Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 26, 2023, 22:37Я тобі вже все відповів. Бачу зараз стадія загострення

А ну детальніше про "загострення". Що ти маєш на увазі?

Тебе за язика тут ніхто не тягнув, коли ти, не встигнувши вискочити з бану, почав захищати білоколготочну наклепницю. Це абсолютно адекватна реакція на такий треш і визначальна, бо мова йдеться про мораль і цінності.

Цитатаі ти хочеш мега срач який, нажаль, я не потягну.

Я навіть словами такими не оперую. Сам прийшов із претензіями on behalf of despicable cowards, і вигріб. А чого ти чекав? такі liaisons - це компромат для порядної людини. Ось ми тобі на це і вказали.

ЦитатаТому пропоную тобі тупо забити на Моше. Спілкуйсі з нумерним і кадрою.

Забити чи не забити на Моше залежить від твоїх подальших дій.

Спілкуванням із Сергієм і Кадрою пишаюсь - вони не топчуться на могилах чужих дітей, як твої друзі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: MareK від Лютий 27, 2023, 00:47як ви бачите сайт Макса ? я вже шо не натискав - не впускає навіть ноут...

Оскільки ти в Україні знаходишся, то заходити на кацапські сайти треба через впн.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 27, 2023, 03:20Якщо ти це зробиш чесно і відкрито і просто скажеш усю правду, якою вона є, не дивлячись на регалії, особисті стосунки і, можливо, якийсь шантаж, я скажу, що ти ще один чоловік на фупі. І не тому що я це вимагаю, а тому що this is the right thing to do.

Ой! Біллі Біббіта пам'ятаєш?   :o  :-[

абабагаламага

Цитата: MareK від Лютий 27, 2023, 00:51як вас звати, пані ? мене Марян. можна з вами познайомитись ? яке ваше імя ?

Пані Середа проходить по федеральній програмі захисту свідків, тому не може зараз сказати тобі своє ім'я, адресу, номер телефону і т.д. Але твій, Мар'яне, запит зафіксовано і у свій час можеш сподіватися на відповідь.   :)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 27, 2023, 05:32Ой! Біллі Біббіта пам'ятаєш?   :o  :-[


Ну що Ви. Біллі - нещасна хвора broken and abused soul.

Наш Ребе - це зовсім інший коленкор.

Ну принаймі я це собі так уявляю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 27, 2023, 05:46Пані Середа проходить по федеральній програмі захисту свідків, тому не може зараз сказати тобі своє ім'я, адресу, номер телефону і т.д. Але твій, Мар'яне, запит зафіксовано і у свій час можеш сподіватися на відповідь.   :)

Може спитати у свого (і Хоми) ще одного друга, a distinguished gentleman ніка medved, who is currently on SUP.

Наскільки мені відомо, він єдиний на Фупі (formerly), хто знає моє справжнє ім"я.

Напевно, теж намагався дістатися до моїх родичів чи друзів - who the hell knows.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 27, 2023, 05:58Наш Ребе - це зовсім інший коленкор.

Ну принаймі я це собі так уявляю.

Ну, якщо так, то добре.
Щось я вічно всіх жалію без потреби.
Там де треба ногами пи***ти.  :)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 27, 2023, 06:17Ну, якщо так, то добре.
Щось я вічно всіх жалію без потреби.
Там де треба ногами пи***ти.  :)

Let's see what happens (C).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1488
Скоро і мені спатки пора, але перед цим ще треба спакувати пакуночок на ЗСУ, а завтра робочий день, дописувати не буде часу, тому зараз ще декілька питань до Хоми, щоб два рази не вставати.

1) З тобою особисто координували цю акцію від 10 листопада 2021 року?

Так чи ні?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ще питання до Хоми:

2) З тобою особисто координували цю акцію від 17 лютого 2022 року (за кілька днів перед війною, яка мерзота)?

Так чи ні?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Чесно кажучи, я знав, що Хома дасть задню.

Мене тільки цікавило, як довго він протримається.

Коли він приніс на ФУП посилання на форум плєшивого, він не задумуючись написав:

"Турч, з тебе 3К"

А тепер, коли зрозумів, що йому дістанеться від "СВОЇХ", то відітілє, нема доказів, що це він.

Хома вибрав "СВОЇХ", яких він поважає.

Ну що ж.
Кожен в житті робить свій вибір, між добром і злом, між праведним і грішним, між правдою і брехнею та наклепами з погрозами.

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Лютий 27, 2023, 07:38Чесно кажучи, я знав, що Хома дасть задню.

Він незрілий ще.  )))

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 27, 2023, 07:47Він незрілий ще.  )))

Хммм ... за віком там уже, я б сказала, перезрілий.

Он хлопці на війні в 20 командують, а це майже вдвічі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 27, 2023, 07:48Хммм ... за віком там уже, я б сказала, перезрілий.

Он хлопці на війні в 20 командують, а це майже вдвічі.

А, ну тоді всьо прапала.
Я думав молодший.

Wednesday

Коротше, я не можу всього поки розказати, але ...

... Скажем так, я роблю зараз одну річ і на очі мені попалось дещо.

Я так реготала, що мій чоловік, який вже пішов спати, подумав, що щось сталось і що я плачу ... Коли я розповіла, над чим я сміюсь, то ми почали реготати обоє, до сліз, буквально згинаючись зі сміху  ;D  ;D  ;D

Оооо!  ;D  ;D  ;D  ;D   Я вже давно так не сміялась.
 
Гарного дня і не товчіть Хому сильно. Може, він нас ще здивує.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Ребе Моше від Лютий 26, 2023, 22:30Під фуєнімайзером, я заїхав у басейн після важкого дня, бо зранку забув шмот у роздягальні, поспішав. Глянь айпішку і заспокойсі. Можу фотку басейна дати якщо хочеш.
Поспішав

І шмот забрав, і встиг на ФУП зайти обговорити злам Швейцарії, і ще й фото басейну зробив.

Будь моторним, як Хома! ©


Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 27, 2023, 07:38Чесно кажучи, я знав, що Хома дасть задню.

Мене тільки цікавило, як довго він протримається.

Коли він приніс на ФУП посилання на форум плєшивого, він не задумуючись написав:

"Турч, з тебе 3К"

А тепер, коли зрозумів, що йому дістанеться від "СВОЇХ", то відітілє, нема доказів, що це він.

Хома вибрав "СВОЇХ", яких він поважає.

Ну що ж.
Кожен в житті робить свій вибір, між добром і злом, між праведним і грішним, між правдою і брехнею та наклепами з погрозами.

Його загризли там. Не дивно, що він зламався. А може, й завжди такий був, зламаний. Тому й нападав на нас.

Шкода, звісно, розчаровуватися в людях, але, як всі знаюють, у цьому випадку я це очікувала.

А Сергій довів сьогодні, хто чого вартий.

Завтра для мене буде новий день. А вам, європейці, гарного ранку!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Життя, хочемо ми того чи ні, підсовує нам різні ситуації.

І наше буття власне складається з тисячі дрібних виборів.

Десь ми промовчимо, опустимо очі, коли треба чітко висказати свою позицію, десь ми когось зрадимо, десь будемо тримати сторону брехунів та негідників.

І ніби людина особисто нічого поганого не зробила, але в карму все рахується.

Я на Хому зла не тримаю.
Кожен має свободу дії та вибору.

Я не суддя, щоб когось судити.

Життя осудить

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Лютий 27, 2023, 11:03Десь ми промовчимо, опустимо очі, коли треба чітко висказати свою позицію, десь ми когось зрадимо, десь будемо тримати сторону брехунів та негідників.

Серйозно?
І часто тобі доводиться тримати сторону негідників?

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Лютий 27, 2023, 12:14Серйозно?
І часто тобі доводиться тримати сторону негідників?
Стараюсь цього взагалі не робити, а там вже як вийде, свідомо чи не свідомо.