Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: ded_vova від Березень 09, 2024, 16:20Можна звинувачувати й українців, доля вини в цій ситуації знайдеться - хоча б в тому що турбувались про власну кишеню, а не про державу.

Проблема не тільки в цьому, що турбувались. Проблема в тому, що ніяких уроків з цього не вивчили і продовжують турбуватися під час війни - і при цьому, що найбридкіше, прикриваючись ЗСУ. І це найбільше видно якраз на побутовому рівні. І як я вже сказала, якщо це "свої", то ці ж самі люди "не бачать". Це і є найнатуральніша корупція - і вона моральна.

ЦитатаАле, на відміну від палестинців, голови мирняку не різали.

Потейто, потато.  Кацапи в більшості вбивають кулями, бомбами, ракетами і дронами, але результат за фактом одинаковий.

Корупція українців вбиває українців руками кацапів (поліцейський прибуває на місце злочину, і злочинець його вбиває, бо в нього заїло револьвер, тому що постачальник поставив неякісну зброю).

Так само, як руками кацапів вбиває українців корупція і бездіяльність адміністрації Байдена (поліцейський стоїть і дивиться, як бандит гвалтує жертву, і лише каже - я буду стояти поряд, стільки, поки потрібно).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1261
ЦитатаАле, на відміну від палестинців, голови мирняку не різали.

Можна факти про те, як палестинці різали мирняку голови? Якщо Ви про "обезголовлених немовлят", то цього ніколи не було і це фейк ізраїльської пропаганди, за який ті журналісти, що поширювали його, давно вибачились.

А обезголовлені немовлята дійсно були - тільки з палестинського боку. Ізраїльські бомби та ракети допомогли від"єднати їх голівки від їх маленьких тілець. У нас навіть фото є цих обезголовлених немовлят - у цій темі.

І ви в Українській Правді чи на Фокс Ньюз про це з відомих причин не прочитаєте.

ЦитатаІ до речі,  у палестинців теж був час і гроші на побудову держави, але мета інша - знищити Ізраїль

Ну, я так теж думала, що палестинці - це терористи і що вони хочуть знищити Ізраїль. Поки не почалися відомі події і поки я не ознайомилася з історичними фактами.

А факти говорять, що це Ізраїль роками проводив політику геноциду та апартеїду по відношенню до палестинців. Про це говорять не тільки прості люди, а єврейські професійні історики та дослідники Голокосту, колишні керівники Мосаду, урядовці і мільйони євреїв і не тільки по усьому світу.

Факти також говорять, що Ізраїль і Нетаньяху зокрема роками фінансували Хамас. Тобто власними руками вигодовували тих, кого тепер називають "терористами".

Факти також говорять, що події 7 жовтня були так званим "false flag". Про тренування хамасівців повідомляли і влада знала ще за рік до того, як це сталося. Тисячі колишніх і активних цахалівців і не тільки знають, що кордон з Газою не могла перебігти навіть миша - найменші рухи відслідковувалися численними камерами і при наймешній підозрі туди відправлялися наряди. А тут кордон за фактами годинами був відкритий і ніхто нічого не знав і не бачив!

Факти також говорять, що з 1200 "жертв Хамасу" величезна кількість була вбита вогнем із ізраїльських танків (в кібуцах розвалені будинки, в хамасівців не було такої зброї), вогнем ізраїльських гелікоптерів, які спалили сотні машин та втікачів на ногах з музичного фестивалю, і вогнем тих же гелікоптерів по своїх вояках (доктрина Ганібала). Все це - на матеріалі свідчень самих військових і публікацій у ізраїльській та іноземній пресі.

Факти також говорять про вбиті Ізраїлем більше 30 тисяч мирних жителів, половина з яких - немовлята, діти та підлітки. Серед них - багато заручників, які були вбиті не Хамасом, а ізраїльськими ракетами та бомбами.

Факти також говорять про велику кількість ізраїльських фейків - всі вони виявилися розвінчаними, а в багатьох випадках взятими із злочинів самого Ізраїлю проти палестинців (наприклад, історія про "немовлят, запечених в духовці" ).

Раніше такі речі були б можливими, а зараз з розвитком технологій, як Твітер, за декілька годин розвінчуються фейки і люди мають можливість бачити, що насправді відбувається.

Навіть США перестало підтримувати Ізраїль, хоча вони безпосередньо винні у тому, що відбулося, бо підтримали цей "чужий прапор" і надали зброю для геноциду мирного населення. Тому Байден і програє вибори у тому числі через це.

У цьому розділі купа матеріалів та посилань на вищесказане - і це все офіційно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

ded_vova

Цитата: Wednesday від Березень 09, 2024, 20:06Можна факти про те, як палестинці різали мирняку голови? Якщо Ви про "обезголовлених немовлят", то цього ніколи не було і це фейк ізраїльської пропаганди, за який ті журналісти, що поширювали його, давно вибачились.

А обезголовлені немовлята дійсно були - тільки з палестинського боку. Ізраїльські бомби та ракети допомогли від"єднати їх голівки від їх маленьких тілець. У нас навіть фото є цих обезголовлених немовлят - у цій темі.

І ви в Українській Правді чи на Фокс Ньюз про це з відомих причин не прочитаєте.

Ну, я так теж думала, що палестинці - це терористи і що вони хочуть знищити Ізраїль. Поки не почалися відомі події і поки я не ознайомилася з історичними фактами.

А факти говорять, що це Ізраїль роками проводив політику геноциду та апартеїду по відношенню до палестинців. Про це говорять не тільки прості люди, а єврейські професійні історики та дослідники Голокосту, колишні керівники Мосаду, урядовці і мільйони євреїв і не тільки по усьому світу.

Факти також говорять, що Ізраїль і Нетаньяху зокрема роками фінансували Хамас. Тобто власними руками вигодовували тих, кого тепер називають "терористами".

Факти також говорять, що події 7 жовтня були так званим "false flag". Про тренування хамасівців повідомляли і влада знала ще за рік до того, як це сталося. Тисячі колишніх і активних цахалівців і не тільки знають, що кордон з Газою не могла перебігти навіть миша - найменші рухи відслідковувалися численними камерами і при наймешній підозрі туди відправлялися наряди. А тут кордон за фактами годинами був відкритий і ніхто нічого не знав і не бачив!

Факти також говорять, що з 1200 "жертв Хамасу" величезна кількість була вбита вогнем із ізраїльських танків (в кібуцах розвалені будинки, в хамасівців не було такої зброї), вогнем ізраїльських гелікоптерів, які спалили сотні машин та втікачів на ногах з музичного фестивалю, і вогнем тих же гелікоптерів по своїх вояках (доктрина Ганібала). Все це - на матеріалі свідчень самих військових і публікацій у ізраїльській та іноземній пресі.

Факти також говорять про вбиті Ізраїлем більше 30 тисяч мирних жителів, половина з яких - немовлята, діти та підлітки. Серед них - багато заручників, які були вбиті не Хамасом, а ізраїльськими ракетами та бомбами.

Факти також говорять про велику кількість ізраїльських фейків - всі вони виявилися розвінчаними, а в багатьох випадках взятими із злочинів самого Ізраїлю проти палестинців (наприклад, історія про "немовлят, запечених в духовці" ).

Раніше такі речі були б можливими, а зараз з розвитком технологій, як Твітер, за декілька годин розвінчуються фейки і люди мають можливість бачити, що насправді відбувається.

Навіть США перестало підтримувати Ізраїль, хоча вони безпосередньо винні у тому, що відбулося, бо підтримали цей "чужий прапор" і надали зброю для геноциду мирного населення. Тому Байден і програє вибори у тому числі через це.

У цьому розділі купа матеріалів та посилань на вищесказане - і це все офіційно.

Так факти можна крутити в обидві сторони, залежно від вподобання.
У внутрішню політику Ізраїлю не лізу - немає часу та й бажання розбиратись, своїх проблем до біса. По-простому - виходжу з того, хто кого підтримує. У ХАМАСу в підтримці всі наші вороги.
Все. На даному етапі мені досить. Далі буде видно, після війни

Wednesday

Цитата: ded_vova від Березень 09, 2024, 21:25Так факти можна крутити в обидві сторони, залежно від вподобання.

Факти - то є доведена реальність, її не можна крутити. Хоча я не заперечую, що Хамас це збройне угрупування з відповідними наслідками. Але наскільки мені відомо, вони не воюють проти цивілів.

Заручників беруть, так. До речі, якби тих заручників обміняли на тих, що сиділи в ізраїльських тюрмах, то нічого б не було. І обміняли таки частину - але після того, як було вбито тисячі мирняку та військових з обох сторін. Але це було рішення тільки і виключно Ізраїлю - вірніше, злочинного уряду Нетальяху, бо багато простих ізраїльтян і євреїв по всьому світу абсолютно проти цієї війни.

ЦитатаУ внутрішню політику Ізраїлю не лізу - немає часу та й бажання розбиратись, своїх проблем до біса. По-простому - виходжу з того, хто кого підтримує. У ХАМАСу в підтримці всі наші вороги.
Все. На даному етапі мені досить. Далі буде видно, після війни

Це Ваше право, звісно. І в українців свої набагато важливіші проблеми.

Але якщо суто в плані обговорення, то особисто я бачу абсолютні паралелі між діяльністю бійців УПА, наприклад, і Хамасу.

І ті, і ті відповідали на масовий геноцид і роки утиснень свого народу.

І ті, і ті вибрали ЗБРОЙНИЙ опір.

І ті, і ті вважалися терористами і ворогами тих, проти кого вони боролися.

І ті, і ті воювали на своїй землі проти окупантів і поневолювачів.

І ті, і ті мусили в певний час шукати альянсів з ненайкращими силами.

І ті, і ті показували чудеса героїзму. Я в шоці, як молоді палестинці буквально в гумових шльопках біжать на ізраїльські танки і кладуть на них гранати. Хвальона ізраїльська армія вже декілька місяців воює проти "вівцеХХХбів", як люблять казати українці, а перемогти їх так і не змогла.

Щодо того, що Хамас якшається з кацапами, а Ізраїль з ними не якшається?

Наприклад, чиї безпілотники кацапи використовують проти нас - палестинські?


Я вже не кажу, що через цю нікому не потрібну війну купа зброї, яка мала піти в Україну, пішла в Ізраїль  :smilie9:. І ніякої підтримки Конгресу не треба було - Бідон просто віддав і все  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

ded_vova

Цитата: Wednesday від Березень 09, 2024, 21:45Факти - то є доведена реальність, її не можна крутити. Хоча я не заперечую, що Хамас це збройне угрупування з відповідними наслідками. Але наскільки мені відомо, вони не воюють проти цивілів.

Заручників беруть, так. До речі, якби тих заручників обміняли на тих, що сиділи в ізраїльських тюрмах, то нічого б не було. І обміняли таки частину - але після того, як було вбито тисячі мирняку та військових з обох сторін. Але це було рішення тільки і виключно Ізраїлю - вірніше, злочинного уряду Нетальяху, бо багато простих ізраїльтян і євреїв по всьому світу абсолютно проти цієї війни.

Це Ваше право, звісно. І в українців свої набагато важливіші проблеми.

Але якщо суто в плані обговорення, то особисто я бачу абсолютні паралелі між діяльністю бійців УПА, наприклад, і Хамасу.

І ті, і ті відповідали на масовий геноцид і роки утиснень свого народу.

І ті, і ті вибрали ЗБРОЙНИЙ опір.

І ті, і ті вважалися терористами і ворогами тих, проти кого вони боролися.

І ті, і ті воювали на своїй землі проти окупантів і поневолювачів.

І ті, і ті мусили в певний час шукати альянсів з ненайкращими силами.

І ті, і ті показували чудеса героїзму. Я в шоці, як молоді палестинці буквально в гумових шльопках біжать на ізраїльські танки і кладуть на них гранати. Хвальона ізраїльська армія вже декілька місяців воює проти "вівцеХХХбів", як люблять казати українці, а перемогти їх так і не змогла.

Щодо того, що Хамас якшається з кацапами, а Ізраїль з ними не якшається?

Наприклад, чиї безпілотники кацапи використовують проти нас - палестинські?


Я вже не кажу, що через цю нікому не потрібну війну купа зброї, яка мала піти в Україну, пішла в Ізраїль  :smilie9:. І ніякої підтримки Конгресу не треба було - Бідон просто віддав і все  :smilie9:.



У Палестинської автономії була купа часу і грошей, щоб будувати державу, а не "метро" і ракетні пускові. І так - це їх вибір.
Цю війну організували кацапи, як і наступні - хусити, Венесуела-Гайана і т.д. Кожен з цих конфліктів відволікає увагу від нас

Wednesday

#1265
Цитата: ded_vova від Березень 10, 2024, 02:58У Палестинської автономії була купа часу і грошей, щоб будувати державу, а не "метро" і ракетні пускові. І так - це їх вибір.

Ну це як кацапи в проекті Стамбульських угод вимагали, щоб українці забули про НАТО, відмовилися від певних видів зброї і скоротили армію. А для чого? щоб не змогли захистити себе.

Геноцид палестинців продовжується роками, він стався не вчора. Віджим палестинських земель нелегальними поселенцями продовжується роками, США недаремно увели санкції проти них. Палестинці не дурні.

А так Газа була квітучим містом до нападу Ізраїлю. Вони там жили дуже і дуже непогано. Але це був дефакто концентраційний табір.

ЦитатаЦю війну організували кацапи, як і наступні - хусити, Венесуела-Гайана і т.д. 

Я буквально в перші дні подій написала, що все це нагадує ситуацію з підривом будинків в Росії і виправдання чеченської війни як "боротьби з тероризмом".

Кацапи там замішані, але без участі уряду Ізраїлю і конкретно пари-трійки колишніх терористів-міністрів (там є такі) і корумпованого Бібі, якого почали розслідувати за корурцію, це було б неможливим. Плюс США, які дали картбланш, бабло, зброю і медійну підтримку. Але не сталось, як гадалось - тепер всі вони вигрібають.

Сам той факт, що пали взагалі в таких кількостях і практично безперешкодно зайшли, говорить, що в цьому брали участь самі ізраїльтяни. Про численні попередження і їх ігнорування я вже мовчу.

ЦитатаКожен з цих конфліктів відволікає увагу від нас

Тут стовідсотково погоджуюсь! Тому з перших днів моя позиція як людини, для якої інтереси України на першому місці - що українцям ця війна невигідна і чим довше вона триває, тим гірше для України.

Бо, як Ви написали, раптом українські проблеми відходять на задній план, а зброя і всі ресурси йдуть Ізраїлю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А ось ще українці люблять поговорити про клятий Іран і як Іран ворог України і як його шахеди кошмарять українські міста.

Але чомусь при цьому називають Джо Байдена кращим другом України.

Але це ж адміністрація Байдена-Обами (реальними речами займаються одні і ті ж люди) до цього часу фінансує Іран. І саме тому Ірану нічого нема і нічого не буде, і США будуть будь-якими способами уникати війни з Іраном.

То це якась когнітивочка виходить. Як друг України може фінансувати ворога України??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 05, 2024, 23:32Піпець! Не встигла я написати вищесказане, як плєшивого грохнули на цужику, причому ВЗАГАЛ!! випиляли з бази, що взагалі нічого не залишилось, крім мокрого місця згадок в цитатах  :lol:  :lol:  :lol:.

Навіть кацапи нищать і випилюють 2П! :laugh:

Яка ганьба! :facepalm:


Хехе!

Плюють в очі і женуть с**ними ганчірками плєшиве пуйло з усіх форумів укрнету  :laugh:.

Сюди йому зась, він в списку небажаних :smiley14: .

На СУП його не пустять :pooh_lol: .

На цугундері брутально випиляли з бази і викинули бездиханне бомжацьке тіло на мороз 1& .

А на найєрмачкістішому форумі укрнету просто цинічно поливають золотим дощем і посилають, бугага! (С)

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чьота ржу (С).

Ну що, синку Vovchik, помогли тобі твої ляхи Єрмачки?





Кацап по блату запустив тебе на єрмачку, а ось визволити з темниці навряд чи зможе.




Could not have happened to a nicer guy (C). Рабів до раю не пускають! (С)

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мде ... жерсть ...

На третій рік кривавої екзистенційної війни на так званому українському форумі новоспечений громадянин Росії (який навіть не посоромився це визнати у спільноті, де люди втратили дітей на війні) шилить за кацапа  :smilie10:.

Зараз ще ШУЖТМ димихизи прибіжить масовку створювати, як у темі про календар :bluet:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1270
Прочитала на Єрмачці, що 40 днів тому назад померла особа, яка народила істоту, відому під ніком 2П і яка є одною із наймерзенніших за всю історію Укрнету :bluet:.


Цікаво, чи знала вона, чим займається її синуля роками на різних форумах? А якщо не знала і взнала б, напевно б, згоріла від сорому, що народила і виростила такий непотріб  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

40 днів сьогодні означає, що особа померла 31 січня чи 1 лютого.

Як же "горював" її синочок над її смертю? Як і чим відзначав її пам"ять?

Ну, як завжди - булінгом, мерзенністю і непотребностями.

Починаючи з місячного розбану за булінг 8 лютого (тиждень по смерті мами) він замутив бридку булінгуючу тему проти людини, яка навіть не могла захистити себе.

А ще через два дні "сумував" по смерті мами, пишучи брудні речі та вульгарно фантазуючи про чужу і недоступну йому дружину.

Дійшло навіть до того, що інші дописувачі почали вказувати йому заткнути свій бридкий сексуально стурбований фонтан  :smilie9:.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Але цього було мало для "суму за мамою", тому мерзотний покидьок паралельно фестивалив на форумі цуг під ніком "мерзаветс", який за його огидність був нещодавно грохнутий навіть з бази :smilie10:.


Він так "сумував", що не встигав генерувати несмішні фото- та відеожаби і заліпив ними декілька форумів, включаючи ще одну недавно грохнуту помийку:



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І щоб два рази не вставати, нічого він ні за ким не тільки не сумував (ті, що сумують, таким не займаються), а використовує смерть члена родини для психологічних маніпуляцій і намагання вигризти співчуття та acceptance там, де навіть єрмачцківці почали відкривати очі на те, що він собою представляє, і гнати його с**ними ганчірками :smiley14:.


Якби його мати була українкою, він би розмовляв в родині українською мовою і не виріс би таким кінченим покидьком  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Яка жерсть!

Ці спиті істоти, очевидно, ще й сліпі і не бачили, що він витворяв на мінімум трьох онлайн-площадках і як показував, що "достойний своєї мами"  :facepalm1:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Самокритично! Ще й старий здегенерований алкоголік  :smilie9: .

Ось таким лайном, риганиною і підстаркуватими полюціями і залита вся Єрмачка  :bluet:.



А модераторша де, здохла видохлась уже? Нечистоти підчищати хто буде?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 11, 2024, 07:01Яка жерсть!

Ці спиті істоти, очевидно, ще й сліпі і не бачили, що він витворяв на мінімум трьох онлайн-площадках і як показував, що "достойний своєї мами"  :facepalm1:.

А що там сталося?

Бо я останнім часом геть часу не маю на форуми.

Не в курсі останніх скандалів, подій та форумних новин.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 11, 2024, 07:37А що там сталося?

Бо я останнім часом геть часу не маю на форуми.

Не в курсі останніх скандалів, подій та форумних новин.

Нічого, новий русскій приліз шилити за баріна на Єрмачку ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

ded_vova

Цитата: Wednesday від Березень 10, 2024, 03:13А так Газа була квітучим містом до нападу Ізраїлю. Вони там жили дуже і дуже непогано. Але це був дефакто концентраційний табір.

Уточню "до нападу на Ізраїль".
На рахунок "концтабору" - тоді й Монако "концтабір" :smilie1:

Wednesday

#1279
Звісно, не зрозуміє. Ніхто не зрозуміє, як це приймати від кацапа в анус за паспорт і одночасно відсмоктувати у кацапа за кусок недоїдженого шашлика  :smilie10:.



Старий дегенеративний колаборант, новоспечений гражданін Росії, триндить про любов до Батьківщини :bluet: .

"Патріот" обіс**ний, чому ти не в ЗСУ разом із своїм рабовласником?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.