Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 27, 2023, 12:14Серйозно?
І часто тобі доводиться тримати сторону негідників?

Я цього за Хорватом ніколи  не помічала.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 27, 2023, 11:03Життя, хочемо ми того чи ні, підсовує нам різні ситуації.

І наше буття власне складається з тисячі дрібних виборів.

Десь ми промовчимо, опустимо очі, коли треба чітко висказати свою позицію, десь ми когось зрадимо, десь будемо тримати сторону брехунів та негідників.

І ніби людина особисто нічого поганого не зробила, але в карму все рахується.

Я на Хому зла не тримаю.
Кожен має свободу дії та вибору.

Я не суддя, щоб когось судити.

Життя осудить

У мене купа думок і на цю тему, і взагалі, і купа нової інфи і на цю тему, і взагалі  :) Але часу поки немає все це описати, плюс робота, плюс пакунок плюс у нас починається чергова відлига, а це значить що? Мігрень :) я вже зараз це відчуваю.

Піду вип"ю пігулку (зараз забомбить у декого  ;D  ;D  ;D )
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Лютий 27, 2023, 06:24Let's see what happens (C).

Ну, думаю, можна і обговорити, що сталося. Звичайно ж, тільки тому що Ребе, як то кажуть, вийшов з чату, не означає, що ми не маємо тепер ніякого права проаналізувати цю подію і відповідні чинники та обставини. Тим більше що це безпосередньо відноситься як до нашої спільноти, так і до цієї теми, яка про цінності та подвійні стандарти.

У мене немає ніяких причин вважати, що присутні не будуть дотримуватися якихось етичних норм у цій дискусії. Але я про всяк випадок хочу закликати всіх оперувати, виходячи із почуття поваги до доробку Хоми-Ребе як людини, волонтера та нашого колишнього друга, і проявити співчуття.

Тому що якби я була у цій ситуації, то мені зараз на його місці було б дуже нелегко.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Мазохізм такий мазохізм.

Wednesday

#1504
Цитата: абабагаламага від Лютий 27, 2023, 16:32Мазохізм такий мазохізм.

Думаєте?

Мій аналіз каже, що там декілька чинників, і я маю додатковий контекст, що до певної міри пояснює (хоча не повністю визначає) динаміку подій.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Давно такого відвідування не було з самого рання (по нашому часу, хехе).

Соррі, Бульки і ко, мушу вас залишити. Мені, на відміну від вас, старих лисих ніщєбродів, треба заробляти на черговий донат.

Не забудьте обговорити на своєму "форумі" теорії, куди ж тепер буде донувати Беггі після всього, що сталося, ЛОЛ!

Всім, хто має час, бажання і здорові нерви, зайдіть до них і засічіть, через скільки секунд там з"явиться цей пост  8)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 27, 2023, 17:09Соррі, Бульки і ко, мушу вас залишити. Мені, на відміну від вас, старих лисих ніщєбродів, треба заробляти на черговий донат.
І на шкарпетки Плєшивій Радості

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Власне по темі обговорення.

Від "форума тєрпіл" чуємо:



Тєрпіл і жертв Стокгольму.

Нагадують мені колорадських жуків у відрі, яке щедро поливають труткою, а вони там шмигають туди-сюди, ще і нові намагаються туди залізти.

Одинокі хитрі намагаються втікти з відра і таким чином виграють за законом Дарвіна.

Хі-хі (С)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Аутсайдер ніби розумний чоловік ... я такого реально не розумію.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday



Нагадую, де взяти гроші. Плєшиве все ще винне вам 3К.

Але дехто обіс***сі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А Люстраші все цнота пече. Якщо цнота не потрібна, то чому тебе все ще ніхто не схопив?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

О, який потік подвійних стандартів у кращих шушинських традиціях!



Ти ж, мерзота, сиділа і насолоджувалась, коли Трололо, Асті та Хома разом з ВВВ вивалювали приватну інформацію мою і Кадри! Сподіваюсь, ти теж вигребеш, як зараз вигрібає Чок Кекс, яка за її логікою, сама винна! Давайте уже скріни її інфо по приватах і паблік, як ви це робили з моїми.



Он як! Значить, Асті, Трололо, ВВВ та Хома непересічні.

От жеж мерзотні дволичні потвори  >:( Але сьогодні карма одній прилетіла гарненько і це чудово!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Скавчання стоїть зачотне! Подвійні стандарти аж палають, коли доксять не твоїх ворогів, а тебе саму. LOVE IT!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

#1514
Цитата: білий хорват від Лютий 27, 2023, 18:27І на шкарпетки Плєшивій Радості

максімка  вже пише шо треба збирати гроші шоб відправити мене на фронт. читав ? я нині читав. він там мене прозвав Алкан. і пише ніби то я пишу гиииии . повна шизофренія.
Максімка - ти зовсім йобнувся? ну ти ж читаєш. так от ти від мого плювка помреш чмошнік недорозвинений. гандон 165 см зросту.
 Максімка - не бикуй дурню. ми тебе прибємо як муху в туалеті в моєму селі. твій всратий сайте майже ніколи недоступний шоб послати тебе нахуй. зроби шось із цим. шоб я міг з тобою чмошніком поговорити. ти ж у Польщі ховаєшся правда, Максімка ?

Wednesday

Цитата: MareK від Березень 01, 2023, 01:27Максімка - ти зовсім йобнувся? ну ти ж читаєш. так от ти від мого плювка помреш чмошнік недорозвинений. гандон 165 см зросту.

Не треба так поспішати ...

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1516
Ось що буває, коли сорокарічні тінейджери відбиваються від рук. Тотальний meltdown, crash and burn - а ще і двох днів не пройшло  >:( 



Наразі дві особи забанені на місяць - Шаблезуб і Сергій. Якось не в"яжеться з оцим:



Це просто якийсь повний і тотальний триндець. Втім, це навіть і не дивує - винесемо Шаблезуба за дужки і залишаються Сергій і Авіатор. А що у них такого спільного, за що їх хейтить Хома?

1) Сильне чоловіче начало
2) Підтримка і захист Інанни.

А тепер факти. Я навіть тепер почала вірити, що Хома дійсно до останньої секунди вважав, що Чотко Патріотка - то я.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=965289.msg20788979#msg20788979
     
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)
Жора Деркач
1 лютого 2018 15:48:42
IP/Host: ---.111.119.134.bilink.ua
9314


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=652037.msg11782558#msg11782558

Re: А почему борцы за мову считают себя культурными гражданами, а борцов за язык быдлом?
Moore
4 липня 2012 21:29:00
IP/Host: ---.111.119.134.bilink.ua
потому что они сами быдло

Це залежність, хвороба (С) Go Go ShoesTM

ПС. Бан Мурчика - не місяць, а десь тиждень. Що там з другими ніками під час бану?
ПС-2. На нашому форумі чоловік десь 10 чи більше з Чернівців. І всі вони Авіатори!!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаМаксімка - ти зовсім йобнувся? ну ти ж читаєш. так от ти від мого плювка помреш чмошнік недорозвинений. гандон 165 см зросту.

То він такий маленький?

То Сєрьога йому ліщів надає і він здохне.

А він ще з GEO збирався боксувати.

;D

Хоча, буряти вони всі маленькі.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 01, 2023, 12:55То він такий маленький?

То Сєрьога йому ліщів надає і він здохне.

А він ще з GEO збирався боксувати.

;D

Хоча, буряти вони всі маленькі.

Так, він досить petite. Колись були фотки, як він був в США і видно було, який це чип***к.

Може, у тому числі і хейтить тебе, Авіатора та Сергія ще і з цієї причини, ЛОЛ!

Це я вже розповідала про свою собачку, якого в дитинстві дуже налякала великий Сенбернар (вона його просто хотіла понюхати, а він так злякався, що в нього на животику аж прищики виступили). То коли він виріс, він постійно втікав від великих собак, але зате люто переслідував менших за себе і котів.

Так і члени ганебного Альянсу на чолі з їх плєшивим лідером.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват