Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Травень 01, 2023, 02:27бу-га-га. В мене не вистачить часу, щоб розповісти на якомусь форумі про всі свої «подвиги». І я свою попереднє життя не сприймаю як «подвиг», просто було багате, насичене життя. Ті «мікромоменти», які я наводив на Фупі, не займають більше 1% мого життя. Приємні, надзвичайно приємні, але дрібниці.

Ви вважаєте адекватним описувати на весь білий світ, як Ви зраджували своїй дружині з якимись рандомними бабами? А якщо вона це прочитає? У в чому сенс - як казав галамага, криза середнього віку?

ЦитатаТак, я викладав фотку своєї чековоі книжки. І що? Чому вас це так турбує? Чим це вас образило? Якимось чином я обмежив ваші права, зазіхнув на ваші можливості? Чим ви стурбовані, що зараз про це згадуєте?

Та не образило, а шокувало. Це ж приватна персональна інформація. А якщо якийсь фсбешник побачив і? Та і банки рекомендують оберігати таку інфу з відповідними наслідками.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Травень 01, 2023, 04:34Людина щаслива, повноцінна, інтегрована, як ви кажете, ніколи не буде фіксувати чи шукати дописи кількарічної давності якихось юзерів на якомусь форумі. Їй просто не до того, вона живе своїм  щасливим життям.

Та невже? а що ж тоді роблять ваш улюблений Турч та його компашка на форумі Z? Не хочете прокоментувати їх life of misery?

ЦитатаОскільки ви намагаєтесь колекціонувати, систематизувати, аналізувати, узагальнювати дописи якихось, зовсім незнайомих вам людей, і це для вас має якесь значення (sic!), і ви носитесь з цим по різних  форумах, тобто, простими словами кажучи, вам більше немає чим зайнятись, ніж винюхувати чиїсь труси...то я вам співчуваю. Ви дезінтегорована (насамперед внутрішньо), ви незайнята, ви нещаслива людина.
Мої співчуття)

Чули такий вираз - to keep someone accountable? Ви особисто теж займались цим булінгом, зокрема, спеціально брехали, нібито нік Чотко Патріотка - це я. Причому не маючи на це ніяких підстав. Це підлість і я вимагаю за це відповіді!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Не знаю про форум Z, мені й на інші форуми не вистачає натхнення.
На Фупі Турч - красень, але рідко з'являється

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Травень 01, 2023, 07:17Не знаю про форум Z, мені й на інші форуми не вистачає натхнення.
На Фупі Турч - красень, але рідко з'являється

Так Ви б пішли, відвідали, побачили, почитали. Цікава Ваша думка.

Ви в курсі, що Ваш друг знущається над родичами окремих юзерів, які навіть не беруть участі ні в яких форумах?

Намагаються довести людей до самогубства?

Знущалися над моєю мертвою дитиною, кепкували із смерті Ренати?

І все це ваш чудовий дружок і ваші друзі - Трололо, Медвед, Мирослава, VVV_VVV, Хома Л., Бандерівець - всі ті, з ким Ви з таким ентузіазмом займалися булінгом Сергія, Хорвата і мене.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І тішина ... як тільки зайшло про булінг і його власну та Плєшивого роль у ньому, Карася як язиком злизало.

Це ж не похвалятися, як хвойд знімав та трахав за спиню у жінки, яку "любить"  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Золотий карась від Травень 01, 2023, 06:53Більше того, ми ще з нею влаштовуєм сексуальні ігри
Які саме?

Вона вдіває білий халат лікарки, а Ви ніби на роботі, тіскаєте, як медсестру?

 ;D

Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 07, 2023, 10:05Які саме?

Вона вдіває білий халат лікарки, а Ви ніби на роботі, тіскаєте, як медсестру?

 ;D

Та слухай його. Після 300 грам він ще не таке розкаже. Місцевий Мюнхгаузен, варіант "Бандерівець лайт". Бандерівець коли нажереться, то страшно лютує по відношенню до індивідів, а цей - по відношенню до прогнилого Заходу. І розповідає про піськи, підняті вітром спіднички і "рольові ігри", які, впевнена, ніде, як в його багатій уяві, не існували  ;D  ;D  ;D .

Чому я так думаю? Тому що фотки бачила. Хоча хто зна. Україна - це не Канада і не США, там жіночки розпусні і кого тільки не ХХХ.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват


Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 08, 2023, 07:40А де?

А він постив у темі про кому за 45 відразу, як прийшов на Єрмачку. Разом із сканом чека банку з прізвищем, ім"ям та адресою  ;D  ;D  ;D

Я ще на супику приколювалася, як бабьонки з тієї теми зразу кинулися на нового ХХХ, ЛОЛ!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Червень 08, 2023, 07:41А він постив у темі про кому за 45 відразу, як прийшов на Єрмачку. Разом із сканом чека банку з прізвищем, ім"ям та адресою  ;D  ;D  ;D

Я ще на супику приколювалася, як бабьонки з тієї теми зразу кинулися на нового ХХХ, ЛОЛ!
Це тіпа на чек заманював бабьонок?

:D

Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 08, 2023, 08:37Це тіпа на чек заманював бабьонок?

:D

Тих зголоднілих бабьонок і заманювати не треба було. Вони на нього кинулися автоматично, хехехехе! Любительниці облизувати фоточки оголених торсів чужих чоловіків і вираховувати рівень тестостерону на їх тілах, заглядаючи їм в труси і оцінюючи статус волосяного покрову  ::), а що там по приватах робилося, можна лише здогадуватися.

Якраз той самий соціальний прошарок which is Vovchik's target audience  :D  :D  :D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#11
Цитата: білий хорват від Січень 01, 2024, 13:06Ото буде мем

Wednesday заспонсорувала знищення корабля "Новочеркаськ".

Якби мені і сказали, що було знищено цими ракетами (не скажуть, бо думаю, що це військова таємниця), то я б не написала.

На Єрмачці кацапи не даремно систематично викидали мою інфу у паблік разом із своїми "сосами". Напевно, ще й злили прямісінько до своїх родичів у ФСБ і не тільки.

Але вони таким чином себе і законтачили. Бо якщо зі мною чи з моєю родиною щось станеться, то вони буквально своїми руками записали себе у список підозрюваних :facepalm1: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я ще раз закликаю всіх подивитися на поведінку та брехню кацапури, яка (правда, не тільки вона) технічно забезпечила відсутність штуки баксів у місяць на підтримку 54-ї та підтримку Кабса (а я скажу чесно, я якраз і мала намір взяти Кабса під своє крило і регулярно донувала йому, поки туди не влізли "волонтери" та підтанцьовка із своїм лайном і брехнею про мене).

А зараз намагається усіма силами переконати інших не донатити на ЗСУ через цю ініціативу - впевнена, багато "ковбасників" залюбки б "пронспонсорували" Хімарс і не тільки.

Всі дивіться, аналізуйте, робіть висновки - як працює кацапура :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#13
В мене є всі чеки і розписки на мій донат. Sign Your Rocket покажуть свої папери аудиторам - на те вони і зареєстрована charity.

А "волонтери" можуть показати аудиторам хіба своє розідране ачко.

ПС. Донати завжди йдуть не на командування. Який ідіот таке може написати? Командування (а воно різних ланок) може розпоряджатися наданими волонтерами товарами чи коштами. Сергій все правильно написав.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

F**ck, заздрісливу кацапуру корчить  :dance3:  :dance3:  :dance3:.

Придуркам не доходить, що за зібрані кошти можна купити все, що завгодно. Просто це такий вид фандрейзингу. Хтось в елітному ресторані стіл викупає, хтось продає автограф зірки, хтось пропонує написати щось на ракеті за гроші. Головне - результат.

І я нагадую, що і я, і Сергій допомагали у тому числі шкарпетками і не тільки.

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?msg=5957

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?msg=5116

Піпець, кацапня обіс**на! Якщо в результаті нашого спонсорства Хімарс у них згорить добряча частина нервових клітин, це теж чималенький внесок у перемогу :hot:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Донатити Стерненку - це  :facepalm:.

Це взагалі ознака недолугості і в деяких колах - дикого зашквару.

Але якщо хтось хоче свій приз туди - без проблем. I could not care less, to be honest.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як мінімум троє єрмачківців дозволили собі наклеп і брехню у бік цієї організації.

Заскрінено.

Сподіваюсь, юристи фонду зацікавляться. Там є з кого злупити бабло, включаючи УП, оскільки наклепи та брехня відбуваються на їх інфраструктурі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А наші Хаймарси добряче підпалили дупи на Єрмачці!

Бомбардуванням і the consequent пожежею задоволена!  :hot:

Горять, палають дупи ворожі - рідна Україна переможе! :super:


Руські потвори, ідіть ... Гей, гей!

 :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Administrator

#18
Новий рік - нова тема для флуду, флейму, офтопіку та обговорень, що не підходять під інші теми.

Enjoy! :dance3:  :party:  :Razom:


Darina