"Волонтерські" Питання

Попередня тема - Наступна тема

Ребе Моше

Цитата: абабагаламага від Лютий 15, 2023, 15:01
Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 14:41Тому що реально гризти за каву - це маразм. Тому і курва пся крев діяспора.

І хто гризе за каву? Щось я не помітив такого.
Помітив інше - якісь постійні затикання рота тим, хто задає питання, постійні перекручування, обзивання. Дуже нагадує стиль наперсточників вокзальних чи інших вуличних шахраїв, кидал і т.п. В мене раніше не було недовіри жодної до волонтерства, а тепер чомусь і в мене з'явилася.
Кадра, а хто ж. Їй кава болить.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 15:26Кадра, а хто ж. Їй кава болить.

Кадру не чіпайте?? Ось що вона насправді сказала:

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?topic=124.msg2704#msg2704
Цитатаякщо натіві не змогла чи не захотіла
приготувати їжу для волонтерів
то не бачу нічого кримінального
в тому що вона витратила на це трохи донатів,
тим більше що донатори не проти,
я лише написала що я так би не змогла

Я би теж так не змогла - вірніше, не захотіла б.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 15:26Кадра, а хто ж. Їй кава болить.

По суті наведеної цитати, ні, це не кава болить. Їм всім болить, що їм посміли задавати якісь запитання, тим більше діаспоряни, в яких гроші кури не клюютьТМ.

Справа не в грошах і не хто кому які питання задає, а у почутті entitlement, зарозумілості, "короні на голові" плюс тому, що добре описане у темі Ксенофобія і Чорна Невдячність Українців.

Плюс у повному нерозумінні поняття accountability. Тому що у нас, "діаспори", волонтерство - справжнє волонтерство - робиться зовсім інакше, ніж оцей гібрид бульдога з носорогом.

А по конкретних персоналіях візьму приклад з Ребе, буду чемною і промовчу (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 15, 2023, 15:01І хто гризе за каву? Щось я не помітив такого.
Помітив інше - якісь постійні затикання рота тим, хто задає питання, постійні перекручування, обзивання. Дуже нагадує стиль наперсточників вокзальних чи інших вуличних шахраїв, кидал і т.п. В мене раніше не було недовіри жодної до волонтерства, а тепер чомусь і в мене з'явилася.

Браво! Я саме це намагалася донести у багатьох постах.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 15, 2023, 15:08А я не згідний.
Зовсім і категорично.
Не на часі, після перемоги розберемося і т.п. "аргументи" використовують для того щоб нас дурити. Ось і все.

В контексті нашого спілкування краще іноді промовчати, бо тут всі на всіх ображаються, гніваються і потім тижнями фруструють і не пишуть.

А в контексті моніторингу за липкими ластами українського уряду та чиновників під час війни - абсолютно погоджуюсь. Якщо з цим не розбиратися і швидко, не буде ніякої перемоги.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 15, 2023, 16:25В контексті нашого спілкування краще іноді промовчати, бо тут всі на всіх ображаються, гніваються і потім тижнями фруструють і не пишуть.

Що правда те правда, і не тільки тут. Я, грішний, за роки писанини на тирнетах звик до анонімності і панібратства-фамільярності середнього, так би мовити, дописувача, перебрав і сам такий стиль, тикаю всім підряд, кручу за гудзик, штурхаю під ребра і вже дивуюся, коли зустріну когось не такого... пролетарського )))
А дехто дійсно ображається.
Моветон значицця розповсюджую.
До речі, Венсді, прошу мені не викати, бо я тикаю і навіть не помічаю... вважай, що ми знаємося ще з дитячого садочку.   Ок?  ))))

MareK

Цитата: Wednesday від Лютий 15, 2023, 16:11
Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 15:26Кадра, а хто ж. Їй кава болить.

Кадру не чіпайте?? Ось що вона насправді сказала:

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?topic=124.msg2704#msg2704
Цитатаякщо натіві не змогла чи не захотіла
приготувати їжу для волонтерів
то не бачу нічого кримінального
в тому що вона витратила на це трохи донатів,
тим більше що донатори не проти,
я лише написала що я так би не змогла

Я би теж так не змогла - вірніше, не захотіла б.

маю проблему пані Середа. треба знайти водія на праворульне авто який пережене авто в зону бойових дій.
треба ше такого водія знайти.
водій потратить 48 годин свого часу. на правому кермі в комендантську годину. допоможете ?  ;D

MareK

Цитата: білий хорват від Лютий 15, 2023, 12:30Пригадалася історія з МікіМастіфо.
До речі він зараз в ЗСУ.

Віз він якось волонтерку з-за кордону, сам особисто. Віз на Схід. Був змучений. Подзвонив до Бандерівця, попросив, щоб той допоміг у Львові на 1 ніч знайти де переночувати. А Бандерівець почав морозитися, ти хто такий, що тобі треба та і взагалі звідки в тебе мій номер телефону?

Мікі прихуїв від такої "гостинності" і допомоги.

Сказав, дякую, спасіба нє нада, дальше ми самі.

Так і живе тепер Банді з цим ©

 ;D ти звідки знаєш як і шо було насправді ? дивно шо ти конкретно це "запамятав" згадав  і якраз зараз написав. от рік часу в памяті тримав і виригав нарешті. ;D
там історія була не зовсім така як її озвучив хтось на фупі.

визнаю перед тими хто тебе булив - даремно я тебе захищав. ти заслуговуєш.



Ребе Моше

Доречі, тим хто наганяє на Бандер1вця. Я ж не тільки на 54 пересилаю хлам. Іноді бувало посилка іде, її треба на 3 частини розділити і усім переслати. Кому я це відправляю? Отож. Що з цього крім геморою має Бандер1вець? Нічого. А щоразу іде і пересилає куди треба.


Будьте таким як пан Бандер1вець

абабагаламага

Не хотів цього писати, але змушуєте своїми "проблемами".
Я волонтерю вже більше 30 років, 35 щоб бути точним. За власний рахунок, завжди. І всі донати - від мене особисто. Маю з цього тільки борги і проблеми, жодної кави з хотдогом.
Це - раз.
Тепер друге.
Як мають розуміти нормальні люди з усього світу цю нашу війну і взагалі все це наше життя? Воно не піддається жодній логіці і нагадує суцільний дурдом. І як їм допомагати грішми пацієнтам психлікарні напряму, а не через лікаря? Як???

Wednesday

#250
Цитата: абабагаламага від Лютий 15, 2023, 17:10Що правда те правда, і не тільки тут. Я, грішний, за роки писанини на тирнетах звик до анонімності і панібратства-фамільярності середнього, так би мовити, дописувача, перебрав і сам такий стиль, тикаю всім підряд, кручу за гудзик, штурхаю під ребра і вже дивуюся, коли зустріну когось не такого... пролетарського )))
А дехто дійсно ображається.
Моветон значицця розповсюджую.

Ну, я теж далеко не ангел і всі це знають. І я теж люблю ображатися (хоча в більшості випадків легко відходжу  :) ).

ЦитатаДо речі, Венсді, прошу мені не викати, бо я тикаю і навіть не помічаю... вважай, що ми знаємося ще з дитячого садочку.  Ок?  )))) 

ОК!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: MareK від Лютий 15, 2023, 22:41маю проблему пані Середа. треба знайти водія на праворульне авто який пережене авто в зону бойових дій.
треба ше такого водія знайти.
водій потратить 48 годин свого часу. на правому кермі в комендантську годину. допоможете ?  ;D

А до чого тут це?

По-перше, мова йде про твій постик про діаспору, а не хто чи що тобі компенсують.

По-друге, ми всі вже обговорили тисячу раз, що ти молодець. І якщо тобі щось там компенсують, то це відносини між тими, хто вам донує, і вами.

По-третє, Кадра і я писали, що б зробили чи не зробили МИ. Частково тому що у нас інша ситуація, а частково тому що ми обговорювали термін "волонтер" (який працює без усіляких компенсацій). Наприклад, я витратила і продовжую витрачати особистий час на дослідження, пошук і вибір умовних шкарпеток. Припустим, мені хтось дав 200 умовних доларів купити їх. Я ні за яким сценарієм не можу уявити, що я з цих грошей візьму собі на каву. Тому що а) я можу собі сама купити каву і б) я тоді не буду волонтером.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 16, 2023, 00:02Не хотів цього писати, але змушуєте своїми "проблемами".
Я волонтерю вже більше 30 років, 35 щоб бути точним. За власний рахунок, завжди. І всі донати - від мене особисто. Маю з цього тільки борги і проблеми, жодної кави з хотдогом.
Це - раз.

Клас. А які потреби ти підтримуєш, якцо не секрет?

ЦитатаТепер друге.
Як мають розуміти нормальні люди з усього світу цю нашу війну і взагалі все це наше життя? Воно не піддається жодній логіці і нагадує суцільний дурдом. І як їм допомагати грішми пацієнтам психлікарні напряму, а не через лікаря? Як???

Ну тому і маємо те, що маємо. В Канаді треба бути зареєстрованим і типово на все від 25 доларів дається рісіт, який можна використати для списання податків. Надавав черіті на 2 тисячі - трошки податок знизиться за рік.

В Україні в церкі тупо кладуть бабло, а тут в церкві є конвертик і твій реєстраційний номер. В лютому приходить папірець і все це записане.

Звичайно, збирають і кеш, але то  таке, не офіційно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 23:19Доречі, тим хто наганяє на Бандер1вця. Я ж не тільки на 54 пересилаю хлам. Іноді бувало посилка іде, її треба на 3 частини розділити і усім переслати. Кому я це відправляю? Отож. Що з цього крім геморою має Бандер1вець? Нічого. А щоразу іде і пересилає куди треба.
Будьте таким як пан Бандер1вець

Хто наганяв на Бандерівця? Це він на діаспору наїхав.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#254
Цитата: MareK від Лютий 15, 2023, 22:52;D ти звідки знаєш як і шо було насправді ? дивно шо ти конкретно це "запамятав" згадав  і якраз зараз написав. от рік часу в памяті тримав і виригав нарешті. ;D
там історія була не зовсім така як її озвучив хтось на фупі.

Цікаво послухати твій варіант.

Цитатавизнаю перед тими хто тебе булив - даремно я тебе захищав. ти заслуговуєш.

Коли ти там його захищав. Ти член альянсу і не треба ляля.

По-друге, жодна людина не заслуговує на булінг. Тому що булінг не можна виправдати нічим. Тим більше по відношенню до такого хорошого хлопця, як Хорват.

https://www.quora.com/Do-you-think-there-is-any-way-that-one-can-justify-bullying

ЦитатаMVC
·
Follow
BulliesFeb 7

Nah you can't "justify" bullying you can only own up to it.

Bullying may make 1 or more (if in a group) feel like they are top notch, tough, cool and "bad ass" but in reality you or the more (if in group) are actually punks. You ain't tough, you ain't up here or badass at all, you're going around like gum on a shoe bugging the heck out of whoever appears to be "weaker" then you. Bullies go for the ones they know they can bother 24/7 - bullies waste they time and energy by insults & attacks! How can you justify being a pain in the ass to people who can't or won't defend themselves? What can you say?

"Oh they started it"

"I'm not bullying but i'm bullying"

"I was just confronting the issue, we're good they know i ain't bullying them, right?"

"It was a joke"

"I'm teasing not bullying"

Good luck on the excuses! But in the end if you CAN'T own up to it 100% or accept responsibility then you shouldn't be doing it. Justification can only come from doing what is right not from doing wrong. Why try to lie or cover it up when you can simply own up to your faults.

Bullying is wrong & you know it too cause if you didn't you wouldn't be here looking for ways to "cover it up" 😅

Own it.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Заради справедливості, Марек говорив про діаспору, яка виїхала 70 років тому

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Лютий 16, 2023, 04:51Заради справедливості, Марек говорив про діаспору, яка виїхала 70 років тому

Ні, він говорив про мене конкретно, і може, навіть пані Дарину записав у "діаспору" - не знаю. Тому що Хома не говорить з цими іншими діаспорянами, він говорить з нами. І він там ще уточнює - особливо погані ті, що виїхали давно. І ще узагальнення, що вони всі такі.

ЦитатаRe:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр
Бандер1вець
14 лютого 2023 21:37:52
IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net

я то всьо, курва, ніяк не зроблю. то Хома з ними  має нерви говорити так спокійно. то до Хоми. бо я псіхований буваю.  :D то наші діяспора, курва : "Міську я тобі вислав двайцять дулярів минулого року. на шо ти стратив ті двайцять дулярів ?" то є діяспора. дуляри рахує і звіт вимагає. мені не дивно. вони усі такі. особливо ті шо виїхали ше 70 років тому.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#257
Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 13:45Я міг би ще прокоментувати але не буду. Бо я чемний а ти допомагаєш Україні.

I like this new Rebe ... I like him very much!  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 13:46Мммм вечеря у ресторані. Яка моя улюблена фраза? Саме час!

Я не планувала розповідати про це, щоб не подумали, що я похваляюся під час війни. Але оскільки ви просите подробиць ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тут знов багато оффтопу, але вже пишіть, пізніше почистять, якщо що.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.