Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

MareK

Цитата: Wednesday від Лютий 27, 2023, 00:27Вона писала саме про мене, а про Сергія написала, що хвороба заразна, тобто ніби це я його своєю "хворобою" заразила.

ну я не можу цього знати. тому перепрошую.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 27, 2023, 00:26Або ось тут——
Йому виявляється "4 кілобакса" ——не сума((


ЛОЛ! А сам нещасних 3К зажав.

Причому ще коли я заходила, то викручувався, ніби то хтось інший таку обіцянку запостив.

До речі, друзі, якщо хочете доказів, підіть заскріньте всі пости з датами, починаючи з 1 січня 2023 року. Я підніму логи і звіримо.

I am all about data, baby!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: MareK від Лютий 27, 2023, 00:28ну я не можу цього знати. тому перепрошую.

Не треба перепрошувати, Марек, ти не винний у тому, що вони про мене говорять.

Називай мене на ти, як раніше :).

До речі, я бачила, що тобі ніби принесли повістку? Вибач, якщо я тебе коли-небудь чимось образила, то було не зі зла, а лише як самозахист.

І якщо тебе призовуть і тобі треба кошти купити все необхідне, то не соромся і скажи. Я допоможу чим зможу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

дякую. я сам справлюся. щиро дякую за пропозицію.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 27, 2023, 00:26Або ось тут——
Йому виявляється "4 кілобакса" ——не сума((

Поржала про "купіть рєбйят".

Припустимо, я донувала, щоб когось "купити". Викласти на сьогоднішній день біля 6 штук (умовні шкарпетки недешеві), щоб отримати камінг-аут від Хоми, як він поважає Асті та Трололо за "бебі у морозилці"?

Ну, такоє  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Лютий 27, 2023, 00:35Називай мене на ти, як раніше :).

.

виключно тоді, коли знатиму як називати вас по імені. в іншому випадку, я говоритиму пані, бо ми не знайомі. таке моє виховання.

MareK

як ви бачите сайт Макса ? я вже шо не натискав - не впускає навіть ноут...

Wednesday

Цитата: MareK від Лютий 27, 2023, 00:47як ви бачите сайт Макса ? я вже шо не натискав - не впускає навіть ноут...

Я ніяк не бачу, бо туди не ходжу.

Напевно, це його страшенно дратує  ;D

Із скрінів видно, що він до мене постійно апелює, кличе, wants to engage...

Запала, чушка кацапська.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

як вас звати, пані ? мене Марян. можна з вами познайомитись ? яке ваше імя ?

MareK

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 26, 2023, 23:48Обісцявсі ((
А був би мужиком——написав би на фупі тему щоб розібратися((

Сєрий, дай РОБОЧЕ посилання на сайт Макса. хочу почитати шо він там шкрябає.

MareK


Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 26, 2023, 23:39Залупа, не лізь коли розумні люди спілкуються. Лізь на жердину. Вважай що залупа - то хворум Хоми і там пишу я. Якщо в тебе є якісь докази - прошу.

Хто тобі дав право йому хамити? Звідки ти висмоктав ідею, що ти вищий чи кращий за нього і маєш право розмовляти з ним у такому тоні?

Так, то форум Хоми, бо оскільки ти відмовився засудити цю істоту, це автоматично прирівнює тебе до нього.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 26, 2023, 23:32І хто це на твою думку писав?

Say! His! Name!

Не скаже, у нього "доказів нема", ЛОЛ!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1473
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 26, 2023, 23:11Яйця треба мати щоб висказати свою позицію незважаючи ні на що((
Засмутив мене хома((——

Завжди цікаво пободатися з сильним супротивником, а не з тим який розповзається на м"яке лайно після пропущеного удару((

Ну це ж не у зграї булити жінок з групою підтримки.

Раніше, коли я його у схожих ситуаціях притискала до стінки, він не зливався, took it on the chin і тримав удар.

Сьогодні - not so much. Може, спатки захотілося, ну буває.

Побачимо завтра.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1474
Цитата: Ребе Моше від Лютий 26, 2023, 23:40Наче все. Лайла тов. Якщо є питання - імейл знаєш.

В імейлі буде лише тракінг намбер.

Дещо прояснилось, але за великим рахунком, нічого не змінилось, поки на решту питань не буде відповідей.

І тут, публічно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 26, 2023, 23:48Обісцявсі ((
А був би мужиком——написав би на фупі тему щоб розібратися((

Сергій, дефакто, на фупі лише один мужик мужчина - ти. Причому з великої літери.

Це просто об"єктивна реальність.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 26, 2023, 22:30Під фуєнімайзером, я заїхав у басейн після важкого дня, бо зранку забув шмот у роздягальні, поспішав. Глянь айпішку і заспокойсі. Можу фотку басейна дати якщо хочеш.

На фупі показало United States.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Піду попрасую під ІларіоноваТМ, а потім відповім на деякі закиди у темі, відкритій Сергієм, із того, що я встигла заскрінити.

Stay tuned.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 26, 2023, 22:38Вийдеш з бану, відкриєш тему ще раз, я відпишу там. Хома не Залупа, слово тримає.

"Залупа", як ти кажеш, не побоявся піти на бан (я думала, він буде вічним) і стати на мій захист, так само як викрити покидьків.

А що ТОБІ заважає відкрити таку тему завтра? Тобі зовсім не треба чекати виходу Сергія.

Мої вимоги:

1) Закрити брудний брехливий рот всім тим, хто наводить на мене наклеп, що я психічно хвора і на пігулках. Нагадую, твоя огидна подруга сьогодні вчергове це сказала без усяких для себе наслідків.

2) Назвати ім"я того, хто замутив огидний сайт і пише там ці огидні дописи. Ти знаєш, хто це, і ти сам мені сказав, хто це з майже стовідсотковою ймовірністю.

3) Підтвердити ім"я людини, яка вкрала і поширювала мої приватні дані по приватах, за твоїми словами, усім бажаючим. Нагадую, це нік Трололо.

Це щодо закидів child- brain-free Chock Keks, що нібито я сама себе деаноніномізувала. Ти чудово знаєш, що це неправда, бо ти отримав ці дані у свій час від тої особи за власними словами.

І також тому що на власному прикладі чудово знаєш, як після того, як ТИ поліз у мій лінкедін у січні 2021 року, я намагалася залишатися анонімною, і як ти насідав на мене, щоб я визнала, що це я.

Я ніколи не поширювала свої особисті дані, крім міста, де я живу. У мене є скріни постів з показами самої Асті, яка визнає, що мої приватні дані були їй доступні - це після того, як з нею ними поділився Трололо. Вона це ніколи не приховувала. Інформацію про мою дитину Трололо нарив із публічно доступних обітниць - я цю інфу до вчорашнього дня публічно не поширювала.

Якщо ти це зробиш чесно і відкрито і просто скажеш усю правду, якою вона є, не дивлячись на регалії, особисті стосунки і, можливо, якийсь шантаж, я скажу, що ти ще один чоловік на фупі. І не тому що я це вимагаю, а тому що this is the right thing to do.

And real men do what's right.

Always.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 26, 2023, 22:13Тема провисіла може 15 хвилин))
На відміни від теми Мирослави, яка висіла півдоби))

Тому що Інанну можна було чморити, з цим адмін проблем не мав. Але я дуже позитивно була здивована кількістю людей, які закликали видалити тему.

А тут посягнули на святих корів Фупу - Асці і Плєшиве. Тому і знесли за 5 секунд з мотивацією "наклеп".

Тобто коли Мирослава писала, що я психічно хвора, і Асті потім написала у темі Сергія, що я психічно хвора, то не був наклеп? Чому тоді Асті не забанена?

Тому що Мирослава відкрила свою тему для Асті, щоб вчергове вилити на мене своє лайно. Ось чому. І ось чому завтра вона вийде на свободу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.