"Волонтерські" Питання

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Uki від Лютий 17, 2023, 06:46
Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 06:41
Цитата: Uki від Лютий 17, 2023, 06:32Якщо хамство тобі допомагає самостверджуватись, то будьласка be my guest

Це не хамство. Хамство - це коли людині, яка задонувала 4К (для мене ці гроші на дорозі не валялися, я не мільйонер), сказали, що вона тупорила "кліматична" курва, безмозгле сміття, дурепка, діаспора курва і так далі, і натикали факів.

Щось я не бачила твого обурення з цього приводу.

це не обурення, а лише натяк, що в цивілізовваній дискусії хамство заважає.... але схоже ви і натяків не розумієте.   

То чого я не побачила твоїх "натяків" у сторону тих, хто ображав одного із найбільших донорів ЗСУ?

Та ти насолоджувався тими образами.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаПо факту. Узяли з пробігом 110к миль за 4500, дешевше ніж у Польщі і з доставкою у Шегині.
Машини, в яких стукає мотор, не повинні стільки коштувати.

Раз, що ціна таких машин завищена.
Два, треба тратити додаткові кошти на ремонт.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 06:41
Цитата: Uki від Лютий 17, 2023, 06:32Якщо хамство тобі допомагає самостверджуватись, то будьласка be my guest

Це не хамство. Хамство - це коли людині, яка задонувала 4К (для мене ці гроші на дорозі не валялися, я не мільйонер), сказали, що вона тупорила "кліматична" курва, безмозгле сміття, дурепка, діаспора курва і так далі, і натикали факів.

Щось я не бачила твого обурення з цього приводу.
А дійсно, Uki, де твоє обурення від такого хамства?

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 05:19І хто ж ці "упороті", кому Ви тикаєте факи? Ті, що задонували 4К на ЗСУ?

Pray do tell, не стримуйте себе.

А хто тут скаженіє, то це видно.

Молодець, Венсді!
Те, що ти робиш, це тест - тест на порядність, на чесність, на всі ті поняття, які для "нашої" шушери - ніщо, з чого вони сміються, "розумники".
Я на них теж робив тести, досліди - на тупість. 
І виявляється, що це йде у парі, брехунці часто тому й брехунці, що тупі як дерево.  ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 17, 2023, 08:15Молодець, Венсді!
Те, що ти робиш, це тест - тест на порядність, на чесність, на всі ті поняття, які для "нашої" шушери - ніщо, з чого вони сміються, "розумники".
Я на них теж робив тести, досліди - на тупість. 
І виявляється, що це йде у парі, брехунці часто тому й брехунці, що тупі як дерево.  ;D

У них зараз оце:



А треба було просто вчасно позакривати #$%^& and damage could be minimized.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 05:40
Цитата: Uki від Лютий 17, 2023, 05:28Усих хто цим займаєтьсья

Це не є конкретно. Давай цитати та імена.

ЦитатаТату, а де море... Та цитата що я навів - яскравий приклад приниження. Те що ви не вбачаєте в тому приниження характеризує саме вас відповідним чином.

Бездоказовий наклеп і інсинуація. Ти цитати взагалі не навів. Аудитору скажи, що він тебе принижує, вимагаючи копії накладних  ;D  ;D  ;D


Не тільки наклеп, а ще й образи.
Юкічка, чого ти хамиш постійно, брехунець?
Може ти це не усвідомлюєш, як не усвідомлюєш того, що пишеш безграмотно? Ну, тоді ти тупий просто і це все пояснює?  ;D
До речі, я зрозумів чому ви всі "неологізми"створюєте типу "зрадойоб" та інші, - бо за ними ховаєте власну брехню і тупість.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 17, 2023, 08:27Не тільки наклеп, а ще й образи.
Юкічка, чого ти хамиш постійно, брехунець?
Може ти це не усвідомлюєш, як не усвідомлюєш того, що пишеш безграмотно? Ну, тоді ти тупий просто і це все пояснює?  ;D
До речі, я зрозумів чому ви всі "неологізми"створюєте типу "зрадойоб" та інші, - бо за ними ховаєте власну брехню і тупість.

З Юкі неможливо сперечатись, тому що він демагог. Це видно по його діяльності як модератора супу і постійних банах Ферала ні за що.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 04:35
Цитата: Ребе Моше від Лютий 16, 2023, 19:44По факту. Узяли з пробігом 110к миль за 4500, дешевше ніж у Польщі і з доставкою у Шегині.

А ремонт у скільки обійдеться? Отож (С).
Машина у кращому стані, ніж будь-яка зі списку Хорвата. Усі машини після покупки треба ремонтувати, нажаль.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 08:44Машина у кращому стані, ніж будь-яка зі списку Хорвата. Усі машини після покупки треба ремонтувати, нажаль.

Як це можна знати, не оглядаючи інші машини?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: білий хорват від Лютий 17, 2023, 06:58
ЦитатаПо факту. Узяли з пробігом 110к миль за 4500, дешевше ніж у Польщі і з доставкою у Шегині.
Машини, в яких стукає мотор, не повинні стільки коштувати.

Раз, що ціна таких машин завищена.
Два, треба тратити додаткові кошти на ремонт.
Хорват, в усіх що ти запостив є якась проблема. Крім того то бариги перекупи. І з ціни 600-800 це доставка в Україну. Наша тачка з Gloucester.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 08:33
Цитата: абабагаламага від Лютий 17, 2023, 08:27Не тільки наклеп, а ще й образи.
Юкічка, чого ти хамиш постійно, брехунець?
Може ти це не усвідомлюєш, як не усвідомлюєш того, що пишеш безграмотно? Ну, тоді ти тупий просто і це все пояснює?  ;D
До речі, я зрозумів чому ви всі "неологізми"створюєте типу "зрадойоб" та інші, - бо за ними ховаєте власну брехню і тупість.

З Юкі неможливо сперечатись, тому що він демагог. Це видно по його діяльності як модератора супу і постійних банах Ферала ні за що.

Тому його і таких як він треба називати власними іменами - брехунцями.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 08:45
Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 08:44Машина у кращому стані, ніж будь-яка зі списку Хорвата. Усі машини після покупки треба ремонтувати, нажаль.

Як це можна знати, не оглядаючи інші машини?
Тю, а шо там дивитись. У нашої пробіг 110к, у Хорвата є і під 200.

Як тільки почалась війна місцеві бариги на румунських паспортах викупили увесь шрот і погнали у Європу робити гешефт. От і все.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 08:49Тю, а шо там дивитись. У нашої пробіг 110к, у Хорвата є і під 200.

Як тільки почалась війна місцеві бариги на румунських паспортах викупили увесь шрот і погнали у Європу робити гешефт. От і все.

Ну, пробіг сам по собі нічого не означає. У нашої попередньої був пробіг 200К і все чудово працювало, і ще б рочків 20 точно працювало (Тойота). Ніякого ремонту, тим більше капітального, не треба було.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 08:52
Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 08:49Тю, а шо там дивитись. У нашої пробіг 110к, у Хорвата є і під 200.

Як тільки почалась війна місцеві бариги на румунських паспортах викупили увесь шрот і погнали у Європу робити гешефт. От і все.

Ну, пробіг сам по собі нічого не означає. У нашої попередньої був пробіг 200К і все чудово працювало, і ще б рочків 20 точно працювало (Тойота). Ніякого ремонту, тим більше капітального, не треба було.

Чудес не буває пані Середа. У вас була тачка їздити по рівній дорозі до шоколатьє, а тут офроад пікап який вантажили як могли і не робили сервіси бо дорого.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 09:00Чудес не буває пані Середа. У вас була тачка їздити по рівній дорозі до шоколатьє, а тут офроад пікап який вантажили як могли і не робили сервіси бо дорого.

Взагалі-то це теж узагальнення.

Але взяли - то взяли.

ПС. У нас на дорогах такі ями, що Україні і не снилось. Freeze-thaw cycle. Дороги латають буквально щороку і на другий сезон вже проблематично їздити по них.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Та яке узагальнення  ;D пані Середа, чудес не буває.

Зараз, доречі, коли купують тачку, то її вже купують з механіком щоб не вилетіти. Але коли машині 20 років і за ціну у 3-4к чогось очікувати не варто.

білий хорват

Цитата: MareK від Лютий 16, 2023, 21:51
Цитата: білий хорват від Лютий 16, 2023, 07:13
Цитата: MareK від Лютий 15, 2023, 22:52
Цитата: білий хорват від Лютий 15, 2023, 12:30Пригадалася історія з МікіМастіфо.
До речі він зараз в ЗСУ.

Віз він якось волонтерку з-за кордону, сам особисто. Віз на Схід. Був змучений. Подзвонив до Бандерівця, попросив, щоб той допоміг у Львові на 1 ніч знайти де переночувати. А Бандерівець почав морозитися, ти хто такий, що тобі треба та і взагалі звідки в тебе мій номер телефону?

Мікі прихуїв від такої "гостинності" і допомоги.

Сказав, дякую, спасіба нє нада, дальше ми самі.

Так і живе тепер Банді з цим ©

 ;D ти звідки знаєш як і шо було насправді ? дивно шо ти конкретно це "запамятав" згадав  і якраз зараз написав. от рік часу в памяті тримав і виригав нарешті. ;D
там історія була не зовсім така як її озвучив хтось на фупі.
Це був стьоб ©

Це гра ©

Живи тепер з цим ©

Будь як Хома! Тренуй силу волі! ©

Миру добра і любові тобі ©

а ну так. тебе хуєсосив Вк Турч Хома і ше купу ніків тебе тролили роками, я тебе захищав, і саме тому ти зараз пишеш огидні і насправді повністю неправдиві речі на мене. ти "справжній" чоловік. достойний мужчина  ;D
Ти тихенько підспівував Альянсу.
Мовчав навіть, коли на мою дружину переключились.

Але не заморочуйся, я від тебе не очікую прихильності.

Видно тебе дійсно болить, те що я написав, раз ти постійно цим переймаєшся. І видно важко тобі жити з цим ©

Розслабся

Роби добру справу для ЗСУ.
Ти молодець.

Uki

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 06:51
Цитата: Uki від Лютий 17, 2023, 06:46
Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 06:41
Цитата: Uki від Лютий 17, 2023, 06:32Якщо хамство тобі допомагає самостверджуватись, то будьласка be my guest

Це не хамство. Хамство - це коли людині, яка задонувала 4К (для мене ці гроші на дорозі не валялися, я не мільйонер), сказали, що вона тупорила "кліматична" курва, безмозгле сміття, дурепка, діаспора курва і так далі, і натикали факів.

Щось я не бачила твого обурення з цього приводу.

це не обурення, а лише натяк, що в цивілізовваній дискусії хамство заважає.... але схоже ви і натяків не розумієте.   

То чого я не побачила твоїх "натяків" у сторону тих, хто ображав одного із найбільших донорів ЗСУ?

OMG.  ::) Бо я 1) розумів що нема сенсу в цьому, і як наслідок 2) не брав участі у тих дискусіях взагалі

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 06:51Та ти насолоджувався тими образами.

Ну таке сприйняття - це вже ваші особисті issues....

Uki

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 06:43
Цитата: Uki від Лютий 17, 2023, 06:41оцей гібрид бульдога з носорогом - інтелектуальний аналіз.... mama mia....

Та ти навіть не вкурив, про що я.

В них нема чистого волонтерства, крім Хоми (який все робить сам і не бере ніяку компенсацію). Наприклад, Бандерівець жене машину за рахунок власного часу (це волонтерство), але отримує компенсацію за бензин і білет додому (це НЕ волонтерство). Тому і гібрид.

кожен вкладає що може. Ми гроші, Бандерівець та Натіві - час і натхнення. Я це приймаю.

Uki

Цитата: абабагаламага від Лютий 17, 2023, 08:27
Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 05:40
Цитата: Uki від Лютий 17, 2023, 05:28Усих хто цим займаєтьсья

Це не є конкретно. Давай цитати та імена.

ЦитатаТату, а де море... Та цитата що я навів - яскравий приклад приниження. Те що ви не вбачаєте в тому приниження характеризує саме вас відповідним чином.

Бездоказовий наклеп і інсинуація. Ти цитати взагалі не навів. Аудитору скажи, що він тебе принижує, вимагаючи копії накладних  ;D  ;D  ;D


Не тільки наклеп, а ще й образи.
Юкічка, чого ти хамиш постійно, брехунець?
Може ти це не усвідомлюєш, як не усвідомлюєш того, що пишеш безграмотно? Ну, тоді ти тупий просто і це все пояснює?  ;D

Це дзеркальний тролінг (тролити, тупо приписуючи свої вади опоненту) - звинувачувати у хамстві без наведення цитат... та ще й робити це самим хамським чином

Цитата: абабагаламага від Лютий 17, 2023, 08:27До речі, я зрозумів чому ви всі "неологізми"створюєте типу "зрадойоб" та інші, - бо за ними ховаєте власну брехню і тупість.

"неологізми" створюються щоб кожен раз не повторювати цілі фрази типу "вишукування  зради там де вона є і там де нема, розповсюдження, і як результат сіяння панічних настроїв та переведення уваги з головних проблем на другорядні"