"Волонтерські" Питання

Попередня тема - Наступна тема

білий хорват

Цитата: MareK від Лютий 15, 2023, 22:52
Цитата: білий хорват від Лютий 15, 2023, 12:30Пригадалася історія з МікіМастіфо.
До речі він зараз в ЗСУ.

Віз він якось волонтерку з-за кордону, сам особисто. Віз на Схід. Був змучений. Подзвонив до Бандерівця, попросив, щоб той допоміг у Львові на 1 ніч знайти де переночувати. А Бандерівець почав морозитися, ти хто такий, що тобі треба та і взагалі звідки в тебе мій номер телефону?

Мікі прихуїв від такої "гостинності" і допомоги.

Сказав, дякую, спасіба нє нада, дальше ми самі.

Так і живе тепер Банді з цим ©

 ;D ти звідки знаєш як і шо було насправді ? дивно шо ти конкретно це "запамятав" згадав  і якраз зараз написав. от рік часу в памяті тримав і виригав нарешті. ;D
там історія була не зовсім така як її озвучив хтось на фупі.
Це був стьоб ©

Це гра ©

Живи тепер з цим ©

Будь як Хома! Тренуй силу волі! ©

Миру добра і любові тобі ©

абабагаламага

#261
Цитата: Wednesday від Лютий 16, 2023, 04:29А які потреби ти підтримуєш, якцо не секрет?

Потреби вижити...
Допомагаю одним знедоленим, хоча не зобов'язаний це робити і ніхто це не вимагає.... Але просять, а більше ніхто не допоможе...

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 16, 2023, 04:29В Канаді треба бути зареєстрованим

Я мав на увазі, що той, хто хоче щось зробити, шукає можливість... в т.ч. командир того підрозділу ЗСУ, якому йде волонтерська допомога і головнокомандуючий Залужний могли б знайти можливість прислати свого водія за авто прямо на кордон. Я розумію, що є перепони, але .... Вони ж люди адекватні? Чи ні?
Війна є чи її немає?

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 16, 2023, 06:38Тут знов багато оффтопу, але вже пишіть, пізніше почистять, якщо що.

Не треба "чистити" життя, воно цього не потребує.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 16, 2023, 13:25Я мав на увазі, що той, хто хоче щось зробити, шукає можливість... в т.ч. командир того підрозділу ЗСУ, якому йде волонтерська допомога і головнокомандуючий Залужний могли б знайти можливість прислати свого водія за авто прямо на кордон. Я розумію, що є перепони, але .... Вони ж люди адекватні? Чи ні?
Війна є чи її немає?

Може, дехто так і робить. Питання ресурсів. У даному випадку машини ще й доводять до потрібного стану ремонтами.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Uki

#265
Цитата: Wednesday від Лютий 15, 2023, 16:20Плюс у повному нерозумінні поняття accountability. Тому що у нас, "діаспори", волонтерство - справжнє волонтерство - робиться зовсім інакше, ніж оцей гібрид бульдога з носорогом.


Не знаю для чого ви це робите, але ви свідомо звинувачуєте та принижуєте людей, які цим займаються.
Також не можу зрозуміти де ви там тих тварин вгледіли....
Чим мені сподобався цей фонд - саме тим що все просто та ідеально прозоро. Кожне надходження та витрата моментально публікуються. Не розумію якого ще акаунтабілити вам не вистача, що ви дозволяєте собі такі наїзди, а також чим цей фонд настільки гірший за "справжнє волонтерство від діаспори".

Wednesday

Цитата: Uki від Лютий 16, 2023, 16:35
Цитата: Wednesday від Лютий 15, 2023, 16:20Плюс у повному нерозумінні поняття accountability. Тому що у нас, "діаспори", волонтерство - справжнє волонтерство - робиться зовсім інакше, ніж оцей гібрид бульдога з носорогом.


Не знаю для чого ви це робите, але ви свідомо звинувачуєте та принижуєте людей, які цим займаються.
Також не можу зрозуміти де ви там тих тварин вгледіли....
Чим мені сподобався цей фонд - саме тим що все просто та ідеально прозоро. Кожне надходження та витрата моментально публікуються. Не розумію якого ще акаунтабілити вам не вистача, що ви дозволяєте собі такі наїзди, а також чим цей фонд настільки гірший за "справжнє волонтерство від діаспори".
Що ти варнякаєш, який фонд?? Якщо це фонд, де можна подивитися документи на нього? Індивіди збирають гроші на довіру, нема ніяких фондів. Я давала великі гроші Хомі і маю повне право питати, як їх використали, що я і зробила.
Решта - твої вологі фантазії і наклепи.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Справжні волонтери працюють за безплатно, а за черіті донейшн дають офіційні рісітс, і ти це чудово знаєш. Кеш офіційно не збирає ніхто.
Ось як у діаспорі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Uki

Цитата: Wednesday від Лютий 16, 2023, 17:01
Цитата: Uki від Лютий 16, 2023, 16:35
Цитата: Wednesday від Лютий 15, 2023, 16:20Плюс у повному нерозумінні поняття accountability. Тому що у нас, "діаспори", волонтерство - справжнє волонтерство - робиться зовсім інакше, ніж оцей гібрид бульдога з носорогом.


Не знаю для чого ви це робите, але ви свідомо звинувачуєте та принижуєте людей, які цим займаються.
Також не можу зрозуміти де ви там тих тварин вгледіли....
Чим мені сподобався цей фонд - саме тим що все просто та ідеально прозоро. Кожне надходження та витрата моментально публікуються. Не розумію якого ще акаунтабілити вам не вистача, що ви дозволяєте собі такі наїзди, а також чим цей фонд настільки гірший за "справжнє волонтерство від діаспори".
Що ти варнякаєш, який фонд?? Якщо це фонд, де можна подивитися документи на нього?

Ясно. Проблема лише у відсутності бамажки

Цитата: Wednesday від Лютий 16, 2023, 17:01Індивіди збирають гроші на довіру, нема ніяких фондів. Я давала великі гроші Хомі і маю повне право питати, як їх використали, що я і зробила.

Так вони все це публікують моментально

Цитата: Wednesday від Лютий 16, 2023, 17:01Решта - твої вологі фантазії і наклепи.

Шо ти мелеш.... наклепи та фантазії - це те, що я прокоментував...

Wednesday

Йди в баню з своїми інсинуаціями та фарисейством. Фонд воно приплело.
І так, справа в папірцях і аудиті, якщо це фонд.
Якщо будеш писати ще щось, відповім увечері. Поки одні генерують маячню та наклепи, інші на черговий трак заробляють.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Uki

Дуже зручно... Коли треба з режиму жертви переключатись у режим хамства.
Так, це фонд, адже на ньому збираються гроші та витрачаються на потреби 54 бригади... Саме це і є мета фонду. Звітність фонду - це моментальна публікація усих транзакцій на ньому та публічне ведення балансу. Довіра базується саме на тому що досьогодні ця звітність велась бездоганно і нікого у її порушенні поки що не запідозрили.
Якщо когось такі умови не влаштовують, та потрібні бамажки з аудитами - то співпрацюйте зі "справжніми волонтерами", але хоча б спробуйте не обсерати інших безпідставно в процесі >:( 

абабагаламага

#271
Цитата: Uki від Лютий 16, 2023, 17:45обсерати

Це слово пишеться (і вимовляється) через и.
Принаймні - "зрадойобами".
Про иліту, дронувату, - не в курсі.   ;D

Ребе Моше

Цитата: білий хорват від Лютий 12, 2023, 12:39Mitsubishi L200 2.5 TD Intense
2001  250 000 km  Diesel  SUV

Ціна 24900 PLN (4700 фунтів)

https://www.otomoto.pl/oferta/mitsubishi-l200-pick-up-4x4-blokada-mostu-4-drzwi-navara-renger-ID6FhGBi.html

pick up 4 дверний mitsubishi l200 2.5 tdi 4x4 редуктор блокада моста 2001 р. автомобіль справний, на ходу, діюча страховка.










По факту. Узяли з пробігом 110к миль за 4500, дешевше ніж у Польщі і з доставкою у Шегині.

MareK

Цитата: білий хорват від Лютий 16, 2023, 07:13
Цитата: MareK від Лютий 15, 2023, 22:52
Цитата: білий хорват від Лютий 15, 2023, 12:30Пригадалася історія з МікіМастіфо.
До речі він зараз в ЗСУ.

Віз він якось волонтерку з-за кордону, сам особисто. Віз на Схід. Був змучений. Подзвонив до Бандерівця, попросив, щоб той допоміг у Львові на 1 ніч знайти де переночувати. А Бандерівець почав морозитися, ти хто такий, що тобі треба та і взагалі звідки в тебе мій номер телефону?

Мікі прихуїв від такої "гостинності" і допомоги.

Сказав, дякую, спасіба нє нада, дальше ми самі.

Так і живе тепер Банді з цим ©

 ;D ти звідки знаєш як і шо було насправді ? дивно шо ти конкретно це "запамятав" згадав  і якраз зараз написав. от рік часу в памяті тримав і виригав нарешті. ;D
там історія була не зовсім така як її озвучив хтось на фупі.
Це був стьоб ©

Це гра ©

Живи тепер з цим ©

Будь як Хома! Тренуй силу волі! ©

Миру добра і любові тобі ©

а ну так. тебе хуєсосив Вк Турч Хома і ше купу ніків тебе тролили роками, я тебе захищав, і саме тому ти зараз пишеш огидні і насправді повністю неправдиві речі на мене. ти "справжній" чоловік. достойний мужчина   ;D

абабагаламага

Цитата: MareK від Лютий 16, 2023, 21:51тебе хуєсосив Вк Турч Хома і ше купу ніків тебе тролили роками, я тебе захищав

А правда, що так затишно і по-дамашнєму на узбекистанських правдах було і є?    :'(

Wednesday

ЦитатаА правда, що так затишно і по-дамашнєму на узбекистанських правдах було і є?    :'(

Особливо сьогодні у темі про українізацію аеропортів. Флейм стояв зачотний олдскул стайл  ;D

Виправдовувати булінг можуть лише хто? За Банді-логікою коли мудвед його чморив, то було ок.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#276
Отже, почнемо. Іди сюди, Юкічка, відповідай за базар.

Цитата: Uki від Лютий 16, 2023, 16:35Не знаю для чого ви це робите, але ви свідомо звинувачуєте та принижуєте людей, які цим займаються.

1) Кого конкретно?
2) Докази звинувачень та принижень в студію. Питання по accountability такими не є, іх задає фігурантам типовий аудитор.
3) Якщо такі питання викликають у декого батхерт, це створює погану optics і шкодить самим фігурантам. And we mentioned it multiple times already.

ЦитатаТакож не можу зрозуміти де ви там тих тварин вгледіли....

Там само, де ти вгледів пропаганду на супі.

ЦитатаЧим мені сподобався цей фонд - саме тим що все просто та ідеально прозоро. Кожне надходження та витрата моментально публікуються.

"Фонд" існує лише у твоїй багатій уяві, тому що нічого не оформлено офіційно. Йде неформальний збір коштів людьми на довірі і не більше.

ЦитатаНе розумію якого ще акаунтабілити вам не вистача, що ви дозволяєте собі такі наїзди

Я їм бабла не давала. Я дала Хомі і з нього та Бандерівця спитала на всі сто. Маю право. Так що мимо, Юкічка.

А наїзди - це у тебе. Бо це були легітимні питання, які задають у тому числі і багато інших людей.

Цитатаа також чим цей фонд настільки гірший за "справжнє волонтерство від діаспори".

Пояснено нижче. "У діаспорі" все офіційно і з документацією.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#277
Цитата: Uki від Лютий 16, 2023, 17:45Дуже зручно... Коли треба з режиму жертви переключатись у режим хамства.

На відміну від тебе, я не пощу з робочого місця, тому що професіонал.

ЦитатаТак, це фонд, адже на ньому збираються гроші та витрачаються на потреби 54 бригади... Саме це і є мета фонду.

Ні, це не фонд. Це є кажуал неофіційний фандрейзинг, а не фонд. Ось що таке фонд:

https://www.nerdwallet.com/article/investing/fund

Fund definition
A fund is cash saved or collected for a specified purpose, often professionally managed with the goal of growing the value of the fund over time. In investing, the most common example is a mutual fund, which pools money from shareholders to invest in a portfolio of assets such as stocks and bonds.

More generally, a fund is cash set aside by individuals, companies, institutions and governments for future use. Some common fund examples include:

Emergency funds, a "rainy day fund" that people tap into during adverse financial situations.

College funds, which are used to save for higher education, often through what is known as a 529 plan.

Trust funds, which are a reserve of cash saved and invested for a beneficiary, who will have access to some or all the funds after a period of time.

Foundations and endowments, which collect cash from donors to help a designated charity, cause or nonprofit organization.

Так що мимо, тому що цілі в них постійно на різне, а також не на майбутнє використання. Плюс відсутність формального статусу і документації.

ЦитатаЗвітність фонду - це моментальна публікація усих транзакцій на ньому та публічне ведення балансу.

В інтернеті? Ржу. Ти з аудиторами або хоча б бухгалтерами справу мав?

ЦитатаДовіра базується саме на тому що досьогодні ця звітність велась бездоганно і нікого у її порушенні поки що не запідозрили.

Це справа особистих відносин між донорами і організаторами, питання соціального договору. Не моя проблема.

ЦитатаЯкщо когось такі умови не влаштовують, та потрібні бамажки з аудитами - то співпрацюйте зі "справжніми волонтерами"

Не моя проблема. Я тепер сама волонтер і справжній, бо ні на що гроші не збираю від інших і витрачаю суто власний час і гроші.

Цитатаале хоча б спробуйте не обсерати інших безпідставно в процесі >:( 

А це вже наклеп.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#278
Цитата: MareK від Лютий 16, 2023, 21:51а ну так. тебе хуєсосив Вк Турч Хома і ше купу ніків тебе тролили роками, я тебе захищав, і саме тому ти зараз пишеш огидні і насправді повністю неправдиві речі на мене. ти "справжній" чоловік. достойний мужчина  ;D

Як ти міг когось захищати, якшо ти навіть не пам"ятаєш, що ти пишеш?

А щодо неправдивих речей, то Хорват просто описав, що сказав Мастіфо. Якраз Мастіфо у брехні і викручуванні раніше ніколи не був помічений. А твоєї версії подій ми так і не почули.

Не знаю хто, а я довіряю Хорвату. Я його у брехні і викручуваннях теж не помічала.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, Марек:



A friendly reminder, що Україна все ще існує завдяки грошам і підтримці платників податків інших країн (що автоматично включає українські діаспори).

І те, що ти ганяєш траки і робиш щось для ЗСУ, не дає тобі морального права їх ображати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.