Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Укрокацап-куянин мерзенно бреше:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140053.msg27868232#msg27868232
ЦитатаКиїв ще 10 років тому був відсотків на 80 російськомовним, зараз вже переважає українська - все пришвидшується
.

Статус української мови в Куєві в деталях проаналізовано тут і слова Anus Ale не відповідають дійсності.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1521
Тому що 1) плєшивий пуйлокацап 2) поширює іпсо і брехню про Калгарі, щоб туди поменше їхало українців і 3) щоб виманити мене прокоментувати це і відстояти честь найкращого міста на землі.


But I don't engage scum і всі і так знають, що Калгарі - найкраще, і тому всі сюди валять з усіх країн як тільки можуть. Це також топ-місто для куаетщиків.

І всі і так зайдуть сюди і прочитають правду.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1522
Боже, який цей Анал Але невиправний ідіот :facepalm:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140277.msg27867939#msg27867939

Я не люблю Бульку, але я справедлива, і не можу не зазначити, що:

ЦитатаЗа 33 роки будинок

За цей час Булька змінив купу ріал істейт, бо жив в різних містах США. Також в нього нерухомість в Києві - тому він краще позиціонований, ніж Але.

Цитатав єпенях на мазуті

Це особистий вибір і lifestyle. Не кожен хоче жити в смердючому брудному мегаполісі типу Києва чи у не менш мерзенному селі під Києвом, де свої ж люди відкрито грабують магазини :smilie10:.

У деяких колах в США і Канаді вважається престижним жити на фермі чи у старому будинку з історією. Я б ніколи не жила біля хайвею в центрі міста - дослідження показують, що це шкідливо для здоров"я.

Цитатапаспорт СРСР в кишені

Як історичний артефакт, він не має ніякого практичного значення.

Цитатагромадянство через одруження

Анал Але витяг цю брехню із свого ануса. Булька, як я вже вказала, приїхав в США із своєю другою дружиною і вони обоє легалізувалися на одинакових умовах. Думаю, коли він розлучився з нею, то вже давно мав громадянство.

Цитатаі діти в єврейському садочку

Не діти, а дитина. Єврейський садочок - бо там високоякісна освіта. Можливо, там говорять російською, якщо це для них важливо.

В США і Канаді відповідальні батьки не здають своїх дітей у публічні школи, бо там освіта низької якості. А посилають їх у престижні приватні чи чартерні школи, багато з яких є релігійними.

Але звідки Анальному Але про це знати?

Цитататак виглядає американська мрія для совка)

А для Анального Але американська мрія ніяк не виглядає. Укрокацап, який заробляв бабло, роблячи бізнес з "данєцкімі", ніколи не буде жити за кордоном :smiley24: .

Цитатана унтерменші

Анал Але витяг цю брехню із свого ануса. Третя дружина Бульки - лікар із Києва. Розлучена, як він, мала сина від першого шлюбу, який зараз дорослий і якого Булька усиновив у свій час. Друга дружина Бульки, з якою він разом прибув в США, була інженером, як і він.

Насправді з унтерменшем одружена дружина Але, і сама вона низькорангова. Але - нещасний лузер, якого кинула дружина-кацапка, ниций товстий пузотьор, який у 43 (!) тягався по дискотеках. То він не тільки клозетник, а ще й педофіл, виявляється? Що міг робити 43-річний уродець серед молодесеньких дівчат та хлопців, практично дітей, більш ніж вдвічі молодших за нього? :smilie10:

А тепер запитайте, яка дівчина піде за таке - негарного юзаного лузера з купою психологічних і можливо, психічних проблем, ще й з довіском?

Тільки така, яка не може знайти собі чогось кращого і яка нікому більше не потрібна :smilie2:.

Ось так!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1523
Ось чому до мене постійно липне всіляка неадекватна лузерня??

:smilie10:  :smilie10:  :smilie10:

Напівграмотні погано освічені алкаші мені не цікаві  :bluet:. Ніби він молодий :facepalm:. 47 років - так він же набагато старший за Павліка, який, до того ж, непогано зберігся і не має альбатросів на шиї, як Анал Але.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140273.msg27867877#msg27867877
ЦитатаНапиши вікі з Канади - вона високорангова самиця охоча до пристарілих левів)

Поржала :lol: . Булька не може сюди піти, бо у списку осіб, небажаних на цьому ресурсі :smiley24:. А ось сам Анал Але, думаю, тут уже зареєстрований. Але с**ть дописувати, сучечка низькорангова  :laugh:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140277.msg27867827#msg27867827
Цитатаіди на бложик, вигравай призи)

Втім, як і всі мої "поціновувачі" - підгавкують лише із безпечної для себе відстані  :pooh_lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Та ми вже бачили, як ви, мразі, "розбиралися самі" :smilie9: .

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140053.msg27869262#msg27869262
ЦитатаЗ іншими порушниками ми розберемося тут і самі. Кого перевиховаємо, кого перевчимо, кого примусимо...

Жаль, що керівництво Єрмачки не вчиться на своїх помилках і вчергове випустило цю скотину заливати лайном їх ресурс :smilie10: .

Але нічого. Сколько верьйовочкє не віться ... Ми терплячі, а сидіти на березі - приємна річ :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

 :facepalm:



Карова - ватна до кісткового мозку безграмотна, неосвічена укроска, яка не знає української мови і спілкується суржиком і російським матом.

Звісно, що вона буде проти всього українського.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ого! Пропагандисту-ліваку Дрейку призовного віку дозволили виїзд з України?  :smilie10:


А ви кажете, мобілізація ...

До речі, на запитання бійця ЗСУ Аутлендера в цій темі жодна скотинка не відповіла. Цей факт каже все, що потрібно знати, про цих жменів, кнопів, але, дрейків і 99 відсотків єрмачківскої шушери  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Забанили Болукана - в результаті скачуть убоїща карова і клейнод :smiley24:.

Ось воно, обличчя укросуспільства  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1528
Що, навіть одна із фігуранток теми "Тупий і ще тупіший" не забажала з Одноглазим? :smilie10:



А він клини підбивав ... це ж наскільки треба бути desperate :facepalm1: ! Він часом білі колготки в go go shoes не носить?? :laugh:


Але навіть найтупішу бабу нє правєдьош, вона дупой чуєт сєрцем відіт:


що краще бути одній, ніж вотето :bluet::



Привіт лисой страшной старухє, бугага  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1529
Тема про мову на Єрмачці дуже показова.

Тому що бачиш, що біда українського суспільства не в тому, що українською не бажає розмовляти достатня кількість людей, а у низькій культурі, бидлячості, хамстві, чорноротості, неповазі один до одного, низькому рівні інтелекту.

Бруд, образи, вульгарність, добірна лайка та російський мат домінують в тій темі, повністю забиваючи собою будь-які аргументи щодо предмету обговорення. І тому надіронічним є те, що цей предмет обговорення - солов"їна українська мова!

Що це за люди?? :smilie10:

Це хто завгодно, але не українці!  :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Spoken from experience! :smiley24:

Один його син за легендою у Мааскві, а інший - у Швеції. Кажуть, там таке прийнято :smilie10:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140145.msg27870479#msg27870479
ЦитатаЗамуж за турка какого-нибудь третьей женой — вот вся его карьера  :-)o
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1531
Потикати паличкою лайно, яке морозилося і робило вигляд, що не бачить, як брудна плєшива ухилянтська та беззуба колаборантська кацапура випорожнялася на і відкривала іменні теми, щоб булити бійців та благочинників ЗСУ?


Ну і мразі :smilie9: !
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1532
Паспорт з куркою - це блакитна мрія цієї наволочі, яка он в сусідній темі вже території здає, аби тільки їх не зачіпали :laugh:.


Ненавиджу цю ухилянтську і колаборантську мерзоту, яка ховається за спинами ЗСУ, але нічого не зробила для них, крім як "кинути" пару нещасних гривень раз в рік  :smilie9:. І на жаль, таких в Україні - переважна більшість  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну ви ж без Дрейка, сина 2П та доньки Тороса залишились якось?


Ті 15 мільйонів, при яких плєшиве пуйло зібралося панувати, самі себе не випиляють :super:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1534
Ржала :lol:. Ето єсчо бабушка надвоє сказала.


У цих всіх Єгнатів, Але, Промів, паоло та інших ухилянтів, що поряд вже території кацапам здають, який план виживання?

Що як тільки буде підписана "мирна угода", всі (включаючи чоловіків) зможуть виїхати за кордон :facepalm: .

Наївні! Навіть якщо пуйло дотисне до західного кордону, вам вже ніхто з того боку нічого не відкриє  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Краще з чукчею, ніж бути законтаченим і кинутим кацапкою, шукати малолєток по дискарях у 43 і мріяти на публіку про потужного у роті  :bluet:.



ПС. Коли вже модери закриють той огидний расистський чорноротий фонтан?

Це ж карова, тільки із членом (allegedly)!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дідку треба про вічне думати, а він туди ж - мріє про Інанну! :Sho_za:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140301.msg27870805#msg27870805
Цитатадублювання буде тільки кацапомовних ...ну і інанни.

Пігулочного золофтного в"ялого тобі через фейс!

Інанна себе не на помийці знайшла, щоб творити контент на ресурсі, який належить кишеньковим болонкам Єрмачка  :bluet:.

Якщо я туди і заходитиму, то тільки і виключно щоб вчергове випороти скотт 1&.

І пороти я буду тільки і виключно тією мовою, якою забажаю!  :smiley14:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Робила рісерч, наткнулася :facepalm:

Нічого не нагадує? Ото в дядька скрипт один і той же - wow!



І, найсмішніше, він сам перший порушує свої ж заклики і рекомендації  :weep:



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1538
Іще одне хворе :facepalm:.

Нагадую, це кінець жовтня 2021, всі вже давно знали, що ЧП - це лісааліса, а воно вперто продовжувало вірити, що то я :smilie10:.


А за фактом ТП - тупим пенісом - виявився він  :smilie9:.


А ці с**ки ще й навіть не починали вигрібати за свою брехню та наклепи. А доведеться!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1539
От скучаю за ЧП! Як вона класно всіх їх чихвостила - і в хвіст, і в гриву :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.