Темна конячка: Все про Нікі Хейлі

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Дуже цікаво спостерігати, як укрохом"ячки (так я називаю українців незалежно від місця їх географічного перебування, у яких відсутнє критичне мислення і які думають символами та поняттями, нав"язаними їм масовою пропагандою) тримають кулачки, щоб у перегонах за місце кандидата від Республіканської партії на посаду президента США виграла Нікі Хейлі.

Це тому, що Нікі Хейлі, здавалося б, має чітку проукраїнську позицію - принаймі вона декілька раз вербалізувала необхідність для США та світу підтримувати Україну під час відповідних дебатів.

Але є багато інших факторів, які роблять кандидатуру Нікі Хейлі проблематичною. Розглянемо їх у цій темі.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1
Спочатку факти з біографії Нікі.

Німарата Ніккі Гейлі народилася 20 січня 1972 року у Бамбергу, штат Південна Кароліна у родині сіхських емігрантів.Її батько був викладачем в університеті, а мати викладала у школі і потім відкрила власний бізнес.

Хейлі приєдналася до сімейного швейного бізнесу, а потім стала скарбником і президентом Національної асоціації жінок-власниць бізнесу.


Вона була обрана до Палати представників Південної Кароліни в 2004 році і пробула там три терміни.

У 2010 році, під час свого третього терміну, вона була обрана губернатором Південної Кароліни. Хейлі була першою жінкою-губернатором Південної Кароліни та другим губернатором американського штату індійського походження після свого колеги-республіканця Боббі Джиндала з Луїзіани.


У січні 2017 року Хейлі пішла у відставку з поста губернатора, щоб стати послом США в ООН в адміністрації Дональда Трампа. Вона була підтверджена 96–4 Сенатом США під час двопартійного голосування. Вона пішла з посади посла 31 грудня 2018 року.


У 2019 році Хейлі створила нову правозахисну групу Stand for America. Stand for America не розкриває своїх донорів, але документ, який згодом отримав преса, показує, що в 2019 році вони зібрали 71 мільйон доларів від кількох мільярдерів і відомих мега-донорів Республіканської партії, зокрема Пола Сінгера, Стенлі Дракенміллера, Шелдона та Міріам Адельсон, і Скотт Бессент. Команда Хейлі безуспішно вимагала від Politico не повідомляти про отриманий список донорів.

У лютому 2019 року Хейлі було висунуто до ради директорів Boeing, і її було обрано на щорічних зборах акціонерів у квітні 2019 року.

У березні 2020 року Гейлі пішла з ради директорів Boeing, заявивши, що вона не погоджується з рішенням компанії попросити від уряду федеральні кошти допомоги під час пандемії COVID-19. Після припинення у 2024 році використання Boeing 737 Max-9, Хейлі, перебуваючи в Boeing, допомогла знищити ініціативу, яка змусила компанію «більш повно розкривати свої витрати, щоб вплинути на політиків і регулятори безпеки».

Хейлі є кандидатом на праймеріз Республіканської партії в президенти 2024 року. Вона оголосила про свою кампанію в лютому 2023 року.

Гейлі вийшла заміж за Майкла Хейлі 7 вересня 1996 року. У пари є двоє дітей, Рена (1998 р.н.) і Налін (2001 р.н.).

Гейлі прийняла християнство в 1997 році. Вона та її чоловік регулярно відвідують Об'єднану методистську церкву [266]. Вона також відвідує сикхські служби один або два рази на рік.

Її чоловік, офіцер Національної гвардії армії Південної Кароліни, проходив службу в Афганістані в 2013 році.

Гейлі та її родина проживають на острові Кіава, штат Південна Кароліна, поблизу міста Чарлстон.


У 2019 році капітал Гейлі оцінювався в 1 мільйон доларів. До 2022 року її статки зросли до 8 мільйонів доларів, частково завдяки продажам книг і входженню до правління компаній Boeing і United Homes Group.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А тепер розглянемо, як позиціонується Нікі Хейлі як кандидат на найбільш важливу посаду не тільки в США, а і у світі.

Почнемо із її брехливості.

Раніше Ніккі Хейлі сказала:

...» «Я не думаю, що [Трамп] буде балотуватися», — прямо сказала вона. «Я не думаю, що він зможе. Він пробив таке глибоке дно». [...] «Ми повинні визнати, що він підвів нас», — сказала вона. «Він пішов шляхом, яким не мусив йти, і ми не повинні були йти за ним, і ми не повинні були його слухати. І ми не можемо допустити, щоб це ніколи не повторилося».

Коли її запитали про її президентські амбіції у 2024 році, Ніккі Гейлі сказала:

... «З поваги я б ніколи не зробила нічого проти [Трампа], він це знає. Я б поговорила із ним і поговорила би про це, якщо ми вирішимо, що хочемо продовжити це; але, гм, ні, я дуже поважаю його і ніколи не подумаю про те, щоб балотуватися проти нього».



Звісно, це виявилося брехнею, тому що на даному етапі Нікі робить те, що пообіцяла не робити - балотується проти Трампа :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нікі Хейлі не автентична. Про це трохи детальніше буде внизу.

Вона відома тим, що англійською називається virtue signalling (демонстрація чесноти, різновид ханжества). Це означає громадську діяльність і висловлювання, створені задля підтримки соціально схвалюваних думок і дій, які мотивовані бажанням поліпшити свій імідж, показати відповідність популярним у суспільстві цінностям. Це нещира, прагматична підтримка тих чи інших цінностей, яка не потребує активних вчинків, що підкріплюють цю підтримку.

Один приклад - підтримка Хейлі брехуна Бубби Валліса (який вигадав історію про зашморг, тут детальніше) ще до того, як закінчилося розслідування.


А як Хейлі рвала одне місце за геноцидні дії Ізраїлю по відношенню до Палестини, це просто жахливо спостерігати.

Вона договорилася до того, що будь-яка конструктивна критика дій Ізраїлю (антисіонізм) - це антисемітизм :facepalm:. За що добряче вигребла у соціальних медіа і думаю, втратила багато голосів виборців.

Також Нікі не хоче, щоб люди мали свободу слова, та хоче заборонити анонімні акаунти у соціальних медіа :facepalm1:.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#4
Нікі нечесна не тільки у своїх політичних поглядах та кредо. Вона також нечесна у своєму персональному житті.

Нещодавно випливла інформація, що Нікі зраджувала своєму чоловікові з двома іншими чоловіками.


49-річний Вільям Рендолф Фолкс III, консультант із комунікацій, який працював з Гейлі, і 61-річний Ларрі Марчант-молодший, лобіст, засвідчили в 2010 році під присягою, що вступали в сексуальні стосунки з Гейлі до її обрання губернатором.

51-річна Гейлі заперечувала ці факти, кажучи, що вона «на 100% вірна» батькові своїх двох дітей і чоловікові Майклу Хейлі.

Зараз Хейлі часто посилається на нього як на причину висування своєї кандидатури в президенти.

Ця інформація у деталях сьогодні опублікована у Daily Mail.

За словами багатьох інсайдерів Республіканської партії, які спілкувалися з DailyMail.com, подружня зрада Гейлі, коли вона була депутатом від Південної Кароліни, була добре відома.

«Кілька інсайдерів Республіканської партії розповіли DailyMail.com, що вони добре знали про невірність Гейлі як депутата від Південної Кароліни, включаючи розповіді про гарячі зв'язки на задньому сидінні її позашляховика «Кадилак», сидіння на колінах її коханців у барах та ночі, проведені разом у дуплексі в Колумбії, штат Південна Кароліна».

Кампанія Хейлі ще не відповіла на звинувачення, висунуті DailyMail.com, тоді як праймеріз у Нью-Гемпширі наближаються.

Цікавий факт: Ніккі Хейлі змінила ім'я свого чоловіка з Білла на Майкла, тому що він просто не схожий на Білла, згідно з уривком із її книги 2012 року «Не можна — це не варіант» :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У свідченні Фолкса говориться:


З початку 2007 року до березня 2008 року я працював консультантом із комунікацій у представника S.C. Nikki Haley. Як я публічно заявив, протягом цього часу представник Хейлі та я брали участь у неприйнятних фізичних стосунках, які включали численні випадки невідповідних сексуальних контактів.

Ми з представником Гейлі поділилися нашим першим поцілунком, сидячи в її припаркованій машині біля ресторану та бару MacDougal у центрі Колумбії, Південна Кароліна. Цей поцілунок відбувся на початку 2007 року після вечора з друзями в сусідньому кафе Liberty Taproom. Після цього першого поцілунку конгресмен Гейлі відвезла нас на автостоянку позаду центру району в парку Емілі Дуглас, де ми припаркувались приблизно на сорок п'ять хвилин. Там ми відсунули сидіння її позашляховика Cadillac, щоб представник Гейлі могла залізти на мене.

Після цієї першої романтичної зустрічі ми з конгресменкою Хейлі неодноразово бачилися протягом весни 2007 року. Більшість із цих зустрічей відбулися в моїй квартирі, розташованій на вулиці Лі 2610 у центрі Колумбії. Кілька інших романтичних зустрічей відбулися в її позашляховику (включаючи одну на стоянці Політичної ради S.C.) і в її офісі Палати представників.

Ми з конгресменом Хейлі також кілька разів разом виходили на публіку. Зазвичай ми зустрічалися в Bar None у Файв Пойнтс, але час від часу зустрічалися в ресторані The Back Porch на вулиці Жерве навпроти готелю Clarion Town House. Зазвичай ми спілкувалися з моїм другом Кенні Боггсом, комп'ютерним програмістом, і Льюїсом Госсеттом, президентом Альянсу виробників SC. Містер Боггс знав про мої стосунки з представником Хейлі, а містер Госсетт – ні.

Мої фізичні стосунки з конгресменом Хейлі закінчилися в червні 2007 року, коли я почав зустрічатися з Катріною Марі Стайнборн, яка зараз є моєю дружиною. Представник Хейлі спеціально попросила мене повідомити її, якщо ці стосунки стануть серйозними, щоб вона могла «відступити».

Проте невдовзі після того, як я повідомив представнику Хейлі, що мої стосунки з Катріною «стають серйозними», представник Гейлі представила мені твердження, що моя майбутня дружина була невірна своєму попередньому чоловікові під час першого шлюбу. Це твердження було зроблено в контексті запиту, який я зробив до представника Хейлі, щоб допомогти мені отримати наказ про захист моєї майбутньої дружини від її колишнього чоловіка.

Представник Хейлі зрештою «відступила». Як підтверджують телефонні розмови, ми залишалися на зв'язку. Під час однієї з наших пізніх нічних телефонних розмов представник Гейлі повідомила мені, що вона хоче довіритися Елеонор Кіцман, яка працювала директором Департаменту страхування Південної Кароліни, про наш роман, оскільки вона постраждала і їй не було з ким поговорити про це.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Свідчення Марчанта описали ніч, проведену з Хейлі на конференції в Солт-Лейк-Сіті. Він спростував твердження Хейлі про те, що вона була «100% вірною» своєму чоловікові.


Консерватори за Правду в Політиці попросили мене надати заяву під присягою щодо моїх попередніх звинувачень у статевих стосунках з конгресменом Ніккі Хейлі. На прохання цієї організації я звернуся до цієї теми, але це буде востаннє.

Представник Ніккі Гейлі та я були в Солт-Лейк-Сіті, щоб разом відвідати конференцію 14-15 червня 2008 року. Ми обоє зупинилися в Salt Lake Marriott Downtown. Після ночі, проведеної разом з вечерею та випивкою з іншими учасниками конференції, представник Хейлі та я разом повернулися до готелю. Ми повернулися до її кімнати, де у нас був статевий акт, і де я провів решту вечора. Я вийшов з її кімнати приблизно о 6 ранку.

Я публічно виступив з цим питанням лише після того, як зі мною зв'язалася преса, і після того, як почув заяву представника Хейлі, що вона була стовідсотково вірною своєму чоловікові, коли я знав, що її заяви абсолютно неправдиві. Ця проблема була важкою для мене особисто, професійно та привернула небажану увагу до моєї родини та моїх клієнтів.

Я користуюся цією можливістю, щоб публічно вибачитися перед дружиною, родиною та клієнтами. Я розповів про це, тому що це правда.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Виживання жінки в сучасному світі

:smilie1:

Wednesday

Нагадує Хабалу Харріс. Хоча Харріс робила це для кар"єри, Нікі робила це для задоволення  1&.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Січень 20, 2024, 09:20Свідчення Марчанта описали ніч, проведену з Хейлі на конференції в Солт-Лейк-Сіті. Він спростував твердження Хейлі про те, що вона була «100% вірною» своєму чоловікові.


Консерватори за Правду в Політиці попросили мене надати заяву під присягою щодо моїх попередніх звинувачень у статевих стосунках з конгресменом Ніккі Хейлі. На прохання цієї організації я звернуся до цієї теми, але це буде востаннє.

Представник Ніккі Гейлі та я були в Солт-Лейк-Сіті, щоб разом відвідати конференцію 14-15 червня 2008 року. Ми обоє зупинилися в Salt Lake Marriott Downtown. Після ночі, проведеної разом з вечерею та випивкою з іншими учасниками конференції, представник Хейлі та я разом повернулися до готелю. Ми повернулися до її кімнати, де у нас був статевий акт, і де я провів решту вечора. Я вийшов з її кімнати приблизно о 6 ранку.

Я публічно виступив з цим питанням лише після того, як зі мною зв'язалася преса, і після того, як почув заяву представника Хейлі, що вона була стовідсотково вірною своєму чоловікові, коли я знав, що її заяви абсолютно неправдиві. Ця проблема була важкою для мене особисто, професійно та привернула небажану увагу до моєї родини та моїх клієнтів.

Я користуюся цією можливістю, щоб публічно вибачитися перед дружиною, родиною та клієнтами. Я розповів про це, тому що це правда.


Цікаво.
А найцікавіше те що вони всі готові на будь—які жертви заради того щоб не допустити іі до влади( Навряд чи ця історія б виплила, якщо б вона не рвалася так до влади.
І виплила навіть незважаючи на можливі наслідки в сім"ях цих всіх людей(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Січень 20, 2024, 09:47Цікаво.
А найцікавіше те що вони всі готові на будь—які жертви заради того щоб не допустити іі до влади( Навряд чи ця історія б виплила, якщо б вона не рвалася так до влади.
І виплила навіть незважаючи на можливі наслідки в сім"ях цих всіх людей(

Справа в тому, що ця інформація дуже стара і вона була відома до виборів Нікі губернаторшою. Це їй не завадило.

Але зараз це винесли на більш широку аудиторію,  оскільки вона хоче стати президентом США.

І проблема не стільки в тому, що вона зраджувала своєму чоловікові (зраджували своїм дружинам багато президентів як у приватному житті, так і в офісі (Клінтон, Кенеді)). Хоча це характеризує її негативно з моральної точки зору і, як кажуть тут, має bad optics (хоча давно рівноправ"я, жінка, що зраджує, все одно виглядає гірше, ніж чоловік, що зраджує).

А проблема в тому, що вона все це заперечувала.

Тобто вся ця історія продемонструвала, що Нікі - брехуха.

А у чому ще вона бреше? Може, зараз каже, що підтримує Україну, а потім скаже - соррі?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#12
Трамп виключив можливість того, що він візьме Хейлі до себе як віце-президентшу.

"В неї нема президентського тембру", - сказав Трамп. "З цього ви можете зробити висновок, що я не попрошу її стати моїм ВП".

Трамп також розповів, що поставив Хейлі послом в ООН, щоб звільнити місце для МАГА-губернатора, який зайняв її місце.


«Тепер, коли я кажу це, це, мабуть, означає, що її не оберуть віце-президентом», — сказав Трамп, додавши, що:

«Вона недостатньо міцна. Вона недостатньо розумна. І її недостатньо поважали. Вона не може виконувати цю роботу. Вона не зможе мати справу з президентом Сі. Вона не зможе мати справу з Путіним і Кім Чен Ином».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нікі спалює бабло... За даними Politico, три корпоративні супер PAC і кампанія Nikki Haley витратили майже 30 мільйонів доларів у Нью-Гемпширі на закупівлю реклами.

Три супер PAC підтримують Гейлі — фонд SFA (він же Рендал і Барбара Сміт, Alden Global Capital), Americans for Prosperity (він же Чарльз Кох) і Independents Moving the Needle (він же Джонатан Буш, двоюрідний брат колишнього президента Джорджа Буша, генеральний директор мільярдера Frank Laukien і Big Pharma) витратили понад 24 мільйони доларів США на телевізійну, радіо- та цифрову рекламу, націлену на Нью-Гемпшир, згідно з даними AdImpact, платформи відстеження реклами. Власна кампанія Хейлі заробила ще 4,7 мільйона доларів.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нікі Хейлі звинуватили у даремній траті коштів, бо їй нічого не світить  :facepalm:.

У суботу ввечері Ніккі Гейлі отримала неприємне "привітання" на день народження (їй виповнилось 52) від чоловіка, який звинуватив її у даремній траті коштів на її приречену президентську кампанію, і запропонував розумніше використовувати її фінансові ресурси.



Лінк

Вау, 52 ... вона виглядає на 60+, реально.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЛОЛ! Трамп став називати Хейлі Німрадою - сполученням її реального імені "Німарата" і слова "Німрод", яке, як відомо, у тому числі означає "ідіот"  :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нікі Хейлі непопулярна у республіканців, і вона докотилась до того, що просить демократів підтримати її :facepalm1:.

У листі від менеджера виборчої кампанії Ніккі Гейлі Бетсі Енкні визнається, що фінансований компанією план використання «відкритих праймеріз» є основним елементом стратегії Ніккі Гейлі :smilie10:.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Колишній губернатор Південної Кароліни Ніккі Гейлі пообіцяла залишитися в президентських перегонах від Республіканської партії у вівторок ввечері після того, як виборчі дільниці в Нью-Гемпширі закрилися, і за кілька хвилин президента Трампа оголосили переможцем цих праймарі. Минулого тижня Трамп виграв кокус в Айові, а Хейлі посіла третє місце. Губернатор Флориди, який посів друге місце в штаті Айова, Рон ДеСантіс, вибув із перегонів у неділю та підтримав Трампа, залишивши перегони між Трампом і Хейлі.

Виступаючи перед прихильниками в Конкорді, Хейлі привітала Трампа з перемогою, але потім сказала: «Ця гонка ще далека від завершення. Залишилися десятки штатів, і наступний – мій милий штат Південна Кароліна!».

Гейлі сказала, що з нетерпінням чекає передвиборної кампанії в Південній Кароліні. Останнє опитування там (здійснене соціологом Трампа) показує, що Трамп нищить Хейлі в її рідному штаті з 68% проти 28%. Трампа підтримують майже всі головні посадові особи республіканців у Південній Кароліні, включаючи губернатора Генрі МакМастера, сенатора Тіма Скотта (якого Хейлі призначив до Сенату в 2012 році), сенатора Ліндсі Грема та палаючого представника Ненсі Мейс.

Хейлі опублікувала фрагмент своєї промови, критикуючи Трампа: «Єдина стратегія Дональда Трампа — брехати про мене та мою історію. У Південній Кароліні це не спрацює. Люди Південної Кароліни знають, що я знизила їхні податки, прийняла один із найжорсткіших імміграційних законопроектів у країні та перевела тисячі людей із соціальної допомоги на роботу."


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Огидне обличчя американських RINO (Republicans In Name Only) і глобалістів, які готові буквально на все, щоб протягнути свою маріонетку  :smilie9:. Пишуть, що 70 відсотків тих, хто віддали свої голоси за Хейлі - демократи!


Не дивно, що Трамп настільки популярний. Людям просто набридли всі ці ігрища.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Топ-донор від Республіканської партії порадив кандидату в президенти від Республіканської партії Ніккі Хейлі прислухатися до поради покійного кантрі-співака Кенні Роджерса і «знати, коли піти» після її поразки президенту Трампу в Нью-Гемпширі.

Енді Сабін, голова правління Sabin Metals, сказав Fox News у середу, що відомі слова із пісні "Азартний гравець" є доречною порадою для Хейлі після її програшу.


У попередньому інтерв'ю з ведучим Нілом Кавуто на «Coast to Coast» Сабін сказав, що Нью-Гемпшир стане «останньою битвою Кастера» для Гейлі, яка, за його словами, йому подобається як кандидат.

Однак у середу Сабін заявив, що продовження кампанії Гейлі в її рідному штаті Південна Кароліна не принесе користі.

«Пам"ятаєш Кенні Роджерса? — «Ти повинен знати, коли тримати карти, ти повинен знати, коли їх скидати. Ти повинен знати, коли вийти з гри» — час для Ніккі Гейлі вийти з гри», — сказав Сабін, процитувавши хіт співака 1978 року.


У ефірі «Твій світ» Сабін додав, що він стане першою людиною, яка випише чек Хейлі, якщо вона балотуватиметься у 2028 році, але повторив, що 2024 рік - уже не її час.

«Зараз [у Південній Кароліні] вона впала на 31 пункт...  В її власному штаті два сенатори та губернатор, які підтримують Трампа», — сказав він. Сенатори Ліндсі Грем і Тім Скотт, R-S.C., а також губернатор Генрі Макмастер, підтримали колишнього президента.

Проте Хейлі має підтримку від члена кокусу Свободи Палати Ральфа Нормана, R-S.C.

В окремому інтерв'ю CNBC Сабін поскаржився, що Трамп «може бути єдиним вибором, який у мене є» з точки зору пожертвувань на президентських виборах, після того, як раніше сказав мережі, що колишній президент не отримає від нього жодної «[нецензурно] копійки».

У зв'язку з тим, що Трамп із великим відривом лідирує в опитуваннях у Південній Кароліні, Сабін сказав Кавуто, що якщо кандидат не може перемогти у рідному штаті, «немає причин продовжувати».

Кавуто зазначив, що Сабін вірив у Хейлі аж до праймаріз у Нью-Гемпширі, з чим Сабін погодився, але повторив відсутність «позитивної динаміки», що веде до можливої перемоги у Південній Кароліні.

«Її оточують консультанти та персонал. Вони не хочуть втрачати свою платню. Тому вони говорять Ніккі Гейлі те, що вона хоче почути, а не те, що вона повинна почути. І те, що вона повинна почути: «Немає реального шляху виграти, щоб продовжувати ці перегони", сказав він.

Сабін також сказав, що якби вибори проходили між його собакою та президентом Байденом, він би проголосував за свого собаку.

«Поки Дональд є кандидатом від Республіканської партії, я буду його підтримувати. Немає причин — я сподіваюся, що Дональд слухає — щоб він не міг бути найкращим президентом, який у нас був», — сказав він.

"У нього чудова політика. Гаразд. Але, наприклад, йому не потрібно атакувати Хейлі. Він переміг. Що він отримує, атакуючи цих людей?"

Сабін сказав, що Трамп занадто часто говорить дурні речі, незважаючи на те, що він на правильному боці по багатьох питаннях.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.