Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

#1320
Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 09:49А мені просто цікаво. Після всіх тих бегемотів, золофтів, дуп, пігулок і оргазмів у Калгарі (цікаво, як це співвідноситься з "діагнозом", що мене покинуло лібідо ще у 2000?) це просто якісь смішні деталі.

Головне, що ця особа заслужила на велику повагу!

І урочисту відзнаку, пєрєходного красного знамєні, ЛОЛ!


Ну, хіба що деколи, потролити африканів свиридовичів, саломонів опанасовичів, вальок і мурзіків.  )))))

абабагаламага

#1321
Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 09:26Я просто зараз регочу вголос  ;D  ;D  ;D

Хто здогадається, чому?

Що, знов відвідувачів побільшало за ніч?
Я бачу там якась машина Тюрінга зареєструвалася?
А який в неї айпішник, цікавий?  )))

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 09:49А мені просто цікаво. Після всіх тих бегемотів, золофтів, дуп, пігулок і оргазмів у Калгарі (цікаво, як це співвідноситься з "діагнозом", що мене покинуло лібідо ще у 2000?) це просто якісь смішні деталі.

Головне, що ця особа заслужила на велику повагу!

І урочисту відзнаку, пєрєходного красного знамєні, ЛОЛ!
Не варто розколупувати старе.

Кожному віддасться по заслугам його (с)

Треба жити майбутнім.

білий хорват

Цитата: Медведылло від Лютий 25, 2023, 18:39И я с тобой  ;D
Свій до свого по своє (с)

Люди, чисті серцем і душою притягують собі подібних, а нечисть відпадає, як бруд.

Сергій Чернівці

Цитата: білий хорват від Лютий 26, 2023, 11:01Не варто розколупувати старе.

Кожному віддасться по заслугам його (с)

Треба жити майбутнім.

Те кто забывают уроки истории обречены на её повторение(с) ( Черчиль)

Turing Machine

Не варто перейматись! Я той самий Turing Machine, що колись писав на ФУПі та СУПі. До жодних угрупувань не належу і усілякі з'ясування особистих стосунків мені цілковито байдужі. Цікавлять виключно інтелектуальні дискусії на форумі де шанують свободу слова, яка вже давно відсутня на ФУПі та СУПі. 8)

Сергій Чернівці

Блін((
Здавалося би-- той хома хоч слово мав би написати в тій темі на фупі((
Але промовчав((
Звичайний чмошник ти хома((
пс.я до вечора в бані((

Ребе Моше

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 26, 2023, 12:58Блін((
Здавалося би-- той хома хоч слово мав би написати в тій темі на фупі((
Але промовчав((
Звичайний чмошник ти хома((
пс.я до вечора в бані((
Зайшов відписати тобі. Ти - підар. Хома зайшов зранку і натиснув доповідь. Тему знесли, ТП забанили.

абабагаламага

#1328
Цитата: Turing Machine від Лютий 26, 2023, 11:24Не варто перейматись! Я той самий Turing Machine, що колись писав на ФУПі та СУПі. До жодних угрупувань не належу і усілякі з'ясування особистих стосунків мені цілковито байдужі. Цікавлять виключно інтелектуальні дискусії на форумі де шанують свободу слова, яка вже давно відсутня на ФУПі та СУПі. 8)

Трохи почитав доробок.
Цікаво.
А чому нік "Ложа" вибрав собі, бо масон?  :o
 ;)

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 26, 2023, 14:17Зайшов відписати тобі. Ти - підар. Хома зайшов зранку і натиснув доповідь. Тему знесли, ТП забанили.

Зачотний захід!    ;D

Сергій Чернівці

Цитата: Ребе Моше від Лютий 26, 2023, 14:17Зайшов відписати тобі. Ти - підар. Хома зайшов зранку і натиснув доповідь. Тему знесли, ТП забанили.

"Натиснув доповідь"—— це тишком—нишком згорнути неприємну тему.
А відкрито висказати позицію——обісцявся((
А може й не було "позиціі"?((

абабагаламага

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 26, 2023, 15:04"Натиснув доповідь"—— це тишком—нишком згорнути неприємну тему.
А відкрито висказати позицію——обісцявся((

Обісцявсі.   ;)

Ребе Моше

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 26, 2023, 15:04"Натиснув доповідь"—— це тишком—нишком згорнути неприємну тему.
А відкрито висказати позицію——обісцявся((
А може й не було "позиціі"?((
Позиція чітка - Інанна красава, ти - підар.

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 26, 2023, 15:36Позиція чітка - Інанна красава, ти - підар.

Підлизується. І вертуху хоче.   ;)

Wednesday

Цитата: Turing Machine від Лютий 26, 2023, 11:24Не варто перейматись! Я той самий Turing Machine, що колись писав на ФУПі та СУПі. До жодних угрупувань не належу і усілякі з'ясування особистих стосунків мені цілковито байдужі. Цікавлять виключно інтелектуальні дискусії на форумі де шанують свободу слова, яка вже давно відсутня на ФУПі та СУПі. 8)

Дуже раді, що Ви до нас приєдналися, Turing Machine - здається, Вас забанили давно на фупі, а на супі, ми, можливо, навіть і перетинались.

Будемо спілкуватися!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 11:01Що, знов відвідувачів побільшало за ніч?
Я бачу там якась машина Тюрінга зареєструвалася?
А який в неї айпішник, цікавий?  )))

Ні, просто ті членИ, хто більше всього навалював на форум і кляв його, сиділи тут вчора до глупої ночі і сиділи на ньому із самого срання  :)

Brings back memories, як один із цих членІв верещав, щоб мене випиляли з фупу, а при цьому сидів у тій темі, яку вимагав закрити, круглодобово (включаючи серед глупої ночі за українським часом). Ну просто як один інший наш знайомий with scarce hair issues  ;)

Але нам це подобається - значить, ми творимо цікавий і engaging контент!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1336
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 26, 2023, 12:58Блін((
Здавалося би-- той хома хоч слово мав би написати в тій темі на фупі((

А що там було далі? Бо на момент, коли я пішла спати, ця тема трохи backfired по відьмі із закоченими очима (С). Я навіть сама була здивована, що більшість дописувачів почали вимагати закриття теми і, м"яко кажучи, критикувати Мирославу.

А відкрила вона цю тему не за своєю ініціативою. Власне, зовсім не заради примітивного питання, що там на форумі (адже вона читає його цілодобово і намагалася тут зареєструватися - скрін з доказом надано). Вона відкрила її для і заради Асті, оскільки це modus operandi останньої - загрібати жар чужими ручками, а самій сидіти "білій" та "пухнастій" в стороні і насолоджуватися шоу, як тут:

Асті, збирай дівчаток - Мирославу, шушу, сама приходь. Сідйте зручно - обіцяю на днях всіх розважити-повеселити.
Реготати будете всім ХВУПом
.



ЦитатаАле промовчав((

Так, я теж уважно спостерігала за цим. Не зайшов і не написав, хоча давно залогінився і там, і тут. Але мене це не здивувало і я цього очікувала, тому що:

1) Я не Асті і не Тидищ. Сюди він побіг з моменту виходу з бану вимагати закриття цієї теми, бо це ВОНИ. А я - це я.

2) Він пише про мене щось хороше лише коли я даю гроші. Коли на мене вивалювали лайно у темі про 54-ту, його там теж не було. На початку каденції ніка протон трохи затикав рота Татусю, але це тому що Татусь обвинувачував його особисто.

3) Див. вище. Він частина одного цілого з тими, хто тему відкрив. Чому б йому працювати проти них?

ЦитатаЗвичайний чмошник ти хома((

Бог йому суддя.

Цитатапс.я до вечора в бані((

Дякую, Сергій. Я знаю, що якби у Вас була можливість, Ви б написали. Ви сильна і справедлива людина і завжди з відкритим забралом. Тому вони Вас і ненавидять.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 26, 2023, 15:04"Натиснув доповідь"—— це тишком—нишком згорнути неприємну тему.
А відкрито висказати позицію——обісцявся((
А може й не було "позиціі"?((

Його позиція описана тут.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 15:44Підлизується. І вертуху хоче.   ;)

"Інанна" зникла з його світу з моменту, коли він написав, що поважає людину, яка використала смерть її дитини для огидної брехні і поклепів (про що він давно знав і про що йому давно експліцитно повідомили).

А про мертвих - або хороше, або нічого.

Тому і "Інанна - красава".

А так he could not care less. Тому що actions speak louder than words.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Бідний Хома. Тепер йому спокою не буде ніде. А як повезе, то ще й вертуху злапає.  :-\
А він хоч правду каже, що цицьки не висять в нього? Дійсно Аполлон?   ;)