"Волонтерські" Питання

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: MareK від Лютий 12, 2023, 21:09як відповісти у приват ? немає такої кнопки :)

Повідомлення отримала. Будемо працювати і якщо матимете інфу раніше по потребах, то надсилайте.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: MareK від Лютий 12, 2023, 21:55волонтерка така шо я просто лох і ніхто поряд із нею не стояв взагалі і в принципі... читайте друзі.
https://www.facebook.com/j.minaeva
Євгенія Мінаєва
профіль відкритий паблік у фейсбуці.
6 год  ·
Знаєте, забагато уваги до волонтерського "ні".
Будь-яка відмова допомогти сприймається вштики як зрада. Наче вам плюнули в обличчя в податковій, вилили окроп на груди в поліклініці і демонстративно розбили дзеркало авта в МРЕО - в установах, де вам винні, бо ви платите податки на їх утримання.
Дуже вже наші люди люблять оце "винні", але не вміють пильнувати, хто, що, і чому. Вимагати від влади та інституцій, які сидять на утриманні з кишень народу - складно.
Набагато легше пнути ближнього, бо він винен. А чого винен? Бо взявся. Бо російське іпсо добре працює, нагнітаючи дебільні стереотипи про "вам платять"(хто, блять?), "у вас є доступ до ресурсів"(портал до рога ізобілія у бога за пазухою?) і так далі.
Рахуйте волонтерські "так". Бо їх сотні десятків тисяч по всій країні. Я недавно подивилася свій оборот від початку війни - це 17 ніхуйових квартир речима, грошима, броніками, електронікою. Це мої сьогоднішні проблеми з серцем і щитовиднкою, безсоння та тривога.
Рахуйте, блять, "так", а коли хочеться доїбатися до об'єктивного та обгрунтуваного "ні" - доїбіться до дзеркала. Спитайте себе, чому я можу, а ви - ні. Чому сусідка, яка виїхала в Італію і постить фоточки з пляжів - норм, а я зле стерво.
Тут не про мене, не мої "ні" і "так". В мене чудове оточення, прекрасні бійці, яких я щиро люблю. Мені болить за тих, хто зійшов з дистанції, бо зацькували, бо вигоріли, бо заплювали.
Шануймося.
Няв.

В мене хороший знайомий машинки збирає на ЗСУ.
Він в Чернівцях більш—менш медійна особа——тому і має підтримку фінансову та медійну.Ну і люди вже більш на нього донатять, аніж на когось ім невідомого(——
На сьогодняшній день відправили на фронт вже 108 машинок. Всіляких—не тільки пікапи.
І це більш—менш звичайний пацанчик, який зумів це все організувати.
Респект таким волонтерам.

MareK

Цитата: Wednesday від Лютий 12, 2023, 22:10
Цитата: MareK від Лютий 12, 2023, 21:09як відповісти у приват ? немає такої кнопки :)

Повідомлення отримала. Будемо працювати і якщо матимете інфу раніше по потребах, то надсилайте.

воттсап. там спілкуємось.

MareK

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 12, 2023, 22:25
Цитата: MareK від Лютий 12, 2023, 21:55волонтерка така шо я просто лох і ніхто поряд із нею не стояв взагалі і в принципі... читайте друзі.
https://www.facebook.com/j.minaeva
Євгенія Мінаєва
профіль відкритий паблік у фейсбуці.
6 год  ·
Знаєте, забагато уваги до волонтерського "ні".
Будь-яка відмова допомогти сприймається вштики як зрада. Наче вам плюнули в обличчя в податковій, вилили окроп на груди в поліклініці і демонстративно розбили дзеркало авта в МРЕО - в установах, де вам винні, бо ви платите податки на їх утримання.
Дуже вже наші люди люблять оце "винні", але не вміють пильнувати, хто, що, і чому. Вимагати від влади та інституцій, які сидять на утриманні з кишень народу - складно.
Набагато легше пнути ближнього, бо він винен. А чого винен? Бо взявся. Бо російське іпсо добре працює, нагнітаючи дебільні стереотипи про "вам платять"(хто, блять?), "у вас є доступ до ресурсів"(портал до рога ізобілія у бога за пазухою?) і так далі.
Рахуйте волонтерські "так". Бо їх сотні десятків тисяч по всій країні. Я недавно подивилася свій оборот від початку війни - це 17 ніхуйових квартир речима, грошима, броніками, електронікою. Це мої сьогоднішні проблеми з серцем і щитовиднкою, безсоння та тривога.
Рахуйте, блять, "так", а коли хочеться доїбатися до об'єктивного та обгрунтуваного "ні" - доїбіться до дзеркала. Спитайте себе, чому я можу, а ви - ні. Чому сусідка, яка виїхала в Італію і постить фоточки з пляжів - норм, а я зле стерво.
Тут не про мене, не мої "ні" і "так". В мене чудове оточення, прекрасні бійці, яких я щиро люблю. Мені болить за тих, хто зійшов з дистанції, бо зацькували, бо вигоріли, бо заплювали.
Шануймося.
Няв.

В мене хороший знайомий машинки збирає на ЗСУ.
Він в Чернівцях більш—менш медійна особа——тому і має підтримку фінансову та медійну.Ну і люди вже більш на нього донатять, аніж на когось ім невідомого(——
На сьогодняшній день відправили на фронт вже 108 машинок. Всіляких—не тільки пікапи.
І це більш—менш звичайний пацанчик, який зумів це все організувати.
Респект таким волонтерам.

а ну люксично дякують воїни твоєму знайомому.

Wednesday

#184
А ви в курсі, що про 54 ОМбр, яку підтримують на фупі і на нашому форумі, написали закордонні медіа?

https://news.yahoo.com/ukraine-boasts-used-drone-steal-131520969.html

Ukraine boasts that it used a drone to steal a radio from a dead Russian soldier, letting it listen in on enemy plans

Українці використали дрон, щоб забрати радіо від мертвого російського солдата, і це дозволило їм моніторити чужинський ефір.

Тут відповідне відео:


Подія сталася і зняли відео 28 грудня 2022 року на Луганщині.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

#185
От так наші прославились на увесь світ.
є ше одна фішка від к-2 яку усі ЗСУ почали використовувати. дрон підлетів до росіян і "запропонував" здатися. один пішли за ним. у полон. на каналі к-2 54 є про цю історію відео.

ось це відео. наші хлопці винахідливі .

Дрон ЗСУ веде полоненого вагнерівця до позицій К2 на Донбасі


MareK

Мі6 Моссад ЦРУ і Гур доповіли шо пан Хома шось таки вже файнезне вкупив .
пан Хома - признавайся шо вкупив для пацанів з Бахмуту. давай знимку.

Wednesday

На жаль, мені поки що не вдалося настроїти Вотсап. І з мобілки важко шукати в інтернеті і постити фото.

Тому поки що буду тут, а вже коли  назбирається пакунок, то будемо персонально спілкуватися.

Stay tuned.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#188
Я десь бачила у темі про волонтерство на Єрмачці, що треба шкарпетки.

Є такий варіант. Це від фірми Дікіс, яка виробляє одяг для роботи, хайкінгу, тощо.

Універсальні робочі шкарпетки Dickies, виготовлені з м'яких бавовняних волокон і повністю м'якої підошви, забезпечують міцну міцність і комфорт протягом усього дня. М'які бавовняні волокна забезпечують винятковий комфорт і повітропроникність, а спандекс забезпечує чудову посадку. Повністю м'яка стопа забезпечує додаткову підкладку для втомлених ніг. Посилена п'ята і носок забезпечують додаткову міцність і чудову посадку. Потужний рант не дає шкарпеткам зісковзувати, що забезпечує максимальний комфорт.

  • Виготовлені спеціально під робоче взуття
  • Зроблені з бавовни і трошки нейлону, як у всіх шкарпетках
  • М"які
  • Відносно товстенькі для захисту ступні
  • Добре борються з вологою
  • Натуральні
  • Досить витривалі і довго носяться
  • Підходять на розміри 7-12
  • Відносно недорогі.



Таке підійде хлопцям і якщо так, то скільки брати пар?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Троян. Хома з друзями знайшов і купив. незабаром буде на рембазі.

Ребе Моше

Не можу не влізти у вашу розмову. Якщо чесно, я б не брав бавовну. Бавовна = треш ад і угар. Тіко синтетика.

Але чогось люди вперто купують бавовну. Футболки з бавовни. Жесть.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 13, 2023, 22:21Не можу не влізти у вашу розмову. Якщо чесно, я б не брав бавовну. Бавовна = треш ад і угар. Тіко синтетика.

Але чогось люди вперто купують бавовну. Футболки з бавовни. Жесть.

Там є різні варіанти. Ось вебсайт виробника і перелік шкарпеток. Є і синтетичні.

Я, наприклад, як і багато чоловіків і жінок, не можуть в синтетичному. Особливо якщо ти в цих шкарпетках цілий день, наприклад, у констракшн у будь-яку погоду. Краще контролюють вологу, менша схильність розвинути грибок, вибачте за такі деталі.

Може, закиньте у свій волонтерський чат і порадьтесь, адже у них є фідбек з полів, so to say.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Я не думаю що в них колись була синтетика. Якісна синтетика і вологу відводить і не натирає. А бавовна і шерсть це жесть.

Просто ми з екс совку, в голові вбито що треба натуральна бавовна.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 13, 2023, 22:42Я не думаю що в них колись була синтетика. Якісна синтетика і вологу відводить і не натирає. А бавовна і шерсть це жесть.

Просто ми з екс совку, в голові вбито що треба натуральна бавовна.

Я можу і синтетичні купити - у них там є Moisture Control Crew Work Socks:

https://www.dickies.com/socks/moisture-control-crew-work-socks-size-6-12-6-pack/11750.html?dwvar_11750_color=BK#prefn1=best-for&prefv1=work&prefn2=features&prefv2=moisture-wicking&prefn3=gender&prefv3=men&prefn4=sock-height&prefv4=crew-socks&start=1

The Dickies Dri-Tech Crew Sock has moisture control fibers that keep the feet dry when you need it at work. This sock is breathable as it features ventilation channels engineered for air circulation and moisture control. Help keep the moisture wicked away with these crew socks. White: 53% Poly, 41% Cotton, 5% Nylon, 1% Spandex; Black: 75% Cotton, 19% Poly, 5% Nylon, 1% Lycra® Spandex. Reciprocated Heel N Toe for Fit and Comfort. Dickies Dri-Tech Comfort Collection: moisture wicking fibers and mesh ventilation channels to keep feet dry.

І в тих, що заявляються як хб, є суміш волокон:

78% cotton, 16% polyester, 5% nylon, 1% spandex

Просто хочеться як краще і щоб вони були найбільш практичними для тих, хто їх буде носити.

Я можу навіть купити трохи таких, а трохи таких. Але було б добре все ж, якби ви змогли порадитися.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 13, 2023, 22:42Просто ми з екс совку, в голові вбито що треба натуральна бавовна.

Ну, бавовна реально більш breathable, але дійсно деякі хай перформанс спортивні речі робляться із синтетики.

Але тут йдеться про довготривале носіння (а не пробіг годинку і зняв).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 13, 2023, 23:16
Цитата: Ребе Моше від Лютий 13, 2023, 22:42Просто ми з екс совку, в голові вбито що треба натуральна бавовна.

Ну, бавовна реально більш breathable, але дійсно деякі хай перформанс спортивні речі робляться із синтетики.

Але тут йдеться про довготривале носіння (а не пробіг годинку і зняв).
Я кажу я як екс бігун. Якщо бавовна, то спітнів - натер все що можна - ходиш мокрий як дурень.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 13, 2023, 23:20Я кажу я як екс бігун. Якщо бавовна, то спітнів - натер все що можна - ходиш мокрий як дурень.

Я це розумію, але ти можеш "бігати" в тій синтетичній футболці як мінімум 8 годин, а то й довше?

Не знаю, чи це чинник чи ні, але можливо, це треба враховувати при виборі шкарпеток.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Можна, вона висихає миттєво, хоч тиждень не знімай.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 13, 2023, 23:33Можна, вона висихає миттєво, хоч тиждень не знімай.

Fine, I trust you.

Але ви закинете ці шкарпетки у свій волонтерський чатик? Також, спитайте, чи більші розміри потрібні - є ще варіант розміру 12-15.

Дякую.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше