Темна конячка: Все про Нікі Хейлі

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Я читаю, що дехто пише про Хейлі на Єрмачці, і просто офігіваю від тої маячні :facepalm1:.

Пояснення одне - хтось заливає беньки first thing in the morning Tampa time  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Січень 25, 2024, 17:15Енді Сабін, голова правління Sabin Metals, сказав Fox News у середу, що відомі слова із пісні "Азартний гравець" є доречною порадою для Хейлі після її програшу.


Крім Енді Сабіна, який дав Республіканській партії 1.7 мільйони доларів за останні три виборчі цикли, Хейлі покинув ще один багатий буратінодонор.

CNBC повідомив у середу, що відомий мільярдер-засновник LinkedIn Рейд Хоффман вирішив, що витратив достатньо грошей на кампанію Хейлі, і закриває свій гаманець. Як відомо, Хоффман виписував великі чеки на переобрання Джо Байдена, а також пожертвував 250 000 доларів суперкоманді PAC, яка підтримує Хейлі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Незважаючи на майже нульові шанси перемогти президента Трампа, Нікі Хейлі обіцяє залишитися в перегонах принаймні до Супервівторка.

Супервівторок, коли голосують 16 штатів, відбудеться аж 5 березня.

«Поки моя популярність продовжує зростати в кожному штаті, я братиму участь у цій гонці», — сказала Хейлі.


Гейлі також розкритикувала Республіканський національний комітет, стверджуючи, що він «явно не є» чесним посередником у первинних виборах після того, як голова RNC Ронна Макденіел сказала, що вона просто не бачить, щоб Нікі могла перемогти Трампа.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нікі не може не брехати.

Спочатку вона брехала в очі своєму чоловікові, наставляючи йому роги по готелях, авто і барах, де тягалася з іншими чоловіками.

Потім вона брехала своїм виборцям, кажучи, що такого не було.

А зараз Нікі вчергове спіймана на брехні - на цей раз із фейковими листами підтримки.

Кандидат у президенти від Республіканської партії Ніккі Хейлі зазнала різкої критики після того, як вона розповсюдила фальшиві листи від шанувальників у Twitter. Цей інцидент викликав хвилю негативної реакції в соціальних мережах, де користувачі звинуватили Хейлі в обмані та поставили під сумнів справжність повідомлень.

У четвер Гейлі висловила подяку за добрі слова, які вона, як стверджувала, отримала від прихильників.

Вона написала: «Американці хочуть вибору на цих виборах, а не повторного голосування. Я в захваті від усіх добрих слів! Ми продовжуватимемо наполегливо працювати, щоб ви пишалися нами».

Однак незабаром виявилося, що з поштою від шанувальників, якою вона поділилася, виникла серйозна проблема — вона виявилася підробкою.

Один конкретний електронний лист привернув увагу користувачів соціальних мереж. Повідомлення, нібито отримане від когось на ім'я Майкл Б., було адресоване Ніккі Хейлі та містило пристрасне благання продовжувати боротьбу.

Однак виявилося, що електронний лист все ще перебуває на стадії чернетки і не був надісланий. Це викликало підозри щодо того, як Гейлі нібито отримала електронний лист і поширила його на X.


До суперечки додався інший лист від "фаната", надрукований цифровим шрифтом під назвою Bees Burts. Це викликало додаткові припущення про те, що повідомлення були сфабриковані або підроблені, щоб створити позитивний образ популярності Гейлі.


Юзери кепкують з Хейлі:

"Нікі посилає сама собі квіти і каже всім, що це від її чоловіка".


"Цікаво. Я отримав листа від цієї особи, але лист каже про протилежне".


 :facepalm1:  :facepalm:  :Sho_za:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мабуть, найнезручніший момент у всій політичній кар'єрі Ніккі Гейлі стався у вівторок увечері на праймеріз у Неваді, де президента Трампа навіть не було в бюлетенях для голосування.


Хоча праймеріз у Неваді, по суті, був конкурсом краси без реальних делегатів, він дав Гейлі можливість претендувати на «перемогу». Вона була єдиним «головним» кандидатом у виборчому бюлетені.

Єдиними іншими людьми в бюлетенях були кандидати, які давно пішли, як-от Майк Пенс і Тім Скотт. Виборці також могли вибрати «Жодного з цих кандидатів».

Виявляється, виборці Республіканської партії Невади переконливо віддають перевагу "нікому" у порівнянні з Хейлі :facepalm:.



Трамп опублікував жорстоку та жартівливу відповідь на Truth Social, дізнавшись про епічне приниження Гейлі.

Поганий вечір для Ніккі Хейлі. Програш майже на 30 очок у Неваді «Жодному з цих кандидатів». Дивіться, скоро вона здобуде Перемогу!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мене приколює, як тупиці на різних укромедіа натирають волохаті долоньки на цю клячу, якій світить не президентське крісло, а політична миловарня :laugh:.

Я рекомендую їм перечитати книжку або передивитися фільм під промовистою назвою "They Shoot Horses, Don't They?".

Якщо що - "це метафора" (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У Нікі підгорає! :facepalm:.

В інтерв'ю з Елексом Майклсоном на The Issue is Show неоконсерватор Ніккі Хейлі публічно засудила попередній процес у Неваді, назвавши його «шахрайством» і стверджуючи, що він був «сфальсифікований із самого початку» на користь колишнього президента Дональда Трампа.

 :lol:  :lol:  :lol:

Просто, Нікі, це не твої бойфренди. Америка does not want you in any shape or form :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мде ... це всі, хто з"явився на зустріч з Нікі в Південній Кароліні  :Sho_za:.


Мізерний натовп зібрався, щоб зустріти автобус Ніккі Гейлі, коли він прибув на зупинку в Південній Кароліні в суботу, включаючи бабусю в кріслі.

Незрозуміло, скільки з цих «прихильників» були репортерами чи працівниками кампанії.

Нещодавно Ніккі розпочала свій автобусний тур по Південній Кароліні.

Витратила купу грошей і ніхто не прийшов, тоді як до Трампа збираються величезні натовпи.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У сміливій заяві на телеканалі ABC News «Цього тижня» Ніккі Гейлі звузила коло наступного президента до вибору між нею та Камалою Харріс, але експерти та опитування показують, що ця гонка — це далеко не справа двох жінок.


Під час інтерв'ю з Джонатаном Карлом на «Цьому тижні» Ніккі Гейлі позиціонувала себе як новаторку для жінок у найвищих ешелонах політичної влади.

Хейлі сміливо заявила, що наступним президентом буде жінка, і все зведеться до змагання між нею та Камалою Гарріс.

Вона також заявила, що Трамп, який перемагає Байдена в кожному опитуванні, не переможе.

Джонатан Карл: Я маю вас запитати, ви сказали раніше в цьому процесі, що підтримаєте Дональда Трампа, якщо він виграє номінацію від Республіканської партії. Але після того, як ви пообіцяли, він заохочував НАТО, він заохочував Росію, сказав, що заохочуватиме Росію робити все, що їй заманеться, із союзником по НАТО. Ви назвали його приниженим, розгубленим, непридатним до посади. Ви все ще обіцяєте, що після всього цього ви підтримаєте Дональда Трампа на пост президента Сполучених Штатів, якщо він переможе вас у номінації від Республіканської партії?

Ніккі Гейлі: Майте на увазі, я балотуюся проти нього. Ні, я знаю, що балотуюся проти нього, тому що не думаю, що він правильна людина в потрібний час. Я не думаю, що він повинен бути президентом. Останнє, про що я думаю, це те, за кого я буду підтримувати. Єдине, про що я думаю, це те, як ми збираємося виграти це. Єдине, про що я думаю, це те, як ми збираємося переконатися, що ми виправимо те, що відбувається в Америці, і ми знову об'єднаємо цю країну, дозволимо їй вилікуватися та рухатися далі сильним чином.

Ніккі Гейлі: Я не думаю про те, кого підтримаю на виборах. Але ви вже це сказали. У нас президентом Сполучених Штатів буде жінка. Це буду або я, або Камала Гарріс. І якщо Дональд Трамп буде кандидатом від Республіканської партії, він не переможе. Кожне опитування показує, що він не переможе, і у нас буде президент Камала Гарріс. Я не дозволю цього статися. Я не зупиняюся. Я нікуди не збираюсь. Ми збираємося робити це довгостроково, і ми збираємося це завершити.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Кандидат у президенти від Республіканської партії Ніккі Гейлі в неділю ввечері похвалилася в Інтернеті, що зборола 12 чоловіків, а один залишився (натяк на президента Трампа) – і жарти щодо її подружньої невірності почалися самі собою.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нікі Хейлі оголосила, що завтра зробить промову про "статус президентських перегонів". Загнана конячка сходить із дистанції?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2024, 06:22Нікі Хейлі оголосила, що завтра зробить промову про "статус президентських перегонів". Загнана конячка сходить із дистанції?

Ні, Нікі поки що відмовляється зійти з дистанції. У своїй сьогоднішній промові вона напала на Трампа, кажучи:

«Часи змінюються, і Трамп теж. Він став більш нестабільним і розгубленим. Він проводить більше часу в залах суду, ніж під час передвиборної кампанії. Він відмовляється від дебатів. Він повністю розсіяний, і все навколо нього. Він настільки одержимий власними демонами з минулого, що не може зосередитися на тому, щоб створити майбутнє, якого заслуговують американці».

Коли Гейлі завершила своє звернення, вона спробувала заплакати, але сльози не виступили при згадці про свого чоловіка, якому вона безсоромно і багато раз наставляла роги, і своїх дітей.

«Я б хотіла, щоб Майкл був тут сьогодні, і я б хотіла, щоб наші діти та я могли побачити його сьогодні ввечері. Але ми не можемо. Він служить на іншому кінці світу, де конфлікт є нормою, де терористи ховаються серед невинних, де терористичні ставленики Ірану зараз атакують американські війська».


З її 20 відсотками підтримки серед республіканців, ніхто не віритиь крокодилячим сльозам Нікі Хейлі ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Січень 24, 2024, 07:01Виступаючи перед прихильниками в Конкорді, Хейлі привітала Трампа з перемогою, але потім сказала: «Ця гонка ще далека від завершення. Залишилися десятки штатів, і наступний – мій милий штат Південна Кароліна!».

Гейлі сказала, що з нетерпінням чекає передвиборної кампанії в Південній Кароліні.

Хейлі опублікувала фрагмент своєї промови, критикуючи Трампа: «Єдина стратегія Дональда Трампа — брехати про мене та мою історію. У Південній Кароліні це не спрацює. Люди Південної Кароліни знають, що я знизила їхні податки, прийняла один із найжорсткіших імміграційних законопроектів у країні та перевела тисячі людей із соціальної допомоги на роботу."

Ну, як, Нікі? Натринділа? Не хочуть тебе ніде - навіть у твоєму рідному штаті  :laugh:.

Токсична RINO Ніккі Гейлі відмовилася вийти з президентської гонки 2024 року після того, як Трамп знищив її на праймеріз у Південній Кароліні в суботу ввечері.

Наразі Трамп охопив чотири штати: Айову, Нью-Гемпшир, Неваду та Південну Кароліну.

Незважаючи на поразку Трампу на всіх первинних виборах, колишній посол в ООН і губернатор Південної Кароліни Ніккі Гейлі пообіцяла залишитися в перегонах.

Ніккі Гейлі поспілкувалася з журналістами в Чарльстоні в суботу ввечері через 90 хвилин після закриття виборчих дільниць.

«Я хочу подякувати жителям Південної Кароліни за використання сили вашого голосу», — сказала Гейлі. «Незалежно від результатів, я люблю людей нашої держави».

«Америка розпадеться, якщо ми зробимо неправильний вибір. Нам потрібно перемогти Джо Байдена в листопаді. Я не вірю, що Дональд Трамп зможе перемогти Джо Байдена», – додала Гейлі.

Виборці та пундіти по-чорному глузують з Хейлі. Виборці Трампа ніколи за неї не проголосують, навіть якщо з Трампом щось станеться і він не буде балотуватись.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

AFP Action, консервативне крило могутньої та впливової консервативної організації Americans for Prosperity, яку фінансують мільярдери брати Кох, припинило фінансування президентської кампанії Ніккі Хейлі.

У електронному листі до співробітників, отриманому Fox News, старший радник AFP Action Емілі Зайдел сказала, що група не вірить, що «будь-яка зовнішня група може істотно змінити ситуацію, щоб розширити шлях [Хейлі] до перемоги».

«І тому, незважаючи на те, що ми продовжуватимемо підтримувати її, ми зосередимо наші ресурси там, де ми можемо змінити ситуацію. А це Сенат і Палата представників», – написала Зайдель.


Про це раніше в неділю вперше повідомило Politico.

AFP Action підтримала Гейлі в листопаді, давши їй серйозний низовий і організаційний поштовх.

У січні ця фінансово-консервативна мережа з глибокими кишенями запустила рекламний бліц від імені Хейлі, включаючи розсилки, цифрову рекламу та підключені телевізійні ролики.

Ця новина з'явилася після того, як суперник Гейлі від Республіканської партії, колишній президент Трамп, у суботу виграв праймеріз від Республіканської партії в рідному для Гейлі штаті Південна Кароліна.

Незважаючи на поразку та відмову від закликів вийти з перегонів, Гейлі сказала, що це не «кінець нашої історії», оскільки вона вирушила в неділю до Мічигану перед праймеріз штату у вівторок.

Менш ніж за 24 години після її програшу в суботу ввечері кампанія Хейлі заявила, що вона зібрала 1 мільйон доларів «тільки від прихильників звичайних людей», повідомляв Fox News раніше.

Кампанія Гейлі стверджувала, що зібрані гроші «демонструють стійкість Гейлі та її привабливість для широких верств американської громадськості».

Відповідаючи на запитання про втрату фінансування від AFP Action у неділю, Гейлі відповіла, що «не хвилюється».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дані, отримані AP VoteCast, показали, що 40 відсотків тих, хто голосував за Ніккі Хейлі на праймеріз у Південній Кароліні, були демократами, які голосували за Джо Байдена у 2020 році.

AP VoteCast опитало понад 2400 виборців, які брали участь у суботніх праймеріз Республіканської партії в Південній Кароліні.

Associated Press виявило: «Приблизно 9 із 10 виборців Трампа сказали, що ними керувала підтримка його, а не заперечення проти його опонента. Виборці Гейлі були набагато більш розділеними: близько половини були мотивовані підтримкою її, але майже стільки ж виявилися проти Трампа».


Опитування, проведене напередодні партійних зборів у Айові NBC News, Des Moines Register і соціологічною агенцією Айови Selzer & Co., показало схожі результати й показало, що прихильники Гейлі в Айові вдвічі частіше голосували за Джо Байдена, ніж за Дональда Трампа.

Социологи запитували ймовірних учасників кокусів у штаті Айова: «Якщо Дональд Трамп буде кандидатом від Республіканської партії на загальних виборах у листопаді, ви б проголосували за нього, проголосували б за Джо Байдена, проголосували б за незалежного кандидата Роберта Ф. Кеннеді-молодшого чи проголосували б за якийсь інший кандидат від третьої сторони?»

Загалом, лише 11 відсотків учасників партійних зборів Республіканської партії сказали, що відмовилися б і проголосували б за Байдена, якби Трамп став кандидатом. Якщо дивитися лише на прихильників Гейлі, це число підскочило до колосальних 43 відсотків.

Лише 23 відсотки прихильників Хейлі в Айові заявили, що проголосували б за Трампа, а не за Байдена.

У 2019 році Хейлі була обрана до ради директорів Boeing через кілька місяців після того, як залишила свій пост в адміністрації Трампа. На той час вона мала чистий капітал менше 1 мільйона доларів.

«Після її перебування на посаді з'явилися повідомлення про те, що Гейлі збільшила свій статок у вісім разів — до 8 мільйонів доларів — після того, як залишила адміністрацію Трампа», — повідомляла тоді New York Post.

Невдовзі колишній посол ООН придбав маєток на березі острова Кіава вартістю 2,4 мільйона доларів.

Так що Нікі - темна конячка демократів. Каже красиві слова на підтримку України, як "кращий друг України" Байден, а насправді, як демократи з часів Голодомору, буде топити Україну в крові.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Отже, Ніккі Хейлі все ще скаче, виконуючи брудну роботу Демократичної партії та щодня наливаючи лайна на президента Трампа.

У суботу Ніккі Гейлі програла ще три змагання президенту Дональду Трампу в Айдахо, Міссурі та Мічигані. Незважаючи на поразку, Гейлі відмовилася від своєї обіцянки підтримати свого колишнього боса Дональда Трампа та припустила, що вона може залишитися на первинних виборах до липня.

Слід зазначити, що Ніккі тримає Ніккі в перегонах не підтримка республіканців. Це підтримка демократів.

У Нью-Гемпширі виборці від демократів зізналися, що голосували за Ніккі Гейлі на первинних виборах.

У Південній Кароліні знову майже половина її виборців були виборцями Байдена.

Проте у "вашингтонському болоті" - окрузі Колумбія - в неділю Нікі здобула свою першу перемогу :facepalm: .

Цей результат вона прагне використати як стартовий майданчик для майбутніх перегонів Супервівторка, де загалом візьмуть участь 15 штатів та Американське Самоа.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Трамп витер підлогу Нікі в результаті Супервівторка!


Ну хоч зараз вона вже звалить чи ні?

Ніккі Хейлі прив'язала свою президентську кампанію від республіканців до найбільшого дня сезону первинних виборів, перетнувши країну протягом останніх кількох днів, щоб відвідати штати «супервівторка».

Але колишній посол в ООН і колишній губернатор Південної Кароліни не проводить жодних публічних заходів у вівторок ввечері. І на її веб-сайті немає списку майбутніх ралі.

Кампанія Гейлі каже, що вона проводить ніч виборів у Чарльстоні, штат Південна Кароліна, і спостерігає за результатами, які надходять разом зі своїм штабом.

Кампанія каже: «Настрій радісний».

 :facepalm:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Пишуть, що вона вийде із перегонів сьогодні:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#38

Хейлі залишає перегони. Питається, на що ця некомпетентна, егоїстична, проміскуітетна куриця розраховувала?? Тільки даремно спалила мільйони, якщо не мільярди, донорських коштів  :facepalm:.

Трампа привітала, але, злобна та невдячна хейтерша (це ж він її вивів на національну сцену!), свого ендорсмента йому не дала  :facepalm1:.


НаХХХ - ось туди!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#39
Нікі Хейлі програла, тому що вона не була республіканкою, а глобалісткою за суттю в очах республіканців. Ті, що голосували за неї, - а саме демократи і трампохейтери - навряд чи віддадуть свій голос за Трампа.


Нікі Хейлі також була неавтентичною and tried TOO hard відробляти бабло донорів.

Нікі Хейлі програла через її слова, що антисіонізм - це антисемітизм і що вона змінить дефініцію антисемітизму, таким чином закривши рота всім тим, хто говорить, наприклад, про геноцид у Газі. Таким чином, лише на цьому одному прикладі демонструючи свою приверженість антилюдській глобалістичній адженді, яка заперечує свободу волевиявлення і свободу слова.

Це відвернуло від неї дуже багато виборців.


Нікі Хейлі програла, бо брехлива. Як вона брехала про свою подружню зраду, так вона брехала, що надасть ендорсмент Трампу (оскільки підписала відповідне зобов"язання, як всі інші кандидати), і не дотримала слова.

https://www.politico.com/news/2024/03/06/nikki-haley-drop-out-republican-primary-00145301
Минулого року Хейлі підписала заяву, видану Республіканським національним комітетом, про підтримку можливого кандидата, вимогу для участі в первинних дебатах RNC. Але останніми днями Гейлі заявила, що більше не відчуває себе зобов'язаною виконувати цю обіцянку — водночас вона сказала POLITICO, що вона не впевнена, чи продовжиться її критика щодо Трампа після висунення кандидатури.

Тому на місці українців я б не дуже бідкалась. Все, що вона говорила про Україну - слова і не більше, і вона б нічого з цього не виконала.

Так само як Байден, який говорив красиві слова, а насправді працює на пуйла.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.