Це Злив?

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 05, 2023, 15:24Ну, візьми потри мої пости, а мене забань.
Зразу стане легше.

 ;D  ;D  ;D

По Друзенку буде щось? про те, як Україну готують до неприємних реалій?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 05, 2023, 15:38По Друзенку буде щось? про те, як Україну готують до неприємних реалій?

Ну, ти ж відмовилася обговорювати моє відео, порушила правило "від простого до складного", то й застопорила це обговорення.
Чи знов я винен?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 05, 2023, 15:59Ну, ти ж відмовилася обговорювати моє відео, порушила правило "від простого до складного", то й застопорила це обговорення.
Чи знов я винен?

Я не обговорюю фсбешне лайно, тим більше таке, що не відноситься до цієї теми.

Буде що сказати по цій темі - пиши. А мені на роботу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 05, 2023, 16:00Я не обговорюю фсбешне лайно, тим більше таке, що не відноситься до цієї теми.

Буде що сказати по цій темі - пиши. А мені на роботу.

Сподіваюся таки, що не в Тремп Організейшн.

 :o

Wednesday

Я б написала "гагага", але це було б непристойно в світлі більше 200К жертв українського народу у цій війні.

І це не Трамп зливає Україну, а кращий друг України Бідон, якого всі ви так хотіли.

Ну що ж, chicken have come home to roost.

І це ще не кінець  >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#25
Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 08:34Я б написала "гагага", але це було б непристойно в світлі більше 200К жертв українського народу у цій війні.


Велике китайське зло.

Цитата...
...
Очевидно, що у Китаї знали про плани російського вторгнення в Україну та схвалювали їх. Очевидно, що в Китаї чекали на бліцкриг на українській землі і розраховували використовувати його як прецедент для збройної анексії Тайваню. Очевидно, що Китай, як і раніше, не зацікавлений у військовому розгромі РФ і готовий надавати їй певну підтримку.

Питання в тому, як далеко зайде ситуативна співпраця Пекіна та Москви. Чи перетне комуністичний Китай ту межу, за якою Україні таки доведеться визнати його абсолютним злом. Або ж в очах українців КНР збереже статус напівзла, з яким можна і треба миритися – бо воно надто велике, далеке та незнайоме. Словом, приблизно таке ж, як Росія в уяві багатьох мешканців третього світу.

Михайло Дубинянський

https://www.pravda.com.ua/articles/2023/04/8/7396916/

Wednesday

Хех! Що це в лісі здохло, що мудведка (хоч і тимчасово) але кинув своє "поетичне" перо На форумі Z і почав строчити соковиту аналітику на супику? Невже вчорашні айпішки животворящі сприяли такій метаморфозі? But we digress.

А знаєш, чому соросятина Портніков почав такі наративи? А щоб підговувати "населення" ментально до розділу України та "миру", про що, власне, ця тема.



Вікно Овертона, май есс.

Я перестала слухати цей шматок продажного лайна після того, як він почав брехати про Трампа і працювати на демів. Ну, хазяї у нього практично не змінилися, як і методички - чому, читайте тут.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ось тобі і "сайтісь пасєрєдінє". Це ж до чого треба дожитися та докеруватися, щоб не з Штатами в якості медіаторів сідати за стіл переговорів, а з африканцями - воістину стратегічними партнерами України!

Хорвате, що скажеш про велич президента Зе? Дійсно, Порох до такого не докотився  ;D  ;D  ;D


КЕЙПТАУН, Південно-Африканська Республіка. Президент Російської Федерації Володимир Путін і президент України Володимир Зеленський домовилися про окремі зустрічі з делегацією лідерів шести африканських країн, щоб обговорити можливий план припинення війни в Україні, заявив президент Південної Африки у вівторок.

Президент Південної Африки Сиріл Рамафоса сказав, що розмовляв з Путіним і Зеленським по телефону на вихідних, і кожен з них погодився прийняти «миротворчу місію африканських лідерів» у Москві та Києві відповідно.

«Основними для наших дискусій є зусилля з пошуку мирного вирішення руйнівного конфлікту в Україні», — сказав Рамафоса.

Лідери Замбії, Сенегалу, Республіки Конго, Уганди та Єгипту складатимуть делегацію разом із Рамафосою, йдеться в його заяві. Путін і Зеленський дали йому добро «розпочати підготовку», сказав південноафриканський лідер.

Чотири з цих шести африканських країн — Південна Африка, Республіка Конго, Сенегал і Уганда — минулого року утрималися від голосування в ООН щодо засудження вторгнення Росії. За це рішення проголосували Замбія та Єгипет.

Рамафоса не назвав часових рамок і не окреслив параметрів можливих мирних переговорів. Зеленський заявив, що не розглядатиме мирну угоду про припинення 15-місячної війни, доки російські війська повністю не вийдуть з території України.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш також був проінформований про заплановані зустрічі африканської делегації та «привітав ініціативу», сказав Рамафоса.

Я нагадую всім, що ці африканці лупляться у десна з Пуйлом і якщо Зеленський пішов на таке ... ну я просто офігіваю від такого повороту подій.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 17, 2023, 04:14Ось тобі і "сайтісь пасєрєдінє". Це ж до чого треба дожитися та докеруватися, щоб не з Штатами в якості медіаторів сідати за стіл переговорів, а з африканцями - воістину стратегічними партнерами України!

Хорвате, що скажеш про велич президента Зе? Дійсно, Порох до такого не докотився  ;D  ;D  ;D


КЕЙПТАУН, Південно-Африканська Республіка. Президент Російської Федерації Володимир Путін і президент України Володимир Зеленський домовилися про окремі зустрічі з делегацією лідерів шести африканських країн, щоб обговорити можливий план припинення війни в Україні, заявив президент Південної Африки у вівторок.

Президент Південної Африки Сиріл Рамафоса сказав, що розмовляв з Путіним і Зеленським по телефону на вихідних, і кожен з них погодився прийняти «миротворчу місію африканських лідерів» у Москві та Києві відповідно.

«Основними для наших дискусій є зусилля з пошуку мирного вирішення руйнівного конфлікту в Україні», — сказав Рамафоса.

Лідери Замбії, Сенегалу, Республіки Конго, Уганди та Єгипту складатимуть делегацію разом із Рамафосою, йдеться в його заяві. Путін і Зеленський дали йому добро «розпочати підготовку», сказав південноафриканський лідер.

Чотири з цих шести африканських країн — Південна Африка, Республіка Конго, Сенегал і Уганда — минулого року утрималися від голосування в ООН щодо засудження вторгнення Росії. За це рішення проголосували Замбія та Єгипет.

Рамафоса не назвав часових рамок і не окреслив параметрів можливих мирних переговорів. Зеленський заявив, що не розглядатиме мирну угоду про припинення 15-місячної війни, доки російські війська повністю не вийдуть з території України.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш також був проінформований про заплановані зустрічі африканської делегації та «привітав ініціативу», сказав Рамафоса.

Я нагадую всім, що ці африканці лупляться у десна з Пуйлом і якщо Зеленський пішов на таке ... ну я просто офігіваю від такого повороту подій.

Перед тим, як писати про вигаданий тобою "злив" і "сойтісь по сєрєдінє", поцікався що передбачає українська формула миру, яку Україна і ЗЕ лобіюють по цілому світі.


ЦитатаЗеленський заявив, що запросив Китай до переговорів щодо реалізації власної формули миру Києвом

Данілов також сказав і запевнив, що їх тобто Україну цікавить тільки українська формула миру.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 17, 2023, 07:36Перед тим, як писати про вигаданий тобою "злив" і "сойтісь по сєрєдінє", поцікався що передбачає українська формула миру, яку Україна і ЗЕ лобіюють по цілому світі.

Данілов також сказав і запевнив, що їх тобто Україну цікавить тільки українська формула миру.


Ну, я пам"ятаю. Але чи приймуть її, ось у чому проблема. Мене насторожує, чому саме африканці. Ну, побачим, що буде.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 17, 2023, 07:38Ну, я пам"ятаю. Але чи приймуть її, ось у чому проблема. Мене насторожує, чому саме африканці. Ну, побачим, що буде.
Фон дер Ляєн також сказала, що Європа буде підтримувати українську формулу миру.

Європу ЗЕ вже переконав

На черзі переконати інших.

Тому Африка.

І не тільки Африка.

Після цього ЗЕ для переконання планує Бразилії і латинську Америку.

ЗЕ вам не Порошенко

Молодець

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 17, 2023, 07:41Фон дер Ляєн також сказала, що Європа буде підтримувати українську формулу миру.

Європу ЗЕ вже переконав

На черзі переконати інших.

Тому Африка.

І не тільки Африка.

Після цього ЗЕ для переконання планує Бразилії і латинську Америку.

ЗЕ вам не Порошенко

Молодець

Залишилось лише невеличке таке - переконати Пуйла.

А ти думаєш, люди Пороха не могли склепати такий же план? То ж не Зе його писав, а якісь аналітики.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 17, 2023, 07:46Залишилось лише невеличке таке - переконати Пуйла.

А ти думаєш, люди Пороха не могли склепати такий же план? То ж не Зе його писав, а якісь аналітики.
Склепати то одне, а виконати це інше.

На все що був здатний Порох - це Мінськ-1 і Мінськ-2.

"Вирішення цього питання військовим шляхом немає" © Порошенко

Ось якою була стратегія Порошенка

А Путіна ніхто і питати не буде.
Його будуть переконувати військовим шляхом.

А для цього потрібна підтримка України цілим світом, підтримка і зброєю, і фінансово і політично.

А для цього треба переконати світ, щоб підтримували Україну, а не Росію.

Європу переконали.

На черзі Африка.
Потім Бразилія і латинська Америка.
Потім Китай, Індія.

ЗЕ вам не Порошенко

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 17, 2023, 08:02Склепати то одне, а виконати це інше.

На все що був здатний Порох - це Мінськ-1 і Мінськ-2.

"Вирішення цього питання військовим шляхом немає" © Порошенко

Ось якою була стратегія Порошенка

А Путіна ніхто і питати не буде.
Його будуть переконувати військовим шляхом.

А для цього потрібна підтримка України цілим світом, підтримка і зброєю, і фінансово і політично.

А для цього треба переконати світ, щоб підтримували Україну, а не Росію.

Європу переконали.

На черзі Африка.
Потім Бразилія і латинська Америка.
Потім Китай, Індія.

ЗЕ вам не Порошенко

То будуть переконувати за столом переговорів чи Україна буде продовжувати воювати? Мені здалось, африканці кажуть про перше.

Але що тут вангувати - варіантів купа. Побачимо.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 17, 2023, 08:11То будуть переконувати за столом переговорів чи Україна буде продовжувати воювати? Мені здалось, африканці кажуть про перше.

Але що тут вангувати - варіантів купа. Побачимо.
Ну от власне

"По ділам Його судіть Його" ©

Будемо дивитись на дії і на те, що відбувається.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 17, 2023, 08:15Ну от власне

"По ділам Його судіть Його" ©

Будемо дивитись на дії і на те, що відбувається.

Саме так! Я взагалі-то бажаю Зе успіху. Але за Баканова треба відповідати та і ми ще багато чого не знаємо, думаю, було навіть більше проколів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 17, 2023, 08:16Саме так! Я взагалі-то бажаю Зе успіху. Але за Баканова треба відповідати та і ми ще багато чого не знаємо, думаю, було навіть більше проколів.
Краще 5 років помилок, ніж 50 років саботажу. ©

Wednesday

Цитата: Wednesday від Травень 17, 2023, 04:14Президент Південної Африки Сиріл Рамафоса сказав, що розмовляв з Путіним і Зеленським по телефону на вихідних, і кожен з них погодився прийняти «миротворчу місію африканських лідерів» у Москві та Києві відповідно.



Якщо у нас справи пречудові, то чому Зеленський погодився прийняти африканців?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Щодо "сойтісь по сєрєдінє"

Кулеба: Будь-яке посередництво між Україною і РФ має відповідати двом принципам

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що посередництво між Україною та Росією в питаннях завершення повномасштабної війни є прийнятним лише тоді, якщо воно відповідає двом "основоположним принципам".

Як повідомляє кореспондент "Європейської правди", про це Кулеба заявив на пресконференції в Лісабоні після переговорів із міністром закордонних справ Португалії Жоау Гомешем Кравіньо.

"Ми вітаємо будь-яке посередництво, якщо воно відповідає двом основоположним принципам", – підкреслив голова української дипломатії.

Перший принцип, за словами Кулеби, полягає в тому, що посередництво має привести до повного відновлення територіальної цілісності України. "Жоден мирний план, жодна мирна ініціатива, жодне посередництво не повинні передбачати юридичну чи фактичну втрату української території", – наголосив він.

Іншим принципом, за якого посередництво між Україною та Росією можливе, голова МЗС назвав відсутність замороження конфлікту, бо в протилежному разі "відбудеться ще більше вторгнення Росії", як довели події з 2014 по 2022 роки.

"Тоді було посередництво Німеччини та Франції – Нормандський формат. Ми зробили багато дипломатичної роботи. Конфлікт не був заморожений. Я б сказав, що він був скоріше охолоджений, але це принесло нам набагато, набагато гіршу війну", – пояснив Кулеба.

В останні тижні низка країн пропонують посередництво у врегулюванні повномасштабної війни між Україною та Росією. Зокрема йдеться про Китай, Бразилію та Південно-Африканську Республіку, чиї представники вже були або планують вирушити в Київ і Москву.

https://www.pravda.com.ua/news/2023/05/19/7403032/

білий хорват

Зеленський зустрівся з прем'єром Індії

Президент Володимир Зеленський у Японії провів зустріч із прем'єр-міністром Індії Нарендрою Моді.

Джерело: Офіс президента, Офіс прем'єра Індії

Деталі: За даними УП, Зеленський та Моді говорили про гуманітарне розмінування та мобільні шпиталі, які потрібні Україні.

Ключовою, як зазначається, була розмова про незаконну депортацію Росією українських дітей, а також докладно обговорили українську формулу миру.

Зеленський запросив Індію приєднатися до її реалізації.

https://www.pravda.com.ua/news/2023/05/20/7403085/