Слідство Веде Венсді :)

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Але це ніяк не доводило і не прив"язувало Лампогаза до створення лайнопомийки. Але думка про "атошника" не давала мені спокою і нарешті я зайшла у цю тему і офігіла :smilie10:.



ЛампоГаз пізніше особисто мені підтвердив, що був в АТО.

За це, звичайно, всі ми висловлюємо йому вдячність, оскільки він безпосередньо приклався до захисту України у свій час.

Але звісно ж, це не надає йому ніяких прав чи виправдань займатися тим, чим він займався і продовжує займатися на форумі Z і не тільки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#61
Після цього я просто підняла і проаналізувала пости Лампогаза і вчергове офігіла, побачивши оце:





І пазлик склався!  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#62
Були ще і інші докази.

Він давно нерівно дихав як до Хорвата, так і до Сергія, так і до Авіатора, про себе я мовчу. Тобто мав особисті мотиви для кібербулінгу.

Мені було смішно читати ось цей його пост, враховуючи, що над СергіємСВ та його дружиною вони насміхались з самого початку, навіть до того, як вчепились до мене:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1137828.msg27645132#msg27645132


Як і до туя (думаю, не треба на пальцях пояснювати, хто створив першу версію "помийки").

І є ще деякі речі, які ... Але я не напишу про них публічно.

Лише додам, що ЛампоГаз "косив" під інших дописувачів типу ШЛ і медведа, і досить вдало, бо є, здається, лінгвістом за освітою і відчував особливості їх стилю. Навіть його ламана англійська вдало копіювала ламану англійську медведа. Багато з того, що я вважала дописами медведа, є насправді дописами ЛампоГаза.

Також хочу сказати, що якщо зі мною чи з моєю родиною щось станеться, ви знаєте, які особи стоять за цим. Ви тепер знаєте їх імена. І я маю на увазі не тільки Лампогаза - цих людей декілька.

Я також хочу сказати всім зацікавленим, що мені відомо набагато більше, ніж я тут написала. І якщо ви дозволите собі щось в реалі, це без перебільшення кримінальна справа з відповідними наслідками для вас.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#63
Будуть погрози і реальні дії - будуть реальні наслідки. А поки в мене нема відповідного evidence, я особисто буду тримати цей кейс закритим. На нєт і суда нєт.

Але є ще інший суд - Божий.

So be it.

ПС. ЛампоГаз просто зараз серед ночі читає і посилає мені "лучікі добра" через фейкову реєстрацію :facepalm:. Ти далеко не дурний чувак, тому прочитай уважно вищесказане and apply accordingly.

І відлипни від мене і від нас взагалі назавжди  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#64
Цитата: Wednesday від Квітень 22, 2023, 08:374) Ідентифікація, хто насправді стояв за ніком Жора Деркач.

Too bad, що особа, яка скористалась моїм research, did not acknowledge it at the very least, not to mention thanking me for the tip.



Наразі дві особи забанені на місяць - Шаблезуб і Сергій. Якось не в"яжеться з оцим:



А тепер факти:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=965289.msg20788979#msg20788979
     
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)
Жора Деркач
1 лютого 2018 15:48:42
IP/Host: ---.111.119.134.bilink.ua
9314

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=652037.msg11782558#msg11782558

Re: А почему борцы за мову считают себя культурными гражданами, а борцов за язык быдлом?
Moore
4 липня 2012 21:29:00
IP/Host: ---.111.119.134.bilink.ua
потому что они сами быдло

Це залежність, хвороба (С) Go Go ShoesTM


Пам"ятаєте юзера Moore, штабного зеленого ботяру - якого вже раз спіймали за тим, що мав другий нік?

А чого це я про нього згадала?

А ось чому.

Exhibit 1:



Exhibit 2:



Exhibit 3:



Case closed?

Звісно, я не можу дати 100-відсоткової гарантії, але слово "енурезник" надто специфічне, щоб бути співпадінням.

І ні, я не думаю, що ЕльГайдер модер і що ЕльГайдер і Мур - одна особа. Але що шилять вони на зелених єрмачків, то 100%.




Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У Венсді є "робоча версія" про те, хто пише під ніком Voenkom і хто є новим модератором на Єрмачці.

І ні, це не Ельгуйка.

Якщо моя версія правильна, будете дуже здивовані.

Але треба провести додаткові дослідження, щоб набрати більше матеріалу для аналізу.

Stay tuned! :smilie7:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#66
Мій подарунок любителям ізига на Єрмачці :facepalm: .

Юзер zamarstyniv, який агресивно вимагає українізації того фсбешного сеспулу, порушує його правила, пишучи під резервним ніком під час бану основного (і вказує, що у нього їх багато):



На жаль, його айпі (видима частина) той самий, що в інших львів"ян - ніків інженер, Бокгуз, паттіяшка, тощо.

Рекомендую підняти старі записи і подивитися, хто із львів"ян забанений назавжди. Але власного визнання цілком достатньо, щоб цей нік був забанений.

Мені абсолютно все одно, які в кого там політичні погляди і хто кого ХХХ.

Truth has no agenda і правила мусять бути одні для всіх.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 01, 2024, 17:28У Венсді є "робоча версія" про те, хто пише під ніком Voenkom і хто є новим модератором на Єрмачці.

І ні, це не Ельгуйка.

Якщо моя версія правильна, будете дуже здивовані.

Але треба провести додаткові дослідження, щоб набрати більше матеріалу для аналізу.

Stay tuned! :smilie7:

Додаткові коментарі з цього приводу читайте, починаючи звідси.

Спостереження продовжується.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Квітень 06, 2024, 20:21Додаткові коментарі з цього приводу читайте, починаючи звідси.

Спостереження продовжується.

До речі, я помітила одну цікаву річ.

Але все - пізніше  1&.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#69
Ще один проект для дослідження.

Третій рік війни, а на так званому українському форумі найманий за шекелі засланий казачок постить фейки про Трампа і прославляє лівацьку наволоч, пушачи червонодупі марксистські наративи :smilie9:, що в результаті залило кров"ю ЗСУ і коштувало життя як мінімум півмільйону українців :smilie9:.

Злі язики кажуть, що це ухилянт, який, замість того, щоб, як справжній чоловік, захищати свою країну із зброєю в руках, втік в Канаду!


Буде час, перевіримо, чи мають ці злі язики рацію.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#70
Цитата: Wednesday від Квітень 08, 2024, 22:48До речі, я помітила одну цікаву річ.

Але все - пізніше  1&.

Венсді помітила ще одну дуже цікаву річ. Але вона ще не завершила повністю свій аналіз.

Stay tuned!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.