Життя в США для українців

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

#200
Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 20:36Тобто оцінюєш інфу за тим, який світогляд у наратора? Ще б у психічно хворих у госпіталі спитав, як їм живеться в США  ;D  ;D  ;D Теж скажуть, що погано, кляті буржуї на свободу не випускають.

В них нема світогляду, відсутній, не сформований або в зародку.   ;D
Якась суцільна демагогія і марення, "світогляд" чат-бота, набір літер, слів, словосполучень.
В цьому жах тих птушників-айтішників.

:o  :o  :o  :P  ::)  ::)  ::)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 23:00В них нема світогляду, відсутній, не сформований або в зародку.   ;D
Якась суцільна демагогія і марення, "світогляд" чат-бота, набір літер, слів, словосполучень.
В цьому жах тих птушників-айтішників.

:o  :o  :o  :P  ::)  ::)  ::)

Ну спитай в когось іншого, хто має інший світогляд. Барбаріан, джіанні, Іван Українець на фупі, Ферал Кет і Джоржович на супі.

Цілком достойні і солідні мужі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#202
ЦитатаЯ ту фразу зрозумів зовсім інакше, не вважаю жодним кацапізмом. Це просто спостереження і все, виключно.
Пан Карась хіба знущається з зовнішності?
А навіть якби таке сказав, я би не сприйняв це як знущання, а просто як жарт, грубуватий, але жарт, неполіткоректний, і що з того?
Жарти не роблять з людини канібала, людожера, кацапа. Ніяк не роблять.
Я так це не сприймаю, він просто констатує факт і все.

Це жарт? гумор? констатація "факту"? Серйозно?

ЦитатаМожна зайти в супермаркет і побачити, як біла дівчинка придбала собі один йогурт і один банан, а не чорна, жирна мавпа, яка ледве рухає ногами, набрала два візки чипсів і всякої замороженої хєрні.
Можна, щоправда, змінити касу, і знову побачити чорну (або білу) мавпу з жирною сракою діаметром майже два метри, яка купляє багато літрів «соди», але сидить на візочку, бо ходити вже не може.

По-перше, це расизм (образи за кольором шкіри).

По-друге, це людиноненавистництво (назвати іншу людину мавпою може тільки той, хто ненавидить людей в принципі)

По-третє, це хабальство. Так висловлються погано виховані люди на найнижчих сходинках суспільства - lowly trailer trash, який не фільтрує базар і не в курсі, що в ресторані треба класти серветку на коліна, коли тобі принесли їжу. Нагадало такий же hateful дискурс від однієї особі, яка не має запропонувати людству нічого, крім 45-річного супового набору. No wonder nobody's buying.

Тому за сукупністю та за суттю це просто звичайнісінький benign кацапізм. Як заповідав його великий друг Плєшиве Пуйло. Не здивуюся, якщо вони це навіть скоординували між собою, ЛОЛ!

And who's talking? Коли пан Карась останній раз дивився у зеркало? На щастя, світ створений так, що на кожен товар є свій покупець, і комусь подобаються такі, як він, а комусь, такі, як оті повні люди.

А мені особисто не подобаються худі високі чоловіки з вальгусною деформацією колін - I find them unf***able. Люблю середнього зросту і з м"язами  ;). But that's just me.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А це взагалі треш:

ЦитатаМожна зайти в супермаркет і побачити, як біла дівчинка придбала собі один йогурт і один банан

Я живу тут вже більше 20 років і ніколи такого не бачила.

Що то за дівчинка така? Ніщєбродка, у якої тільки на це знайшлися пара доларів?

Ще і БІЛА! Пан настільки расист, що ВІЗОТМ з її антисемітизмом тихенько хлипає в куточку.

Аааа!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 22:54Це гумор.  "Загальний",   ;D    безособовий.

А Люкс нахамив Кексу, конкретному, а не якомусь загальному. Це  в кращому випадку тролінг, в гіршому - булінг.  :P

Це так в загальних рисах.

  ;D

Про спіднички - це така ж об"єктивізація жінок, як і коментар про вареник. Тобто компонент місогінії.

Але про різницю між загальними зауваженнями і до конкретної особи я це ще можу прийняти як аргумент.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#205
Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 01:47А це взагалі треш:

Я живу тут вже більше 20 років і ніколи такого не бачила.

Що то за дівчинка така? Ніщєбродка, у якої тільки на це знайшлися пара доларів?

Ще і БІЛА! Пан настільки расист, що ВІЗОТМ з її антисемітизмом тихенько хлипає в куточку.

Аааа!

Не знаю як в Канаді, але у Львові я постійно спостерігаю таке. 
І тішуся з того, що це бачу.  :D
А ще часто спостерігаю як білі хлопчики купують в супермаркеті пару бляшанок пива і якусь дрібноту до цього.
Це молодь. Просто молодь.  :D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 01:52Про спіднички - це така ж об"єктивізація жінок, як і коментар про вареник. Тобто компонент місогінії.

Я б шотландців чоловічої статі додав до тієї об'єктивізації шоп ще веселіше було.

 ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 01:52Але про різницю між загальними зауваженнями і до конкретної особи я це ще можу прийняти як аргумент.

Айм хоуп.   :D

абабагаламага

#208
Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 01:28Ну спитай в когось іншого, хто має інший світогляд. Барбаріан, джіанні, Іван Українець на фупі, Ферал Кет і Джоржович на супі.

Цілком достойні і солідні мужі.

Навіщо?   :o
Навіщо мені питати задоволених чи вони задоволені?  ;D
Або незадоволених чи вони незадоволені?   ;D
Запитай краще ти когось, хто на твою думку, є "інтелектуалом" "архітектором".    ;)
Тільки не питай його чи він задоволений життям і чи Гамерика це бабло, бо перше питання є нестосовним, а друге й так відомо.
А запитай того умовного інтелекта архітекта  ;D   чи має людина право мати власні смаки, погляди, думки і звички, чи має право людина на висловлювання тих власних поглядів і думок і чи має право людина на ті думки, погляди і смаки, відмінні від іншої людини?
Чи має право людина не любити те чи інше, гидувати чимось, захоплюватися іншим, а навіть зневажати когось чи щось?

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 01:41А мені особисто не подобаються худі високі чоловіки з вальгусною деформацією колін - I find them unf***able. Люблю середнього зросту і з м"язами  ;). But that's just me.

А як нащот шерсті на боді? Преферуєш шоп була і багато чи навпаки чи ще якось?
На жопі наприклад, має рости густа чорна чи краще рідка і біла?

 :D

абабагаламага

#210
Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 01:41Це жарт? гумор? констатація "факту"? Серйозно?

По-перше, це расизм (образи за кольором шкіри).



Де?  :o
Там і про білу мавпу було.
Нєту расизму.
Расизм це вимагати окрему касу в супермаркетах для білих мавп або безплатно в борделі, було таке? Або заявляти що білі тупіші від чорних, це расизм.  А просто згадати колір шкіри це неввічливо і можна по іпалу заробити.

 ;D

І не расизм, а дискримінація заборонена.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 01:41По-друге, це людиноненавистництво (назвати іншу людину мавпою може тільки той, хто ненавидить людей в принципі)

Це гіпербола, метахвора, алюзія і прочая художня прийома. Порівняння, вопшем.   :D

 А що, хіба люди не подібні на мавп? А на ведмедів? А на шакалів? Деякі навіть на гієн і крокодайлів подібні. На зміюк, жаб, черепах, павуків і мух. А ще ж є мікроби!   :o

 ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 08:44Не знаю як в Канаді, але у Львові я постійно спостерігаю таке.

Ну то не треба було порівнювати палець із огірком, чи як там кажуть. Порівняти покупку одного йогурта в Україні із grocery shopping в США - це треба бути особливим збоченцем. Більшість закуповує їжу на тиждень і навіть надовше, щоб не витрачати дорогоцінний час. Який всі нормальні північноамериканці витрачають на відпочинок, проведення часу з родиною і так далі.

ЦитатаІ тішуся з того, що це бачу.  :D
А ще часто спостерігаю як білі хлопчики купують в супермаркеті пару бляшанок пива і якусь дрібноту до цього.
Це молодь. Просто молодь.  :D

Так, чим би дитина не тішилась - виглядом білих хлопчиків та дівчаток, що купують один (1) йогурт  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 08:48Я б шотландців чоловічої статі додав до тієї об'єктивізації шоп ще веселіше було.

 ;D

Це більше до the Furry Perogies section of the SPFP Alliance, які полюбляють облизувати і обсмоктувати чужих чоловіків.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 09:43А як нащот шерсті на боді? Преферуєш шоп була і багато чи навпаки чи ще якось?

Не маю преференцій. Якщо чоловік від природи волохатий, ну кул. Якщо від природи не волохатий, то теж ок. Не люблю, коли чоловіки надають надто багато уваги та зусиль своєму зовнішньому вигляду і відповідно грумінгу - це неприродньо.  Головне, щоб зуби були поліковані, тіло вимите під щоденним душем та охайний чистий одяг. Ну і елементарний грумінг - пострижене волосся, обрізані нігті, тощо.

ЦитатаНа жопі наприклад, має рости густа чорна чи краще рідка і біла?

Це не має практичного значення - if you know what I mean. А щоб попа була гарної форми і головне, ГОЛОВНЕ! - не пласка, оце має цілком практичне значення.

As they say, хехе!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 09:35Навіщо?   :o
Навіщо мені питати задоволених чи вони задоволені?  ;D
Або незадоволених чи вони незадоволені?   ;D

Ну так ти сам написав, що зробив висновки із слів Карася. А я кажу, що його слів недостатньо, щоб зробити висновки.

ЦитатаЗапитай краще ти когось, хто на твою думку, є "інтелектуалом" "архітектором".    ;)

Нащо? у мене ж питань немає.

ЦитатаА запитай того умовного інтелекта архітекта  ;D   чи має людина право мати власні смаки, погляди, думки і звички, чи має право людина на висловлювання тих власних поглядів і думок і чи має право людина на ті думки, погляди і смаки, відмінні від іншої людини?
Чи має право людина не любити те чи інше, гидувати чимось, захоплюватися іншим, а навіть зневажати когось чи щось?

Має, але в залежності від смаків та цінностей цю людину можна відповідно оцінити. Що ми і зробили.

Це як залишити собачку в притулку, коли хтось інший пластом ляже, але забере її з собою. Проявляються справжні цінності і who that person really is,

Українці взагалі-то дуже нетерпима нація. Можливо, у чомусь це є коренем їх проблем.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 10:21Це гіпербола, метахвора, алюзія і прочая художня прийома. Порівняння, вопшем.   :D

 А що, хіба люди не подібні на мавп? А на ведмедів? А на шакалів? Деякі навіть на гієн і крокодайлів подібні. На зміюк, жаб, черепах, павуків і мух. А ще ж є мікроби!   :o
 ;D

Ну є різні порівняння. У даному випадку відбулася спроба образити, дегуманізувати людину - тобто негативне порівняння.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 18:01Я кілька років жив у Польщі, давненько вже правда це було... і повернувся, з особистих причин, які від мене не залежали...  але зараз, чисто теоретично, я би поїхав знов і може навіть назавжди, не знаю, не впевнений... Бо старий вже...

Ти писав, що тобі ще нема 60 років. Це далеко не старий. Я рекомендую поїхати і не оглядатися назад. Поки ще є така можливість.

Тому що в Україні, навіть і коли війна закінчиться, найгірше буде пенсіонерам. Навіть зараз невідомо скільки ще соціальні виплати будуть покриватися за рахунок іноземних грошей. А свої гроші звідки візьмуться, якщо економіка фактично знищена, а купа працездатних людей взагалі виїхали і велика кількість з них не повернеться?

Так що думай, імплементуй і не бійся. Гірше НЕ буде.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

По Карасю. Я не планувала і не збиралася, і всіляко утримувалася, щоб не переходити на персоналії, але тут дуже цікавий випадок. Пан Карась може зайти і відстояти свою честь, репутацію і так далі, якщо забажає.

По-перше, пан Карась потрапив на фуп по блату, через протекцію Плєшивого. Це у той час, коли реєстрація для всіх інших юзерів була закрита. Я не знаю, чи вони знайомі в реалі, чи лише віртуально - пан Карась коментував під плєшивими відосами на ютубі. Але факт той, що Плєшивий через свої зв"язки запустив його на фуп і пан Карась це не заперечував.

По-друге, пан Карась завжди пише про три основні речі:

1) Про те, як за кордоном все погано. Цим постійно займався сам Плєшивий Карлик. При цьому його син, донька, дружина, батько і він сам час від часу - за кордоном. Так само як сам пан Карась, його дружина і донька - за кордоном і він сам написав, що сидить і чекає американського паспорта. Але іншим українцям цього не треба - тут все ТАК погано! Ну ви зрозуміли, для чого всі ці посили та наративи. До речі, на фупі такою ж пропагандою займаються і інші - наприклад, ніки Комарик (сама за кордоном і її родина теж) і дмхз.

2) Про те, який він сексуальний гігант. Ну, як у відомому анекдоті, "і ви кажіть", але, відверто кажучи, деякі розповіді (включаючи про те, як він зраджував дружині, яку "любить" чи ось як тут) викликають здивування, щоб не сказати гірше. Але має право.

3) Про ситуацію з поставками зброї і недостатньою допомогою Заходу. Тут у нас консенсус і він один із небагатьох, хто має мужність про це писати на Єрмачці. За це йому респект.

По-третє, пан Карась брав участь у груповому булінгу певних осіб на фупі і не раз казав, що поважає Плєшиву Радість, яка під час війни продовжує свої брудні "розваги" і знущається у тому числі над воїнами ЗСУ і ЗСУ.

Ось такий психологічний і не тільки портрет.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 16:02https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1128038.msg26812478#msg26812478

Хе-хе.
А нік proton виявляється писав від чоловічої особи.
Хитра Інанна, хотіла надурити.   ;D