Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Логічно. Це пояснює, чому він та його підтанцьовка відкривають булінгуючі теми саме по суботах, і чому в них стільки маразму та лайна :facepalm:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139806.msg27889781#msg27889781

І це він в інтернеті такий борзий.

А в реалі, за словами Вуда, низькоросла тихоня, сєрая моль. Плєшиве пуйло, одним словом  :laugh:.

І так само, як справжнє пуйло, виміщує свої комплекси на українцях  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

От що за люди? Те не пиши, нащо ця тема, забанити, випиляти наХХХ! А потім жаліються, що ніхто нічого не пише.



Позиціонує себе психіатром і не розуміє, що в таких темах ні про що є величезна користь - люди розслабляються і менше флудять в інших темах, де йдуть більш серйозні обговорення.

Кому та тема заважає, крім упоротих фашиків типу цього, до речі, не дуже розумного і не дуже освіченого "лікаря", який, схоже, свій диплом купив за бабло?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Немо образив плєшиве пуйло референсом до культурного артифакту - типу він надто старий і повинен таке пам"ятати  :laugh:.



Це - музика часів молодості моєї мами :smilie10: .

Годно 2П принизили  :weep:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А ось в мене був Sony Walkman ... а цей магнітолу за собою совав, напевне. Совєцьку на півтони таку  :laugh:.

Все, що треба знати про цього ніщєброда :facepalm1:.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1684
В чому пойнт цього убоїща? Що мало задонувала?

А не пішов би ти наХХХ, чмо дегенеративне!

Але перед тим покажи нам в ікселі, скільки ТИ задонував :smiley14: . Про пєвічку ротом я вже мовчу - на шмотки в інстаграмі та подорожі під час війни гроші точно є  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1685

З ГШ під назвою кококо.форум.кул, де ця козьїнська общипана пітушара "командувала"?

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Щось упоротого фріка-маргінала (трахав кацапок за кружку воткі, бо "це краще, ніж Дуня Кулакова (С)) Данінга-Крюгера стало на Єрмачці забагато.

Істсчо одін атлант пєтух расправіл плєчі крилья із своїм ко-ко-ко  :bluet:.

А як дисал кукарєкал:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139901.msg27813658#msg27813658


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЛампоГлазу - тут тобі музичний подарунок.

Тільки замість "darling" підстав "f**ck you!" - it's more fitting that way.

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нік Tepes is based as f**ck!  :smiley15: 

Ріже правду-матку і він у всіх відношеннях правий на всі сто!

ЦитатаОбовязково Пиши більше тут,щоб не тільки " ухилянти"  а їхні дружини,діти,родичі читали і приймали правильне рішення щодо потреби повернення в Україну.
Не забувай вставляти  х у ї  та фрази про те як Україна заживо коли залишиться 15 млн.
Взагалі не будь дрібним- 5 млн повинно бути ідеалом

ЦитатаЩодо багатих Буратіно в Монако то їм консульські працівники принесуть нові паспорти додому .Більшість тих з ким я тут ( Канада) з нової хвилі спілкування приїхали з Польщі,Чехії тощо де вони вже були перед війною.
І якась частина з окупованих територій через Росія ,Польща.

Теж консерватор за ідеологією, до речі. В Альберті лівач"я мало :super:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Він "не знає", кому і скільки задонатив Сергій, "не бачив" тисяч доларів і євро від нього, хоча з волонтерської теми практично не вилазить :facepalm:

Нема більш мерзотних типів, ніж "волонтери" Єрмачки. Hands down найниціше і найсмердючіше лайно, що я коли-небудь зустрічала в житті  :bluet:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1690
Ка-ка-ка-кансерва чия вилізла??

Вело, Ruza, Pike, Paul, Ukraine, перелогіньтесь  :laugh:.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бачу, комарик не зробила ніяких висновків з свого попереднього сумного досвіду і вперто не бажає фільтрувати базар.

І це від жінки, яка пережила двох власних дітей  :smilie10:. Невже не зрозуміло, що в кожного свої обставини та життєві інтереси, і не кожен вважає за цінність наплодити виводок?


Власне, невміння користуватись контрацептивами та низька сексуальна грамотність - одна із ознак низькоранговості і інтелектуальної недолугості.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Насправді переважній більшості людей начхати на чужих дітей. А відмова to fawn over a bunch of snotty kids - то не є булити. Ваші діти - то виключно ваші проблеми і ніхто не буде співати вам дифирамби, що ви спромоглися наклепати стільки-то "платників податків", бо хтось не знав, як користуватися кондомом чи пігулками :facepalm: .

Ще невідомо, чи державі не доведеться їх потім утримувати. Тут я надивилася.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

Пишіть свої пропозиції - що треба покращити.
Може там прочитають. Колись...

Wednesday

А нащо? Українці утримують канадську армію, як канадці українську?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Квітень 12, 2024, 07:36Вчора не мала часу, рахую сьогодні.

За період часу між 10 квітня 2024 06:40:06 (коли він зіп"явся) (пост 608) і 11 квітня 2024 03:39:45 (коли він нарешті пішов спати) (пост 168) я нарахувала ...

DRUMRROLLS!

... 441 пост! :smilie10:

За період часу з 11 квітня 2024 07:38:47 (коли він зіп"явся) (пост 168) до cьогодні (12 квітня) в 00:14 (коли він пішов спати) (пост 1) - 168 постів :smilie10:

І це писала одна і та ж людина, бо стиль ідентичний.

Це просто ЖЕРСТЬ!!

Та він дійсно психічно хворий!  :smilie10: 

Єрмачківська ботяра Але, яка рік сиділа і нічого не писала і на перший день війни активізувалася з підпілля, сьогодні знову набила декілька сторінок постів :smilie10: .

І всі по єрмачківських методичках емігрохейту (те ж саме зараз розганяють єрмакоботи по всіх соціальних медіа).

Чи побив Анал Але свій попередній рекорд? Зараз побачимо!

Отже, перший пост за сьогодні був під номером 433 (23 квітня 2024 08:38:35). А останній - під номером 1 (cьогодні в 02:18).

Тобто 433 пости!

Ні, попередній рекорд у 441 пост поки ще не побито :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Wow!

В мене просто знесло дах!!

Тільки що скористалась ШІ для музики і згенерувала за дві секунди просто ОФІГЕННІ треки!

Я просто в шоці!

Зараз завантажу їх.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

Нікого не бачу на форумі, крім однієї особи. Що трапилось?

платник податків

Цитата: com від Квітень 24, 2024, 09:10Нікого не бачу на форумі, крім однієї особи. Що трапилось?

Та нас тут мало....

Але модератор старого ФУПу старається, незабаром в бані буде половина учасників... :gigi:
Частина опиниться тут.

Wednesday

Цитата: com від Квітень 24, 2024, 09:10Нікого не бачу на форумі, крім однієї особи. Що трапилось?

Ну, я вчора творчістю займалася до 1:30 ночі :hot:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.