він розумний це безперечно.
І навіть погляд у нього розумний, та й чуприна не дурна:

 ;D

Так, плєшивістю у всіх сенсах не страждає  ;D

Я тут багато працюю з людьми різних національностей, включаючи індусів, і серед них багато дуже розумних людей, зараз певні колеги - ну просто няшки.

Но бил случай (С) чи як там цитата правильно.

Це ще на старій роботі. Ми найняли контрактника-індуса, який мав перевірити і виправити певні дані.

Ми надали йому лептоп, а він - а де моя секретарка?

Ми офігіли - нащо тобі вона? А він - а ви думали, я сам корекцію друкувати буду, ручками?

Виявилося, що він був з якоїсь вищої касти і що сам таку роботу не виконував. Звільнили і знайшли заміну через декілька годин.

Але мої улюблені люди - це перси. Офігенна нація, дуже люблю. Один із моїх начальників був іранець, для мене то був бог і як професіонал, і як людина дуже високої якості.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.