Праві і Війна в Україні

Попередня тема - Наступна тема

Петро Шаблезуб

Буквально за останні дні помітив кацапський наратив почав вже пробивати нібито притомних аналітиків як Ніл Уард або Клайв До Самтінґ. Ніл розпочав одне з останніх відео з того 'факту' що Україна маленька, а хуйлостан великий (буквально показав на мапі) і тому Україна в принципі не може перемогти в цій війні. Такого імбецильного аргументу я не очікував. І це не перший якого кренить на прокацапську риторику.

Clyde Do Something, канацький проконвойний коментатор, дуже збудився коли уряд об'явив що будуь вилучати на користь України асетс Абрамовіча та інших хуйловських посіпак. Наратив пішов такий шо ось 'The Erosion of Property Rights in Canada'. Ага, тіко зара прокинувся.

п.с. Я б переніс це як окрему гілку в загальне обговорення бо оці всі під форуму, як показує практика, до самого тухєсу.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 06, 2023, 16:14п.с. Я б переніс це як окрему гілку в загальне обговорення бо оці всі під форуму, як показує практика, до самого тухєсу.

Перенесено, як просили, в головний розділ.

А по темі, я була в шоці, коли лідер ППС Берньє практично почав тулити кацапські методички, а я майже за них проголосувала. Колись улюблені пундіти Віва Фрай і Роберт Барнз - те ж саме.

Що, на Вашу думку, є причиною цього явища? Адже праві традиційно за цінності свободи, незалежності і так далі. Хіба Україна не бореться за те ж саме, за що колись боролась Америка (незалежність від Великобританії), не кажучи вже про боротьбу з фашизмом під час ВВ2?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Uki

От дивина.... як же так могло статись ...

Wednesday

#3
Цитата: Uki від Січень 08, 2023, 06:06От дивина.... як же так могло статись ...

Хто б казав ...




Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Сама ідея протистояння іншій державі вимагає підтримувати опозицію опонента.

Тобто куйлостан завжди окучував чи лівих, чи правих, чи лібертаріанців - в залежності хто був посунутий від корита , але був популярний. Згадаємо що говорив Безменов - 75% бюджету гебе совку (не думаю що в куйлостані щось помінялося) приходилося на охмуріння інтелектуалів країни-ворога та пропаганду.

Хто зараз опозиція? Праві, антиваксери, отже охмуряють їх, при чому дуже ефективно. Треба вичісляти оті джерела на які ведуться нібито притомні люди.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

#5
Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 09, 2023, 01:25Сама ідея протистояння іншій державі вимагає підтримувати опозицію опонента.

Тобто куйлостан завжди окучував чи лівих, чи правих, чи лібертаріанців - в залежності хто був посунутий від корита , але був популярний. Згадаємо що говорив Безменов - 75% бюджету гебе совку (не думаю що в куйлостані щось помінялося) приходилося на охмуріння інтелектуалів країни-ворога та пропаганду.

Хто зараз опозиція? Праві, антиваксери, отже охмуряють їх, при чому дуже ефективно. Треба вичісляти оті джерела на які ведуться нібито притомні люди.

Мій чоловік (якщо ще хто не знає, канадець) казав ще в далекому 2004, що Росія нападе на Україну. Я ціную його думку і спитала, чим, на його думку, пояснюється, що стільки правих повірили пуйлівській пропаганді. На його думку, це тому що вони автоматично вибрали позицію антиглобалістів, типу пуйло бореться з умовним Соросом. Адже всі біди сучасного суспільства чи в Європі, чи в Північній Америці виходять із імплементації тенет глобалізму. Тому, на його думку, маятник гойднувся в ту сторону.

Тільки що ці наївні і у всіх інших відношеннях цілком достойні люди не знають, що пуйло і Сорос go back to the 90s as best buds. І пуйло було featured на вебсайті ВЕФ (правда, сторіночки підтерли, але інфу можна знайти).

Я також писала на фупі, що на мою думку, глобалісти дали пуйлу зелене світло вторгнутися в Україну. Тому що війна і великі жертви з обох сторін плюс змінусована економіка України вписуються у їх кінцеву мету.

Ну і кацапська пропаганда, адже вони віщали на увесь світ роками. На початку війни навіть мій начальник (колишній) заявив типу - нащо Україні було рипатися в НАТО, це ж пуйло спровокувало. Довелося проводити з ним системну роботу по проясненню подібних наративів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Ну це є таке в українських іпсо, якщо куйло скаже що земля кругла, то алєшки будуть називати всіх куйловцями хто каже те ж саме. Так з глобалізмом, соросом і т.п.

Мене пам'ятаю забанили на нормальний строк вперше за те, що я вказав як вчасно для глобалістів-'вакцинаторів' куйло напав на Україну. Ідеальни таймінґ щоби перевести стрілки з остаточного про&обу так званої 'вакцинації' і ведвести увагу від гор трупів від 'вакцинації'.

Чомусь народ не може зрозуміти що бувших ВЕФінвців, як і гебістів, не буває.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 09, 2023, 01:45Ну це є таке в українських іпсо, якщо куйло скаже що земля кругла, то алєшки будуть називати всіх куйловцями хто каже те ж саме. Так з глобалізмом, соросом і т.п.

Мене пам'ятаю забанили на нормальний строк вперше за те, що я вказав як вчасно для глобалістів-'вакцинаторів' куйло напав на Україну. Ідеальни таймінґ щоби перевести стрілки з остаточного про&обу так званої 'вакцинації' і ведвести увагу від гор трупів від 'вакцинації'.

Чомусь народ не може зрозуміти що бувших ВЕФінвців, як і гебістів, не буває.

Боже ... ну просто КОЖНЕ слово настільки інсайтфул. На фупі таке не тільки не прочитаєш, а там за таке просто тупо банять.

Я настільки рада, що Ви тут.

Саме так в логічному плані. Ой, такий-то і такий то кацап сказав а, б, с, а ти то повторив, значить, ти пропихаєш кацапські наративи. Тобто якщо кацап скажє, що сонце встає зі сходу, це теж кацапський наратив?

А сперечатися з ними логічно in good faith просто неможливо. Татусь хороший приклад.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Давно цю тему не оновлювали.

Республіканців і конкретно рух МАГА обвинувачують в тому, що вони антиукраїнські. Це неправда, і це добре задокументовано. Нема кращих друзів для України, ніж американські республіканці.

Але, на жаль, серед руху МАГА є декілька гнилих, але дуже голосистих, осіб, що створюють погану репутацію як для МАГА, так і для республіканців в цілому.

Чим довше я за ними спостерігаю, тим більше я переконуюсь, що вони - заслані козачки, мета яких, подібно руху Кюанон (операції Deep State, яка була дуже успішною у запобіганні консолідації правих сил і розпорошенні їх перед виборами 2020 року) - зашкодити і підірвати рух МАГА і запобігти перемозі Трампа на президентських виборах.

І я дуже рада зазначити, що це розуміння починає проявлятися все більше і більше у середовищі тих, для кого ці люди ще недавно були героями і лідерами. Я постійно читаю різні праві американські джерела, перебуваючи як спостерігач у віртуальному серці декількох МАГА-спільнот, і бачила подібні сантименти від дуже багатьох людей.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Одна із цієї крихітної групи "ультра-МАГА" - Марджорі Тейлор Грін.

Буквально на днях відбулася конференція спікера Джонсона і Трампа, де Трамп практично сказав, що її поставили у стійло.  Ще недавно вона намагалася добитися зняття спікера Джонсона, але Трамп дефакто сказав, що цього не буде, і щоб Тейлор Грін попустилася.

Але вона не почула месиджу. І сьогодні видала на гора бридкий твіт, який знову-таки кидає тінь на МАГА і Трампа, який намагається допомогти Україні, надавши чи не єдиний шанс для неї виграти цю війну - практично вільні кошти, лендліз-2, які, скоріше всього, не треба буде віддавати.


Так ось, кажуть, що ця дама з її арсеналом зброї та домашньою качалкою - глибоко законспірований агент, мета якого - знищити Трампа.

І схоже на те, поки що її дії як мінімум йому точно не допомогли.

Далі буде.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ще один засланий казачок, щоб зруйнувати МАГА і поруйнувати шанси Трампа.


Він колись називав Трампа американським Гітлером, а потім просив у нього ендорсмент! :facepalm:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Почитала в соцмедіа - просто жерсть, стінка на стінку політично across board. А що ж буде ближче до виборів?  :smilie10:

В будь-якому вигляді, пішла слухати те, що обіцяє бути цікавим роликом. Сподіваюсь, українці розуміють, що переважна кількість республіканців підтримують Україну у їх боротьбі і роблять надзвичайно багато, щоб допомогти українцям. На жаль, вони не настільки голосисті, як оці заслані козачки. Тримаємо кулачки, щоб внутрішній зміст та принципи перемогли над риторикою і політиканством, яке шкодить самому руху МАГА в першу чергу.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Зараз не маю часу написати більш детально, але я в приємному шоці - сприйняття праворадикалів типу МТГ серед пересічних магівців, здається, змінилося від "наша героїня" і "Магівська Жанна Д"Арк" до "ця сучка хоче розсварити респів" і "агентша діпстейту" :smilie10: .

Надзвичайно цікаво!!

І дуже на руку з точки зору патріотів України!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#13
Цитата: Wednesday від Квітень 17, 2024, 21:35Зараз не маю часу написати більш детально, але я в приємному шоці - сприйняття праворадикалів типу МТГ серед пересічних магівців, здається, змінилося від "наша героїня" і "Магівська Жанна Д"Арк" до "ця сучка хоче розсварити респів" і "агентша діпстейту" :smilie10: .

Надзвичайно цікаво!!

І дуже на руку з точки зору патріотів України!

Так, магівці зливають МТГ. Якщо вже навіть на найупоротіших магівських сайтах почали на неї накидати ...

"Походження темних мотивів MTG та її індивідуального компромісу бере початок у часовій шкалі її розриву шлюбу, сексуальних подвигів із колишнім спікером Кевіном Маккарті та, зрештою, розлучення...

... Тепер Томас Мессі приєднується до MTG у закликах до усунення спікера Майка Джонсона.


Нехай не буде абсолютно ніяких сумнівів, усунення Джонсона прямо зараз означає надання молотка спікера демократам. Цей макіавеллівський спосіб усунути Дональда Трампа завжди виглядав як страховий поліс діпстейту.

Коли Верховний суд США відновив Дональда Трампа на федеральних виборчих бюлетенях у п'яти лівих штатах, які його усунули, Верховний суд зазначив, що дискваліфікувати особу з посади президента може лише Конгрес, а не окремі штати.

Якщо демократи візьмуть під свій контроль Палату представників, метою їхнього першого законодавчого акту буде дискваліфікація Дональда Трампа з федеральної посади. Вони вже займають Сенат. Вони зроблять це. Томас Мессі це знає.

Отже, запитайте себе, хто саме контролює дії Томаса Массі; пам'ятайте, він колишній інсайдер Рона ДеСантіса від імені транснаціональних корпорацій (банків) Sea Island. Питання дає відповідь саме по собі?

Приймайте речі такими, якими вони є, а не такими, якими б ви хотіли, щоб вони були".

З коментарів під статтею:

"Погоджуюсь на 100%, і це мене дуже дратує. Для мене MTG та її корупційні мотиви стали зрозумілими під час розмови про усунення Маккарті. Її повний розворот на 180 градусів тепер підтвердив це".

"Не було 180. Просто проявився її обман".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чому демарш МТГ та Месі не був добре сприйнятий республіканцями.


Рішення Мессі не було добре сприйняте під час зустрічі, за словами кількох членів в кімнаті. І республіканці по всій конференції, включаючи деяких членів Фрідом Коеус, швидко відкинули ідею зняття Джонсона, зазначивши, що це призведе до хаосу без чіткого наступника — повторення кошмару Палати представників у жовтні.

[...] Лідер більшості Стів Скаліс (республіканець від Луїзіани) сказав після засідання конференції у вівторок, що він все ще вважає, що вони можуть уникнути голосування за припинення повноважень Джонсона. Але один депутат від Республіканської партії, якому надали анонімність, щоб говорити відверто, був менш оптимістичним: «Люди дуже збентежені. ... Ми облажалися».

Представник Джим Джордан (штат Огайо), якого деякі члени Freedom Caucus публічно назвали потенційною альтернативою Джонсону наступного року, виступив проти ідеї його усунення через пакет іноземної допомоги.

«Нам це не потрібно, ні в якому разі. Ми цього не хочемо. Ми не повинні проходити через це знову. Це погана ідея», – сказав Джордан, співзасновник Freedom Caucus.

Немає чіткого консенсусу щодо того, хто навіть міг би стати наступником Джонсона. Грін сказала, що вона відклала початок голосування частково для того, щоб дати конференції час для визначення наступних кроків.

«Ми бачили, що сталося минулої осені, коли все зазнало краху — альтернативи немає. ... Ви не збираєтеся отримати більшість голосів за будь-яку нову особу», – сказав конгресмен Гаррет Грейвс (Лаїда), близький соратник колишнього спікера Кевіна Маккарті. Він додав: «Я не думаю, що загроза справді реальна на даний момент».

Під час прес-конференції після засідання Республіканської партії Джонсон відповів на питання про відставку, назвавши ідею про його відставку «абсурдною ідеєю», яка «не корисна для справи» та «не корисна для країни». Джонсон також сказав Мессі за зачиненими дверима у вівторок, що не піде у відставку.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Стаття, яка натякає, що МТГ крутила шашні з колишнім спікером Маккарті :Sho_za: .

Ми роками страждали з жахливою Рене «Ні-ні» Елмерс як нашим «представником» у Конгресі. Під час її занепаду, але до падіння, про Ні-Ні говорили, що в неї були близькі стосунки з лідером Республіканської партії Кевіном Маккарті. Вона сфотографувалася з ним з виразом непритомної школярки.


Що все це дало їй? Вочевидь – згідно зі звітом про нещодавню кампанію, який я бачив – Елмерс зараз працює в аптеці округу Харнетт.

Марджорі Тейлор Грін (MTG) із Джорджії приїхала до Вашингтона як улюблениця руху MAGA. Ці люди, як ви знаєте, є полярною протилежністю до стилю Маккарті та його друзів, а саме - «погоджуйся, погуляй, ти мене відшльопай -я тебе відшльопаю».



MTG регулярно підтримувала Метта Гетца та решту фракції Фрідом Кокус, що завдавало головного болю Пелосі та керівництву її власної партії. Зараз маємо щось інше.

Грін зробила все можливе, щоб нещодавно вийти в ефір і напасти на своїх друзів MAGA в Палаті за їх позицію по Маккарті. Як видно з зображень вище, в її очах є трохи кокетливий, липкий погляд, коли вона знаходиться поблизу Маккарті. Чи могла вона закохатися в той самий містичний, гіпнотичний погляд, який багато років тому вразив підлу маленьку Ні-Ні?


Сподіваюся, хтось зможе вивести її з цього заклинання та повернути до справи. Якщо ні, вона може бути недалека від того, щоб піти за Ні-Ні в аптечний бізнес.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#16
Потрапив на очі дуже хороший і дуже нетрадиційний як для американських ультраправих пост. Акаунт Dialn911 стверджує, що є правоохоронцем у відставці (можливо, поліцейським).

Внизу переклад.


Це жалюгідно, The Gateway Pundit.

Усе, що ви робите, це відпрацьовувати за купу комуністів кожного разу, коли росіяни щось роблять.

Ті самі російські сили, які з гордістю розмахують червоним радянським прапором із серпом і молотом.

Вам не може подобатися адміністрація Байдена і не може подобатися уряд, який керує Україною.

Але це НІЯК не пов'язано з тим, що до українського народу вторглася агресивна окупаційна сила, і єдина права сторона в цій ситуації – це сам український народ, який бореться за свої домівки.

Ви можете не погоджуватися на їх фінансування ... добре ... проте.

Забудьте про ту дурну внутрішню політику тут, удома, чи політичну нісенітницю, забудьте всю лайно про Зеленського чи будь-що, що ви вважаєте корумпованим, тому що в нашій країні є корупція, яку ми намагаємось викорінити.

Чому?

Тому що якби наша країна була захоплена, кожен американський громадянин із гвинтівкою захищав би нашу батьківщину, і це так само, коли справа доходить до України.

Чи мало б це значення, якби на посаді був корумпований Джо Байден?

Ні ... ми б все одно боролися.

Сказати, що Україна корумпована, це НЕ аргумент. Росія корумпована, США також зараз.

Усе, що я бачу, — це купка самопроголошених «консерваторів», які хочуть сидіти тут і підтримувати жадібних влади марксистів. Офіцера КДБ, який має послужний список постійних вторгнень на суверенну територію з метою наживи ...

О, але він каже кілька красивих речей, з якими ті з нас, хто на правій стороні політичного спектру, можуть погодитися, тож це, мабуть, робить його дружнім через пусті слова?

Лол!

До чорта, це не так.

Невже ви, хлопці, справді настільки емоційні, що вас так легко підкорити, як групу лівих студентів коледжу, які керуються емоціями й люблять лише те, що чують?

О, і якщо хтось, як я, вказує на це, тут не бракує людей, окрім пропагандистів, які стверджували, що вони «консерватори», які мають емоційні спалахи та швидко накидаються, нічого не обдумуючи.

Ні.

Путін жорстокий, він закриває дисидентів і вбиває політичних опонентів. У нього довгий послужний список жахливих вчинків.

Востаннє я перевіряв, що ми, консерватори, не любимо марксистів і не любимо комуністів ... навіть якщо вам не подобається український уряд, здається, що так багато тут не вміють критично мислити й діють як купа пустобріхів з цього питання.

Мені байдуже, чи ви не хочете фінансувати Україну, чи не любите Зеленського.

Це не означає підскакувати і вболівати за відкриту активну агресію комуніста, який хоче відновити Радянський Союз і написав про це наукову роботу та проголосив, що розпад Радянського Союзу був найбільшою трагедією двадцятого століття.

Люди тут мають прокинутися, бо це жалюгідно.

The Gateway Pundit не кращий у цій темі, ніж крайні ліві видання, такі як Humpington Post, де все, що вони повідомляють, це одна сторона, не представляючи жодної іншої сторони, і не просуваючи нічого, крім партійної політичної заказухи.

Вони сидять там і оголошують заголовки про те, що росіяни вторгаються на суверенну територію та в домівки людей, з радістю та знаками оклику, наче це добре.

Жодної статті про інший бік справи, жодної статті про якісь успіхи українських військ, а їх було багато ...

Ні, замість збалансованого висвітлення цього питання ми отримуємо замовне політичне упередження.

Свого часу консерватори в цій країні, здавалося, пишалися тим, що вони поінформовані, освічені, врівноважені та врівноважені, а також дивляться на обидві сторони та представляють обидві сторони, здатні критично мислити та бути прагматичними у своїх підходах.

Не зараз.

Тепер я ненавиджу той факт, що я бачу купу ідеологічних фанатиків, які дотримуються свого племінного партизанського лайна і чіпляються за групове мислення, думають і проштовхають одну сторону, якщо вона проти іншої, не думаючи прагматично про будь-що інше.

і якщо хтось із таких, як я, вказує на лицемірство й абсурдність цього, усі вони накидаються й негайно атакують, як група лівих, які не можуть думати самостійно ...

Купа корисних ідіотів.

У коментарях тут також є купа справжніх російських дурнів і пропагандистів, які видають себе за американських консерваторів, але такими, очевидно, не є.

Чому?

Я вступав у дебати з багатьма присутніми тут, і за лічені хвилини, коли я натискав кнопки, до яких, як я знаю, росіяни дуже емоційно ставляться, вони видавали себе.

Наприклад, питання вторгнення до Польщі разом з нацистами в 39 році, де вони разом увійшли і розділили територію, що є добре задокументованим фактом, або вказівка на залізну завісу східної Німеччини або вказівка на польську різанину, здійснену Совітами, які звинуватили в цьому нацистів ...

Вкажіть їм на ці факти і спостерігайте, як вони розклеюються.

Їм знадобилося кілька хвилин, щоб почати казати, що ви, хлопці, як американці, були на боці німців після Другої світової війни та були на стороні неправильної сторони під час холодної війни, тому що ми були союзниками Західної Німеччини.

Небагато було потрібно, щоб показати, що вони не американці, якими вони себе видають, і що вони не що інше, як купа клавіатурних пропагандистів, які приходять сюди проштовхувати наратив, особливо щодо статей про Україну ...

Кожен американець, який любить цю країну, любить конституцію та є традиційним консерватором.

Вам краще прокинутися, чорт забирай, тому що багато з вас стають обдуреними, і навіть не усвідомлюють цього.

Почніть думати самостійно.

Бути проти чогось тільки тому, що інша сторона за це, не означає думати своєю головою.


Бути проти чогось або за щось просто тому, що всі інші так роблять чи тому що це модно робити, означає не думати своєю головою.

Прокидайтесь!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.