"Волонтерські" Питання

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

#220
Цитата: Ребе Моше від Лютий 14, 2023, 21:04Роби експеримент. Намочив дві ноги. Одну в бавовну, іншу в синтетику. Увечері відпишеш.

A якщо в мене немає другої?

Ребе Моше

Цитата: абабагаламага від Лютий 14, 2023, 22:10
Цитата: Ребе Моше від Лютий 14, 2023, 21:04Роби експеримент. Намочив дві ноги. Одну в бавовну, іншу в синтетику. Увечері відпишеш.

В якщо в мене немає другої?
Тоді через день. Можеш почати з бавовни.

Сергій Чернівці

Про шкарпетки——

Шкарпетки зараз на війні——звичайний розхідний матеріал——
Тобто чим більше іх буде——тим краще.
А це значить що купуйте звичайні прості для будівництва——
Іх пакетами по 20—30 штук продають.
Поносив——парочку разів виправ——викинув.

Ребе Моше

Для якого у тухес, будівництва? Шо там на жердині ноги мокрі? Я не думаю. Хіба якщо у халяву насцяти.

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 14, 2023, 22:12
Цитата: абабагаламага від Лютий 14, 2023, 22:10
Цитата: Ребе Моше від Лютий 14, 2023, 21:04Роби експеримент. Намочив дві ноги. Одну в бавовну, іншу в синтетику. Увечері відпишеш.

В якщо в мене немає другої?
Тоді через день. Можеш почати з бавовни.

А що робити з дроновими, не підкажеш часом?  )))

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 14, 2023, 22:48Для якого у тухес, будівництва? Шо там на жердині ноги мокрі? Я не думаю. Хіба якщо у халяву насцяти.

Ті будівельники обнагліли, вони не тільки обсцикають халяви, вони ще й цемент крадуть тонами. І пісок. )))

Wednesday

#226
Нарешті потрапила додому після вечора в ресторані. Почитала.

По темі топіка, поки общипані курки квоктали та генерували наклепи на Єрмачці, "дурочка" Інанна вибрала напрямок подальшої роботи і розпочала консультації з канадськими та американськими військовими щодо підбору конкретних опцій.

Решта буде у паралельній темі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 14, 2023, 17:10В принципі, я ось про що подумав...
спілкуючись з нашими людьми... тими хто не зміг з тих чи інших причин залишити постсавєтську Батьківщину і здобути інший досвід... на Забугорщині, ... треба це враховувати - умови, в яких вони живуть, ці умови, м'яко кажучи, є несприятливими зовсім. Робити скидку тре постійно і... навіть дякувати їм за те, що вони не опускають руки, це - достойно.
Я особисто буває комусь(постсовєцькому) зі злості нагрублю, а потім жалію про це, але вже буває пізно...  (((

З одного боку, Ви маєте рацію, а з другого, на забугорщині, як Ви кажете, всі впахують і я своїми руками і мізками заробила кожний цент, мені ніхто його не дав задарма. Тут нам втирають - "ви приїхали на все готове". Все готове?? я за той час, що живу в Канаді, заплатила більше мільйона доларів податків. Це на мільйон доларів більше, ніж деякі уроджені, які ні дня не працювали.

І я чудово знаю, та і всі це знають, як деякі "волонтери" стали доларовими мільйонерами за чужі гроші, при цьому не платячи ні копійки податків. Я нікого конкретно не маю на увазі, але це є доконаний факт. Вони їздять на таких машинах і так живуть, що мені треба впахувати ще 5 життів для такого.

І які "біженці" сюди приїздять, ми теж бачим.

Як то кажуть, ісчітє дурака.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.msg27056890#msg27056890

Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр
Бандер1вець
14 лютого 2023 21:37:52
IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net

я то всьо, курва, ніяк не зроблю. то Хома з ними  має нерви говорити так спокійно. то до Хоми. бо я псіхований буваю.  :D то наші діяспора, курва : "Міську я тобі вислав двайцять дулярів минулого року. на шо ти стратив ті двайцять дулярів ?" то є діяспора. дуляри рахує і звіт вимагає. мені не дивно. вони усі такі. особливо ті шо виїхали ше 70 років тому.

Цитата: MareK від Лютий 12, 2023, 22:38воттсап. там спілкуємось.

Don't bother. З сьогоднішнього дня твої послуги більше не потрібні.

Самі кого треба знайдем і самі перешлем.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 15, 2023, 05:47З одного боку, Ви маєте рацію, а з другого, на забугорщині, як Ви кажете, всі впахують...

Я мав на увазі, що те, що говорить Спартц, - "ви, ми" має таке значення - "вам вирішувати своє, а нам - своє", "ми можемо дати і дамо вам скидку і допоможемо, але ви працюйте над собою"... Якось так.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 15, 2023, 05:50https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.msg27056890#msg27056890

Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр
Бандер1вець
14 лютого 2023 21:37:52
IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net

я то всьо, курва, ніяк не зроблю. то Хома з ними  має нерви говорити так спокійно. то до Хоми. бо я псіхований буваю.  :D то наші діяспора, курва : "Міську я тобі вислав двайцять дулярів минулого року. на шо ти стратив ті двайцять дулярів ?" то є діяспора. дуляри рахує і звіт вимагає. мені не дивно. вони усі такі. особливо ті шо виїхали ше 70 років тому.

Цитата: MareK від Лютий 12, 2023, 22:38воттсап. там спілкуємось.

Don't bother. З сьогоднішнього дня твої послуги більше не потрібні.

Самі кого треба знайдем і самі перешлем.

Все, не буде більше one dolar ©  :D

білий хорват

#231
Пригадалася історія з МікіМастіфо.
До речі він зараз в ЗСУ.

Віз він якось волонтерку з-за кордону, сам особисто. Віз на Схід. Був змучений. Подзвонив до Бандерівця, попросив, щоб той допоміг у Львові на 1 ніч знайти де переночувати. А Бандерівець почав морозитися, ти хто такий, що тобі треба та і взагалі звідки в тебе мій номер телефону?

Мікі прихуїв від такої "гостинності" і допомоги.

Сказав, дякую, спасіба нє нада, дальше ми самі.

Так і живе тепер Банді з цим ©

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Лютий 15, 2023, 12:30Пригадалася історія з МікіМастіфо.
До речі він зараз в ЗСУ.

Віз він якось волонтерку з-за кордону, сам особисто. Віз на Схід. Був змучений. Подзвонив до Бандерівця, попросив, щоб той допоміг у Львові на 1 ніч знайти де переночувати. А Бандерівець почав морозитися, ти хто такий, що тобі треба та і взагалі звідки в тебе мій номер телефону?

Мікі прихуїв від такої "гостинності" і допомоги.

Сказав, дякую, спасіба нє нада, дальше ми самі.

Так і живе тепер Банді з цим ©

Та, в принципі, не кожен готовий приймати незнайомих людей та ще й без попередження. Це можна зрозуміти.
Я наприклад, не мав умов в той час де прийняти, то теж би відмовив і навряд чи хтось з друзів зміг, хіба одна особа...
Зараз, до речі, якщо буде потреба, то можу прийняти... невибагливих... )))

Ребе Моше

Пан Хорват, наїзди на Бандер1вця - тупняк. Особливо щодо житла. Може нема де? Може не знає людину і т д. Це дуже особисте.

Я міг би ще прокоментувати але не буду. Бо я чемний а ти допомагаєш Україні.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 15, 2023, 05:42Нарешті потрапила додому після вечора в ресторані. Почитала.

По темі топіка, поки общипані курки квоктали та генерували наклепи на Єрмачці, "дурочка" Інанна вибрала напрямок подальшої роботи і розпочала консультації з канадськими та американськими військовими щодо підбору конкретних опцій.

Решта буде у паралельній темі.
Мммм вечеря у ресторані. Яка моя улюблена фраза? Саме час!

абабагаламага

#235
Цитата: Wednesday від Лютий 15, 2023, 05:42"дурочка" Інанна

"Мудрі" такі завжди вважають когось, кого не в стані осягнути, дурнем, так їм легше не зійти зовсім з розуму з розпачу від усвідомлення власної нікчемності.

білий хорват

Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 13:45Пан Хорват, наїзди на Бандер1вця - тупняк. Особливо щодо житла. Може нема де? Може не знає людину і т д. Це дуже особисте.

Я міг би ще прокоментувати але не буду. Бо я чемний а ти допомагаєш Україні.
Ну і з його боку також трохи негарно поза очі наїзди на нас робити.

Тут з нами шушу ляля, дай one dolar, а там поза очі - курва діяспора.

Але згідний з тобою.
Не на часі.

Будьмо як Хома! Тренуймо силу волі.

Ребе Моше

Тому що реально гризти за каву - це маразм. Тому і курва пся крев діяспора.

абабагаламага

#238
Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 14:41Тому що реально гризти за каву - це маразм. Тому і курва пся крев діяспора.

І хто гризе за каву? Щось я не помітив такого.
Помітив інше - якісь постійні затикання рота тим, хто задає питання, постійні перекручування, обзивання. Дуже нагадує стиль наперсточників вокзальних чи інших вуличних шахраїв, кидал і т.п. В мене раніше не було недовіри жодної до волонтерства, а тепер чомусь і в мене з'явилася.

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Лютий 15, 2023, 14:18Але згідний з тобою.
Не на часі.

А я не згідний.
Зовсім і категорично.
Не на часі, після перемоги розберемося і т.п. "аргументи" використовують для того щоб нас дурити. Ось і все.