Чому напало пуйло? Винні українці

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Ось хороший приклад інфантилізму українців.

Замість того, щоб особисто готуватися до війни, вчити користуватися зброєю, копати умовні окопи воно посунулося із своєю рогоносицею на курорт, а воює то хай хтось інший.



Я впевнена, він зараз з квартири носа показати боїться, навіть на вулицю не виходить  :bluet:.

І таких - мільйони!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#141
Навіяно оцією темою.

Звичайно ж, користувач Медведило має рацію, але я розширю контекст.

Справа в тому, що ми бачимо класичний приклад того, що називається virtue signalling, тільки в українському контексті.

Virtue signalling - an attempt to show other people that you are a good person, for example, by expressing opinions that will be acceptable to them, especially on social media. Virtue signalling is the popular modern habit of indicating that one has virtue merely by expressing disgust or favour for certain political ideas or cultural happenings.

Cигналізація (демонстрація) чесноти - спроба показати іншим людям, що ти хороша людина, наприклад, висловлюючи прийнятні для них думки, особливо в соціальних мережах. Сигналізація чесноти — це популярна сучасна звичка вказувати на те, що людина має чесноту, просто висловлюючи огиду чи прихильність до певних політичних ідей чи культурних подій.

Так, українська мова - один із факторів етнічності. Етнічні українці розмовляють українською і практикують українську культуру.

Так, російськомовні серіали і російськомовна культура зробили негативний вплив на суспільну свідомість населення України як під час років незалежності, так і до того.

Так, особливо під час війни, потрібно не забувати, що таке Україна і хто такі українці, захищати і розвивати українську мову і культуру.

Це безперечно так і ніхто це не заперечує.

Але не можна заперечувати і того, що відбулося в тій темі. А саме заміни автентичності українськості муляжем, як це чудово описано у цій статті і про що я написала тут, сигналізації чесноти, коли в побуті російськомовні українці лише за паспортом починають ганяти та чморити людей, які або все ще дописують російською, або висвітлюють їх етнічну та культурну дволичність, і нарешті, пошук "ворогів народу" та таврування із криками "розіпни" "забань назавжди".

А зараз Україні, як ніколи, потрібна не стільки укромовність, скільки укроавтентичність в державницькому контексті. Реальні професіонали, реальні лідери, реальні творці та виконувачі, а не демагоги, хоч навіть солов"їномовні і у автентичних вишиванках.

Тому що я бачу, що нікого не хвилює, що на тому ресурсі 80-90 відсотків маячні нагенеровано саме українською мовою, а тих, хто пише по суті і адекватно, хоч і російською, просто затоптують.

А в соціальних медіа дуже часто ідеально правильною українською мовою ведеться відверта антиукраїнська і антидержавницька пропаганда  :smilie9:.

Наразі я бачу так, що головне не мова. Головне - результат для держави.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Червень 03, 2024, 17:36Справа в тому, що ми бачимо класичний приклад того, що називається virtue signalling, тільки в українському контексті.

А саме заміни автентичності українськості муляжем, як це чудово описано у цій статті і про що я написала тут, сигналізації чесноти, коли в побуті російськомовні українці лише за паспортом починають ганяти та чморити людей, які або все ще дописують російською, або висвітлюють їх етнічну та культурну дволичність, і нарешті, пошук "ворогів народу" та таврування із криками "розіпни" "забань назавжди".

А зараз Україні, як ніколи, потрібна не стільки укромовність, скільки укроавтентичність в державницькому контексті. Реальні професіонали, реальні лідери, реальні творці та виконувачі, а не демагоги, хоч навіть солов"їномовні і у автентичних вишиванках.

Тому що я бачу, що нікого не хвилює, що на тому ресурсі 80-90 відсотків маячні нагенеровано саме українською мовою, а тих, хто пише по суті і адекватно, хоч і російською, просто затоптують.

А в соціальних медіа дуже часто ідеально правильною українською мовою ведеться відверта антиукраїнська і антидержавницька пропаганда  :smilie9:.

Наразі я бачу так, що головне не мова. Головне - результат для держави.

Ось так!  :lol:  :lol:  :lol:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Та ти сьо? Ось вона, trademark українська хуцпа та шмарклі :facepalm: .


Прилетіли інопланетяни та розікрали українські танки, розвалили українські заводи, під дулом лазерних гвинтівок заставили укрів лигатися з кацапами та сороснею за бабло.

У вас УЖЕ БУЛИ танки і ракети, ви їх УЖЕ РОБИЛИ. Так що ж з цим всім сталося, га?

І чому Іран та Турція, і навіть Північна Корея ЗМОГЛИ, а ви ні??

Тому що в них лідери ДЕРЖАВНИКИ, а ви 30 років нездатні привести таких у владу :smilie9: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.