Темна конячка: Все про Нікі Хейлі

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Згідно з даними FEC, Ніккі Хейлі витратила приголомшливу суму грошей на свою невдалу кампанію висунення в президенти від Республіканської партії.

The Daily Caller повідомило, що якщо об'єднати пожертви від підтримуваної Кохом організації Americans For Prosperity Action і фонду SFA, який підтримував Гейлі, а також грошей, витрачених на її офіційну кампанію, спроба підтримати колишнього губернатора Південної Кароліни коштувала 120 мільйонів доларів :smilie10:.


Тим не менш, представник кампанії Хейлі сказав Caller, що вони «вважають, що всі гроші, витрачені на підтримку Хейлі, пішли з користю».

52-річна наставлювачка рогів нарешті призупинила свою передвиборчу кампанію на початку цього тижня після поганих результатів на виборах у супервівторок, на яких вона перемогла лише в одному штаті – у Вермонті.

Протягом кампанії вона також зібрала 89 із 2429 доступних делегатів, таким чином витративши в середньому 1,3 мільйона доларів на делегата.

Сенатор-республіканець від Оклахоми Марквейн Маллін заявив місцевим ЗМІ в четвер, що Гейлі слід було відмовитися від участі раніше.

«Їй, ймовірно, слід було вийти, коли вона втратила власний штат», — сказав Муллін. «Я міг зрозуміти, чому вона залишилася там, але той факт, що вона просто залишилася там і продовжувала переслідувати нашого кандидата від Республіканської партії на пост президента Сполучених Штатів Дональда Трампа, це було марною тратою грошей».

Оголосивши, що вона нарешті вийде з перегонів, Хейлі відмовилася підтримати Дональда Трампа, але залишила відкритими двері для того, щоб зробити це пізніше.

«Я сповнена вдячності за підтримку, яку ми отримали з усієї нашої великої країни, але настав час призупинити мою кампанію», — сказала Хейлі у своїй промові про призупинення кампанії.

«Я сказала, що хочу, щоб їхні голоси були почуті — я це зробила. Я ні про що не шкодую. І хоча я більше не буду кандидатом, я не перестану використовувати свій голос для того, у що вірю».

«Тепер Дональду Трампу належить заробити голоси тих у нашій партії та за її межами, і у тих, хто його не підтримували, і я сподіваюся, що він це зробить», — додала вона.

Однак Гейлі не єдина, хто витратив величезну суму на остаточно невдалу кампанію. Супер PAC Рона ДеСантіса, Never Back Down, також витратив понад 130 мільйонів доларів на свою заявку на номінацію, вибувши з перегонів лише через кілька днів після того, як він посів друге місце на кокусах в Айові.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.