Виживання Жінки в Сучасному Суспільстві

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 21, 2023, 04:51Як же її не сприймати буквально, якщо люди декларують такі речі? Звичайно, що вони це безпосередньо практикують. І до речі, писали про те ж саме у інших темах.

Це, звісно, їх особиста справа, і я не вказую, як їм жити, а коментую їх позиції в цілому в контексті теми обговорення.

Святими можуть бути не всі. Це все помилки, в когось їх більше, в когось менше, але помиляються всі колись. Головне це визнавати і виправляти.
До речі, не всім так пощастило як тобі в житті, тому не судіть і не судимі будете.

А Трамп - публічна особа, нехай начувається тому.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 21, 2023, 05:05Святими можуть бути не всі. Це все помилки, в когось їх більше, в когось менше, але помиляються всі колись. Головне це визнавати і виправляти.
До речі, не всім так пощастило як тобі в житті, тому не судіть і не судимі будете.

А Трамп - публічна особа, нехай начувається тому.

Це не помилки, а цілком свідомі стратегії - там же чорним по білому написали. І ніхто нічого не бажає виправляти, це статус кво. Написали - жінці нагодувати і випустити песика погуляти. Period!

Для більшості сучасних жінок така роль принизлива, особливо у Північній Америці. Тут на хорошу жінку можна знайти багато достойних претендентів, які будуть поважати і любити її по повній.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 21, 2023, 05:15Це не помилки, а цілком свідомі стратегії - там же чорним по білому написали. І ніхто нічого не бажає виправляти, це статус кво.

Ні.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 21, 2023, 05:15Написали - жінці нагодувати і випустити песика погуляти. Period!

Це жарт, стьоб, іронія, сарказм - все, що хочеш, а не інструкція.

Wednesday

#145
Цитата: абабагаламага від Березень 21, 2023, 05:44Це жарт, стьоб, іронія, сарказм - все, що хочеш, а не інструкція.


О боже. Ну якщо не інструкція, то просто опис власного modus operandi.

Навіть якщо припустити, що це фантазії недолугого дідка типу Плєшивого уродця (який мені настільки бридкий у всіх відношеннях, що навіть сам факт, що він відвідує мій сайт, змушує мене тримати поряд мінералку від нудоти), то все одно така позиція навіть теоретично неадекватна для сучасних реалій.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 21, 2023, 05:38Ні.

Так.

ПС. А чого це ти його так захищаєш? На Люкса з вареником кричав, що місогініст, а це що, не місогінія?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 21, 2023, 05:15Для більшості сучасних жінок така роль принизлива, особливо у Північній Америці. Тут на хорошу жінку можна знайти багато достойних претендентів, які будуть поважати і любити її по повній.

Ні.
Це для чоловіків така роль принизлива.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 21, 2023, 05:51Ні.
Це для чоловіків така роль принизлива.

Яка така? наставляти жінкам роги, знаючи, що за це нічого не буде?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 21, 2023, 05:47Так.

ПС. А чого це ти його так захищаєш? На Люкса з вареником кричав, що місогініст, а це що, не місогінія?

Ні.

Бо Люкс це поц тупо хамливий, плебей,
а Олег ні, - просто іронізує.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 21, 2023, 05:52Яка така? наставляти жінкам роги, знаючи, що за це нічого не буде?

Песика роль. Погулять.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 21, 2023, 05:46то все одно така позиція навіть теоретично неадекватна для сучасних реалій.

Сучасні реалії дуже відрізняються в різних країнах. Поки що. Поки ви це не зрівняли.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 21, 2023, 06:22Ні.

Бо Люкс це поц тупо хамливий, плебей,
а Олег ні, - просто іронізує.

Га-га-га!

У мене до Люкса, якому просто не пощастило у першому шлюбі (буває) більше поваги, ніж до цього Алєжи. Тим більше що я в реалі зустрічала таких песиків кобелів - іншими словами не назвеш.

А в тій темі найнормальніший був Олдбой, який написав:

ЦитатаRe: Опитування для чоловіків, у вас є коханка?
OldBoy
7 жовтня 2021 23:35:20
IP/Host: ---.181.224.159.triolan.net

коли не одружений був, грошей щоб утримувати коханку не було. А так щоб просто голову поморочити не виникало думки. Якщо дівчина мені подобалась, то не хотів їй боляче зробити. А якщо не подобалась, на фіга добиватись?

коли уже одружений був, бажання на рівні фізіології виникало звичайно. Але боюсь більше втратити ніж здобути. Разово у гречку стрибнути так щоб потім до сім'ї повернутись як ні в чому не бувало, це хороший план. Але досить часто на прикладі інших бачив, як не просто це закінчується. Воно того не варте, щоб рідним боляче зробити і собі життя поламати.

Це людина з кодом честі, справжній чоловік.

І це не єдина річ, за яку я його поважаю. Одного разу ми з ним сперечалися, і Булька-Трололо, щоб нагадити мені, почав писати в приваті Олдбою про мене (напевно, вивалював приватні дані, як завжди). Олдбой публічно відчихвостив його і сказав, щоб не ліз до нього у приват, тому що чужа інформація йому не цікава.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 21, 2023, 06:27Сучасні реалії дуже відрізняються в різних країнах. Поки що. Поки ви це не зрівняли.

Ну я частково на це і вказала, але часи змінюються навіть в Україні. Є жінки, які надто себе цінують, щоб дозволяти якимось членоногим (С) Кадра топтатися по собі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 21, 2023, 06:32Га-га-га!

У мене до Люкса, якому просто не пощастило у першому шлюбі (буває) більше поваги, ніж до цього Алєжи.

Йпрст!   :o
То ви всі близько знайомі один з одним, що такі подробиці знаєте?
Бо якщо це інформація тільки з їхніх слів, то може все було навпаки - це їй не пощастило в її шлюбі з ним?

абабагаламага

#155
Цитата: Wednesday від Березень 21, 2023, 05:46О боже. Ну якщо не інструкція, то просто опис власного modus operandi.

Ну, добре. Читаємо ще раз, але цитату всю:

ЦитатаRe: Опитування для чоловіків, у вас є коханка?
oleg kievsky
13 жовтня 2021 14:47:25
IP/Host: ---.utels.ua

Мы счастливы в почти полувековом браке, хотя придерживаемся иных взглядов на секс до брака и супружескую неверность.

Мужчину нужно накормить, напоить и выпустить погулять. Домой прибежит он сам.

50 років шлюбу людина заявляє. Щасливого.
У тебе який стаж?
Половина з цього є вже?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 21, 2023, 08:46Ну, добре. Читаємо ще раз, але цитату всю:

50 років шлюбу людина заявляє. Щасливого.
У тебе який стаж?
Половина з цього є вже?

Ну ти ж сам вище написав, ЛОЛ:

ЦитатаБо якщо це інформація тільки з їхніх слів, то може все було навпаки - це їй не пощастило в її шлюбі з ним?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Much hilarity about заручини 92-річного Руперта Мердока з 66-річною Анн Леслі Сміт.

66-річна "стара кліматичка" (С) загребла одного із найбагатших та найхаризматичніших чоловіків планети. Що тільки ілюструє мої коментарі, що справжня жінка знайде собі чоловіка у будь-якому віці, якщо забажає, тоді як дехто ... But we digress.

Ось декілька прикольних коментарів на цю тему із твітерверсу:





Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 21, 2023, 15:24Ну ти ж сам вище написав, ЛОЛ:


Саме так.
Всерйоз обговорювати жартівливі теми це ЛОЛ.

 ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 21, 2023, 20:17Much hilarity about заручини 92-річного Руперта Мердока з 66-річною Анн Леслі Сміт.

66-річна "стара кліматичка" (С) загребла одного із найбагатших та найхаризматичніших чоловіків планети. Що тільки ілюструє мої коментарі, що справжня жінка знайде собі чоловіка у будь-якому віці, якщо забажає, тоді як дехто ... But we digress.

Ну, чо, в Макарона теж різниця у віці з жоною 26 років, правда зі знаком "мінус", але какая разніца?
Виживати в суч. суспільстві всім треба.

 ;D