"Волонтерські" Питання

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 16, 2023, 19:44По факту. Узяли з пробігом 110к миль за 4500, дешевше ніж у Польщі і з доставкою у Шегині.

А ремонт у скільки обійдеться? Отож (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я вже думала, все це трохи затихло і що дехто зрозумів, як проколовся, наїхавши на мене та на Кадру.

Особливо коли дійшло, що накладання лайна на голову одного із найбільших донорів 54-ї бригади will hardly boost donations (через що була зроблена незграбна спроба причепити все на пані Дарину, яка не тільки не злетіла, а і була нещадно викрита мною).

Але пішло по новому колу. Значить, ми таки мали рацію, що ці питання задає собі багато хто (хоч більшість собі в голові).

А ось Люстрація не побоялася задати ці питання публічно, чим приємно шокувала. Як справедлива людина, мушу визнати - щоб так виступити, причому проти своїх власних подружок, треба мати неабиякі гонади. Можна погоджуватись чи ні з тим, що вона сказала, але цей факт в контесті ситуації на Єрмачці - це просто акт громадянської непокори.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.msg27059688#msg27059688

ЦитатаRe:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр
Лусьтрація
16 лютого 2023 15:56:56
IP/Host: ---.dip0.t-ipconnect.de

Значить, плюйте на претензії  і витрачайте не свої гроші на їжу Бандерівцю?
Люди дають і по 100, і по 50 гривень - явно не багачі, може - і з пенсії виділяють. А тут радять ці гроші сміливо дати комусь на їжу! А цей хтось і бере, і не стидно йому.
І потім пише тут " я вас лублу".

Я вже казала, що питання не у персоналіях, а у процесі та комунікаціях.

Якби було чітко і ясно заявлено наперед, по яких категоріях будуть здійснюватися інші виплати, крім, власне, безпосередніх МАТЕРІАЛЬНИХ закупок для ЗСУ (авто, каски, труси, бла-бла), то б і цих питань не виникало.

Також не всі донори хочуть, щоб їх гроші йшли на умовну каву. Особисто я б (підкреслюю, я не вказую нікому, що і як робити, я кажу, що б зробила я) завела окремі "казанки" для 1) збору на конкретне авто чи ще щось інше конкретне 2) загальні потреби (розпорядники вирішують, як та на що витрачати) і 3) стимуляцію "волонтерів" (кава, хотдог, квитки назад, тощо).

Таким чином, Люстрація могла б зробити свій донат на умовне радіо, а Хома - на каву Бандерівцю. І всі були б задоволені.

І так, до речі, працює "в діаспорі".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#282
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.msg27059994#msg27059994

Цитатапанове, зацініть ше Джип для медиків, який ми маємо безкоштовно. поремонтований безкоштовно, доброньований якраз для цих цілей. завтра його забираємо з дружнього фонду, який це все оплатив і зробив.
Начмед коли побачив сказав - це була наша мрія. незабаром авто буде вивозити поранених пацанів з нуля. фото зі Сходу буде обовязково.

Ну, слава тобі, Господи!

Цитата: Ребе Моше від Лютий 08, 2023, 22:161) Реанімобіль у Львові на ремонті. Нам його дали безкоштовно. Дещо, звісно, витратимо на ремонт.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.msg27060068#msg27060068

ЦитатаRe:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр
Хома Л.
16 лютого 2023 19:43:08
IP/Host: ---.19-2.cable.virginm.net
Важлива інфа: 6 авто куплено за 4500 хвунтів.

Люся і компанія, давайте атакуйте Хому! Чому Хому? Тому що в нього звітності ніякої нема  :laugh:

І шо? А нічого. Усім хто допомагав - дуже дякую. Усі інші хай вважають що я усі гроші вкрав. 

Те ж питання, що і до Орельки. Хто такі "компанія"?

І якщо "компанія" донувала 4К, то вони "ті, що допомагають", чи "усі інші"?

А за фактом це повний триндець, друзі. Хоча які ви нам друзі з такими f**cked up communications  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Uki

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 03:10Отже, почнемо. Іди сюди, Юкічка, відповідай за базар.

Цитата: Uki від Лютий 16, 2023, 16:35Не знаю для чого ви це робите, але ви свідомо звинувачуєте та принижуєте людей, які цим займаються.

1) Кого конкретно?

Усих хто цим займаєтьсья

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 03:102) Докази звинувачень та принижень в студію. Питання по accountability такими не є, іх задає фігурантам типовий аудитор.

Тату, а де море... Та цитата що я навів - яскравий приклад приниження. Те що ви не вбачаєте в тому приниження характеризує саме вас відповідним чином.

Uki

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 03:44Fund definition
A fund is cash saved or collected for a specified purpose, often professionally managed with the goal of growing the value of the fund over time. In investing, the most common example is a mutual fund, which pools money from shareholders to invest in a portfolio of assets such as stocks and bonds.

More generally, a fund is cash set aside by individuals, companies, institutions and governments for future use. Some common fund examples include:

Emergency funds, a "rainy day fund" that people tap into during adverse financial situations.

College funds, which are used to save for higher education, often through what is known as a 529 plan.

Trust funds, which are a reserve of cash saved and invested for a beneficiary, who will have access to some or all the funds after a period of time.

Foundations and endowments, which collect cash from donors to help a designated charity, cause or nonprofit organization.


Саме так.... often

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.msg27060364#msg27060364

ЦитатаRe:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр
nativi
16 лютого 2023 22:35:50
IP/Host: ---.mobile.vf-ua.net

да, я настояла на том и купила им хотдоги и кофе.

Їм? Я думала, Бандерівець сам ганяє ці машини? Принаймі він нікого іншого не згадав у своїх постах.

Приклад поганої комунікації. "Я купила им хотдоги и кофе" означає "Я дістала власний гаманець і купила їм це за свій кошт".

Якщо ж були використані гроші донорів, треба було написати чіткіше: "Я прийняла рішення витратити частину донованих коштів на хотдог та каву, щоб подякувати їм за їх нелегку працю".

Цитаталюди проделывают огромный путь, хотя в это время могли б просто поваляться поспать дома, или где-то подзаработать.

Або в окопах під кулями посидіти. Не варіант?

До речі, я з чоловіком обговорила цю ситуацію по дорозі на роботу. Він абсолютно і беззаперечно підтримує позицію, що Бандерівець справжній патріот, виконує дуже нелегку місію, ганяючи ці машини, і заслуговує на компенсацію поїздки додому на поїзді і харчування в дорозі.

А я (знову-таки, я кажу про себе, не взяла б ці гроші хоча б тому, що можу сама це оплатити і не могла б взяти хоч копійку з чужої пенсії, як написала Люстрація).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#287
Цитата: Uki від Лютий 17, 2023, 05:28Усих хто цим займаєтьсья

Це не є конкретно. Давай цитати та імена.

ЦитатаТату, а де море... Та цитата що я навів - яскравий приклад приниження. Те що ви не вбачаєте в тому приниження характеризує саме вас відповідним чином.

Бездоказовий наклеп і інсинуація. Ти цитати взагалі не навів. Аудитору скажи, що він тебе принижує, вимагаючи копії накладних  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Uki від Лютий 17, 2023, 05:31Саме так.... often

А другу частину речення релігія забороняє вкурити?

Фонд ... звідки ви такі лізете?? Ти би ще трастом це назвав чи лайн ов кредіт, хехе!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.msg27060371#msg27060371

ЦитатаRe:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр
Хома Л.
16 лютого 2023 22:38:27
IP/Host: ---.19-2.cable.virginm.net

Це мєрзость. Моє теж є бабло у цій тачці, так шо як Мар'ян пожене - сміло купуйте каву.

Ну дай їм 100 фунтів "на каву" і таким чином закрий питання.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Uki

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 03:44
ЦитатаЗвітність фонду - це моментальна публікація усих транзакцій на ньому та публічне ведення балансу.

В інтернеті? Ржу. Ти з аудиторами або хоча б бухгалтерами справу мав?


Та хоч і на паркані, яка різниця, якщо все завжди фіксується та всі цифри збігаються..... Як на мене то відсутність потреби у аудиторах з бухгалтерами - то лише плюс

Uki

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 05:40Бездоказовий наклеп і інсинуація. Ти цитати взагалі не навів. Аудитору скажи, що він тебе принижує, вимагаючи копії накладних  ;D  ;D  ;D


(фейспалм)(фейспалм)(фейспалм)


Цитата: Wednesday від Лютий 15, 2023, 16:20Плюс у повному нерозумінні поняття accountability. Тому що у нас, "діаспори", волонтерство - справжнє волонтерство - робиться зовсім інакше, ніж оцей гібрид бульдога з носорогом.


це є приниженням у чистому вигляді

Uki

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 05:42
Цитата: Uki від Лютий 17, 2023, 05:31Саме так.... often

А другу частину речення релігія забороняє вкурити?

Fund - a sum of money saved or made available for a particular purpose.

ВСЕ

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 05:42Фонд ... звідки ви такі лізете?? Ти би ще трастом це назвав чи лайн ов кредіт, хехе!

Якщо хамство тобі допомагає самостверджуватись, то будьласка be my guest

Wednesday

Цитата: Uki від Лютий 17, 2023, 06:22Та хоч і на паркані, яка різниця, якщо все завжди фіксується та всі цифри збігаються..... Як на мене то відсутність потреби у аудиторах з бухгалтерами - то лише плюс

Це у тебе. А у когось іншого може бути інша точка зору. Мій пойнт - про це. Особисто мені все одно, що там відбувається, бо моїх грошей там не було, нема і не буде. А коментувати по загальних питаннях ми маємо право.

Якщо ти не в курсі, то нонпрофіти завжди повинні бути з паперами і проходити аудити. Хочеш ти цього чи не хочеш.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Uki від Лютий 17, 2023, 06:27це є приниженням у чистому вигляді

Булшит і брехня. Це ти мене намагаєшся принизити, відмовляючи у праві на інтелектуальний аналіз.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Uki від Лютий 17, 2023, 06:32Якщо хамство тобі допомагає самостверджуватись, то будьласка be my guest

Це не хамство. Хамство - це коли людині, яка задонувала 4К (для мене ці гроші на дорозі не валялися, я не мільйонер), сказали, що вона тупорила "кліматична" курва, безмозгле сміття, дурепка, діаспора курва і так далі, і натикали факів.

Щось я не бачила твого обурення з цього приводу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Uki

оцей гібрид бульдога з носорогом - інтелектуальний аналіз.... mama mia....

Wednesday

Цитата: Uki від Лютий 17, 2023, 06:32Fund - a sum of money saved or made available for a particular purpose.

ВСЕ

Ні, не все. Ключове там - for future use.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Uki від Лютий 17, 2023, 06:41оцей гібрид бульдога з носорогом - інтелектуальний аналіз.... mama mia....

Та ти навіть не вкурив, про що я.

В них нема чистого волонтерства, крім Хоми (який все робить сам і не бере ніяку компенсацію). Наприклад, Бандерівець жене машину за рахунок власного часу (це волонтерство), але отримує компенсацію за бензин і білет додому (це НЕ волонтерство). Тому і гібрид.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Uki

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 06:41
Цитата: Uki від Лютий 17, 2023, 06:32Якщо хамство тобі допомагає самостверджуватись, то будьласка be my guest

Це не хамство. Хамство - це коли людині, яка задонувала 4К (для мене ці гроші на дорозі не валялися, я не мільйонер), сказали, що вона тупорила "кліматична" курва, безмозгле сміття, дурепка, діаспора курва і так далі, і натикали факів.

Щось я не бачила твого обурення з цього приводу.

це не обурення, а лише натяк, що в цивілізовваній дискусії хамство заважає.... але схоже ви і натяків не розумієте.