Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Лижи чобіт окупанта і не відволікайся, мерзота беззуба! Про чужі кросівки воно мріє :smilie9:.



Аутлендер добряче пройшовся по цьому ждуну і колаборанту, який вигадав тисячу і одну причин, чому не хоче воювати за Україну :bluet:  .

Думаєш, Бог не бачить, чим ти, скотина спита, займаєшся? Ну нічого, як ти сам казав ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1941
СУПодрама на мовній основі  :facepalm:. Тут і коментувати нічого, крім що it could not have happened to nicer bunch of people  :laugh:.

Я Сергію та Хорвату вже про це розповіла, але коли Чупс прийшов на Єрмачку продавати СУП, я запропонувала йому 500 баксів. І дала йому годину на роздуми, а потім пропозиція автоматично скасувалася.

Але він не відповів на моє повідомлення. Або чекав кращих пропозицій, або це не було серйозно з його боку.

Насправді мені СУП не був потрібний, в мене є свій ресурс. Мій план був прибрати тупу, як дошка, і упороту, як Берія, модераторшу Ліну, і запропонувати кнопку комусь нормальному типу Жоржовича чи Кота і хай би собі там дописували.

Але нє сложилось  :lol:  :lol:  :lol:.

Взагалі я сумніваюсь, що з Чупсом можна мати ділові відносини. Я не була впевнена, що якби він отримав мої гроші, він би виконав свою частину угоди. Він не є серйозним бізнесменом.

ПС. А про булінг та погану модерацію на СУПі я давно їм сама вказала ще коли.

https://ukrpravda.net/index.php?topic=63381.0
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

То що, коли Булька похвалявся, як двум сємьям ми памаглі папасть на Аляску, то це він про колготочну в тому числі?  :laugh:



Але що ж вона там буде робити на Алясці, як виживати?

Чистити рибу, мити унітази? :smilie10:

А як колись насміхалася з дружин Хорвата та Сергія, що вона скоріше трупом ляже, аніж опуститься до такого.

Мде ...

ПС. Шучу, шучу ... Єрмачка іноді відображає айпішки неадекватно. Цей айпі з великою ймовірністю належить Cloudflare.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Яка найрозумніша?  :facepalm:



Різниця між Кекс і Бякою в тому, що обидві у молодості тягалися з одруженими чоловіками, але Бяка з цього змогла зробити long-term relationship, а Кекс - тільки "короткограющій роман".

Розумні дівчата до такого ніколи не опустяться, бо цінують себе і своє тіло, не кажучи вже про мораль.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ні, думаю, маджесті мав на увазі щось типу Truth Social.


Але, як завжди, ХТП* із Брно бачить у кожному стовпі moi :facepalm:. Це приємно лоскоче моє велике Его :laugh:.


*ХТП stands for "Хмельницький Тупий Пеніс".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Єрмачківські "інтелектуали" :facepalm:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140897.msg27940700#msg27940700

ЦитатаОдин два бакала а тиждень

Цитатаhttps://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140897.msg27940701#msg27940701
І ніхто нікому в бакал і тарілку зазирати не буде.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1946
Я б сказала - Сергій, не погоджуйся, там зараз їх Козьїнсько-Куївсько-Лондонсько-ЛЬвівсько-Брнянський "мізковий центр" на всю "брейнстормить", як би тобі якесь западло зробити  :facepalm:.



А якщо серйозно, то Сергій сам знає, як краще  :smiley24:.

І якщо серйозно, якщо така зустріч пройде і вона пройде конструктивно, то я буду тільки рада  :smiley24:  :smiley15:  :Prapor2: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В Бульки нема газона в класичному розумінні. Він живе в лісі у колишньому хліві.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Якби кожен, хто дописав у темі про Кельн про скільки і що він буває, посилав хоча б десяту частку пробуханого у гривневому еквіваленті натіві, уявляєте, скільки б вона могла накупити дронів? :facepalm:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Вчора сиджу така і думаю - можливо, потрібно try to be a nice girl and take a month off від написання різних саркастичних коментарів з приводу і без. І вже мала намір так і зробити.

Аж но (С) побачила, що понаписувала Чок Кекша і офігіла. Ну як можна залишитися в стороні?  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1950
Укроси нєгодуют!  :lol:  :lol:  :lol:

Практично всі в тій темі - російськомовні в побуті і дупля не відбивають, що це бути етнічним українцем.

Медведило правильно їх потикав носом у власне лайно.

Особливо приколов Данінг-Крюгер, любитель відтра***ти п"яну кацапку за півкружки вотки, який навіть не посоромився публічно про це написати :smilie10:.

Його така ж російськовомна доця, напевно, дуже пишається своїм татом.

Особливо як він притяг на Єрмачку жалісливий опис, як його доцю не оцінили в соціальних медіа, коли вона "на підтримку України заспівала Щедрика".

Та тому і не оцінили, бо то теж був муляж, virtue signalling особи, яка навіть не розуміє суті цієї мелодії і не змогла ні акустично, ні візуально відтворити її. Захейтили її, тому що це був просто кіч, підробка, фейк.

А тепер він поважно повчає the likes of Медведило, як правильно бути українцем  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1951
Укроска Чок Кекс - це взагалі пєстня! Там аналізувати не переаналізувати, і ржачка над "перлами" нон-стоп, хоча насправді це не смішно :smilie2:.

Ось тут вона задається питанням:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140895.msg27941181#msg27941181
ЦитатаЯк ви думаєте була б я бажаною людиною в аспірантурі? Коли я кажу, що не цікаво, я знаю про що говорю. Кому це до душі, хай грається.


Ні, тому що ось таке з аспірантурою не корелююється:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140895.msg27941181#msg27941181
ЦитатаБля

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140895.msg27941255#msg27941255
Цитатажиття з бабцею. Тому його так плющить від молодої і соковитої Джозефінки.  :laugh:


Аспірантура вимагає інтелекту і цілеспрямованості, повного контролю, а тут бачимо фрустрацію, що виражається кацапськими матами, і повну відсутність логічного мислення.

Що означає "живе з бабцею"? А її тато хіба не живе ще з більш старшою бабцею (сама писала, що мамі 74 роки)? Старші жінки не люди?

Від Джозефінки його плющить не тому, що вона молода, а тому що вона не тільки займається недостойним бізнесом, продаючи своє тіло, а ще й промиває мізки молодим студенткам та студентам, які могли б використати свій інтелект на більш корисні речі для суспільства. Це говорить про деградацію суспільних цінностей України і це дуже погано.

А з ким йому жити - з підтоптаною 40-річною зрілою жінкою, як вона, бо молодість - це коли тобі 20+. Різниця у віці між жінкою Медведила і Чок Кекс - 20 років, і між Чок Кекс і 20-річною - теж 20 років  :laugh:.

Особі, яка ні разу не була у довготривалих відносинах і яку не покохав жоден чоловік, у свої 40+ років все ще важко зрозуміти, що ні вік, ні зовнішність не мають ніякого значення у здорових відносинах. Має значення, щоб тебе любили і цінували. Зі слів Медведила, який тепло відгукувався про свою дружину, називаючи її "дівчинкою", можна зробити висновок, що свою дружину-однолітку він дійсно щиро любить і цінує.

Тому Медведило та його дружина щасливі у шлюбі.

І тому один із найбагатших людей світу Мердок одружився на майже 70-річній жінці, з якою зустрічався всього 7 місяців.

І тому Чок Кекс - не більше ніж ходячий сумний стереотип, включаючи кота  :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не вперше помічаю, що Анальна Пробка працює на розбрат Єрмачки, пишучи абсолютно протилежні речі у різних темах, антагонізуючи і натравлюючи один на одного різні табори.

Ось хороший приклад цього феномену:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140855.msg27939850#msg27939850

ЦитатаА що поганого в антисемітизмі?)
На заході серед молоді та навіть в університетах це модний тренд)
Тож ми йдемо в цьому тренді разом з західними провідними демократіями)

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1136299.msg27941660#msg27941660
ЦитатаА хто ті панаєхі? Може палестинці?)
Чи їм землі не вистачає?
Щось вони ніхєра за ці роки на своїй землі путьового не зробили- маючи купу молодого населення?) 

ЦитатаХ**єють твої друзі осло**оби в секторі гази)
Але ти не розслабляйся - тобі ще довго їх захищати - краще зі зброєю в руках їдь, спасай бідось) 
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ой бозє, бозє ... ото в малюка бомбануло :facepalm:.



Та він чомусь вирішив, що його таємне кохання Ганса бусифікувати збираються :Sho_za:.

Не переживай, все в нього (і в тебе) буде добре :laugh:.

Тримай свої почуття під контролем  :love:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Значить, таки читає наш ресурс!

Фух, аж від серця відлягло  :weep:  :weep:  :weep:


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сергій, ну що там? Ви зустрілись із Славом?

Я вже серію пісень про зустрічі і дружбу підготувала  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1956
Цікавий сьогодні був камінг-аут :smilie10: .

Навіть не зрозуміла, нащо. І чому саме це питання тригерувало, а не, наприклад, заборона стріляти по кацапах, проблеми призову іноземців чи дороге серцю нашого колишнього друга питання волонтерства.

Звісно, як завжди, не обійшлося без міряння розміром джинсів дипломами, ще якоюсь фігнею. Ну хай би спробував купити дисертацію за торбу ковбаси, я би подивилася, як у нього вийде.

І якось все сумно так звучало, з нотками мазохізму. "Як буду планувати подихати" - ну що це таке, так не можна.

Тобі ще жити і жити і не забувай, що не тільки ти у себе один, а що ти потрібний тим, хто тебе любить.

Whatever it is, stay strong, do your best and hasta la vista, baby (C).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Червень 04, 2024, 08:06Сергій, ну що там? Ви зустрілись із Славом?

Я вже серію пісень про зустрічі і дружбу підготувала  :laugh:.
Слав нічого ніде не писав.
А мені та зустріч не особливо цікава.
В мене зі Славом особливих пересікань не було-- то й особливо обговорювати немає чого.
А зустрітися для знайомства з " олігархом" (напевно дехто вважає що це круто)-- якось по барабану.
Є в мене знайомі-" олігархи" і без нього.
Кароче особливоі зацікавленності в мене приізд Слава не викликав.
Напевно як і в нього)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Червень 04, 2024, 09:26Слав нічого ніде не писав.
А мені та зустріч не особливо цікава.
В мене зі Славом особливих пересікань не було-- то й особливо обговорювати немає чого.
А зустрітися для знайомства з " олігархом" (напевно дехто вважає що це круто)-- якось по барабану.
Є в мене знайомі-" олігархи" і без нього.
Кароче особливоі зацікавленності в мене приізд Слава не викликав.
Напевно як і в нього)

Виходить, перефразовуючи беззубого алко-колаборанта, зас**в цукровоколінний бетоняр зустріцця :facepalm: .

А как дисал, тему цілу відкрив. Не було більше ні перед ким похвалитися, що може собі дозволити келих кислого ріслінгу в Німеччині  :facepalm1:. Якщо чесно, то я так і знала, що він зіллється.

А по-друге, я знаю Слава як учасник Єрмачки. Він чудово знав, що я не Ольга Тейлор, але спеціально, упиваючись своєю владою, спочатку нападав на мене, а потім картинно банив за "другий нік" (і потім визнав на камеру, що він цілком був в курсі і що це він мене так "тролив"). Це саме він робив і по відношенню до інших. Ну і на Бикову він навів класичний наклеп).

Якщо він поводив себе непорядно і брехав як модератор, то значить, і в інших аспектах свого життя він поводить себе так само.

Тому я його не поважаю і ніколи б не пішла на зустріч з ним, скільки б він дронів не купив на ЗСУ.

Але, як я завжди кажу, ти набагато краща і толерантніша людина за мене  :smiley24: .

А пісеньки я все одно запощу, тим більше що вони не про вас конкретно  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1959
Дозволила собі сьогодні маленьку слабкість - виграти емігрохейтерів, як то кажуть, увачко (С). Не все ж їм перебиватися портніковським свинячим - нарешті мали можливість відчути, що то є big and hard  1& .

Одному настільки сподобалось, що проспав лише дві години і прикульгав назад в 4 ранку, сподіваючись на продовження  :lol:.

cьогодні в 02:38
Клуб ФУП / Re: Футбольна гілка!

cьогодні в 03:44
Клуб ФУП / Re: громадяни сша не можуть залишати Україну , якщо вони народились в Україні і мають два градянства
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.