Руперт Мердок всьо

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Ні, не те, що ви подумали  :gigi:

У четвер 92-річний Руперт Мердок оголосив, що покине посаду голови Fox Corporation і Fox News.

Кар'єра Мердока тривала майже 70 років, і він продовжить працювати як почесний голова обох організацій.

Fox News поділився листом Мердока до колег, в якому повідомляється про його рішення.

Від Fox News:

«Я пишу, щоб повідомити вам усім, що я вирішив перейти на посаду почесного голови Fox and News», — написав Мердок. «Протягом усього свого професійного життя я щодня мав справи з новинами та ідеями, і це не зміниться. Але настав час для мене взяти на себе інші ролі, знаючи, що у нас є справді талановиті команди та пристрасний, принциповий лідер у особі Лаклана, який стане одноосібним головою обох компаній. Ні надмірна гордість, ні фальшива смиренність не є чудовими рисами. Але я справді пишаюся тим, чого ми спільно досягли протягом десятиліть, і я багато в чому завдячую своїм колегам, чий внесок у наш успіх іноді був непоміченим за межами компанії, але я глибоко ціную.

«Водії вантажівок, які роздають наші папери, прибиральники, які працюють, коли ми виходимо з офісу, помічники, які нас підтримують, чи вправні оператори за камерами чи комп'ютерним кодом, без вас та вашої відданості ми були б менш успішними та мали б менш позитивний вплив на суспільство. Наші компанії, як і я, перебувають у міцному стані. Наші можливості значно перевищують наші комерційні виклики. У нас є всі підстави дивитися з оптимізмом у найближчі роки – я, звичайно, так і планую бути тут, щоб взяти в цьому участь».



Далі Мердок сказав, що боротьба за свободу слова та свободу думки ніколи не була такою інтенсивною, як зараз, і він сказав, що його сім'я залишається твердо відданою цій справі. Він критикував як зневажливі еліти, так і ЗМІ, які перебувають у «змові» з ними, за просування наративів, а не за пошук правди.

«У моїй новій ролі я можу гарантувати вам, що буду щодня брати участь у конкурсі ідей», — написав він.

Син Лахлан Мердок, який стане одноосібним головою обох компаній, поділився наступним після оголошення:

«Від імені рад директорів FOX і News Corp, керівництва та всіх акціонерів, які отримали користь від його наполегливої праці, я вітаю мого батька з його чудовою 70-річною кар'єрою», — сказав Лаклан Мердок. «Ми дякуємо йому за його бачення, його новаторський дух, його непохитну рішучість і міцну спадщину, яку він залишив компаніям, які він заснував, і незліченній кількості людей, на яких він вплинув. Ми вдячні за те, що він виконуватиме обов'язки почесного голови правління, і знаємо, що він продовжуватиме надавати цінні консультації обом компаніям».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Він був заручений з іншою дамою, а ця майже 70-річна його всього за 7 місяців окрутила  :laugh:.

Ось як треба! Дехто "молодий і стрункий" чекає 20+ і 16+ років і віз все ще там, а тут бабця (С) захопила собі одного із найбагатших чуваків планети  :laugh:.

93-річний титан ЗМІ Руперт Мердок одружився вп'яте.

Мердок одружився на 67-річній Олені Жуковій після зустрічей, які тривали всього кілька місяців. Його останній шлюб розірвався у 2022 році, коли він розлучився зі своєю четвертою дружиною, 67-річною актрисою та моделлю Джеррі Холл.

The Sun, яка належить News Corp Мердока, має всі подробиці:

Легенда НОВИН Руперт Мердок вчора усміхався, коли одружувався на своїй красуні-нареченій. 93-річний Мердок одружився з молекулярним біологом на пенсії Оленою Жуковою, 67 років, після зустрічей протягом кількох місяців.

Нова місіс Мердок виглядала приголомшливо в елегантній білій сукні з невеликим букетом квітів конвалії. Пан Мердок був у темному костюмі, білій сорочці та жовтій краватці з малюнком.


Щаслива пара сяяла перед весільним фотографом, коли вони святкували свій великий день із задоволеними родичами на церемонії, благословеній блакитним небом і теплим сонцем у його винограднику в Каліфорнії.

Мердок, який має шістьох дітей від трьох різних жінок і має чистий капітал приблизно в 20 мільярдів доларів, зараз є почесним головою правління News Corporation, яка обслуговує ряд медіакомпаній, включаючи Fox News і The Wall Street Journal.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.