Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 04:18Нахвіга?
Там власних песиків вистачає.
Навіщо цей "експорт"?
Частину старих і всяких небезпечних бультер'єрів треба було усипити, а решту - роздати поступово людям.
Сільрада не має коштів на це?
То нахуй ту Сільраду разом зі всіма задовими.

В принципі в цьому нічого поганого нема. Життя собаки збережено, знайдуть дійсно люблячих господарів.

Я читала про корівку, яку після обстрілу знайшли з відірваною ніжкою. Вона у неї звисала на шматочку шкіри (уявіть, як та нещасна тварина страждала). Українські ветеринари допомогли їй, провели правильну ампутацію, корівку потім направили чи в Німеччину, чи у Францію, поставили протез і там вона буде доживати свої дні.

Хіба це не чудова історія?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 04:21Навіщо, ти мазохістка?   >:(

Принципи. Я бачила, як його гноблять і постійно банять за в принципі правильні питання. Я для цього і створила форум, щоб такі люди мали options.

Я ж сказала на початку, що буквально всі (крім декого) запрошувалися і навіть Асті, якщо вони готові покаятися і почати з чистого аркуша.

Але, як бачимо, це неможливо.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 04:17Я і не переймаюсь. Але червоні лінії проведено з відповідними наслідками.

And, frankly, I feel great about it.

Тре на вході сюди, на форум, повісити дісклеймер наступного змісту:

Шановні відвідувачі форуму, ми всіх людей, крім покидьків і злочинців, поважаємо за замовчуванням, тому висловлювання
щоденних додаткових "уважух" є забороненим з метою недопущення дитячого садочку з булінгом вкупі.

;D

Wednesday

#1303
Бачу, Мирослава на фупі кавіщить, нібито не намагалася реєструватися тут.

По-перше, як вона знає про це, якщо за власними словами, не читає цей форум? А по-друге, це що:



Або відьма з закоченими очима (С) підло бреше, або хтось намагався зареєструватися під її іменем.

У будь-якому випадку я рада, що цей запит було відхилено.

ПС. Айпішник цього акаунта був німецький.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 04:23Принципи. Я бачила, як його гноблять і постійно банять за в принципі правильні питання. Я для цього і створила форум, щоб такі люди мали options.

Я ж сказала на початку, що буквально всі (крім декого) запрошувалися і навіть Асті, якщо вони готові покаятися і почати з чистого аркуша.

Але, як бачимо, це неможливо.

Ніколи не кажи ніколи.    :D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 04:35Ніколи не кажи ніколи.    :D

Це не мої проблеми.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 04:33Бачу, Мирослава на фупі кавіщить, нібито не намагалася реєструватися тут.

По-перше, як вона знає про це, якщо за власними словами, не читає цей форум? А по-друге, це що:



Або відьма з закоченими очима (С) підло бреше, або хтось намагався зареєструватися під її іменем.

У будь-якому випадку я рада, що цей запит було відхилено.

ПС. Айпішник цього аканута був німецький.

Та ну тебе, навіщо ти влізаєш в їхні розбірки Кадра-Мирослава?
Це їхнє особисте, я ніколи не влізав, хіба що сказати можу:"Цить,баби!".  ;D
Там неможливо визначити хто правий, а хто ні. Та й не треба.
Їх треба примусово зобов'язати ігнорити одна одну і все.    :D

Wednesday

ЛОЛ! Та вона ж цього форуму не вилазить :) Донесли їй :)



Таке демонстративне нехтування, що аж оффтопову тему відкрила на ГОЛОВНІЙ сторінці під час війни.

Ні честі, ні совісті у цього ганебного Альянсу  >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 04:45Та ну тебе, навіщо ти влізаєш в їхні розбірки Кадра-Мирослава?
Це їхнє особисте, я ніколи не влізав, хіба що сказати можу:"Цить,баби!".  ;D
Там неможливо визначити хто правий, а хто ні. Та й не треба.
Їх треба примусово зобов'язати ігнорити одна одну і все.    :D

Так, це між ними. Але те кодло намагалося мене нагнути у цьому плані, а я відмовилася. Я вважаю Кадру хорошою і порядною людиною (про що я писала і там, і тут), а Мирославу - навпаки.

Вона ще й антисемітка і це видно неозброєним оком.

Жалюгідна чорна душа істоти на літеру М. мене цікавить хіба у плані експоната у паноптикумі.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Bandi speaks truth to 'power', LOL!  ;D  ;D  ;D


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 04:31Тре на вході сюди, на форум, повісити дісклеймер наступного змісту:

Шановні відвідувачі форуму, ми всіх людей, крім покидьків і злочинців, поважаємо за замовчуванням, тому висловлювання
щоденних додаткових "уважух" є забороненим з метою недопущення дитячого садочку з булінгом вкупі.

;D

О, а я ДУЖЕ рада, що цей юзер висловив свою "уважуху" в сьогоднішньому контексті. Вона - як лакмусовий папірець, як сигнал "свій" - "чужий", як знята маска на карнавалі, як добре промите око після того, як туди потрапила мильна булька.

I have better vision (зір) and better VISION (бачення) now.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 04:51Так, це між ними. Але те кодло намагалося мене нагнути у цьому плані, а я відмовилася. Я вважаю Кадру хорошою і порядною людиною (про що я писала і там, і тут), а Мирославу - навпаки.

Вона ще й антисемітка і це видно неозброєним оком.

Жалюгідна чорна душа істоти на літеру М. мене цікавить хіба у плані експоната у паноптикумі.



Знов влізаєш. Без сенсу.
...
Ммм.. це ті ж шахмати, навіщо вони тобі, якщо це не твоє?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 05:31Знов влізаєш. Без сенсу.
...
Ммм.. це ті ж шахмати, навіщо вони тобі, якщо це не твоє?

Я не влізаю, а просто констатую факт. З істотою на літеру М. у мене немає ніяких відносин і не буде.

Кадра одна із небагатьох, хто мали сміливість заступитися за мене, коли Асті і ко мене догризали. Так само, як і Сергій, через що вона і "альянс" почали більш таргетований булінг в його сторону (що, вона, власне, підтвердила сама).



Тому я завжди буду заступатися за Кадру і Сергія, бо, по-перше, я не забуваю добро, а по-друге, я ненавиджу підлість.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 16:31Дивись, ти сама надумала що Асті знала про цей факт. Я про нього, наприклад, не знав. І якби знав я поводив би себе інакше. Тому давай зав'язуємо срачі, тему - у смітник з усіма фотками нумерного.
Я пригадую, що десь проскакувала ця інформація на ФУПі, коли Альянс в своїй оргії знущався над Іннаною.
Це було чи від Троллоло, чи від VVV, вже не пам'ятаю, може від когось ще, щось там про викідиш писали, але я не звернув уваги на це, бо від них йшло стільки брехні і бруду, що вірити у все це не було сенсу.

Тому, стверджувати, що вони не знали, це брехня.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 26, 2023, 08:58Я пригадую, що десь проскакувала ця інформація на ФУПі, коли Альянс в своїй оргії знущався над Іннаною.
Це було чи від Троллоло, чи від VVV, вже не пам'ятаю, може від когось ще, щось там про викідиш писали, але я не звернув уваги на це, бо від них йшло стільки брехні і бруду, що вірити у все це не було сенсу.

Тому, стверджувати, що вони не знали, це брехня.

А це щось цікаве, якщо таке було, то воно пройшло повз мене. Ти не пригадуєш, приблизно коли це було?

А те, що Трололо = Асті, це навіть не обговорюється.

І їх за це поважають.

Трололо = Асті = Хома.

 >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я просто зараз регочу вголос  ;D  ;D  ;D

Хто здогадається, чому?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 09:10А це щось цікаве, якщо таке було, то воно пройшло повз мене. Ти не пригадуєш, приблизно коли це було?

А те, що Трололо = Асті, це навіть не обговорюється.

І їх за це поважають.

Трололо = Асті = Хома.

 >:(

Чесно кажучи, тих тем було стільки, і в кожній десь хтось щось казав. Хтось ляпнув про це, але тоді відрізнити де правда, а де брехня, неможливо було.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 26, 2023, 09:26Чесно кажучи, тих тем було стільки, і в кожній десь хтось щось казав. Хтось ляпнув про це, але тоді відрізнити де правда, а де брехня, неможливо було.

Треба перечитати, це нова інформація.

Яка мерзота. Але наймерзотніше - вибілювати таке. Це навіть у тисячу раз гірше.

І ці мразі ще щось там гвандякали про "не зачіпай родину".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 09:32Треба перечитати, це нова інформація.

Яка мерзота. Але наймерзотніше - вибілювати таке. Це навіть у тисячу раз гірше.

І ці мразі ще щось там гвандякали про "не зачіпай родину".

Я думаю, що краще для власної душі пролітати так високо над цим всім, щоб навіть не помічати якихось мурах внизу.  ;) 

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 09:44Я думаю, що краще для власної душі пролітати так високо над цим всім, щоб навіть не помічати якихось мурах внизу.  ;) 

А мені просто цікаво. Після всіх тих бегемотів, золофтів, дуп, пігулок і оргазмів у Калгарі (цікаво, як це співвідноситься з "діагнозом", що мене покинуло лібідо ще у 2000?) це просто якісь смішні деталі.

Головне, що ця особа заслужила на велику повагу!

І урочисту відзнаку, пєрєходного красного знамєні, ЛОЛ!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.