Це Злив?

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Почитаєш твітер, щось там не дуже хочуть йти на Москву (нагадую, знищення Москви та Росії - це для декого означає перемогу у цій війні).

Почитаєш Єрмачку, там отак  :facepalm:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну ось що і треба було довести. Щось не стоять українці в чергах до воєнкоматів, і не бажають брати Москву.

Звісно, це лише одне опитування, але думаю, насправді відсоток небажаючих ще більший. Тому що я завжди стверджувала, що в Україні велика кількість ждунів і людей, яким все одно, під якою владою жити.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В цьому плані цікаво, чи є статистика, скільки виїхало з окупованих територій. Думаю, не дуже багато. Значить, людей більш-менш все влаштовує.

Тому якби я мала ресурси вести цю війну, я б вела її не за людей, а за території. Якби теоретично я могла б очистити територію України від загарбників, я б завезла сюди імігрантів українського походження (в них здоровіша ментальність та цінності, бо вони з дитинства не корумповані, як українці) і роздала б землю родинам тих, хто загинув за Україну безвідносно етнічного походження, і родинам тих, хто воював.

Решту населення прогнала б через фільтрацію. Патріот України безвідносно етнічного походження - залишайся і пануй. Непатріот безвідносно етнічного походження - ось тобі пару штук на носа і вали в Расею після здачі паспорта громадянина, або проходиш табір перепрограмування, якщо хочеш жити в Україні.

До речі, це вже було і так робили в країнах Балтії.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Всі звернули увагу, як зелений агент впливу, який все ніяк не дійде до воєнкомату, почав відкривати вікно Овертона?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1126773.msg27824038#msg27824038

ЦитатаУкраїнський народ пережив не одну окупацію, якщо що, нам не звикати.

Укроси готові на все, навіть на окупацію - аби тільки не воювати.

А ти, Хорвате, кажеш, що лопатами будуть відбиватися  :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Марксистська скотинка в рясі нагинає Україну здатися  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 08, 2024, 07:23Хто не хотів годувати свою армію, будуть тепер годувати чужу.

Я чекаю респівського законопроекту. Якщо піде зброя в потрібних кількостях, в України буде шанс.

Але Іларіонов в останньому ефірі (див. ту тему, офігенний ефір) сказав, що шанс для України самостійно виграти був, але Бідон не дав зброї вчасно. І тепер Україна не виграє, якщо країни заходу не уведуть свої війська.

Звичайно, це його особиста думка.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Кремль оприлюднив вичерпну відповідь на заплановану Швейцарією міжнародну мирну конференцію щодо України, про проведення якої15-16 червня на курорті Бюргеншток біля Люцерна на березі озера офіційно оголосив швейцарський уряд минулої середи.

Хоча запрошено понад 100 країн, єдина країна, яка може визначити остаточний результат війни, не була запрошена: Росія. "Уряд Швейцарії заявив у середу, що в червні проведе міжнародну конференцію високого рівня, щоб допомогти намітити шлях до миру в Україні після більш ніж двох років війни, сподіваючись, що Росія може приєднатися до мирного процесу", - повідомляє Associated Press.

Російське посольство в Берні згодом підтвердило в заяві, що "влада Швейцарії не надсилала Росії запрошення на конференцію в Бургенштоку".


Через це міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров охарактеризував конференцію як «шлях в нікуди» та ознаку того, що Захід не щирий щодо готовності продовжувати справжні мирні переговори.

"Те, що це дорога в нікуди, м'яко кажучи, очевидно для будь-якого нормального політичного оглядача. Вчора президент Росії Володимир Володимирович Путін під час зустрічі з Олександром Григоровичем Лукашенком ще раз чітко і зрозуміло висловив нашу позицію", - пояснив Лавров.

"Мені нічого додати. Ми не бачимо бажання ні в Києві, ні в його господарів чесно вести справи", - додав перший дипломат, виступаючи на прес-конференції в Мінську.

«Замість прямого діалогу без будь-яких ультиматумів, Захід нав'язує так званий Копенгагенський процес, планує конференцію у Швейцарії, де, прямо сказано, хочуть сформулювати, доопрацювати сумнозвісні 10 пунктів мирної формули Зеленського, а потім представити Росії», – сказав глава МЗС.

Лавров зазначив, що Швейцарія просто виконувала накази США та їхніх союзників.

"Я не розумію, як можна посадити в один віз полохливого оленя і їжака. Це важко уявити", - сказав російський міністр.

Раніше Зеленський виклав «мирний план України з 10 пунктів», який вперше був представлений у 2022 році. Росія неодноразово відхиляла його як неприпустимий, особливо враховуючи, що він закликає всі російські війська залишити Україну та повернути захоплені території. У минулому Зеленський навіть наполягав на питанні «повернення Криму» – це ще одна неможливість з точки зору Кремля.

У лютому президент Володимир Путін сказав американському журналісту Такеру Карлсону, що західні прихильники України повинні зрозуміти, що перемогти Росію в Україні «неможливо». "До цього моменту був галас і крики про те, щоб завдати Росії стратегічної поразки на полі бою. Але тепер, мабуть, приходять до розуміння, що цього важко досягти, якщо взагалі можливо. На мою думку, це неможливо за визначенням", - сказав він згідно зі стенограмою.

Однією з ключових країн, яку Швейцарія та український уряд хочуть бачити на червневій мирній конференції, є Китай. Чиновники Зеленського висловили бажання, щоб Китай натис на Росію, щоб змусити її вийти з України. Якщо Китай відмовиться взяти участь у червні, буде мало надії, що конференція справді принесе щось корисне. Але Лавров у коментарях у п'ятницю також підкреслив, що бачення миру Китаєм і формула України несумісні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чергове нагинання?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Якісь ворожі медіа, що працюють на ворога!

Українці збираються воювати до останнього з лопатами, а тут одні мутки та договорняки  :smilie2:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.