God Bless the USA! Все про Нашого Найбільшого Союзника

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 11, 2023, 07:12А що це дає, що це дасть українцям в Україні?
Нічого.

По-перше, це тема не про Україну, а про США. Решта світу живе сама по собі і не все обертається навкруги України.

По-друге, Україні було б вигідно, щоб США були сильною країною внутрішньо, а не як зараз.

По-третє, українці могли б повчитися на помилках американців.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 12, 2023, 02:51По-перше, це тема не про Україну, а про США. Решта світу живе сама по собі і не все обертається навкруги України.

По-перше, це ж форум українських патріотів, як було заявлено.
Чи всі заявки - до одного місця?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 12, 2023, 05:20По-перше, це ж форум українських патріотів, як було заявлено.
Чи всі заявки - до одного місця?

Багато українських патріотів живе в США та Канаді, і для нас ці теми важливі.
І потім, я вище пояснила, що життя і статус США - чинник виживання України.
Ще є питання?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 12, 2023, 05:31Багато українських патріотів живе в США та Канаді, і для нас ці теми важливі.
І потім, я вище пояснила, що життя і статус США - чинник виживання України.
Ще є питання?

Питання було в мене до тебе, але ти перекрутила його і перевела стрілки як завжди і не відповіла.  ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 12, 2023, 06:09Питання було в мене до тебе, але ти перекрутила його і перевела стрілки як завжди і не відповіла.  ;D

Я і відповіла. Патріотизм не прив"язаний до місцезнаходження, це раз.
І втретє свій другий пойнт я повторювати не буду.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 12, 2023, 06:35Я і відповіла. Патріотизм не прив"язаний до місцезнаходження, це раз.
І втретє свій другий пойнт я повторювати не буду.

А я щось говорив про місцезнаходження?
Знов сама з собою дискутуєш?

  ;D


Втретє не будеш не відповідати на запитання? Втретє не будеш зливати?

Лол

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 12, 2023, 06:43А я щось говорив про місцезнаходження?
Знов сама з собою дискутуєш?

  ;D


Втретє не будеш не відповідати на запитання? Втретє не будеш зливати?

Лол

В чому питання? Чому тут теми про США? Так я вже три рази відповіла, чому.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#47
Цитата: Wednesday від Квітень 12, 2023, 06:45В чому питання? Чому тут теми про США? Так я вже три рази відповіла, чому.

Питання було іншим. Ти дійсно не зрозуміла чи прикидаєшся?

Питання було - чим ослаблення США шляхом підриву її могутності і свобод кримінальниками аферюгами типу Трампа допоможе Україні і українцям у їхній боротьбі за існування?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 12, 2023, 07:04Питання було іншим. Ти дійсно не зрозуміла чи прикидаєшся?

Питання було - чим ослаблення США шляхом підриву її могутності і свобод кримінальниками аферюгами типу Трампа допоможе Україні і українцям у їхній боротьбі за існування?

Твоє питання містить неправдиві твердження. Підрив США відбувається марксистами демократичної партії США і некомпетентним презом-маріонеткою Бідоном.

При Трампі Америка процвітала.

Тому подальші коментарі не потрібні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 12, 2023, 08:11При Трампі Америка процвітала.

Чому ж тоді процвітаючі американці його не вибрали повторно?
Навіть п'яничка Буш молодший був 2 терміни президентом і імпічменту не зазнав.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 12, 2023, 10:43Чому ж тоді процвітаючі американці його не вибрали повторно?

Президент Трамп виграв минулі вибори.

ЦитатаНавіть п'яничка Буш молодший був 2 терміни президентом і імпічменту не зазнав.

Ісуса Христа теж розп"яли ні за що, це ніякий не показник.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 12, 2023, 15:29Президент Трамп виграв минулі вибори.

Ісуса Христа теж розп"яли ні за що, це ніякий не показник.

Бла бла бла.

Wednesday

Сьогодні Міннеаполіс став першим великим містом США, яке дозволило транслювати мусульманський заклик до молитви п'ять разів на день.

Міннеаполіс дозволить транслювати мусульманський заклик до молитви в будь-який час, ставши першим великим містом США, де дозволено звучати оголошення або «азан» через динаміки п'ять разів на день цілий рік.

Міська рада Міннеаполіса в четвер одноголосно погодилася внести зміни до міського розпорядження про шум, яке забороняло дзвінки на світанку та пізно ввечері в певний час року через шумові обмеження, повідомляє Minneapolis Star Tribune. Голосування відбулося під час священного для мусульман місяця Рамадан.



«Конституція не спить ночами», — сказав після голосування Джейлані Хусейн, виконавчий директор Міннесотського відділення Ради з американо-ісламських відносин. Він сказав, що акція в Міннеаполісі показує світові, що «нація, заснована на свободі віросповідання, виконує свої обіцянки».

Принаймні з 1990-х років у Міннеаполісі зростає кількість іммігрантів зі Східної Африки, і тепер мечеті тут звичайні. Троє з 13 членів ради вважають себе мусульманами. Рішення не викликало спротиву організованої громадськості. Очікується, що мер Джейкоб Фрей підпише цей документ наступного тижня.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Майк Помпео не буде висувати свою кандидатуру на преза. Ще б пак, з таким рейтингом Трампа.



Я поважаю Помпео за професіоналізм та лояльність до останньої хвилини своєму президенту Трампу. Як сказав мені мій колишній начальник, це рідкісна якість (він говорив про мене) і я це запам"ятала.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 15, 2023, 08:00Я поважаю Помпео за професіоналізм та лояльність до останньої хвилини своєму президенту Трампу. Як сказав мені мій колишній начальник, це рідкісна якість (він говорив про мене) і я це запам"ятала.

Ващєто це - рідкісна дурість і я теж колись був таким.  ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 15, 2023, 07:57Принаймні з 1990-х років у Міннеаполісі зростає кількість іммігрантів зі Східної Африки, і тепер мечеті тут звичайні. Троє з 13 членів ради вважають себе мусульманами. Рішення не викликало спротиву організованої громадськості. Очікується, що мер Джейкоб Фрей підпише цей документ наступного тижня.

Ще одна рідкісна дурість.
5 разів на день сирени у місті, бо якийсь мулла хоче утримати владу над зашореними, що вирвалися з Африки. Це вилізе вам всім боком. Вирвалися від мулл для того, щоб знову вляпатися? Це тоді не свобода для американців, а окупація.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 15, 2023, 08:28Ващєто це - рідкісна дурість і я теж колись був таким.  ;D

Ну, це заважає в кар"єрі в чомусь. Я скільки раз пропускала цікаві пропозиції, бо не хотіла кидати своїх чудових начальників.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 15, 2023, 08:39Ще одна рідкісна дурість.
5 разів на день сирени у місті, бо якийсь мулла хоче утримати владу над зашореними, що вирвалися з Африки. Це вилізе вам всім боком. Вирвалися від мулл для того, щоб знову вляпатися? Це тоді не свобода для американців, а окупація.


Один із аспектів проблеми, про яку я казала - заміщення тої Америки, яку ми знаємо, червонодупим марксистським гулагом. Тільки класи робітників і селян у них інші.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#58
Цитата: Wednesday від Квітень 15, 2023, 08:49Один із аспектів проблеми, про яку я казала - заміщення тої Америки, яку ми знаємо, червонодупим марксистським гулагом. Тільки класи робітників і селян у них інші.

Класи скрізь однакові.  Селяни це не клас, а місце проживання.

Wednesday

#59
Цитата: абабагаламага від Квітень 15, 2023, 10:38Класи скрізь однакові.  Селяни це не клас, а місце проживання.

Ти не зрозумів. В США буржуї зараз - це білі чоловіки і білі взагалі, а пригноблені - різні майнорітіз від індійців до лесбіянок.

Цікаво дивитися, як вони один з одним воюють, виясняючи, хто головніший.

Наприклад, вважається, що біологічний чоловік Мулвані, який робить вигляд, що жінка, при цьому маючи пеніса - канселює жінок.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.