"Волонтерські" Питання

Попередня тема - Наступна тема

Uki

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 08:33
Цитата: абабагаламага від Лютий 17, 2023, 08:27Не тільки наклеп, а ще й образи.
Юкічка, чого ти хамиш постійно, брехунець?
Може ти це не усвідомлюєш, як не усвідомлюєш того, що пишеш безграмотно? Ну, тоді ти тупий просто і це все пояснює?  ;D
До речі, я зрозумів чому ви всі "неологізми"створюєте типу "зрадойоб" та інші, - бо за ними ховаєте власну брехню і тупість.

З Юкі неможливо сперечатись, тому що він демагог. Це видно по його діяльності як модератора супу і постійних банах Ферала ні за що.

Я зайвого не пишу. Кожен вислів по суті. Якби це була демагогія то нам би доводилось обговорювати ці вислови а не саму суть проблеми. Поки що все якраз навпаки
Але якщо ви і дійсно сприймаєте це як демагогію, то продовжувати дискусію немає сенсу

Wednesday

Цитата: Uki від Лютий 17, 2023, 15:05кожен вкладає що може. Ми гроші, Бандерівець та Натіві - час і натхнення. Я це приймаю.

Як виявилося, не тільки. Але це не мої проблеми.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Uki від Лютий 17, 2023, 15:00OMG.  ::) Бо я 1) розумів що нема сенсу в цьому, і як наслідок 2) не брав участі у тих дискусіях взагалі

Класичний Юкі. В чужому оці бачить смітинку, а у своєму - тріски не бачить.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Uki від Лютий 17, 2023, 15:23Я зайвого не пишу. Кожен вислів по суті. Якби це була демагогія то нам би доводилось обговорювати ці вислови а не саму суть проблеми. Поки що все якраз навпаки
Але якщо ви і дійсно сприймаєте це як демагогію, то продовжувати дискусію немає сенсу

Типова демагогія від Юкі. Я вже сказала, що дискутувати з тобою - марно витрачати час. На фупі ще Топа такий був.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Uki

#324
Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 15:38
Цитата: Uki від Лютий 17, 2023, 15:23Я зайвого не пишу. Кожен вислів по суті. Якби це була демагогія то нам би доводилось обговорювати ці вислови а не саму суть проблеми. Поки що все якраз навпаки
Але якщо ви і дійсно сприймаєте це як демагогію, то продовжувати дискусію немає сенсу

Типова демагогія від Юкі. Я вже сказала, що дискутувати з тобою - марно витрачати час. На фупі ще Топа такий був.

Чому марна? Ця дискусія гарно продемонструвала ваше

а) однобоке сприйняття, нездатність визнати власні образи при шаленій інтинсивності засуджень інших
б) нездатність тримати дискусію в якихось рамках пристойності та цивільності без переходу на особистості
в) звичку оголошувати демагогією все що не зручне, не заходить або просто не подобається

А от далі і справді продовжувати нема ніякого сенсу
 

Wednesday

Цитата: Uki від Лютий 17, 2023, 16:13А от далі і справді продовжувати нема ніякого сенсу

Нарешті дійшли консенсусу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 15:44Всі звернули увагу, як ні на пост 282, ні на пост 284 ні на Єрмачці, ні тут не поступило відповідей?

А ще недавно так завзято таврували "дурепку" і "безмозгле сміття" та тикали факи, що аж гай шумів.

Що сталося??


Цитата: Wednesday від Лютий 10, 2023, 19:06I will keep an eye on it, і можливо, щось підкину.

Я пообіцяла підтримати покупку цього авто, закруглила загальну суму доната до 5К КАД. А далі буду працювати напряму.

Так їм буде хейтити мене легше. Шпагат, він незручний такий.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Пані Середа, дуже дякую! Бабло отримав!

Wednesday

#328
Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 20:00Пані Середа, дуже дякую! Бабло отримав!

Я і так знаю, що отримав (тільки не 555 фунтів, а 552).

In case you haven't noticed, тобі було задано питання у пості 284.

Відповідай.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

552 але мені сподобалась ідея пана Саме Так і я почав округлювати. Зараз питання гляну. Пропустив.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 05:27https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.msg27060068#msg27060068

ЦитатаRe:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр
Хома Л.
16 лютого 2023 19:43:08
IP/Host: ---.19-2.cable.virginm.net
Важлива інфа: 6 авто куплено за 4500 хвунтів.

Люся і компанія, давайте атакуйте Хому! Чому Хому? Тому що в нього звітності ніякої нема  :laugh:

І шо? А нічого. Усім хто допомагав - дуже дякую. Усі інші хай вважають що я усі гроші вкрав. 

Те ж питання, що і до Орельки. Хто такі "компанія"?

І якщо "компанія" донувала 4К, то вони "ті, що допомагають", чи "усі інші"?

А за фактом це повний триндець, друзі. Хоча які ви нам друзі з такими f**cked up communications  ;D  ;D  ;D
Усі хто думає що я краду бабло.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 20:36Усі хто думає що я краду бабло.

Ні-ні-ні, так не піде.

Ти сказав, Люся і компанія.

Люся - це Люстрація.

Там було питання, хто такі "компанія".

So?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 20:06
Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 20:00Пані Середа, дуже дякую! Бабло отримав!

Я і так знаю, що отримав (тільки не 555 фунтів, а 552).

In case you haven't noticed, тобі було задано питання у пості 284.

Відповідай.

Ти маркетингово не правильно робиш.

Треба було одинадцять! раз перевести по 50 фунтів.

;D  ;D  ;D

Прикінь, на ФУПі на двох сторінках 11 раз звучало би, дякую пані Інанні.

Там декого кров нагла би заляла від заздрості.

А так, тільки один допис, який не всі побачать і з часом знову будуть тикати факі і писати курва діаспора.

Ребе Моше

Шо so? Ганс писав що я краду бабло. Тут он Кадрі і тобі болить кава - тому я кажу що атакуйте мене.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 17, 2023, 20:46Там декого кров нагла би заляла від заздрості.


Першого разу цілком вистачило. Але ж справа не у цьому.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Uki від Лютий 17, 2023, 16:13звичку оголошувати демагогією все що не зручне, не заходить або просто не подобається

А от далі і справді продовжувати нема ніякого сенсу

Гаряче підтримую!  )))
Пані Середа замість того щоб називати твою наглу брехню наглою брехнею, чомусь завиває її в бавовну і називає демагогією!  )))
Ганьба!
І як з такою панею Середою дискутувати?
Га?    ;D

Ребе Моше

Усе кашерно пані Середа перекрутила, за Ганю заступилась. Все по плану.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 21:10З вас не вибачився ніхто.

Вони просто не вміють, иліта, що з неї візьмеш?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 17, 2023, 21:15
Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 21:10З вас не вибачився ніхто.

Вони просто не вміють, иліта, що з неї візьмеш?

Я тільки що скотилась з великої гори, на яку декілька місяців лізла. Сиджу потираю синяки на лобі, перевіряю, чи кінцівки не зламані.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 21:17Я тільки що скотилась з великої гори, на яку декілька місяців лізла. Сиджу потираю синяки на лобі, перевіряю, чи кінцівки не зламані.

Головне - двіжуха!  )))