Це Злив?

Попередня тема - Наступна тема

білий хорват

Молодець Зеленський

ЗЕ вам не Порошенко

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 20, 2023, 10:14Щодо "сойтісь по сєрєдінє"

Кулеба: Будь-яке посередництво між Україною і РФ має відповідати двом принципам

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що посередництво між Україною та Росією в питаннях завершення повномасштабної війни є прийнятним лише тоді, якщо воно відповідає двом "основоположним принципам".

Як повідомляє кореспондент "Європейської правди", про це Кулеба заявив на пресконференції в Лісабоні після переговорів із міністром закордонних справ Португалії Жоау Гомешем Кравіньо.

"Ми вітаємо будь-яке посередництво, якщо воно відповідає двом основоположним принципам", – підкреслив голова української дипломатії.

Перший принцип, за словами Кулеби, полягає в тому, що посередництво має привести до повного відновлення територіальної цілісності України. "Жоден мирний план, жодна мирна ініціатива, жодне посередництво не повинні передбачати юридичну чи фактичну втрату української території", – наголосив він.

Іншим принципом, за якого посередництво між Україною та Росією можливе, голова МЗС назвав відсутність замороження конфлікту, бо в протилежному разі "відбудеться ще більше вторгнення Росії", як довели події з 2014 по 2022 роки.

"Тоді було посередництво Німеччини та Франції – Нормандський формат. Ми зробили багато дипломатичної роботи. Конфлікт не був заморожений. Я б сказав, що він був скоріше охолоджений, але це принесло нам набагато, набагато гіршу війну", – пояснив Кулеба.

В останні тижні низка країн пропонують посередництво у врегулюванні повномасштабної війни між Україною та Росією. Зокрема йдеться про Китай, Бразилію та Південно-Африканську Республіку, чиї представники вже були або планують вирушити в Київ і Москву.

https://www.pravda.com.ua/news/2023/05/19/7403032/

Є заяви, а є реальність. Якщо в України не буде зброї, вона не зможе не тільки звільнити захоплені території, але й зупинити просув ворога.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 20, 2023, 15:55Зеленський зустрівся з прем'єром Індії

Президент Володимир Зеленський у Японії провів зустріч із прем'єр-міністром Індії Нарендрою Моді.

Джерело: Офіс президента, Офіс прем'єра Індії

Деталі: За даними УП, Зеленський та Моді говорили про гуманітарне розмінування та мобільні шпиталі, які потрібні Україні.

Ключовою, як зазначається, була розмова про незаконну депортацію Росією українських дітей, а також докладно обговорили українську формулу миру.

Зеленський запросив Індію приєднатися до її реалізації.

https://www.pravda.com.ua/news/2023/05/20/7403085/

А як щодо закупки Індією і перепродажі кацапської нафти? Чому ці питання не були підняті українською стороною?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 20, 2023, 15:56Молодець Зеленський

ЗЕ вам не Порошенко

Хехе  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Травень 20, 2023, 15:56Молодець Зеленський

ЗЕ вам не Порошенко

Вся, виключно, перевага зеленських над рештою політичного непотребу а Україні це їхня молодість і недосвідченість.
Йде просто зміна поколінь і те, що нікого кращого від нього не знайшлося, свідчить про те, що кращі не хочуть в увесь цей бруд вляпуватися і так було і є завжди і всюди у світі.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 20, 2023, 21:41А як щодо закупки Індією і перепродажі кацапської нафти? Чому ці питання не були підняті українською стороною?

Бо Індії насрати, грубо кажучи, а Україні нема що Індії запропонувати. Хоча, можливо, були й такі розмови, але про них не кажуть і про щось інше і ще будуть?

Wednesday

#46
Цитата: абабагаламага від Травень 21, 2023, 18:21Вся, виключно, перевага зеленських над рештою політичного непотребу а Україні це їхня молодість і недосвідченість.
Йде просто зміна поколінь і те, що нікого кращого від нього не знайшлося, свідчить про те, що кращі не хочуть в увесь цей бруд вляпуватися і так було і є завжди і всюди у світі.

Та чудово вони "досвідчені" у справах корупції і непотизму, понаставляли своїх і з них як з гусака вода. Case in point - Баканов. Скільки через нього людей загинуло і він поніс хоч якесь покарання?

А офшорні рахунки Зеленського? Як він заробив свої мільйони (якщо не мільярди)? Кривляючись перед кацапами, приймаючи гроші від держави Росія на свої лайносеріали?

Так, за Зеленського проголосували більшість українців, яким капітально промили мізки, що Зе "не такий" і "я знаю, він все зробить правильно" (С) цитати моїх родичів та знайомих, які на цю тему взагалі розмовляти тепер відмовляються і відводять очі.

Але в Україні цього недостатньо. Зе - ставленник глобалістів і його уряди в принципі глобалістичні. Масова примусова вакцинація, диджиталізація усього (Дія), продаж землі, натягування України до фейкових стандартів по боротьбі із зміною клімату (що поставить на коліна залишки індустрії, яка виживе після війни, і що у свою чергу знизить до жебрацького рівень життя населення). Заберіть зараз іноземні донації у бюджет і звідки туди підуть гроші?

Зе і його філософія та політика не відповідають патріотичному баченню України як дійсно незалежної суверенної держави. Це, звісно ж, моя особиста думка.

Зараз війна, тому про такі речі ніхто не говорить і не замислюється. Але для незалежних спостерігачів the message is on the wall.

Та і невідомо, чим ще війна закінчиться і як закінчиться історія самого Зе. Все залежить від кількості зброї та матеріального забезпечення для України, і всі це прекрасно розуміють. Спитайте у Зе, де лендліз і чому його уряд заткнувся з цього приводу і отримаєте відповідь на це питання.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 21, 2023, 18:26Бо Індії насрати, грубо кажучи, а Україні нема що Індії запропонувати. Хоча, можливо, були й такі розмови, але про них не кажуть і про щось інше і ще будуть?

Так, це великий провал в українській дипломатії, що такого потужного гравця, як Індія, не залучили на українську сторону.

Приватно, прості люди, звісно ж, на нашому боці. В мене на роботі багато індійців і майже кожен хоч раз спитав, як справи в Україні, та висловлював своє обурення та співчуття.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 21, 2023, 18:36Так, це великий провал в українській дипломатії, що такого потужного гравця, як Індія, не залучили на українську сторону.

Приватно, прості люди, звісно ж, на нашому боці. В мене на роботі багато індійців і майже кожен хоч раз спитав, як справи в Україні, та висловлював своє обурення та співчуття.

Дай боже нашому теляті вовка з'їсти.
З потужними гравцями на рівних.

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Травень 21, 2023, 18:21Вся, виключно, перевага зеленських над рештою політичного непотребу а Україні це їхня молодість і недосвідченість.
Йде просто зміна поколінь і те, що нікого кращого від нього не знайшлося, свідчить про те, що кращі не хочуть в увесь цей бруд вляпуватися і так було і є завжди і всюди у світі.
Саме так

Більшість тому і голосувала за ЗЕ, щоб розірвати цей порочний круг вічних Юль, Пєть, Віть і Ляшків.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 22, 2023, 07:28Саме так

Більшість тому і голосувала за ЗЕ, щоб розірвати цей порочний круг вічних Юль, Пєть, Віть і Ляшків.

Але ж там було майже 30 кандидатів і не тільки старий бомонд.

А цікаво, якби був вибір між Кошулинським і Зе, ти б кого вибрав?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 22, 2023, 07:36Але ж там було майже 30 кандидатів і не тільки старий бомонд.

А цікаво, якби був вибір між Кошулинським і Зе, ти б кого вибрав?
Звичайно, що Кошулинського.


Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 22, 2023, 08:51Звичайно, що Кошулинського.


Я так і подумала. Знаєш, що погубило шанси Кошулинського? Абсолютно лівацька, соціалістична платформа. Майже як в Юлі.  Я аж повірити не могла, коли це слухала.

Але навіть якби в нього була ідеальна платформа, навряд чи глобалісти б допустили його до влади.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 22, 2023, 08:58Я так і подумала. Знаєш, що погубило шанси Кошулинського? Абсолютно лівацька, соціалістична платформа. Майже як в Юлі.  Я аж повірити не могла, коли це слухала.

Але навіть якби в нього була ідеальна платформа, навряд чи глобалісти б допустили його до влади.
Якщо вони (кацапи) з ЗЕ зробили ярого націоналіста і бандерівця, то я собі тільки уявляю, що би їхня пропаганда писала, якби Кошулинський став президентом.

Тоді можливо і від Польщі такої допомоги би не було.

Можливо все мало бути так як є.

Стежки Бога непередбачувані.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 22, 2023, 08:58Я так і подумала. Знаєш, що погубило шанси Кошулинського? Абсолютно лівацька, соціалістична платформа. Майже як в Юлі.  Я аж повірити не могла, коли це слухала.

Але навіть якби в нього була ідеальна платформа, навряд чи глобалісти б допустили його до влади.

Кошулинський хіба на сільського старосту тягне, або на начальника жеку.

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Травень 22, 2023, 12:17Кошулинський хіба на сільського старосту тягне, або на начальника жеку.
А Тягнибок?

абабагаламага

#56
Цитата: білий хорват від Травень 22, 2023, 12:20А Тягнибок?

Аналогічно. )))
Не розумію що Фаріон там робить, якщо чесно.

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Травень 22, 2023, 13:36Аналогічно. )))
Не розумію що Фаріон там робить, якщо чесно.
В сенсі, вона така класна, що невідомо чого вона зв'язалася з такими?
Чи в сенсі, вона така погана і чого вони взяли її до себе?

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Травень 22, 2023, 14:08В сенсі, вона така класна, що невідомо чого вона зв'язалася з такими?
Чи в сенсі, вона така погана і чого вони взяли її до себе?

Перше. Вона - звичайний філолог, науковець. Чого її понесло в брудну політику? А політика є брудною за замовчуванням, вся і завжди.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 22, 2023, 09:05Якщо вони (кацапи) з ЗЕ зробили ярого націоналіста і бандерівця, то я собі тільки уявляю, що би їхня пропаганда писала, якби Кошулинський став президентом.

Тоді можливо і від Польщі такої допомоги би не було.

Можливо все мало бути так як є.

Стежки Бога непередбачувані.

В цьому щось є. Дійсно, важко звинуватити єврея в нацизмі. Хоча деякі американські праві все одно намагаються натягти сову на глобус.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.