Справжній Обама - правда про архітектора знищення України

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Інтерв"ю часопису Tablet з істориком Девідом Гарроу, який написав розлогу біографію 2017 року «Висхідна зірка: створення Барака Обами», приголомшило соціальні мережі неортодоксальними твердженнями про колишнього президента, який залишається однією з найпопулярніших і найвпливовіших фігур Демократичної партії США. Оригінал інтерв"ю можна прочитати тут, а тут подається стаття Фокс з його інтерпретацією.

Барак Обама, безперечно, ніколи не був, не є і не буде другом України.

Українці ніколи не повинні забувати, що Барак Обама безпосередньо доклався до роззброєння України, що було одним із факторів нападу Росії у 2014 році і фактично випустив кишки українській армії, як детально описано тут.



Під час своєї каденції як президента США він підсилив Росію "перезавантаженням" та інвестиціями, пообіцяв Пуйлу бути "більш гнучкішим", дозволив йому забрати Крим і розпочати війну в Україні та долучитися до кровопролиття в Сирії, при цьому наклавши ембарго на поставки летальної зброї в Україну і кинувши її напризволяще, так само як і мільйони сирійців після обіцяних червоних ліній.


Для таких, як я, давно не секрет, що Обама, а не сенільна маріонетка Байден, є дефакто черговим президентом США і це його неофіційна третя каденція (стаття, до речі, це підтверджує).

Тому таких, як я, абсолютно не дивує і не шокує, що допомога Україні від чинної адміністрації скоріше символічна, тоді як Пуйло отримав фактично зелене світло робити в Україні що заманеться і робити мегаприбутки при фактично неіснуючих санкціях. Про це ми теж писали неодноразово.

Стаття важлива, тому що додає додаткових штрихів для розуміння ситуації в контексті боротьби України за виживання.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ненормальний

«Він ненормальний — ні нормальний політик, ні нормальна людина», — сказав Гарроу після того, як розповів історію про те, як адвокат Обами попередив його не питати про його батька.

Пізніше Гарроу назвав Обаму «істотою з іншої планети», коли говорив про те, що його дружина Мішель Обама виховується в тісній, люблячій родині.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2
Листи до старої подруги

«З Алекс [МакНір, дівчиною Обами в коледжі Оксидентал], я думаю, вона хотіла, щоб її роль була відома. Тому, коли Алекс показала мені листи від Барака, вона відредагувала один абзац в одному з них і просто сказала: «Це про гомосексуалізм", розповів Гарроу перед тим, як пояснити, що людині на ім'я Гарві Клер було доручено переглянути листи, які зберігаються в Університеті Еморі.

«Він провів усе своє життя в Еморі, але вони не дозволяють йому фотографувати. Тому Гарві доводиться сидіти з олівцем і копіювати, де Барак пише Алекс про те, як він постійно фантазує про те, щоб займатися коханням з чоловіками», — сказав Гарроу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Гарроу вважає, що книга Обами "Сон мого батька" була сфабрикована

«Він хоче, щоб люди повірили його історії. Щоб я зробив висновок, що «Сни мого батька» були історичною вигадкою — о Боже, як це його розлютило», — сказав Гарроу. «Він не хоче оскаржувати письменницьку думку. Це моя історія, і я дотримуюся її. Книга [«Мрії»] настільки вигадана».

Гарроу продовжив: «Це так неточно, чи то про динаміку серед хлопців на Гаваях, чи то про те, що відбувається в групі громади на далекій південній стороні [Чикаго]. І в ньому повністю опущені жінки. Я завжди думав, що є врешті-решт стати феміністичною критикою Обами, тому що його матері та всіх подруг — їх там немає. Їх не існує».

Гарроу розповів, що він розмовляв з Обамою протягом восьми годин під час трьох сесій без запису, коли він ще був президентом. Він насмішкувато ставився до Обами, кажучи, що речі, які він розповідав, що найбільше «підбадьорили» його, були «надзвичайно несуттєвими», як-от вихваляння тим, що він вільно володів індонезійською в молодості.

Гарроу зробив таке ж звинувачення в «історичній фантастиці» у «Висхідній зірці».

"Крім того, він звинувачує Обаму у тому, що він винайшов боротьбу за расову ідентичність, якої ніколи не було, і переобладнав історію свого раннього життя, щоб вона відповідала», — написав автор New York Times Брент Стейплз у своїй рецензії на «Висхідну зірку».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#4
Обама «так само невпевнений в собі, як і Трамп»

«Він не зацікавлений у розбудові Демократичної партії як інституції. Я вважаю, що це очевидно. І я не думаю, що він мав якісь справді глибокі, значущі політичні зобов'язання, окрім потреби відчувати себе та сприйматися як переможець, тріумфатор. Я іноді казав людям, що я думаю, що Барак насправді такий же невпевнений, як і Трамп, але в такий спосіб, який не сприймається переважною більшістю людей. Я думаю, що це, мабуть, мій найосновніший висновок", - сказав Гарроу.

«Але це призвело до того, що «Мрії» були вигадкою, що відсутність справжньої особистої історії змушує його скласти її», — продовжив він. «Кожного разу, коли він каже: «О, я витратив роки на читання історії руху за громадянські права», я знаю, що він читав [книгу Гарроу «Несіння хреста»], але я не думаю, що він читав багато іншого. Це хтось, у кого ... 98 відсотків свого читання завжди становила художня література, а не історія».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Обама був би «надто ледачий» для позиції судді у Верховному суді

"Він був би жахливим, тому що він занадто ледачий. Це є в книзі. Це тому, що він був гавайцем. Одного разу він каже: "Я принципово ледачий, і це тому, що я з Гаваїв". Це близько до фактичної цитати", - сказав Гарроу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Одержимість знаменитостями

«Я завжди вважав потребу [Барака та Мішель Обами] спілкуватися зі знаменитостями дивною. Тому що люди, якими вони обоє були, принаймні до 2000 року, не мали б такого бажання. їм би не спало на думку бути з Бейонсе, Джей-Зі або Річардом Бренсоном, або з ким завгодно", - сказав Гарроу.

«Чорношкірі в Чикаго, усі, Джеррі Райт, Гермена Гартман, вони не здивовані, що Барак перетворився на когось іншого», — продовжив він. «Але вони не можуть пояснити, чому Мішель перетворилася на когось іншого».

Семюелс додав: «Він із задоволенням йде на NPR і розповідає про сенс, або романи Мерилін Робінсон, або що завгодно, щоб змусити винних мам ототожнювати себе з ним, щоб він міг перекрити їх. Тільки не просіть його відвідати лікарню, коли ти захворієш на рак, тому що він буде тусуватися на чиїйсь яхті з іншими переможцями».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#7
Питання щодо поточної ролі Обами

«Він живе у великому цегляному особняку в Калорамі. Чи не здається вам дивним, що він колишній президент, він порівняно молодий і живе в центрі Вашингтона, округ Колумбія? Початковим виправданням було те, що Саша мала закінчити навчання. Тоді ви можете сказати: «Ну, опозиції проти Трампа потрібна фігура, щоб згуртуватися». Але тепер Саша закінчила USC, Трампа немає, Джо Байдена обрали, але він все ще там», — сказав він.

«Хіба це не здається вам дивним? Я маю на увазі, що я чув з кількох джерел, що в будинку Обами в Калорамі відбуваються регулярні зустрічі за участю вищих діячів нинішнього Білого дому, з секретною службою та автомобілями надворі. Я не пишу про це, тому що це не моя справа», — продовжив Семюелс. «У Вашингтоні більше тисячі репортерів, але в особняк Обами ніхто не заглядає, хоча б для того, щоб сказати нам, хто приходить і йде. Але він явно в курсі всіх справ».

"Я не надто уважно стежу за іранськими речами, але мене спантеличила постійна прихильність адміністрації Байдена до угоди з Іраном".

"Звичайно, простим поясненням є те, що Джо Байден не керує цією частиною своєї адміністрації. Керуэ Обама. Йому навіть не потрібно брати трубку, тому що всі його люди вже в Білому домі. Вони тримають файл Ірану. Тоні Блінкен ні.

"Роб Маллі був хлопцем, який займався цим".

"Роб Меллі - це лише одна людина. Бретт Макгурк. Ден Шапіро в Ізраїлі. Ліза Монако в Юстиції. Сьюзен Райс керує внутрішньою політикою. Це черепахи на всьому шляху вниз. Очевидно, що[b] велика частина політичних органів Білого дому належить Бараку Обамі, оскільки вони укомплектовані його людьми, які працювали на нього і, безсумнівно, звітували йому. Кадри – це політика, як кажуть у Вашингтоні.

Що для мене є дуже дивним і моторошним розташуванням. Моторошно, тому що це відбувається поза конституційними рамками уряду США, і все-таки це чомусь було виключено зі списку тем, про які дозволено повідомляти. Це досить хороший показник того, наскільки успішно контролюється інформація, яку ми отримуємо, і суспільна реакція на цю інформацію. Як і ким, залишаються відкритими питаннями, швидка відповідь на які полягає в тому, що американська преса стала підгрупою партійних комунікацій".
[/b]

"Я повертаюся до того, що ви сказали 20 хвилин тому. З самого початку я знаю достатньо речей розвідувального співтовариства, що з першого разу, коли я це побачив, я зрозумів, що лайно Крістофера Стіла було просто повним лайном. Це була навіть погана корпоративна розвідка. Це було безглуздо".

"Мене тоді лякало те, що було створено нове середовище, яке складається з партійних оперативників, людей у ФБР і ЦРУ, які проводять політику Білого дому, і преси. Тепер це все один світ. І це те, що люди все ще не хочуть визнавати, навіть самі собі, частково тому, що це ставить їх у стан дисонансу з цим новим типом контрольованого консенсусу, якого підтримує преса, який, очевидно, є сміттям. Але якщо ви ставите це під сумнів, ви якийсь божевільний".

"Наскільки я розумію, Глен Сімпсон уособлює цей світ".

Він зробив це п'ять років тому. Тепер виникає питання, чому вони все ще зосереджені на Ірані після того, як угода з Іраном провалилася, її приміщення вибухнули? І хто саме «вони»?"

"Що ж, для Барака все має бути успішним. Все має бути перемогою".

"Іронія полягає в тому, що спадщиною номер один президентства Обами буде невдача втрутитись у Сирію та нездатність заперечити проти захоплення Росією Криму та Донбасу".

"Це цікаво. Я сумніваюся, що в довгостроковій перспективі невдачі Обами у зовнішній політиці будуть розглядатися як найважливіша частина його спадщини. Я думаю, що майбутні історики збираються поглянути на президентство Обами і побачать це як момент, коли ця нова олігархія злилася з Демократичною партією та використала потенціал цих нових технологій і владу цього нового класу людей, олігархів та їхніх слуг , створити новий апарат соціального контролю. Як далеко вони можуть зайти з цим, які обмеження... ви бачите, як вони намагаються перевірити це щотижня або близько того".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Реакція пундітів на інтерв"ю, яке надважливе в контексті також і президентської кампанії в США.

Якщо хтось збирається голосувати за умовного Байдена, вони фактично голосуватимуть за Обаму і його політику, у тому числі на світовому рівні.

Виборцям українського походження слід замислитись, за кого вони будуть віддавати свої голоси - знову за того, хто доклався до руйнації їх історичної батьківшини?

"Байден буде балотуватися. Але це нічого не означає, бо всі рішення прийматимуть апаратчики Обами".



"Це, напевно, стаття, яку просто зараз читають всі підряд. І можу побитися об заклад своїм гонораром, про яку ніхто не пікне і не згадає ні на смугах ранкових газет, ні на хвилях теле- і радіоефіру".

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну тепер зрозуміли, що до чого і хто насправді керує? Та ж сама людина, яка завдала стільки горя та біди Україні.

Я дуже рекомендую прочитати всю статтю, навіть з перекладачем - там дуже багато цікавого і чесно кажучи, страшного. Війна в Україні видасться вам дитячою забаганкою у порівнянні (цинічно, але йде мова про набагато більший масштаб жертв і втрат людських свобод).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#10
Детальний аналіз процесу знищення України шляхом знищення її зброї Обамою та іншими представниками Демократичної партії США наведено у окремій темі.

Американці українського походження, якщо ви збираєтесь ставити хрестика проти прізвища будь-якого кандидата Демократичної партії США у будь-яких виборах, ви автоматично стаєте співучасниками геноциду українського народу.

As simple as that.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ооо! який жир виходить на світ божий.

" ... я щодня займаюся коханням з чоловіками, але в своїй уяві", – написав Барак Обама своїй на той час дівчині Олександрі Макнір в 1982 році.

Угу. Не дивно, що Мішель Обаму американці називають Майклом.



(Недавно персональний шеф Обами втонув за дивних обставин)





Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Анонс інтерв"ю Такера Карлсона із індивідом, який стверджує, що мав гомо секс з Обамою і що Обама нюхав крек.



Лінк

Ось такому чудовому презу ви завдячуєте щодо 1) роззброєння України 2) здачі Криму 3) війни на Донбасі 4) повномасштабної війни в Україні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нагадаємо всім, що не встиг Барак Обама стати президентом 20 січня 2009 року, як буквально відразу побіг облизувати Рашку та посилювати її на роки майбутніх злочинів.


Після вступу на посаду Обама закликав до «перезавантаження» відносин з Росією, які погіршилися після російсько-грузинської війни 2008 року.

У лютому та березні 2009 року віце-президент Джо Байден і держсекретар Гілларі Клінтон здійснили окремі поїздки за кордон, щоб оголосити про «нову еру» у зовнішніх відносинах США з Росією та Європою, використовуючи терміни «розрив» і «перезавантаження», щоб сигналізувати про серйозні зміни від політики попередньої адміністрації


Обабмо був в Росії двічі (!) як президент.

У той час як президент Буш успішно проштовхував розширення НАТО на колишні країни Східного блоку, на початку епохи Обами НАТО приділяло більше уваги створенню довгострокового партнерства з Росією.


Обама та президент Росії Дмитро Медведєв разом працювали над новим договором про скорочення та моніторинг ядерних озброєнь, вступ Росії до Світової організації торгівлі та боротьбу з тероризмом.

8 квітня 2010 року Обама та Медведєв підписали Новий договір СНО, важливу угоду про контроль над ядерними озброєннями, яка скоротила запаси ядерної зброї обох країн і передбачила режим моніторингу.

У грудні 2010 року Сенат ратифікував новий СНО 71 проти 26 голосів, причому 13 республіканців і всі демократи проголосували за договір.

У 2012 році Росія приєдналася до Світової організації торгівлі, і Обама нормалізував торгові відносини з Росією.

Коли Росія напала на Україну в 2014 році, спочатку відібравши Крим і розпочавши війну на Донбасі, Обама не робив практично нічого, щоб допомогти Україні, а тільки видавав діпконсерни.

Обама просто плазував перед Пуйлом і вважав його "сильним та розумним", як він написав у своїх мемуарах "Земля Обітуванна".


І навіть пообіцяв його сурогату Медведєву бути "більш гнучкішим" після виборів, практично вербалізуючи свою відданність працювати на ворога США Росію на найвищій посаді у своїй країні.


Я вважаю його ворогом України і дуже ефективним агентом Москви за результатами.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тут список всіх контактів Обамбо з росіянами на основі цих матеріалів:

25 березня 2009 р. – Президент Обама зустрічається з прем'єр-міністром Австралії Кевіном Раддом. Президент Обама також зустрічається з Яапом де Хооп Схеффером, генеральним секретарем НАТО, щоб обговорити майбутній саміт, відносини з Росією та майбутнє НАТО.

1 квітня 2009 р. – президент Обама зустрічається з прем'єр-міністром Великобританії Гордоном Брауном, президентом Росії Дмитром Медведєвим, президентом Китаю Ху Цзіньтао та королевою Єлизаветою II.

6 липня 2009 р. – Президент і перша леді прибувають до Москви, щоб зустрітися з президентом Росії Дмитром Медведєвим, щоб обговорити дипломатичний прогрес щодо ядерної зброї, а також ситуацію в Афганістані. Президент Обама також виступає на церемонії випуску Нової економічної школи в Москві.

7 липня 2009 р. – президент Обама зустрічається з прем'єр-міністром Росії Володимиром Путіним, намагаючись перебудувати відносини між США та Росією. Президент Обама також зустрічається з колишнім президентом Радянського Союзу Михайлом Горбачовим у Гостинному дворі, Росія.

15 листопада 2009 р. – президент Обама відвідує економічний саміт АТЕС у Республіці Сінгапур разом із торговим представником США Роном Кірком. Президент Обама також зустрічається з президентом Росії Дмитром Медведєвим і прем'єр-міністром Сінгапуру Лі Сянь Луном.

Далі буде.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чудова ілюстрація політики чи найбільш антиамериканського президента за сучасну історію по відношенню до Росії  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.