Життя в США для українців

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 08:41Неправда.
Щасливішими були ті, кому вдалося вирватися.   :D

Таких були сотні чи тисячі на мільйони. І не треба плутати туризм з еміграцією (С).

Пересічні жили з тим, що мали, і були щасливі принаймі на особистому рівні і без усяких подорожей - хіба що до кумів у сусіднє село.

Так само як і жителі Великобританії чи Нової Зеландії, та в принципі будь-де. Все 20 сторіччя було важке, люди масово не подорожували, бо жили скромно і не могли цього собі дозволити.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 23, 2023, 07:34а я не сміявся, а обурювався. Медицина ж перфектна, профілактика хворіб теж. Чому ж не вберегли людей? Харчування і спосіб життя взірцеві.
Чи щось не так?

Ну тебе ж якось теж не вберегли. Дуже це тобі пече. Мене, наприклад, не хвилює, як хто виглядає. Я оцінюю людей за тим, ким вони є, а їх зовнішність does not define them.

Мало того, коли я бачу дуже повних людей на вулиці, я не думаю про них як лінивих жирних мавп. Я відчуваю до них співчуття, емпатію. Що люди хворі, і що може, навіть намагаються щось змінити, у них не виходить. А може, вони у процесі - звідки я знаю.

І потім, в житті купа випадків, коли такі люди набагато більш успішні, ніж умовні карасі. Є така знайома тут, вона канадка. Дуже повна жінка, напевно, втричі повніша за мене (у мене теж є зараз надлишкова вага), але у неї чудовий і до речі, стрункий симпатичний чоловік-професіонал, двоє діточок, яких вони усиновили. А є деякі худі (які чомусь цим пишаються), але вони насправді нікому не потрібні.

А на роботі теж є одна дама. Якщо я ношу розміри L чи XL наразі, то в неї десь 6X. Вона менеджер, дружина, мати і повністю реалізувала себе у житті. І впевнена, їй абсолютно начхати, що думають про неї якісь лузери.

Оцінювати за зовнішністю, пан Карась - це ознака кацапізму. Не будь кацапом, не будь, як твій друг Плєшивий (до речі, на питання про нього ти мені не відповів), і тоді у тебе все налагодиться і життя стане позитивнішим і вільним від духовного бруду.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 23, 2023, 08:10пані, не робіть тьфу!
Я ще не розказав про те, що під час кількамісячної роботи на потужних заводах Мічіганщини я бачив більше беззубих людей, ніж в Україні за все своє життя. При тім, ці беззубі люди були дуже молодими.
В чому проблема?

Для тебе є секретом, що в США є багато бідних людей, які не можуть дозволити собі купити медичне страхування?

Поїдь в ЮК і подивись на їх зуби, отримаєш шок.

Так ким ти працюєш в США? І ким працює твоя дружина? Не думаю, що лікарем.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 23, 2023, 08:19до чого тут інвалідні візки?
Мова йшла не про інвалідів, а про лінивих американців, які будуть кружляти на парковці пів години, щоб припаркуватись на 5-10м ближче до входу в магазин.
І які не хочуть і не прагнуть навіть ступити кілька кроків, хоча б для того, щоб елементарно порухатись.
Непотрібно перекручувати. Йшлося про лінивих і жирних, а не про інвалідів

Це називається словом judgmental. Звідки ти знаєш, хто чому і як паркується? Можна бути не жирним, але мати артроз, наприклад. Або пасажира-сеньора.

Пане Карась, визнайте - вчора знову поклонялися Бахусу?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 15:10Я думаю, у нас з"явився свій СергійСВ. Оці історії, як хтось переїде в забите село на Волині чи піде в ЗСУ ... ось-ось лише клятий американський паспорт отримає.

Або ця про подорожі і басейн  ;D  ;D  ;D

По-перше, я сумніваюсь, що американський лікар, у якого є все, буде заздрити якимось подорожам. У нього, впевнена, є всі можливості подорожувати, але він цього не хоче. Просто тому що йому це не потрібно. Бо це для нього не цінність, як для мене.

А по-друге, ми приблизно одного віку. Коли я захистилась і мені було в районі 25, я стала викладачем університету. У мене платня була 10 американських доларів на місяць. Якби я не жила з батьками, цих грошей вистачило б хіба на колготки.

Розкажіть нам, як ваша бідна жінка-лікар у злиденній Україні могла стільки подорожувати. Навіть у краці часи. Вона брала хабарі?

І по-третє, те, що Ваша жінка стільки подорожувала, не робить її ні кращою, ні гіршою у порівнянні із якоюсь умовною товстухою на візку, що купує упаковки коли. І та умовна товстуха може бути набагато щасливішою, ніж ви, наприклад.
А який лікар в Україні не бере хабарі?

Медицина в Україні сама скорумпована галузь.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 08:35Як же корисно почитати відгуки реальних людей з-за бугра, але наших.   :D
... і проаналізувати, звичайно.   :D

Отже, що я зрозумів з ваших діалогів?
А те, що США і Канада це двє бальшиє разніци, як кажуть, що кажуть, в Одесі.    ;D

В нього, очевидно, своя депресивна картина світу, яка не має ніякого відношення до реалій життя в США. Спілкування і відповідно експерієнс обмежені роботою (як я зрозуміла, в кращому випадку blue collar) і середовищем діаспори (а це діагноз).

Спитай у юкі, Алі, того ж Бульки, того ж, чий нік не буду називати, чи задоволені вони своїм життям за кордоном і чи повернуться у умовне забите село на Поліссі ... втім, можеш навіть і не питати  ;D

Я скільки раз йому пропонувала змінити соціальне середовище - хоча б піти поволонтерити для потреб України. З якими б чудовими людьми познайомився. Або записатися в якийсь клуб за інтересами, де живі американці, а не ті, кого він бачить у себе на заводі чи на парковці.

Але ніт. Будуть чергові сльозливі історії про важке життя в США, як навіть ніхто собак не вигулює і на задньому дворі барбекю не користується.

Хто живе в Північній Америці, за 5 секунд ідентифікує це як повний треш.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хоча коли пише про спіднички, які піднімає вітер, і як він там когось зняв у таксі, а дружина не знала, то звучить більш позитивно, гагага!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 10:18Це і є той стрес, про який я раніше згадував. Людина спустошена тим шаленим темпом життя, зароблянням бабла, настільки, що хоче тільки спокійно відпочити від цього, про відновлення навіть мови нема, він не відновлюється, а тільки трохи відпочиває, готуючись до наступної порції стресу і нічого не може змінити.


Просто вони з різних причин не інтегрувалися і живуть у якійсь депресивній дірці. Я таких зустрічала багато - в основному віртуально, бо я в діаспорі не спілкуюсь майже, і в цій категорії в основному кацапи і крутелики українці, які звикли вдома брати хабарі або мутити нелегальні бізнеси, а тут таке не проходить і треба дісно працювати, платити податки і так далі. Якщо ти там був кимось, а тут нездатний професійно конкурувати, то тут ти ніхто. Ось і мучились, отримували паспорти з тих же причин, що Карась, та і повертались.

І я їм за це вдячна. Таким чи в Канаду, чи в США дісно не треба.

Переважна кількість американців, які професіонали і добре заробляють, живуть прекрасно у найкращій країні світу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#188
Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 16:06Просто вони з різних причин не інтегрувалися і живуть у якійсь депресивній дірці.

Я не заперечую, а просто говорю те саме іншими словами. 
І у вас з Карасем теж якесь ніби взаємне непорозуміння смішне.  :D
Бо говорите ви обидвоє те саме чи про те саме по суті, але з різних ракурсів і різними словами.

А між США і Канадою мусить бути різниця бо це різні країни з різною історією. Я правда не був ні там ні там ніколи, але мені здається, що різницю відчуваю.   :D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 15:32Спитай у юкі, Алі, того ж Бульки, того ж, чий нік не буду називати, чи задоволені вони своїм життям за кордоном і чи повернуться у умовне забите село на Поліссі ... втім, можеш навіть і не питати  ;D

У юкі питати, у демагога?
Ггггг
Ніколи в житті.
Це інше покоління, інший світогляд, інші цінності, навіть мова інша, ту саму фразу вони зрозуміють інакше, навіть протилежний зміст вкладуть. В мене на роботі, та й поза нею, є ціле покоління, з яким стикаюся і яке для мене як інопланетяни, з ними спільної мови не знайдеш. Це жах просто.

абабагаламага

#190
Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 15:23Оцінювати за зовнішністю, пан Карась - це ознака кацапізму. Не будь кацапом, не будь, як твій друг Плєшивий (до речі, на питання про нього ти мені не відповів), і тоді у тебе все налагодиться і життя стане позитивнішим і вільним від духовного бруду.

Я ту фразу зрозумів зовсім інакше, не вважаю жодним кацапізмом. Це просто спостереження і все, виключно.
Пан Карась хіба знущається з зовнішності?
А якщо він напише, що француженки, припустимо, худі, це теж буде знущанням і кацапізмом? Ні.
Він же не закликає топити з товстих дуп смалець чи щось подібне?
А навіть якби таке сказав, я би не сприйняв це як знущання, а просто як жарт, грубуватий, але жарт, неполіткоректний, і що з того?
Жарти не роблять з людини канібала, людожера, кацапа. Ніяк не роблять. Лікарі взагалі циніки, і що?
Я так це не сприймаю, він просто констатує факт і все.
В нашому вузькому колі, до речі.  )))

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 15:33Хоча коли пише про спіднички, які піднімає вітер, і як він там когось зняв у таксі, а дружина не знала, то звучить більш позитивно, гагага!
У піднятих спідничках один позитив.

абабагаламага

Цитата: Золотий карась від Березень 23, 2023, 05:58більше свободи. Можливість обирати країну для подорожей, без всяких візових обмежень. Незабаром, по дорозі в Україну, заїду до рідного брата в Англію, вільно, непотрібно звертатись в посольство за візою, чекати на відповідь і т.д.


Для мене це теж би було головним.
А чи залишатися назавжди, я б довго думав, розважав...
До речі, в мене це й було вже. Ггггг, майже ©
Я кілька років жив у Польщі, давненько вже правда це було... і повернувся, з особистих причин, які від мене не залежали...  але зараз, чисто теоретично, я би поїхав знов і може навіть назавжди, не знаю, не впевнений... Бо старий вже...

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Березень 23, 2023, 17:56У піднятих спідничках один позитив.

Суцільний позитив, для всіх вікових категорій і для всіх розмірів дупенцій.

 ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 17:30Я не заперечую, а просто говорю те саме іншими словами. 
І у вас з Карасем теж якесь ніби взаємне непорозуміння смішне.  :D
Бо говорите ви обидвоє те саме чи про те саме по суті, але з різних ракурсів і різними словами.

А між США і Канадою мусить бути різниця бо це різні країни з різною історією. Я правда не був ні там ні там ніколи, але мені здається, що різницю відчуваю.   :D

Ну зрозуміло, що життя в Канаді краще, бо більш спокійне і народ тут щасливіший (це дуже узагальнено).

В США теж життя класне для всіх, хто бажає бути щасливим - тому туди і пруться правдами та неправдами мільйони бажаючих з інших країн.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 18:03Суцільний позитив, для всіх вікових категорій і для всіх розмірів дупенцій.
 ;D

О, то це вже не місогінія? А чого тоді на Люкса вирячилися з його вареником?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 23, 2023, 15:29А який лікар в Україні не бере хабарі?

Медицина в Україні сама скорумпована галузь.

Ну ось. Тому похвалятися, як якийсь "бідний лікар з ніщєбродної України" перебачив стільки-то країн, вважаю дивним. Навіть якщо не за хабарі, бо це саме по собі не є якимось супердосягненням і не має цінності для інших.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 17:38У юкі питати, у демагога?
Ггггг
Ніколи в житті.
Це інше покоління, інший світогляд, інші цінності, навіть мова інша, ту саму фразу вони зрозуміють інакше, навіть протилежний зміст вкладуть. В мене на роботі, та й поза нею, є ціле покоління, з яким стикаюся і яке для мене як інопланетяни, з ними спільної мови не знайдеш. Це жах просто.

Тобто оцінюєш інфу за тим, який світогляд у наратора? Ще б у психічно хворих у госпіталі спитав, як їм живеться в США  ;D  ;D  ;D Теж скажуть, що погано, кляті буржуї на свободу не випускають.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Раз пан Карась сюди зайшов, то ще одне питання до нього:

На якій підставі ти мене оббріхував і на якій підставі стверджував, що нік ЧоткоПатріотка - це я? Навіть після того, як медвед (у якого все-таки є якийсь мінімальний код честі) пояснив на пальцях, що це технічно неможливо?

Просто так, бо догризати людей зграєю - для тебе велике задоволення, як для інших із вашого кодла? Особливо якщо ці люди не можуть себе захистити?

Чи тому що твій друг Плєшивий Карлик тебе про це попросив?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#199
Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 20:33О, то це вже не місогінія? А чого тоді на Люкса вирячилися з його вареником?

Це гумор.  "Загальний",   ;D    безособовий.

А Люкс нахамив Кексу, конкретному, а не якомусь загальному. Це  в кращому випадку тролінг, в гіршому - булінг.  :P

Це так в загальних рисах.

  ;D