Життя в США для українців

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Травень 01, 2023, 02:01отож
А якщо свіжу - то один сорт на пів штату в розпал сезону :'(
Але справа не у вишнях

А нащо стільки сортів вишні? Я в Україні їла її і не задумувалась. У діда один сорт був.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 15:10Я думаю, у нас з"явився свій СергійСВ. Оці історії, як хтось переїде в забите село на Волині чи піде в ЗСУ ... ось-ось лише клятий американський паспорт отримає.

Або ця про подорожі і басейн  ;D  ;D  ;D

По-перше, я сумніваюсь, що американський лікар, у якого є все, буде заздрити якимось подорожам. У нього, впевнена, є всі можливості подорожувати, але він цього не хоче. Просто тому що йому це не потрібно. Бо це для нього не цінність, як для мене.

А по-друге, ми приблизно одного віку. Коли я захистилась і мені було в районі 25, я стала викладачем університету. У мене платня була 10 американських доларів на місяць. Якби я не жила з батьками, цих грошей вистачило б хіба на колготки.

Розкажіть нам, як ваша бідна жінка-лікар у злиденній Україні могла стільки подорожувати. Навіть у краці часи. Вона брала хабарі?

І по-третє, те, що Ваша жінка стільки подорожувала, не робить її ні кращою, ні гіршою у порівнянні із якоюсь умовною товстухою на візку, що купує упаковки коли. І та умовна товстуха може бути набагато щасливішою, ніж ви, наприклад.
я не переїду на постійне проживання в забите, глухе село на Волині, а буду його використовувати як другу дачу. Якщо доживу. Там місця дуже гарні, там пройшли найщасливіші роки мого життя, там дуже чиста вода, там рідкісні на даний час види риби і птиці ще збереглися, там...
Ну що вам пояснювати, ви ж все одно не зрозумієте...
Ось-ось клятий американський паспорт отримаю, саме так. Хочу лише зауважити, що моя теща в 2019 році отримала паспорт за три тижні.
Я розраховував на такі ж приблизно терміни, однак прорахувався. Зараз 10-13 тижнів стандартна процедура, або 7-9 тижнів пришвидшена процедура отримання паспорта, за додаткову оплату.
Навіть це смішно... «високорозвинута» країна робить паспорт за 7-9 тижнів!!!
А «недорозвинута» Украіна за 1-2 тижні, а якщо дуже горить, то можна і за 1-2 дні.
Щодо американського дантиста. Так, йому цього непотрібно. Йому нічого не потрібно, лише зануритись у свою конуру до комп'ютера, повністю звами погоджуюсь. Я ж кажу - життя комах.
Щодо моєї дружини. Так, вона в мене найкраща,хоча я скакав і буду скакати в гречку, якщо випаде така нагода.
Але я з нею жив і живу вже майже 30 років в мирі і злагоді, так булов і ті часи, коли зарплата була 20$ в місяць, і коли набагато більша стала. Більше того, ми ще з нею влаштовуєм сексуальні ігри, але вам з кадрою цього не зрозуміти. І так, саме тоді, коли вона жила зі мною в Україні, вона побачила пів світу. А з США побачила лише Домінікану, Мексику, і кілька штатів. Убоге життя в США, я це можу тепер стверджувати.
Розумієте, пані, якщо вам було погано в Луцьку, то це не значить, що всім і все там було погано.
І навпаки, якщо ви вирвались з Луцька Канаду, де маєте можливість сидіти у відносно комфортній норі, то не це не обов'язково, що всім такий спосіб життя підходить. Будьте толерантні, сприймайте інші точки зору та інші погляди чи цінності

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Травень 01, 2023, 03:04довго мене тут не було, не маю натхнення все перечитати. Добре, що цей допис потрапив у поле мого зору. Кілька зауважень.
1) я не пишу і не писав, що за кордоном все погано.
Я писав, що в США мені гірше, ніж в Україні. Я завжди наголошував - це для мене, це моє, особисте. Якщо комусь в США краще, ніж в Україні (а таких більшість) - то на здоров'я, хіба ж я проти? Хіба я зазіхаю на ваше благополуччя своїми дописами? Але чому така агресивна реакція? Чому ви реагуєте, як СЕКТАНТИ?

Тому що якраз не наголошували, що для Вас, а що взагалі. І потім, по деяких речах просто брехали, вибачте - наприклад, що з дітьми не гуляють. Вам на це вказали у відповідних постах на Єрмачці.

Цитата2) так, я скакав у гречку, люблячи дружину. Тепер вважаю, що мало скакав, потрібно було частіше це робити. Кажу це, люблячи свою дружину 

Так не буває. Хіба що вона Вам це дозволила і це її не турбує. Любов - це в першу чергу довіра і повага, а вже потім все решта.

ЦитатаЩодо Турчиноффа, то вважав і вважаю його одним з найкращих дописувачів на Фупі. І блогер він висококласний, на жаль, по Прип'яті поки що не пропливе, і не покаже. Та й по Десні зараз не поплаваєш.

А що про його і Ваш булінг? не бачу коментарів.

ЦитатаПро «блат»,це просто смішно. Ну ок, тоді я блатний.

Ну Вас же пустили на фуп через протекцію Турча? Пустили. Для всіх інших "небілих" людей реєстрації не було і нема.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Травень 01, 2023, 06:53я не переїду на постійне проживання в забите, глухе село на Волині, а буду його використовувати як другу дачу. Якщо доживу. Там місця дуже гарні, там пройшли найщасливіші роки мого життя, там дуже чиста вода, там рідкісні на даний час види риби і птиці ще збереглися, там...
Ну що вам пояснювати, ви ж все одно не зрозумієте...

Ну Ваше право, і я сподіваюсь, що Ваша мрія здійсниться, але в одну і ту ж річку неможливо увійти двічі.

ЦитатаОсь-ось клятий американський паспорт отримаю, саме так. Хочу лише зауважити, що моя теща в 2019 році отримала паспорт за три тижні.
Я розраховував на такі ж приблизно терміни, однак прорахувався. Зараз 10-13 тижнів стандартна процедура, або 7-9 тижнів пришвидшена процедура отримання паспорта, за додаткову оплату.
Навіть це смішно... «високорозвинута» країна робить паспорт за 7-9 тижнів!!!
А «недорозвинута» Украіна за 1-2 тижні, а якщо дуже горить, то можна і за 1-2 дні.

Ну Ви самі сказали, що український паспорт хіба до одного місця прикласти, а треба чекати американський, щоб повсюди їздити.

ЦитатаЩодо американського дантиста. Так, йому цього непотрібно. Йому нічого не потрібно, лише зануритись у свою конуру до комп'ютера, повністю звами погоджуюсь. Я ж кажу - життя комах. 

А звідки ВИ знаєте, що кому потрібно? Не допускаєте, що люди можуть бути щасливі з мінімальною кількістю потреб, і що не всі, наприклад, люблять подорожувати? Що є мільйони модальностей, як люди проводять вільний час? Життя комах - це настільки зневажлива оцінка, бо не припускає можливості іншим самим вирішувати, що і як робити із своїм життям.

ЦитатаЩодо моєї дружини. Так, вона в мене найкраща,хоча я скакав і буду скакати в гречку, якщо випаде така нагода.
Але я з нею жив і живу вже майже 30 років в мирі і злагоді, так булов і ті часи, коли зарплата була 20$ в місяць, і коли набагато більша стала. Більше того, ми ще з нею влаштовуєм сексуальні ігри, але вам з кадрою цього не зрозуміти.


А вона в курсі, що ви хронічно наставляли їй роги? а може, і вона теж?

Не знаю про Кадру, але мене не цікавлять такі нюанси, крім того, що Ви публічно про це розповідаєте. Ввважаю, що це компроментує Вас і виставляє Вашу дружину у поганому світлі. Це не по джентльменськи.

ЦитатаІ так, саме тоді, коли вона жила зі мною в Україні, вона побачила пів світу.
За які гроші? лікарі стільки не заробляють.

ЦитатаРозумієте, пані, якщо вам було погано в Луцьку, то це не значить, що всім і все там було погано.

Так, на відміну від деяких лікарів, хабарі не брала, хоча пропонували. Заробляла по 20 доларів на місяць чесною працею в 90-і. Тепер можу дозволити собі задонувати 10 штук на ЗСУ. Таке вже моє сумне нецікаве життя в моїй канадській дірці.

Це питання цінностей і пріоритетів. Хтось живе простим життям, але допомагає армії, наприклад, а дехто на ЗСУ ні копійки не дав, зате по три рази по Домініканах. Як Ви самі написали:

ЦитатаІ навпаки, якщо ви вирвались з Луцька Канаду, де маєте можливість сидіти у відносно комфортній норі, то не це не обов'язково, що всім такий спосіб життя підходить. Будьте толерантні, сприймайте інші точки зору та інші погляди чи цінності

Взагалі-то я не вирвалася, а мене сюди запросили на роботу як спеціаліста, якого не змогли знайти в Канаді (три рази оголошення давали). Заплатили за мою іміграцію, навіть за політ на інтерв"ю. І нас таких багато.

Дуже щаслива, що зі мною це сталося. Канада - це Україна моєї мрії і я рада, що доклалася до її розбудови, заплативши вже більше мільйона доларів податків плюс мій професійний внесок.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Травень 01, 2023, 07:15Ну Ваше право, і я сподіваюсь, що Ваша мрія здійсниться, але в одну і ту ж річку неможливо увійти двічі.

Ну Ви самі сказали, що український паспорт хіба до одного місця прикласти, а треба чекати американський, щоб повсюди їздити.

А звідки ВИ знаєте, що кому потрібно? Не допускаєте, що люди можуть бути щасливі з мінімальною кількістю потреб, і що не всі, наприклад, люблять подорожувати? Що є мільйони модальностей, як люди проводять вільний час? Життя комах - це настільки зневажлива оцінка, бо не припускає можливості іншим самим вирішувати, що і як робити із своїм життям.


А вона в курсі, що ви хронічно наставляли їй роги? а може, і вона теж?

Не знаю про Кадру, але мене не цікавлять такі нюанси, крім того, що Ви публічно про це розповідаєте. Ввважаю, що це компроментує Вас і виставляє Вашу дружину у поганому світлі. Це не по джентльменськи.
За які гроші? лікарі стільки не заробляють.

Так, на відміну від деяких лікарів, хабарі не брала, хоча пропонували. Заробляла по 20 доларів на місяць чесною працею в 90-і. Тепер можу дозволити собі задонувати 10 штук на ЗСУ. Таке вже моє сумне нецікаве життя в моїй канадській дірці.

Це питання цінностей і пріоритетів. Хтось живе простим життям, але допомагає армії, наприклад, а дехто на ЗСУ ні копійки не дав, зате по три рази по Домініканах. Як Ви самі написали:

Взагалі-то я не вирвалася, а мене сюди запросили на роботу як спеціаліста, якого не змогли знайти в Канаді (три рази оголошення давали). Заплатили за мою іміграцію, навіть за політ на інтерв"ю. І нас таких багато.

Дуже щаслива, що зі мною це сталося. Канада - це Україна моєї мрії і я рада, що доклалася до її розбудови, заплативши вже більше мільйона доларів податків плюс мій професійний внесок.
та нема питань, щиро вітаю. Але будьте, будь-ласка, толерантні до інших співвітчизників

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Травень 01, 2023, 07:18та нема питань, щиро вітаю. Але будьте, будь-ласка, толерантні до інших співвітчизників

І Ви теж, бо занадто категоричні і фарбуєте все одним пензлем.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Америка мені подобається ще і тим що можна
наприклад на Різдвяні канікули
в межах країни обрати відпочинок який бажає душа -
чи на лижах покататись чи на пляжу позагоряти.
В НЙ клімат м"якший ніж в Україні,
сніг і мороз взимку буває дуже рідко.


Wednesday

Цитата: Darina від Січень 11, 2024, 04:33Америка мені подобається ще і тим що можна
наприклад на Різдвяні канікули
в межах країни обрати відпочинок який бажає душа -
чи на лижах покататись чи на пляжу позагоряти.
В НЙ клімат м"якший ніж в Україні,
сніг і мороз взимку буває дуже рідко.

В НЙ ще й культурне життя світового рівня. Ви уже були на Бродвеї, ходили в музеї?

А яка різноманітна там кухня ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 13, 2024, 04:16В НЙ ще й культурне життя світового рівня. Ви уже були на Бродвеї, ходили в музеї?
На жаль не маю фізичної змоги багато ходити,
тому в такі місця мене не тягне поки що,
сподіваюсь що це тимчасово.
Та і син завжди поспішає і навіть
в кілька аптек зайти буває нема часу,
можу собі дозволити лише в одну,
бо в післяобідню пору в НЙ завжди тягнучка на дорогах,
і у нас завдання впоратися в лікарів якнайскоріше.

Цитата: Wednesday від Січень 13, 2024, 04:16А яка різноманітна там кухня ...
Ну в ресторанах були часто,
але це було не в НЙ,
а в передмісті, де живуть діти.
Лише одного разу коли діти показували нам океан
ми обідали на набережній в ресторані "Татьяна".
Дуже сподобались страви, і офіціантка Ірина,
яка з нами спілкувалась приязно.
Казала що живе в НЙ давно, прилетіла з Пітєра
і дуже підтримує Україну та ненавидить пуйляку,
тому і виїхала з Росії.
Ще були з невісткою в одному ресторані в Брукліні,
побачили український прапор над входом і зайшли,
запитали у офіціанта чи власник з України,
він відповів що той родом з Росії але підтримує Україну
а пуйляку вважає мерзотним терористом.
Розмовляли російською мовою.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 13, 2024, 06:26На жаль не маю фізичної змоги багато ходити,
тому в такі місця мене не тягне поки що,
сподіваюсь що це тимчасово.
Та і син завжди поспішає і навіть
в кілька аптек зайти буває нема часу,
можу собі дозволити лише в одну,
бо в післяобідню пору в НЙ завжди тягнучка на дорогах,
і у нас завдання впоратися в лікарів якнайскоріше.
Ну в ресторанах були часто,
але це було не в НЙ,
а в передмісті, де живуть діти.
Лише одного разу коли діти показували нам океан
ми обідали на набережній в ресторані "Татьяна".
Дуже сподобались страви, і офіціантка Ірина,
яка з нами спілкувалась приязно.
Казала що живе в НЙ давно, прилетіла з Пітєра
і дуже підтримує Україну та ненавидить пуйляку,
тому і виїхала з Росії.
Ще були з невісткою в одному ресторані в Брукліні,
побачили український прапор над входом і зайшли,
запитали у офіціанта чи власник з України,
він відповів що той родом з Росії але підтримує Україну
а пуйляку вважає мерзотним терористом.
Розмовляли російською мовою.

Та невелика кількість російськомовних, яких я знаю тут (з Росії та Ізраїлю), всі за Україну і проти пуйла.

Але в нашому місті є купка кацапів, які на 9 травня роблять тут автокавалькаду з георгівськими та кацапськими прапорами. На жаль, це дозволяється - свобода слова  :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 13, 2024, 06:43Та невелика кількість російськомовних, яких я знаю тут (з Росії та Ізраїлю), всі за Україну і проти пуйла.

Але в нашому місті є купка кацапів, які на 9 травня роблять тут автокавалькаду з георгівськими та кацапськими прапорами. На жаль, це дозволяється - свобода слова  :facepalm1:.
Я тут не зустріла жодного прихильника пуйляки,
всі засуджують і ненавидять,
хоча розмовляють російською мовою,
а на українську переходять інколи ті хто нею володіє,
лише коли чують українське слово від нас -
ми завжди з кимось із дітей ходимо
бо вони нас привозять і відвозять,
то нас видно бо ми між собою розмовляємо.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 13, 2024, 20:25Як погодка в Лондоні Ліверпулі, пан Серджіо?  :gigi:

Жартую, жартую. Але надто Ваш пост нагадав мені стилістику і аргументи нашого, за Вашими словами, спільного знайомого  :facepalm1:.

Така сама фіксація на розмірі чужих сідниць, помічання скалок в своїх очах і ігнор колод.

Може, не треба роздувати з мухи слона на рівному місці?

Пані Дарину завела в той ресторан невістка, вона його свідомо не вибирала. Може, йшли, гуляли по boardwalk, побачили знайому назву та й зайшли. В іншому ресторані вони зайшли, бо якраз побачили УКРАЇНСЬКИЙ прапор.

І які узбеки? Особисто я про цей ресторан ніколи не чула до сьогодні, зайшла на вебсайт - там дійсно кокошники.

І він такий самий російський, як українське кафе в нашому місті, де українського - лише власне це слово. Я зраділа, думаю, у, відкрили український бізнес. Чоловік приносить крихітний шматочок торта за 11 баксів і каву за 7, і повідомляє, що ресторан належить не українцям, а гускім, if you know what I mean.

Та й ще торт виявився кислим і неавтентичним.

Хай самі його жеруть, "українці".

А якщо сходили в гускій ресторан, а потім задонували 100 баксів на ЗСУ, це патріоти чи ні?

А до чого тут Христос? Адже Бог створив кацапів і дав можливість цьому ресторану працювати і робити прибуток. Нє?

Крім того, у Святому Писанні сказано:

Євангелія від Матвея, розділ 7:

Не судіте, щоб вас не судили;
2 бо яким судом судите, таким і вас будуть судити, і якою мірою міряєте, такою і вам відміряють.
3 Чого ти дивишся на скалку в оці брата твого? Колоди ж у власнім оці ти не добачаєш?
4 Або як можеш твоєму братові сказати: Дай, хай вийму скалку в тебе з ока, а он же колода в твоїм оці?
5 Лицеміре! Вийми спершу із свого ока колоду, і тоді побачиш, як вийняти з ока брата твого скалку.
На території США все американське, крапка.
В Росії не була ніколи але дуже хочу відвідати
родину моєї прекрасної невістки в Башкирії,
дасть Бог коли це буде можливо то полетимо обов"язково,
як і в Крим до онучатка і його чудової мами,
колишньої дружини старшого сина.
Всі ці наші рідні люди підтримують нас і Україну,
а пуйла ненавидять і засуджують,
правда покійний сват-кримчанин був за пуйла,
причому просто фанатично,
то ми цю тему з ним не чіпали,
а донька їхня просто переїхала до нас
коли пуйло полізло в Крим.
Коли чую російську мову то асоціюю її
виключно з цими чудовими людьми яких поважаю та люблю.
І ніколи не сприйму брехню що росмова це мова лише ворога,
до речі я про це писала ще на ДД,
коли мої діти ще не знали своїх майбутніх дружин,
а впевнена була в цьому ще коли у мене не було дітей.