Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

But I digress. Головне, що що б там не квакали бруднороті місогіністи, яким печуть самодостатні успішні вікторії, за фактом 46-річна Вікторія Спарц - конгресвуман США. Вище - тільки президент.

А різні М-3 за фактом - 40+ річні кодери.

Ото друкуйте собі в іксель ноутпед і не гвандіть.

Вікторії там, а ви - тут.

Jedem - das Seine, f**ckwits :smiley14: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Квітень 24, 2024, 22:10Зайшла глянути, що там у кацапів супівців, а там  :smilie10:.

... особа, яка "пішла оффлайн", лягла і страпону батога ушиці сосі Mommy уваги просить :facepalm1:.

І знов це цуценятко скавк-скавк десь поза парканом, замість того, щоб загарчати висловити свої претензії мені в обличчя, як дорослий пес чоловік. Він чудово знає, що я там забанена, а ось він має сюди доступ і може тут написати в будь-який момент.

Нецікаво тобі з Шановними Українськими ЖінкамиТМ, М-3? Хочеться хоч півсловечка в твою сторону від високорангової? Ну, я це можу зрозуміти ...

Що там?
Скавчить?
Висловив вже позицію щодо закону про мобілізацію та про подіі навколо закордонних фідділів "документ"?

Wednesday

#1702
Цитата: Сергій Чернівці від Квітень 24, 2024, 22:37Що там?
Скавчить?

Скавчить по відношенню до мене. Скучає, видно :weep: .

Плюс я впевнена, що йому і не тільки йому хочеться тут дописувати, але гордість не дозволяє :laugh:. Що лише доводить мій пойнт про малюків та цуценят, тому що дорослі чоловіки роблять, що хочуть 1& .

ЦитатаВисловив вже позицію щодо закону про мобілізацію та про подіі навколо закордонних фідділів "документ"?

Його партнер по волонтерству висловив :facepalm: .

Приймає з усіх сторін у всі отвори і у всіх позиціях (pun intended)  :smilie10:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

#1703
Цитата: Wednesday від Квітень 24, 2024, 22:50Скавчить по відношенню до мене. Скучає, видно :weep: .

Плюс я впевнена, що йому і не тільки йому хочеться тут дописувати, але гордість не дозволяє :laugh:. Що лише доводить мій пойнт про малюків та цуценят, тому що дорослі чоловіки роблять, що хочуть 1& .

Його партнер по волонерству висловив :facepalm: .

Приймає з усіх сторін у всі отвори і у всіх позиціях (pun intended)  :smilie10:.



Зрозуміло(
"Престане бути ефективним в Лондоні——мобілізується"(

пс. Хоча немає в мене до нього такого плану претензій(
Та й взагалі ні до кого немає в мене такого плану претензій(——
Претензіі я міг би висловлювати якщо би сам писав би з окопу(
А так—то——кожний сам для себе вирішує щой йому робити(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Квітень 24, 2024, 23:58Зрозуміло(
"Престане бути ефективним в Лондоні——мобілізується"(

пс. Хоча немає в мене до нього такого плану претензій(
Та й взагалі ні до кого немає в мене такого плану претензій(——
Претензіі я міг би висловлювати якщо би сам писав би з окопу(

А так—то——кожний сам для себе вирішує щой йому робити(

Ну, в мене теж нема. Я завжди казала, що емігранти, які виїхали в інші країни на постійне проживання самі по собі безвідносно до війни і набагато раніше її початку, нічим не зобов"язані Україні. Наявність номінального громадянства нічого не означає, тому що дефакто вони постійні жителі інших країн, де платять податки, заробляють пенсії і мають відповідні відносини із державою, де вони живуть.

Якщо емігрант приїде воювати за Україну, це, безперечно, героїчний і патріотичний поступок, але це не зобов"язання.

Тоді як громадяни України, що живуть в Україні і мають відносини з тою державою - зобов"язані за конституцією.

Чи мають укроухилянти право діставати емігрантів з приводу мобілізації? Ні - див. вище.

Чи мають укроухилянти право діставати зарубіжних ухилянтів (це ті, що виїхали після початку війни)- можливо, хоча в моїх очах різниця між ними невелика.

Особисто я не воюю і не буду, але чи маю я моральне право коментувати на цю тему?

Враховуючи, що члени моєї родини воювали і воюють, так, маю. Особливо по відношенню до укроухилянтів під фейковою бронню та з іншими відмазками. Всі ці люди не повинні відсиджуватися за спинами моїх родичів і інших воюючих людей, і я маю право про це сказати.

Я (і будь-яка інша людина) також маю право вказати на моральний релятивізм тих, хто одних жене в окопи, а на інших закриває очі. Наприклад, є ряд дописувачів, які постійно придовбуються до Сергія, а інших емігрантів чи власних друзів, чоловіків та синів впритул не бачать.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну то піди у воєнкомат і запишися в ЗСУ, допоможи хлопцям.

Що ж ти триндиш тільки? На 400+ постів в день час є, а в ТЦК сходити - немає?

Я навіть сумніваюсь, що в нього є родина. Він же майже не спить і з Єрмачки практично не вилазить!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дебіл - це той, хто не здатний правильно написати це слово.



Також, незрозумілі критерії "правильних" донаторів.

Як і "правильних" емігрантів.

Напевно, як завжди: з укрокорупційної точки зору, "свої" - правильні, всі інші - погані.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Смердюча Анальна Пробка бреше :smilie9: .


По-перше, бегемот - це та істота, яка його викакала :bluet:.

По-друге, я класифікувала волонтерів на етичних і ні, а щодо донаторів ніколи нічого не говорила.

По-третє, "видатні волонтери" і "спільнота Єрмачки" демонізували окремих донаторів. То їм Іксель не подобався, то "стрибки", то "призи", то ще щось. То вони оббріхували їх і приписували неіснуючі мотивації типу "вони піаряться", "це не донат, а індульгенція", "вона донує, бо хоче бути посланою наХХХ" і таке інше. То булили зграєю, обзивали, принижували, шарили персональну інфу. То брехали про "корпорацію" чи що "ми донати повернули". And so on, and so forth.

За фактом позбавили своїх клієнтів тисяч доларів донатів. Молодці! :smiley24:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як правильно написав Аміран, я відірвала від своєї родини велику суму грошей, які мені не з неба впали, і задонувала на ЗСУ. Так само, як і Сергій, Хорват та інші донори, яких "волонтери" та єрмачківці типу Але та 2П змішали з лайном.

Нам не потрібні були подяки та дифирамби, нам була потрібна відсутність лайна.

Але Анальний Але і йому подібні продовжує демонструвати, чому українцям в цілому, напевно, не варто допомагати. Особисто я зробила свої висновки і тепер допомагаю лише тим, кого знаю особисто, або там, де мені дадуть офіційний tax receipt. А умовний Але з виводком хай виживають як хочуть.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Він вже просто 60+, тому і такий борзий :facepalm1:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Піпець, Анальна Пробка Єрмачка спала всього 5 годин і вже із самого срання заступила на чергування  :smilie10:.

На кого Анальний Але сьогодні пальцем вкаже? Кого сьогодні в чорний воронок і на Соловки випиляють на рік за гірку і неприємну, але правду?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1711
Єрмачківське лайно роздухарилось, вже їм донати не потрібні. Думає, схопило Бога за "60 ярдів" і пабєділо :laugh:.


Але реальні гроші (8 ярдів) закінчаться швидко. І так само швидко наступить протрезвіння і воно буде безжальним.

Сергій, там нема з ким спілкуватись і з ким дискутувати. Просто посилай їх всіх наХХХ, а твої донати - не для них, а для ЗСУ. Які це сміття абсолютним чином не представляє.

Хоча вони рано чи пізно приповзуть до тебе на колінах і будуть смикати за полу - ну дай ван долар, чьо тє жалко, что лі?

:bluet:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Рівень дискусії і якість дискурсу між групами ухилянтів в темі про паспорти (бійців ЗСУ там жодного нема):

підбурювання до самовбивства, пропозиції набити пику за донування ЗСУ, версії, як батько зробив дитину інвалідом, обговорення сексу з тваринами, пропозиції чоловіку орально чи анально задовольнити іншого чоловіка.

Nice! Які патріотичні українці! :Prapor2: І так широко представлені сексуальні меншини лише в одній темі!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1713
Весна, у пітухів загострення :facepalm1: .

Це ж яким треба бути безсоромним ницим покидьком, щоб після повідомлення про чергові смерті на фронті тулити свої придуркуваті відео?

Я не можу написати того, що я подумала, але keeping fingers crossed :smiley14:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

#1714
Ідіот - людина, що навмисне або ненавмисне шкодить іншим або навіть собі без користі для себе. Не залежить від рівня інтелекту, статі, віку та інших параметрів. Тобто є розумні та освічені ідіоти та ідіотки.

Wednesday

Цинічна с**ка наживається на ЗСУ!  :smilie9:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.msg27897487#msg27897487

Адже в Генеральному Штабі сказали, що в ЗСУ все є, вони добре забезпечені, а гроші йдуть в кишені бійцям, які розводять на бабло сердобольних донаторів :smilie2:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140428.msg27897023#msg27897023

А якщо відкинути сарказм і говорити серйозно, то ось ще один приклад, наскільки був правий Авіатор, коли писав, що цинічна кацапська худобина просто с**ть в  рота єрмачківцям, а насправді працює проти України :smilie9: .

І це ще один приклад їх моральної корупції, бо та ж сама натіві просто втерлася, бо це "свій", йому можна таке казати. Якби це написав хтось інший, вона б давно розірвала його на шматки. І всі решта теж це проковтнули.

Ну і *** з ними! :dance3:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І що, це знімає з когось статус ухилянта?

В Газі теж летять, і?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Так в тому ж і цимес. Ухилянти типу 2П, Але та Алекса_3_Куєва хочуть, щоб за них воювали емігранти, а вони будуть сидіти під диваном, спідницею видри в доміку.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140428.msg27897566#msg27897566

Димихизи прямим текстом пише, що очікує, щоб приїхав воювати Сергій, а її чоловік та сини будуть вдома. Не для того вона бубочок ростила.

А плєшиве кацапське лайно очікує, що його син відсидиться в Канаді, поки 19-річна племінниця Олександра і тисячі інших буквально дітей інших батьків будуть вигрібати.

А коли їх вб"ють і залишиться всього 15-5 мільйонів, син козинської пєтушари повернеться і буде панувати із своїм батьком. 2П це ж по літерах написав, він навіть цього не стидається!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1718
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Емігранти пішли в наступ. Мочити корумпованих укроухилянтів! :hot:  :hot:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Так, смердючу Анальну Пробку нарешті відправили у бан - жаль, що тільки на місяць.

Він уже декілька тижнів насміхався над хворими дітьми. Вчора він пробив дно, знущаючись із онкологічно хворого. Я завжди казала, що це чоловічий (allegedly) варіант карови. "Чоловічий" - умовно, звісно. Жоден чоловік ніколи не опуститься до такого. Це реально кінчена, дегенерована і психічно хвора істота.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140428.msg27896975#msg27896975

Про жахливі речі, які він пише жінкам, причому абсолютно адекватним, я взагалі мовчу.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130186.msg27897079#msg27897079

А ось плєшиву радість в бан не відправили чомусь, хоча він постійно флудить картинками і відео. Чи модератори сліпі? :smilie9:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.