Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 25, 2023, 18:26Родичі моі,які до нас звернулися-- проживають зараз в орендованій для них квартирці і працюють на роботах,які ми ім підкинулу дякуючи друзям німецьким.((
Це одна родина.
Перевізник наш ( хоч він і не біженець,а волонтер)-- проживає в зданій йому кімнатці у моєі родички((
Вся інша моя родина ( двоюрідні в основному)--залишились в Украіні.
Місяць тому родич покинув життя самогубством((
Сестра волонтерить в трошки більших масштабах аніж цілий фуп((
Більше ніхто не звертався((

пс.В Чернівцях через моі квартири пройшло майже 20 родин--біженців.
І з котами-і з собакою((
Ті що жили в батька-- на прохання наших друзів з Бучі-- теж з Бучі-- жили проіздом.
В тій квартирі,що нещодавно продали -до останнього часу проживала родина з Харкова.

ппс.Яких ще вам,блять,волонтерів потрібно?(((

І ці entitled мразі з Єрмачки ще сміють поливати тебе лайном  >:(

Мразі, просто мразі.

As simple as that.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 25, 2023, 18:26Родичі моі,які до нас звернулися-- проживають зараз в орендованій для них квартирці і працюють на роботах,які ми ім підкинулу дякуючи друзям німецьким.((
Це одна родина.
Перевізник наш ( хоч він і не біженець,а волонтер)-- проживає в зданій йому кімнатці у моєі родички((
Вся інша моя родина ( двоюрідні в основному)--залишились в Украіні.
Місяць тому родич покинув життя самогубством((
Сестра волонтерить в трошки більших масштабах аніж цілий фуп((
Більше ніхто не звертався((

пс.В Чернівцях через моі квартири пройшло майже 20 родин--біженців.
І з котами-і з собакою((
Ті що жили в батька-- на прохання наших друзів з Бучі-- теж з Бучі-- жили проіздом.
В тій квартирі,що нещодавно продали -до останнього часу проживала родина з Харкова.

ппс.Яких ще вам,блять,волонтерів потрібно?(((
Давай про скориє помощі. Чому у Кьольні ніхто не живе???

Сергій Чернівці

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 18:09Оце згадав. Цитата:

Чєловєк умєр. Тьощщя)))) Може смайликів і більше було. Чого нумерний не забрав до себе?

А ми збиралися((-- і вже були близькі до того((--
Але теща померла раніше((

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 18:27Я у відносинах лише із дружиною.

А я у відносинах із друзями, знайомими. Я думала, ми були партнерами.

Я не можу бути у ніяких відносинах із людиною, що поважає мерзоту.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 18:30А я у відносинах із друзями, знайомими. Я думала, ми були партнерами.

Я не можу бути у ніяких відносинах із людиною, що поважає мерзоту.
Про мене - хуч із Гітлером. Ми усі хто працює на перемогу разом. Якщо ми не достатньо з чистими генами - то прошу пардону.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 18:32Про мене - хуч із Гітлером. Ми усі хто працює на перемогу разом. Якщо ми не достатньо з чистими генами - то прошу пардону.

Ось і "працюй на перемогу" із СВОЇМИ - кінською за***пою, дмхз, білоколготочною, плєшивим, ВВВ і іншими, кого ти ПОВАЖАЄШ.

Як я сказала, пошлю інфо по трекінгу і вважай, що мене і не було.

Твої подружки лише потішаться  ;)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: білий хорват від Лютий 25, 2023, 18:18ЄС ухвалив безпрецедентний пакет макрофінансової допомоги на 2023 обсягом 18 мільярдів євро. Цей пакет доповнює 7,2 мільярда євро, що були виділені в 2022 році, і забезпечує вкрай необхідну передбачуваність державного бюджету України.

Європейський Союз надав і донині надає притулок мільйонам громадян України, які рятуються від російських ракет, куль та окупації. Вони отримали вкрай необхідний прихисток згідно з Директивою ЄС про тимчасовий захист. Українські біженці отримали негайний доступ до права на працю, освіту та медичне обслуговування. Директива буде діяти щонайменше до березня 2024 року.


Ви живете і існуєте завдяки нашим податкам.


Это плата за то, что именно ваш пидорский Запад всеми своими действиями и бездействиями допустил эту войну. Что касается таких, как ты плательщиков — это плата за то, чтоб твоя персональная жопа была в безопасности. Ты ж не хочешь войны на территории Польши, не хочешь пойти повоевать? Нет! Вот и башляй на это!

Ребе Моше

Мені інфо можеш не надсилати. Імейл ти мій знаєш якщо що - пиши. В мене холодна голова. Пішов я вже до Шаблезуба, вакцинуюсь.  Гарний був хворум але ой.

Медведылло

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 18:37Мені інфо можеш не надсилати. Імейл ти мій знаєш. Захочеш - напишеш. Пішов я вже до Шаблезуба.

И я с тобой  ;D

Wednesday

#1249
Цитата: Медведылло від Лютий 25, 2023, 18:36Это плата за то, что именно ваш пидорский Запад всеми своими действиями и бездействиями допустил эту войну.

Це так, але менше красти треба. Я за те, щоб бабло відрізали і давали тільки зброю. Тоді вся ця шушера перейде на підніжній корм, і сподіваюсь, "подаровані" авто та квартірки будуть масово експропрійовувати на користь армії.

А прикоритне бидло повинно мити унітази, а не сидіти в "біженцях" за рахунок нашого бабла.

ЦитатаЧто касается таких, как ты плательщиков — это плата за то, чтоб твоя персональная жопа была в безопасности. Ты ж не хочешь войны на территории Польши, не хочешь пойти повоевать? Нет! Вот и башляй на это!

Поки товстий схудне, худий здохне, чи як там.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 18:37Мені інфо можеш не надсилати. Імейл ти мій знаєш якщо що - пиши. В мене холодна голова. Пішов я вже до Шаблезуба, вакцинуюсь.  Гарний був хворум але ой.

Писати мені тобі нічого, я вже все сказала. Інфа буде лише по трекінгу і бабло для Марека.

Прощай.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

А де Шаблезуб, до речі? 
В нього ще ж 50% жизні залишалося вчора.  )))

абабагаламага

#1252
Цитата: Медведылло від Лютий 25, 2023, 18:36именно ваш пидорский Запад всеми своими действиями и бездействиями допустил эту войну.

А ти само, уйобіщє, чому 30 з зайвим років не будував захист від твоєї Параші?
Чому до дня сьогоднішнього кличеш путлерів "захищати"твій язик?

Wednesday

#1253
Цитата: абабагаламага від Лютий 25, 2023, 18:42А де Шаблезуб, до речі? 
В нього ще ж 50% жизні залишалося вчора.  )))

Шаблезуб чи будь-хто інший якщо захоче бути тут, то буде. Не захоче - має право.

Моє щастя та радість буття не залежать від того, хтось буде дописувати тут чи ні. Хоча дійсно я багато чим якщо не розчарована, то уявляла це трошки по-іншому.

Взагалі-то форум задумувався взагалі не для такого. Я поки ще маю декілька днів для спостережень і аналізу, але це ж видно неозброєним оком, що участь деяких індивідів взагалі не була у good faith.

Наприклад, вони практично не дописували у інших, більш нейтральних темах - наприклад, про війну.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Administrator

Цитата: абабагаламага від Лютий 25, 2023, 18:47В ти само, уйобіщє, чому 30 з зайвим років не будував захист від твоєї Параші?
Чому до дня сьогоднішнього кличеш путлерів "захищати"твій язик?

Тому що "подвійні стандарти" ФУПу.

Administrator

Тему буде почищено від офтопу. Для цього буде створено окрему тему у підфорумі Сергія.

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Лютий 25, 2023, 18:47А ти само, уйобіщє, чому 30 з зайвим років не будував захист від твоєї Параші?
Чому до дня сьогоднішнього кличеш путлерів "захищати"твій язик?
Та він і зараз замість підняти свою жопу та піти захищати країну чекає поки за нього зробить це Захід.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 25, 2023, 19:04Та він і зараз замість підняти свою жопу та піти захищати країну чекає поки за нього зробить це Захід.

З того, що я бачу, відсидітись нікому в Україні, у тому числі за спиною зарубіжних її захисників, не вдасться.

Піде і він захищати рано чи пізно.

Просто таке нахабство і хамство зашкалюють. Вони думають, що ми їм щось винні, поки вони будуть манікюри робити за чужі гроші і смузі хлебтати під час обідньої перерви теж за наш кошт. Я бюджетників та слуг нароту маю на увазі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, ще один поважаючий, ЛОЛ!



Марік, а ти би зміг свого собаку, як Тидищ?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, як правильно - "прощай" чи "прощавай"?

А то у мене сумніви  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.