Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Кидати посилання - це тепер злочин на Єрмачці?

Ржу від "не дивіться уверх!" від зграї плєшивих відсмоктувачів  :lol:  :lol:  :lol:.

Шуша, чоловік, воєнкомат, шнель  :smiley14:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Звісно, коли плєшива нечисть постить булінгуючі відео та фотожаби і згадує "бегемота", хоч та особа там і не дописує, це - не маячня. Ні-ні!

Це високоінтелектуальний, цінний контент в очах цих покидьків!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Взагалі істерика зачотна.

Вигадали якусь фігню, що якщо в тебе є громадянство, ти повинен їхати в Україну воювати :facepalm:.

Я живу в Канаді, плачу там податки, буду отримувати пенсію і так далі і тому подібне. Якщо нападуть на мою дорогу Канаду, я візьму в руки ножа чи калькулятор (стріляти я не вмію) і буду виконувати свій громадянський обов"язок по захисту своєї країни.

Чому я повинна їхати в Україну - бо в мене є громадянство?

Бо шуша з плєшивим так вирішили, а ЛампоГаз, чувак з військовим досвідом, никається від воєнкома вже другий третій рік?

Бугага!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Так, поважають :smiley24:. Шановні Українські ЖінкиТМ :Prapor2:.


"Бабисько" в контексті обговорення празького слизняка - ключове слово :laugh:.

ПС. "Поважають" - це посилають цим 50+ річним бабам фотки своїх торсиків в трусиках чи як це розуміти? навіть не здивуюсь, якщо підкаблучник Плзень теж, кхм, піднімає (pun intended) таким чином свою імпотентну самооцінку  :smilie10:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

 :lol:  :lol:  :lol:

Хто може поважати підкаблучника і кацапського відс**са?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Rogaine botox isn't working (C).

А мої актуальні фоточки є тут у вільному доступі на цьому форумі.

Факер ботокса вже всі рученята стер і постійно скавчить про "бегемота".

Мріє, скотина смердюча  :bluet:.

Фу, мене від цієї думки аж пересмикнуло  :smilie9:.

Гидую, коли на мене фапають ті, ким я гидую  :bluet:  :bluet:  :bluet:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1746
А нафіга комусь пертися в Україну, особливо якщо нема до кого?

Насолодитися українським хамством?

Помилуватися великою помийкою під назвою Куїв?

Поінджоїти бридкі графіті і нестрижені газони у Львові?

Повикручувати ноги на тротуарах, які не ремонтувалися з кінця 70-х у практично кожному обл- чи райцентрі?

Сто раз подивитися, чи не женеться десь на 200+ черговий п"яний водій, щоб безпечно перейти вулицю?

Поспілкуватися з погано вихованими вульгарними матюкливими укрочоловіками та укрожінками?

В Олександра є тисяча і один набагато кращий спосіб, як витратити свої гроші.

А на квиток не вистачило у сина 2П, який не приїхав навіть віддати останні почесті своїй бабусі :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday


Плєшивий, хочеш побачити, як я в режимі лайв спалю свій укропаспорт?

Я не бажала жити в країні, де живуть такі, як ти, і не бажаю мати паспорт країни, в якій живуть такі, як ти.

Але на жаль, не зможу. Я не знаю, де цей паспорт.

Тому що я вже 20+ років ним не користувалася  :lol:  :lol:  :lol:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, сам плєшивий здохне десь у польській богадільні, якщо доживе. Тим більше що помирати з таким поряд - це себе не поважати :bluet:.


А взагалі такої маячні і дичини я навіть від нього давно не бачила.

Ну який успішний емігрант - а Олександр успішний, з будинком власним і так далі - кине комфорт, високий рівень медобслуговування і хорошу пенсію і попреться доживати віку у напіврозвалену, бідну, глибоко корумповану країну, де під тобою навіть лоток не винесуть без бабла в руку?

Ніби він не пам"ятає і не знає, як це. А після війни буде все набагато гірше.

Вони просто не розуміють цього, бо живуть за чужий рахунок зараз. Відбери ярди зарубіжної допомоги, які йдуть на бюджет, в Україні почнеться соціальний колапс за декілька тижнів.

Рекоменую подивитись серіал Walking Dead, він дуже повчальний.

ПС. Приїхати в Україну завжди можна по іноземному, і всі давно так і роблять.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

О, празький слимак просто зараз читає :laugh:.

Плзень, користуючись нагодою, я хочу тобі сказати:

Ти безчесний боягузливий слизняк, здатний лише булити в зграї :smilie9: .

Ти не чоловік і я тебе глибоко зневажаю  :smiley23:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Скоріше б вже прийшла та хунта, та затягла цю істоту в бусик.

Просто щоб заткнути цей тупий, унилий, дегенеративний фонтан :facepalm:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1751
Цитата: Wednesday від Квітень 26, 2024, 21:58О, празький слимак просто зараз читає :laugh:.

Плзень, користуючись нагодою, я хочу тобі сказати:

Ти безчесний боягузливий слизняк, здатний лише булити в зграї :smilie9: .

Ти не чоловік і я тебе глибоко зневажаю  :smiley23:.

Таки не чоловік :lol:. Зразу обпісявся від стресу і побіг жалітися виховательці на злу дівчинку, яка надавала йому тумаків, тумаків :laugh: .

І зразу видно, що в нього нема абсолютно ніякого досвіду спілкування з протилежною статтю, крім тої сільської дівчини, яку він з відчаю взяв собі за дружину, бо альтернативою була або Дуня Кулакова, або Господи прости, надувна лялька  :smilie2:.

І не треба прикриватися М-3 і пхати свого носа не у свої справи. М-3 багато чого писав і робив, але є нюанс. Це мої з ним відносини - stay out of it.

А тут - мова про тебе, жалюгідне чмо  :smiley23:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Так, не дивіться уверх!

Бо там у нищівній формі наді мною насміхаються і вчергове потоптались по мені бегемотячими ратицями. Боляче ж!


Уахаха!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Саме так! Я рада нарешті бачити такі дописи і що коректні, ввічливі і дуже терплячі емігранти-дописувачі нарешті відростили гонади і почали нарешті push back на цю зажерту мразь.

ЦитатаТут питання не до емігів насправді. Бо більшисть робить все від них залежне щоб Україна перемогла. А от навіщо деяким «украінцям» відштовхувати їх то вже дуже цікаве питання. Як тут хтось кричав що їм бач не потрібні 100 мільйонів донатів від емігів, бо в них є 42, 50, 65!мільярдів допомоги.

Ну, по-перше, навіть якщо ті 100 мільйонів відсутні, то це значить дрон не прилетить по окупанту, підмога не встигне і медики не врятують бо чогось не стане у шпиталі. І хтось заплатить за ці ваші відкопилені губки своїм життям.

А по-друге, якщо ви не знаєте як демократії працюють, то вже стуліть пельку нарешті і мовчіть хоч. Хочаб не мішайте і не відштовхуйте. Бо вся та допомога голосується не просто так, а тому що багатотисячні мітинги і раллі під вікнами депутатів, сенаторів і конгресменів. Бо якщо людей на вулиці немає, то і проблеми для політика не існує. Це люди як світанок дс, конгрес українців і інші такі, що дзвонять депутатам, зустрічаються з політиками і тиснуть і тиснуть. Бо немає нічого простішого для політика чим посунути справу у довгий ящик.

І при тому, що більшість буде продовжувати підтримувати Україну не дивлячись на ті пихаті та невдячні заяви, але я б не був таким впевненим, що в один не дуже гарний день настане критичний рівень і ту допомогу у 42, 50, 65 мільярдів Україна не зможе отримати. І вам тільки що буквально продемонстрували наслідки з відступом ЗСУ і неможливістю відповідати артилерією на обстріли через брак снарядів. То ви точно хочете емігів відштовхувати?
Якщо так, то ви насправді несповна розуму.

Як я вже казала, вони роблять це спеціально і по методичках Єрмака. Це роблять одні і ті ж самі ніки - Але, Турчинов, дмхз, Джинкс і декілька інших. Це - система, це - стратегія.

І не можна просто сидіти і ввічливо аргументувати, вони на це не реагують. Їх треба просто мочити їх же методами - щоб вони не вилазили з банів, щоб їх пельки були закритими.

Тикайте їх мордами у власне лайно, висміюйте їх, показуйте їх брехливість та дволичність, просто тисніть на них кнопки як несамовиті.

Тому що ВОНИ ПРАЦЮЮТЬ НА ВОРОГА.

Зрозумійте це нарешті!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Те, що Плзень - ниций підкаблучник і я констатувала цей факт, якимось чином доводить МОЇ проблеми?



За фактом, я задонувала ЗСУ 20К минулого року, а жалюгідний Плзень - ну може, 200 баксів від серця відірвав.

То хто з нас є**нутий на всю голову?

Є***ся більше, може, коли-небудь і досягнеш мого рівня  :lol:  :lol:  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Карочє, не слухайте плєшивого.

Всі емігранти винні тій країні, де живуть.

Українці, мутіть скоріше хунту, і витягуйте цю корумповану шваль за вуха і на передок! Хай змивають кров"ю роки зашквару і корупції, а ми будемо допомагати вам, а не їм.

Піду по справах.

Поркою скотта задоволена! :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1757
Зараз не вдома, тому коротко.
Так, я написала празькому глисту два повідомлення, після того, як він образив мою зовнішність. Гнався за мною, щоб сказати, як в тому фільмі, Лол!
Тому я написала все, що я про нього думаю. Суть зводиться до сказаного у постах вище - ,що він лайно, а не чоловік.
Можу навіть опублікувати, якщо це чмо дасть дозвіл.
Але спочатку - корейське барбекю! :hot:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1758
Ну що там - бачу, скавчали ще довгенько :laugh:.

Ну, за фактом мій чоловік мене любить і леліє, готує для мене і на мороз не виганяв, як його. І це не я писала, як не може з жінкою два тижні в квартирі витримати і після ковіду піде розлучатися.

Як казала ЧоткоПатріотка, пише про своє, ріднесеньке :smilie2: .

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ні, це не я писала :facepalm: . Це писала дегенеративна кацапська шваль. Болить йому анал і буквально, і фігурально :smilie2: .


Видно, під час баньки понажиралися і якийсь 65-річний переплутав його з вівцею бабою - там така дамська пухка дупа, ззаду і не розберешся :smilie10: .

Ось і engaging in transference :icon_cool: :.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.