God Bless the USA! Все про Нашого Найбільшого Союзника

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 12, 2023, 19:29Але мої улюблені люди - це перси. Офігенна нація, дуже люблю. Один із моїх начальників був іранець, для мене то був бог і як професіонал, і як людина дуже високої якості.

Тю, наші їхнього Дарія як пару тис. років тому почали ганяти, так і до цього часу.   ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 12, 2023, 19:43Тю, наші їхнього Дарія як пару тис. років тому почали ганяти, так і до цього часу.   ;D

Які саме наші?  ;)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага


Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 13, 2023, 00:16Наші предки, звичайно.
Ті, що скіфи.   :D


Ви не спите? В Україні вже досить пізно. Не будьте таким, як Плєшивий  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 13, 2023, 00:18Ви не спите? В Україні вже досить пізно. Не будьте таким, як Плєшивий  :)

Я хворію зараз, часто сплю вдень, тому вночі можу прокинутися, почитати і написати. Як піду на роботу то часу не буде звичайно, ні вдень ні вночі.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 13, 2023, 02:51Я хворію зараз, часто сплю вдень, тому вночі можу прокинутися, почитати і написати. Як піду на роботу то часу не буде звичайно, ні вдень ні вночі.

Ще той грип? Співчуваю, це вже ж довгий час.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 13, 2023, 02:53Ще той грип? Співчуваю, це вже ж довгий час.

Та ні, якби ж то грип. Не переймайся, ми не здаємося. )))

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 13, 2023, 03:04Та ні, якби ж то грип. Не переймайся, ми не здаємося. )))

Бажаю поскоріше видужати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Приколююсь від метушіння та виривання волосся на всіх частинах тіла, після того як різні республіканські лідери відповіли на анкетку від Такера Карлсона по Україні.

Ну, по-перше, це все для внутрішнього вжитку. Українські уряди та прези різних років самі винні, що йошкалися виключно з демами і були упереджені, і через те виборці респів не дуже підтримують український кейс. І це, до речі, продовжується просто зараз, і істерика на Єрмачці зокрема - чудова ілюстрація.

По-друге, одне заявляти, а друге - робити. Трамп багато чого казав про Рашку і Пуйла, а за фактом при ньому Україні було найкраще. Тому що адмін - це не тільки президент, а купа відповідних професіоналів, які і формують політику адміністрації та відповідальні за її імплементацію.

Ну-і по-третє, в практичному плані українцям треба більше переживати за те, чи виживе Україна при Бідоні, аніж чи здадуть її респи.

Бо до того часу, поки в Білий Дім не прийде новий (сподіваюсь, республіканський) президент, ще дуже і дуже далеко, а справи уже кепські.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#29
По відношенню до поста вище, ДеСантіс вже відкотив назад свою позицію по Україні. На сьогоднішній день у нього пуйло - військовий злочинець і його попередню позицію "неправильно характеризували".

Це добре, що в нього вбили the fear of God з цього приводу.

Внизу переклад статті Пірса Моргана, який взяв інтерв"ю у Десантіса, із часопису Нью Йорк Пост від 22 березня 2023 року.

Губернатор Флориди Рон ДеСантіс назвав Володимира Путіна «військовим злочинцем» і зажадав «притягнути його до відповідальності» за його варварське вторгнення в Україну.

Взявши більш жорсткий тон у своїй заяві минулого тижня, яка, здається, відкидала річну війну як «територіальну суперечку», тепер ДеСантіс каже, що Росія НЕПРАВИЛЬНО вторглася в Україну та НЕПРАВИЛЬНО вторглася та захопила Крим у 2014 році, і що Росія не переможе у війні.

І він зробив свою найсильнішу атаку на російського диктатора, назвавши його невдахою, який є «заправкою з купою ядерної зброї».

ДеСантіс зробив нові коментарі в широкомасштабному телеінтерв'ю для мого шоу «Пірс Морган без цензури», яке виходить завтра на Fox Nation.



Його твердження в заяві ведучому Fox News Такеру Карлсону про те, що це не відповідає «життєво важливим національним інтересам» Америки «поглиблюватися в територіальній суперечці між Україною та Росією», було різко розкритиковане багатьма високопоставленими республіканцями, включаючи сенатора Ліндсі. Грем і сенатор Марко Рубіо.

Коли я конкретно запитав його, чи не шкодує він, що використав фразу «територіальний спір», ДеСантіс відповів: «Ну, я думаю, що це неправильно охарактеризовано. Очевидно, Росія вторглася (минулого року) — це було неправильно. Вони вторглися в Крим і захопили його в 2014 році — це було неправильно.

«Я маю на увазі те, де зараз ведуться бойові дії, це східний прикордонний регіон Донбасу, а потім Крим, і у вас є ситуація, коли це було в Росії. Я не думаю, що законно, але вони мали. Там багато етнічних росіян. Отже, це важкі бої, і саме про це я мав на увазі, тому я не вважав, що Росія має на це право, і якби я мав це зробити більш чітким, я міг би це зробити, але я думаю, що важливий момент полягає в тому, що Росія не демонструє здатності захопити Україну, повалити уряд або, звичайно, погрожувати НАТО. Це добре. Я просто не думаю, що це достатній інтерес для нас, щоб посилити активнішу участь. Я б не хотів, щоб там брали участь американські війська. Але думка про те, що, на мою думку, якось виправдано (вторгнення) Росія – це нісенітниця».

Я сказав йому, що коли минулого літа я був в Україні, беручи інтерв'ю у президента Зеленського, я був вражений лютою рішучістю тамтешніх людей не віддати Путіну жодного дюйма своєї землі та повернути Крим.

«Я думаю, що вони б заперечували, якщо це характеризують як територіальну суперечку», — сказав я.

«Я думаю, що вони мають право на цю територію», — відповів він. «Якби я міг клацати пальцями, я б повернув це Україні на 100%. Але реальність така, якою є участь Америки в плані ескалації з більшою кількістю зброї, і, звичайно, сухопутних військ, я вважаю, було б помилкою. Отже, це була теза, яку я намагався зробити, але Росія помилилася, вторгнувшись. Вони помилилися, коли забрали Крим.

«Росія не мала права заходити в Крим або заходити в лютому 2022 року, і це має бути зрозуміло».

Коли я запитав його про думку про Путіна, ДеСантіс швидко засудив російського президента.

«Я думаю, що у нього великі амбіції, — сказав він, — я думаю, що він ворожий до Сполучених Штатів, але я думаю, що ми побачили те, що він не має звичайних можливостей реалізувати свої амбіції. Отже, він, по суті, заправна станція з купою ядерної зброї, і одна з речей, яку ми могли б зробити краще, це використання наших власних енергетичних ресурсів у США.

«Ми могли б дозволити будівництво газопроводів, багато чого робимо на Алясці. Саме там він отримує всю свою силу, і, очевидно, він вплинув на Європу, маючи стільки енергії. Отже, спосіб вдарити по Путіну – це вдарити по ньому енергією, але я думаю, якщо ви озирнетеся назад, усі аналітики оборони та я в минулому, ми переоцінили його звичайні можливості. Для нього це було величезною помилкою. Величезні витрати, і ви знаєте, що ми побачимо, що в кінцевому підсумку станеться з його довголіттям при владі, але це була втрата для них».

Міжнародний кримінальний суд (ICC) у Гаазі минулого тижня видав ордер на арешт Путіна за нагляд за викраденням українських дітей, і, як вважають, буде ще більше.

«Тепер його намагаються притягнути до відповідальності за військові злочини, — сказав я ДеСантісу, — бомбардування пологових будинків і геноцид у деяких частинах України, знищуючи цілі міста, такі як Маріуполь. Ви б це підтримали?»

«Я думаю, що він військовий злочинець», — відповів він. «Цей МКС... ми не робили цього в США, тому що ми стурбовані тим, що наші солдати або люди потраплять під нього. Тому я не знаю про цей шлях, але я вважаю, що він повинен бути притягнутий до відповідальності».

ДеСантіс переконаний, що Україна зрештою переможе у війні.

«Я думаю, що ці регіони на (східному) кордоні та Крим, швидше за все, залишаться в глухому куті протягом досить тривалого часу, і, на жаль, багато людей зрештою помруть, якщо це так. Але я не думаю, що це закінчиться перемогою Путіна. Я не думаю, що український уряд буде повалений ним, і я думаю, що це добре».

Однак ДеСантіс не сказав, чи пом'якшив він свою позицію щодо відправлення в Україну більш досконалої зброї, як-от F16.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

На жаль, погані новини продовжують надходити з США.

Сьогодні там зазнали фатальної аварії два військових гелікоптери Black Hawk (Black Hawk Down indeed).



Під час "звичайної навчальної місії" в середу ввечері в окрузі Трігг, на південному заході штату Кентукі, дев'ятеро солдатів загинули внаслідок аварії двох гелікоптерів HH-60 Black Hawk, які належали 101-й повітряно-десантній дивізії, повідомив Нондіс Турман, речник Форт-Кембелла. The Washington Post в електронному листі.

Агентство Reuters повідомило, що два штурмові вертольоти армії США HH-60 Black Hawk зіткнулися під час навчань поблизу кордону Кентуккі та Теннессі в ніч на середу, що призвело до втрат.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ще погані новини - кацапи заарештували американського кореспондента нібито за шпигунство.

Я цілком допускаю, що він і міг би бути шпигуном. Але погані новини не в цьому, а в тому, що він білошкірий чоловік, а на таких адмін Бідона клав унилогоТМ.



Арешт Гершковича відбувся після резонансного арешту нині звільненої зірки WNBA Брітні Ґрінер. У грудні вона вийшла з російської в'язниці за угодою про обмін на торговця зброєю Віктора Бута.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У зв"язку з політично мотивованим переслідуванням президента Трампа багато американських і не тільки пундітів відповідно позиціонують себе.

Мені все більше і більше подобається цей Вівек, який дефакто уводить концепт "національного розлучення", коментуючи те, що відбувається.

Вівек Рамасвамі про «неамериканське» звинувачення Трампа: «Ми, можливо, йдемо до національного розлучення»

Підприємець і кандидат у президенти від Республіканської партії 2024 року Вівек Рамасвамі розкритикував звинувачення проти колишнього президента Дональда Трампа як «темний момент в американській історії» та «неамериканський».

«Політично мотивоване звинувачення 45-му президенту Сполучених Штатів відзначає темний момент в американській історії. Це підірве довіру суспільства до нашої виборчої системи та системи правосуддя», – написав він у Twitter.

«Це не по-американськи, щоб правляча партія використовувала владу поліції для арешту своїх політичних суперників. Принципи виходять за межі партійності. Нехай американський народ вирішить, хто буде правити», – додав він.

Він дав більш розширену заяву у відео, сказавши:

"Раніше сьогодні моєму конкуренту в цій гонці Дональду Трампу було пред'явлено кримінальне обвинувачення в політично мотивованому переслідуванні. Це неправильно. Це небезпечно. Ми зараз як країна катаємося на тонкому льоду. Я думаю, що ми, можливо, прямуємо до національного розлучення. Я балотуюся в Президенти, бо дбаю про національне відродження. Але це крок у неправильному напрямку".



Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В США під керівництвом сенільного Бідона черговий скандал.

Як всі знають, в США і в цілому у Північній Америці величезна опіоїдна та фентантильна епідемія. Сьогодні прийшли новини, що на гарячому зловили ...  керівницю поліцейської профспілки Асоціації поліцейських Сан-Хосе Джоанн Маріан Сеговію.

Вона була заарештована в середу за спробу імпорту синтетичного опіоїду під назвою Валерил фентаніл. Якщо її визнають винною, їй загрожує до 20 років у федеральній в'язниці.

Президент поліцейської профспілки Шон Прітчард сказав New York Post, що Сеговія була ніби «бабусею POA... це не та людина, яку ми знали, людина, яка працювала з родинами загиблих офіцерів, організовувала збір коштів для дітей офіцерів...»



Сеговія нібито імпортувала пакети з наркотиками з Китаю, Канади, Індії та інших країн і маскувала їх під звичайні предмети, такі як косметика, шоколадні цукерки та харчові добавки. З 2015 по 2023 рік вона отримала щонайменше 61 пакунок додому.

На руках цієї жадібної хвойди сотні, якщо не тисячі, смертей від наркотиків. Сподіваюсь, що вона буде горіти у вічному пеклі, а перед тим її добряче розвальцюють в тюрязі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 31, 2023, 16:13Національне розлучення

Дехто спитає - а що це таке, національне розлучення?

Один варіант - створити паралельну економіку і відмовитися брати участь у всьому воук та лівацькому:

Іншими словами, ми ФІНАНСУЄМО консервативну економіку і ми ДЕФАНДУЄМО ліву воук економіку.

Ми будуємо окрему економіку, консервативну екосистему. Ми винагороджуємо та збагачуємо тих, хто справа. Ми караємо та збанкрутуємо злих пробуджених лівих комуністів, які зараз використовують наші гроші, щоб знищити Америку та великий американський середній клас.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Я практикую це у своєму житті за можливістю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#35
Бог продовжує карати Америку - на цей раз шляжом торнадо в містечку Літтл Рок, штат Арканзас.

У п'ятницю Літл-Рок, штат Арканзас, пронісся «катастрофічний» торнадо.

Понад 600 людей постраждали внаслідок торнадо.

«Поліція Літл-Рока транспортує людей до лікарень, оскільки не вистачає машин швидкої допомоги». – за словами головного метеоролога WOTV4.



Лінк

Знаєте, хто жив в цьому містечку? Відомий бідоноїд, антитрампіст, бот Демократичної Партії США, який брехав, що лендліз почнеться в листопаді минулого року - СлавРедько.

Вчасно переїхав.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні із США декілька хороших новин.

Перша - що Роберт Ф. Кеннеді-молодший оголосив намір балотуватися проти Джо Байдена як демократ у 2024 році. Кенеді - член відомого політичного клану, і, напевно, єдиний притомний лідер у Демократичній партії США.

Роберт відрізняється від багатьох сучасних демократів тим, що він досі вірить у свободу слова, Білль про права, Конституцію США та виступає проти корупції в уряді.

Роберт Ф. Кеннеді-молодший також має величезну кількість прихильників у популістському русі за його мужність у боротьбі з Тоні Фаучі та тиранами в американському медичному співтоваристві, політика яких убила сотні тисяч американців під час пандемії COVID. Кеннеді продовжує говорити про небезпечні мРНК-вакцини від COVID.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Друга новина - що сенатор від штату Північна Кароліна демократка Трістан Котем, яка представляє округ Шарлотта, оголосила про перехід у Республіканську партію на прес-конференції, проведеній лідерами Сенату штату та Палати представників республіканців.

Котем пояснила, що більше не взнає сучасну Демократичну партію, яку захопили радикальні ліві.



"Сучасна Демократична партія стала невпізнанною для мене та інших по всьому штату. Мене ніхто не контролюватиме.

Партія хоче зневажати будь-кого, хто має вільну думку, вільне судження, має рішення та хоче працювати над покращенням нашої держави. Не просто сидіти на нараді та проводити семінар за семінаром, але й справді працювати з окремими людьми, щоб досягти результатів.

Бо так роблять справжні державні службовці. Якщо ви не будете робити саме те, що від вас хочуть демократи, вони спробують залякувати вас. Вони спробують відкинути вас убік".

Перехід сенаторки до республіканців надає їм супербільшість. Завдяки новій супербільшості республіканці зможуть висувати сміливу консервативну програму щодо чесності виборів, імміграції, абортів і прав на зброю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 31, 2023, 21:58Дехто спитає - а що це таке, національне розлучення?

Продовжуємо тему "національного розлучення" в США.

Деякі факти:

1) За останні кілька років мільйони американців покинули темно-блакитні штати, що керуються демократами -  такі як Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Каліфорнія та Іллінойс - і переїхали до червоних штатів, що керуються респами - таких як Флорида, Техас, Теннессі, Південна та Північна Кароліна, Айдахо, Юта.

Червоні штати процвітають. Іноді здається, що вся Каліфорнія переїхала у них. На половині номерних знаків у будь-якому торговому центрі Лас-Вегаса написано «Каліфорнія». Невада процвітає. Там щойно обрано республіканського губернатора (Джо Ломбардо) і віце-губернатора (Ставрос Ентоні). До речі, обидва вони колишні поліцейські.

Усі штати Америки, які найшвидше розвиваються, є червоними штатами. Випадковість? Усі штати з найнижчим рівнем безробіття є червоними штатами. Випадковість?

Червоні штати (наприклад, Техас і Флорида) процвітають – процвітаюча економіка, кожен має роботу. Блакитні штати залишаться з вмираючою економікою, і нікому буде платити за рахунками.

2) Вперше в історії ми стали свідками самогубства пива. Budweiser, колишня консервативна компанія, яка продає пиво переважно консервативним мачо, обрала трансгендера своїм представником. Будвайзер зійшов з розуму. Зараз мільйони бойкотують Bud. Вони просто знищили століття позитивного брендингу одним пробудженим, неймовірно дурним прорахунком.

Президент Байден сказав: «Трансгендери формують душу нашої нації». Переважна кількість американців з цим не згідні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 31, 2023, 21:58Дехто спитає - а що це таке, національне розлучення?

Один варіант - створити паралельну економіку і відмовитися брати участь у всьому воук та лівацькому:

Іншими словами, ми ФІНАНСУЄМО консервативну економіку і ми ДЕФАНДУЄМО ліву воук економіку.

Ми будуємо окрему економіку, консервативну екосистему. Ми винагороджуємо та збагачуємо тих, хто справа. Ми караємо та збанкрутуємо злих пробуджених лівих комуністів, які зараз використовують наші гроші, щоб знищити Америку та великий американський середній клас.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Я практикую це у своєму житті за можливістю.

А що це дає, що це дасть українцям в Україні?
Нічого.