Carpe Diem. Seize the Day. Лови Мить. Екзистенційно-Побутова Тема

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Wednesday від Листопад 28, 2023, 04:39Коротше, є такий iconic Canadian brand Roots - в "корінних" канадців він досить популярний і я б не сказала, що дешевий.

Піпець, Рутс Барбі і досить симпатична!



З мордочкою латинос і не мішок кісток, а фігуриста :smiley24:







Але 56 доларів плюс податок на розпродажі (при ціні 70 баксів плюс податок) - та гори вона синім полум"ям!



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Зараз шушенція тригернецця, як я хизуюсь своїм ситим життям  :icon_cool:.

Яку б ви ляльку вибрали?

Таку:



чи таку:



Це одна і та ж лялька, тільки різного кольору губи і у першої більше аксесуарів. Друга на 10 доларів дешевша.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ці вже в дорозі:

Люблю брюнеток і тим більше таких, що вміють шити, як я  :laugh::


Чорношкірі красуні:







А така сьогодні приїхала з Ібею:



А ще мене хтось там расисткою називав  :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#403
Друга має точнісінько таку саму попу. Це не жирна, а такий тип фігури. Як у чорношкірих. Бачиш, Лампік, талія тоненька, а попа велика і стегна округлі.

Власне, мені саме такі і подобаються. Зараз це модно.

Раніше ляльки Monster High були сухоребрими.



Посередині найстаріші версії, з боків найновіші.



Навіть тіло в ляльок відтворює тренди у суспільстві :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Грудень 12, 2023, 07:19
Німці запалюють вогні. Майже зіги кидають :super:.

Досить популярна співачка.
Ця пісня була довгий час в топі і в усіх чайниках)
Але--кацапка.Десь з Сибіру.
Тому й половина публіки там- кацапи.
пс.Хоча це довге питання-- ким вона себе вважає.(думаю німкою все-таки)

білий хорват

Цитата: Wednesday від Грудень 12, 2023, 07:05Ніколи не чула цієї пісні раніше і не знала про цю (очевидно) польську співачку.

Але цікава пісня, дуже в стилі 80-х, типу під Sade.


В чувака у відео шкіряна куртка, схожа на куртку мого екс (в якій він холодними листопадовими ночами приносив мені вкрадені в когось на клумбі троянди :smilie1:).
А ти знала, що крадені, і брала?

Wednesday

#406
Цитата: Сергій Чернівці від Грудень 12, 2023, 08:50Досить популярна співачка.
Ця пісня була довгий час в топі і в усіх чайниках)
Але--кацапка.Десь з Сибіру.
Тому й половина публіки там- кацапи.
пс.Хоча це довге питання-- ким вона себе вважає.(думаю німкою все-таки)

Так, виявляється, ця пісня ще з 2014 року.

Я подивилася у Вікіпедії, вона походить із родини чорноморських німців, які жили на території України і яких виселив у Сибір Сталін.

У Німеччину прибула з батьками у 4-річному віці і скоріше всього, виросла як німка.

З чорноморських німців багато відомих людей.

Пам"ятаєте фразу про "дітей Лейтенанта Шмідта" - він з них.

Як і Жана Фріске, російська співачка, що померла від раку мозку.

Як Кріс Айзек, відомий американський співак.


Як Хейлі Вікенхайзер, канадська хокеїстка (ці німці емігрували і з Волині, і з інших частин України, де раніше жили, і в США, і в Канаду).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Грудень 12, 2023, 21:14Так, виявляється, ця пісня ще з 2014 року.

Я подивилася у Вікіпедії, вона походить із родини чорноморських німців, які жили на території України і яких виселив у Сибір Сталін.

У Німеччину прибула з батьками у 4-річному віці і скоріше всього, виросла як німка.

З чорноморських німців багато відомих людей.

Пам"ятаєте фразу про "дітей Лейтенанта Шмідта" - він з них.

Як і Жана Фріске, російська співачка, що померла від раку мозку.

Як Кріс Айзек, відомий американський співак.


Як Хейлі Вікенхайзер, канадська хокеїстка (ці німці емігрували і з Волині, і з інших частин України, де раніше жили, і в США, і в Канаду).

Ну да)
Або "казашські німці"—або "поволжські німці"
До речі вони всі себе більше німцями вважають аніж навіть звичайні німці)
І навіть мають на те право)

Wednesday

#408
Цитата: білий хорват від Грудень 12, 2023, 09:00А ти знала, що крадені, і брала?

Ну не викидати ж їх було. Тим більше звідки були гроші у безробітного на той час 20+ річного хлопця у середині 90-х? Навіть у моїх батьків грошей не було. Пам"ятаю, як я сплю, а мама вранці приходить і питає, чи можна позичити грошей із моєї стипендії, тому що мені її виплачували, а батькам були постійні затримки.

Та і взагалі цікаві часи були. Я вже писала про це. Як я в 20+ рочків, коли мої однокласники давно були одружені і вже мали дітей, тільки відкрила для себе радощі походів на сільську дискотеку під час першого року навчання в аспірантурі :facepalm:.

Однієї жовтневої суботи мені і двом моїм подружкам - одна теж аспірантка, а інша колишня однокурсниця - встрелило в голову піти на дискотеку в сусіднє село (я жила на околицях міста, і там десь 2 km по трасі). Причому я особисто була в чоботах на каблуках - хоч і зручних :facepalm1:. Зараз би я повторити цей подвиг навряд чи б змогла!

Приходимо ми, а на наз всі зразу так - раз! Тому що гарно вдягнені і найголовніше, свіжачок, нові обличчя. Ну ми почали танцювати - як зараз пам"ятаю, під оце.


Ну ми собі танцюємо, розважаємось і тут мєдлячок. Ми пішли під стінку і стоїмо. Підвалює до мене якийсь хмир і тягне танцювати. Я ввічливо кажу - дякую, не хочу. А він мене за руку і буквально суне за собою.

І тут підвалює ВІН. Каже - чого ти вчепився до дівчини, хіба не бачиш, що вона не хоче? І так почав розмовляти зі мною, а коли вже почався новий танець, то культурно запросив мене і я погодилась. І перше, що він зробив - взяв мою руку і переконався, що на ній нема обручки. Каже - ти не замужем? Кажу, ні.

Ну і потім він і ще два пацани, з якими познайомились мої подружки, взялися провести нас додому. Перед моїм будинком ми попрощались і дівчата залишились у мене ночувати, а хлопці пішли додому (а він попросив мій телефон).

Я, чесно кажучи, і забула про все це, але ближче до наступного вихідного він подзвонив і запросив погуляти. І так ми почали зустрічатись.

Коли я думаю, чи було б у нас якесь майбутнє, то у мене сумніви, тому що ми не дуже і спілкувалися як особистості.

Типово наші зустрічі закінчувалися годинами поцілунків на дивані, буквально до 3-4 години ночі. Коли він нарешті йшов додому і цілував мене на прощання, це розтягувалося ще хвилин на 20, тому що ми ніяк не могли відлипнути один від одного. Причому мені доводилося добряче задирати голову уверх, а йому нагинатися, бо інакше мій фейс впирався йому в груди :facepalm1:. На другий день після таких побачень в мене були буквально спухлі губи :lol:. І цей запах шкіряної куртки, який імпринтнувся в моїй пам"яті як запах бажання, запах чоловіка.

Мої батьки довіряли мені, але татові це не подобалось, бо він вважав, що він мені не рівня. І почав мені докоряти, що пора з цим закруглятися і щоб я не морочила хлопцю голову. На що мама сказала - вона ж не завтра заміж виходить, хай позустрічається, набуде хоч якийсь досвід  :facepalm:.

Це був простий сільський хлопець, який закінчив школу, побував в армії і вже пізніше почав типу займатися перепродажем валюти. Подружка моєї сестри зустрічалася з його родичем, тому ми всі часто проводили то новий рік разом, то ще якісь івенти. Він ставився до мене з повагою і ніколи не намагався змінити статус кво. Думаю, в нього були серйозні наміри. Але він комплексував, що ми різні за соціальним статусом, і через певний час так і сказав і зник з радарів.

А через десь рік я була здивована отримати від нього телефонний дзвінок, де він сказав, що думав про мене і хотів би почати все спочатку. Але я вже moved on, і хоча в мене нікого не було, я сказала, що мені більше не цікаво.

Потім я переїхала в Канаду і почала нове життя, а він одружився. І на жаль, помер в дуже молодому віці від інфаркту :(.

В період, коли ми не зустрічалися, одного листопадового вечора пролунав дзінок у двері. Моя сестра вийшла на вулицю і не знайшла нікого і нічого, крім пучка троянд. І записки, де з плямками крові від шипів були написані побажання щастя.

Всі зробили висновки, що це було для моєї сестри, яка була набагато більш популярна.

Але за стилем тих троянд  і месиджем того послання, цілком можливо, вони призначалися для мене.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#409
Цитата: Wednesday від Грудень 12, 2023, 21:52радощі походів на сільську дискотеку

Там на тій дискотеці познаходили собі пару дуже багато моїх знайомих - і хлопців, і дівчат, які жили недалеко. Я була на багатьох весіллях  :smilie1:.

І моя сестра там зустріла одного із своїх екс. Там теж цікава історія не без моєї участі :facepalm1:.

Моя сестра і зараз гарна, але коли вона була молодшою, то взагалі мала модельний вигляд. Всі в моїй родині середнього зросту, а вона була висока, струнка, з гарним личком, привітна і весела. Не те що я, занудний і невпевнений в собі нерд.

Моя тьотя одного разу сказала мені, порівнюючи мене з моєю сестрою - А. гарненька, а у тебе реальна класична врода. Але вона весела і комунікабельна, а ти своєю прохолодністю відштовхуєш або взагалі відлякуєш тих, кто б хотів до тебе підійти.

Мені схожу річ сказав один поціновувач - брат моєї одногрупниці, який мені подобався і кому, як виявляється, подобалася я (той самий, який спалив в мене перед носом гроші, які я віддала йому, бо не хотіла, щоб він за мене платив, і він образився  :facepalm:). Ми часто разом проводили час в неї вдома, а коли вже було пізно, він відводив мене додому (вона жила майже в центрі, а я на околиці, і ми мусили добиратися тролейбусом, а далі йти пішки).

Ось ідемо ми такі разом, тримаючись за ручки (мамою клянусь!), по спорожнілих вулицях у сирій листопадовій мряці, і розмовляємо. І він каже - ти як та гора Еверест. Не кожен зможе залізти на ту вершину! :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

But I digress. Back to the storyline.

Ну, ось моя stunning sister сходила пару раз на ту дискотеку і на неї клюнув перший парубок на селі - місцевий вчитель із хорошої і досить заможної родини. Ще й на вигляд трохи схожий на Роберта Майлза. І вони почали зустрічатися.

Але моя сестра у той час вчилася у одному із унтів Києва і приїздила додому лише на зимові і літні канікули. Тому їх стосунки були, що називається, long-distance. Здається, він і приїздив до неї в Київ раз чи декілька раз.

Але одного разу вона залишилася святкувати Новий Рік в Києві. Ну, я подумала, що він, напевно, буде вдома один, і запросила його до нас додому. Були мої батьки, він, і здається, декілька моїх знайомих.

Ну ми непогано провели час і десь години в дві він зібрався йти додому. Моя мама каже - йди проведи такого-то до перехрестя. Ну, я вдягнулася і пішла з ним.

Доходимо до перехрестя і я йому - ну з Новим Роком, добре тобі дістатися додому. А він типу хоче мене обняти на прощання, я думаю, ну це ж суто по дружньому, а він раз - і намагається мене поцілувати!

Я автоматом мордочку в сторону і рванула додому.

На другий день він мені телефонує і каже: ти знаєш, ти насправді мені давно подобаєшся і давай будем зустрічатися! Я така - сорі, no.

З сестрою у них все одно нічого не вийшло і вони розійшлися. А мені він дійсно ніяк не подобався, крім як похіхікати як з другом, навіть якщо він і не був би бф моєї сестри.

Ось такі вони, мачо сільських дискотек  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чому вчора у мене був щасливий день?

Тому що:

1) Я successfully kicked off вже другий проект під моїм керівництвом за цей місяць :hot:.
2) Мені надавали купу компліментів на роботі :love:
3) Мені продовжили контракт  :m0191:.

Life is good, praise the Lord!



А недоброзичливці ... ну ви в курсі :suicide2:  :cray:  :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Грудень 15, 2023, 17:57Чому вчора у мене був щасливий день?

Тому що:

1) Я successfully kicked off вже другий проект під моїм керівництвом за цей місяць :hot:.
2) Мені надавали купу компліментів на роботі :love:
3) Мені продовжили контракт  :m0191:.

Life is good, praise the Lord!



А недоброзичливці ... ну ви в курсі :suicide2:  :cray:  :laugh:.

Ось що значить в бані посидіти час від часу))
В мене теж одразу в такому випадку вивільняється купа корисного часу))

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Грудень 15, 2023, 18:05Ось що значить в бані посидіти час від часу))
В мене теж одразу в такому випадку вивільняється купа корисного часу))

Ну, це все робочі досягнення, до бану відношення не мають.

А ось під час бану я дійсно нарешті почала одну работку, на яку все ніяк не знаходилось часу.

Результати скоро взнаєте :smiley25:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#413
Сьогодні п"ятниця і, як майже завжди on a Friday night, я запалюю вогні, слухаючи і постячи мою улюблену музику, тощо.

Але сьогодні просто ледве тримаю очі відкритими, і не тільки я. Решта членів родини теж сплять, а зараз всього лише 6 годин вечора.

Думаю, причиною ... суп :smilie10:.

Справа в тому, що ми з чоловіком приготували офігенний кокосовий суп, який вийшов дуже смачним.

Він був з цього пакетика із сухими інгредієнтами і ми додали воду, пасеровану на маслі цибулю, пізніше червоний перець, гриби та бок чой, ну і сік лайма, кунжутну олію, кокосове молоко, арахісове масло, соєвий соус і креветки.



Зварили цілу каструлю і можете самі побачити по відмітці на черпаку, скільки було і скільки залишилося - ми з чоловіком з"їли три порції  :laugh: .



Тут він на рекламі - за кольором і структурою схожий, але ми додали трохи більше води. Чоловік забув покласти сілантро в кінці, бо я почала варити, а він закінчив  :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#414
Тільки що повернулись додому після розвезення подарунків і докупки продуктів, необхідних для вечері 25-го.

Мусили заїхати аж в три гастрономи, поки не знайшли потрібного розміру капусту на голубці (це звичайна, а вдома вже є заквашена головка, тому будуть голубці двох типів).

В першому капусти взагалі не було, як і зелені петрушки і навіть традиційну брусницю на cranberry sauce розібрали  :smilie10:. Навіть пастернаку, який ми любимо готувати до ростбіфу, не знайлося  :smilie2:.

В другому гастрономі чоловік знайшов капусту, але якусь мініатюрну.

В третьому нарешті знайшов і пастернак, і правильну капусту, і петрушку, і брусницю.

На касі прокоментував касирові - "Ви єдине місце, де я знайшов капусту. Яке полегшення, а то що б ми робили? Моя дружина має готувати голубці".

А жіночка на касі поряд почула про "голубці" (cabbage rolls англійською) і заусміхалася. Чоловікові здалося, що вона може бути українкою, і він спитав, звідки вона. Так і виявилося - з Одеси. Сказала, що вони готують голубці з курячим фаршем ( :smilie11: - я про такі не чула) або без м"яса. Чоловік сказав, що у неї була хороша англійська, і що, здається, вона приїхала ще до війни.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А зараз винагороджую себе за надлюдські зусилля передріздвяного шопінгу (це процес нє для слабонєрвних) ось цим:



і цим:



Yummylicious!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#416
Фрагмент нашої ялинки:



Новорічного настрою особливого не було. Features of the night - м"ясна та рибна нарізка, deviled eggs, салат і парочка гарячих закусок.

Київський торт в "російському" магазині - від 50 КАД. Послали батька лондонського ухилянта самі знаєте куди і натомість насолодились delightful meringata з натуральних інгредієнтів просто з Італії. Ціна питання - 8 КАД і дуже смачно.

В якості шампуню - Freixenet Carta Nevada Brut Cava. Ціна питання - в районі 15 КАД (нам подарували). Мені сподобалось, зайшло нормально під uneventful місцеві фейєрверки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#417
Хоч він і не читає цей форум, але попросив висловити думку. Ось моя думка.



Ця жінка 30+ може жити де і як бажає, у тому числі за кордоном, і має право по повній насолоджуватися життям, бо вона нікому нічого не винна.

Але не варто ображатися, коли йде visceral reaction.

Я думаю, якби виконавиця вдягнула лампову вишиванку, а не халат дизайнерський кіч, і заспівала просту акапелу, то б сприймалося інакше, більш душевно, автентично. А так виглядає більше як рекламний ролик - ще і з зчіпленими стальною хваткою руками, відеодизайном в стилі 80-х і весьолєнькім синтезатором :Sho_za: .

І все сприймається у комплексі разом із цим:











Та то ще навіть не "подяка", а культурний, майже нейтральний коментар. Могло бути набагато гірше, враховуючи інстаграмний контекст в цілому.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#418
По цій темі, хочете побачити і почути автентичні колядки і щедрівки? Хехе  1&.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Піду готуватися до Святого Вечора.

Кутя вже вариться, зараз поставлю готуватися холодець і узвар, буду пекти шинку і ковбасу.

На вечерю все пісне, звісно.

Традиційних перекладанців пекти не буду на трьох, буде нетрадиційне тірамісу :super:! Але фруктове желе - це класика  1& .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.