З Андрієм Іларіоновим - до перемоги України!

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Третє. Як вийшло так, що в ті чотири роки, коли Трамп був у владі і погрожував лідерові великої країни відмовою захищати її від російської агресії, Путін не розпочав жодної агресії – ні проти члена НАТО, ні проти будь-якої іншої країни? А коли до Білого дому прийшов Байден, який обіцяв плекати альянс і погрожував розірвати російську економіку «санкціями з пекла», Путін розпочав широкомасштабне вторгнення в Україну?

Це сталося тому, що Трамп ніколи не рекомендував Путіну нападати ні на НАТО, ні на Україну, ні взагалі на якусь іншу країну. Натомість у разі нової путінської агресії Трамп обіцяв – щоправда, вже не «лідеру великої країни НАТО», а саме Путіну – завдати удару по Москві.

Трамп Путіну: Ми вдаримо по Москві
9:39 PM · 4 беоезня, 2022

Трамп: Вони всі кажуть: "О, у нього є ядерна зброя". Типу – вони його бояться. Ви знаєте, він боявся мене. Я ладнав із ним. Я кажу: «Володимире, якщо ти це зробиш, ми вдаримо по Москві». Я сказав йому, що ми вдаримо по Москві. І, здається, він повірив мені на 5%, 10%. Але цього достатньо. У мій час він ніколи цього не робив. Джоне, ти знаєш. В останні чотири роки [поки я був у владі], тому що він знав, що не зможе цього зробити.


https://twitter.com/LifeOfTimReilly/status/1499816865916493834

Але, звичайно ж, про справжні погрози Трампу Путіну ні мейнстрімні медіа, ні популярні володарі дум громадянам не розповідають.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Четверте. Єдине, за що Трампа не тільки можна, а й потрібно критикувати, так це за невірні дані, що використовуються ним, про величини військової допомоги Україні як з боку США, так і з боку європейських країн.

Звичайно, жодної військової допомоги на 200 млрд. дол., про яку говорить Трамп, адміністрація Байдена Україні не передавала. І внесок європейських союзників НАТО в оборону України не становить 25 млрд.дол. Насправді, за майже два роки з початку широкомасштабної путінської агресії 24 лютого 2022 р. США передали Україні всієї військової допомоги на 21 млрд. дол., а європейські союзники НАТО – на 35 млрд. дол.

Але, звичайно, жоден опонент Трампа про ці його помилки не говорить.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#42
Витяги з виступу Трампа у Конвей, Південна Кароліна, 10 лютого 2024 р.

Ніккі, можливо, і розпочинала свою кар'єру в Південній Кароліні. Але тепер вона – на 100% кандидат Уолл-стріт та військової машини. Вона хоче воювати з усіма, хоче вбивати людей, вбивати людей. Інші країни не хочуть, щоб ми були там, вони не хочуть, щоб ми були там. А ми всюди. Ми багато чого з цього винесли. Вони не бажають нас. А нам це коштує мільярди, мільярди та трильйони доларів.

Я просто зробив твіт на Truth платформі. Сподіваюся, ви все на Truth? Це найкраща платформа. Девіде, ти на Truth? Я просто зробив цей твіт. Вони хочуть дати кільком країнам майже 100 мільярдів доларів, 100 мільярдів.

А я спитав там і питаю вас – це важливе повідомлення – я спитав: а чому ми це робимо? Якщо ви хочете дати їм 100 мільярдів, дайте їм як кредит. Це називається кредит. Дайте їм гроші. Якщо вони зможуть повернути борг, вони повернуть його. Якщо вони не зможуть повернути борг, то їм не доведеться його повертати. Тому що вони мають труднощі. Але якщо вони перейдуть до іншого табору та кинуть нас як собаку – як жінка залишає записку після побачення, бо не сподобалося. Якщо таке станеться до нашої країни, то нехай буде дуже просто – ми відкликаємо наш кредит. І тоді ми вимагатимемо повернення наших грошей, тому що ми дали гроші, а вони перейшли на інший бік.

Як приклад, припустимо, ми дали їм усі ці гроші, які ми в Україну вже дали, на суму понад 200 мільярдів доларів. А за три тижні вони укладуть угоду з Росією, і більше не захочуть мати з нами справу. А ми віддали сотні мільярдів доларів.

А чому ми дали їм понад 200 мільярдів доларів, а європейські країни, якщо взяти сумарний розмір їхньої економіки, то їхня економіка близького до нас розміру, то вони дали 25 мільярдів доларів? Тобто ми дали 200 із лишком. А на них війна впливає набагато сильніше. При цьому між нами є щось, зване океаном, чи не так? І на них війна впливає набагато сильніше. Але ми дали їм 200, а вони – 25.

Я поводився так само з НАТО. Я змусив їх заплатити. НАТО було розвалено, доки не з'явився я. А я сказав: платитимуть усі. А вони запитали: а якщо ми не заплатимо, чи будете ви все одно захищати? А я відповів: точно ні. Вони не могли повірити, що я сказав. І все – гроші потекли рікою.

Генеральний секретар Столтенберг, я не знаю, чи залишається він на цій посаді зараз, але він був моїм найбільшим шанувальником. Він сказав: всі ці президенти приходили, вимовляли промови, йшли, вони всі мали платити, але не платили. Я прийшов, промовив і сказав, що ви повинні заплатити. Вони запитали мене.

Один із президентів великої країни встав і запитав: сер, а якщо ми не заплатимо, і на нас нападе Росія, ви захищатимете нас? І тоді я спитав: а ви не заплатили? Ви порушили свої зобов'язання? Він відповів: так, скажімо, я не заплатив. І тоді я відповів: ні, тоді я не став би вас захищати. Насправді, я б порадив їм [Росії] робити все, що вони хочуть, щоб ви заплатили. Ви повинні сплачувати свої рахунки. І тоді гроші потекли [до бюджету НАТО].

А Генрі знає - якби я сказав: так, я буду [захищати], а вам не треба платити, то, так, я став би [захищати]. Більшість політиків сказали б на це: так, ми захистимо вас за будь-яких обставин. Але тоді вони ніколи не заплатять. А я сказав: ні-ні, ви повинні зрозуміти: якщо ви не платите за рахунками, то ви не отримаєте жодного захисту. Це дуже просто. [І в результаті] до НАТО надійшли сотні мільярдів доларів. І саме через те, що я робив, вони сьогодні мають гроші.

А потім я чую, що Обама їм більше подобається. Звичайно, Обама, їм має подобатися більше. Знаєте чому? Бо він нічого не вимагав. Ми були дурною країною світу. А ми більше не збираємося бути дурною країною світу, ми не збираємося бути нею. Нам стало погано при тому хлопцеві.

А тепер цей хлопець хоче надіслати йому 50-60 мільярдів доларів. Зізнаюся, вважаю, що найбільший комерсант в історії — це Зеленський. І мені подобається Зеленський, бо під час фальшивки, пам'ятаєте, тієї фальшивки з імпічментом були твердження, ніби я подзвонив йому з погрозами. І коли його попросили підтвердити, він відповів: ні, це не було загрозою, це був дуже приємний дзвінок. Він міг би зіграти на боці переможця. Але він цього не став робити. Він сказав правду. Тож мені подобається Зеленський.

Але ця війна має закінчитися. Ми можемо укласти угоду щодо цієї війни. Одна зі справ, яку ми збираємося зробити, — це покласти край цій війні. Ця війна – катастрофа. Гинуть тисячі, сотні тисяч людей. Набагато більше, ніж те, що ви читаєте. І ви помітили – ви більше не чуєте про ту війну. Знаєте чому? Бо там тяжка ситуація. Ось чому. Тому що фейкові новини повністю підкуплені і тепер кажуть, що це не виходить. Але ні, ми маємо зупинити цю війну. І я зупиню її. І ніколи б Путін це не зробив при мені. І, до речі, її не було чотири роки. Її не було. Ми зупинимо її.

Але ми боремося за народ нашої країни, ми збираємося зупинити цю війну, ми збираємося зупинити інші війни, які зараз йдуть.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#43
Суперцікаве інтерв"ю - рекомендую!



  • Багатство чи влада – яким мотивом керується Путін?
  • Коли стався перелом щодо Путіна до Заходу?
  • Де закінчуються межі "історичної Росії"?
  • І Трамп, і Байден припиняли передачу військової допомоги Україні. Що спільного? В чому різниця?
  • Байден заявив, що у нього більше немає грошей на військову допомогу США Україні, однак у нього все ще залишаються недоторкані 4,2 мільярда доларів, затверджені Конгресом.
  • Білий дім визнав, що гроші для України є, але він їх все одно не дасть.
  • Ленд-ліз не відбувся. Чому для торпедування ленд-лізу влада України використовувала володінські маніпуляції?
  • Путінська людина у Вашингтоні.
  • Ким більше є Президент США – представник політичної партії чи індивідуальної особи?
  • Які країни важливіші для дотримання режиму санкцій – Грузія чи Китай?
  • Офіс генерального інспектора США направив до Києва делегацію інспекторів для встановлення порушень у розподілі американської допомоги. Які розміри порушень?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


Wednesday

Розбір польотів з А. Іларіоновим. А ви далі поїдайте солодку жуйку від зелених та брехливих демівстьких ботів з їх "нам лендліз невигідний".

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Лютий 27, 2024, 17:02Розбір польотів з А. Іларіоновим. А ви далі поїдайте солодку жуйку від зелених та брехливих демівстьких ботів з їх "нам лендліз невигідний".


Сьогодні нарешті послухала цей ефір.

Я просто в шоці  :smilie9:. Особливо вражають цифри, скільки заробила на війні Росія і скільки КОЛЕКТИВНИЙ захід дав допомоги Україні :smilie2:.

Також шокувала інформація, що адміністрація Байдена прийняла рішення зупинити допомогу Україні ще в травні 2023 року - тобто до контрнаступу :smilie9:.

Я ДУЖЕ рекомендую послухати всім - вам знесе дах від почутого :smilie9:.

Єдине, де я не погоджуюсь, це по Газі, але з питань України цей ефір - ну просто MUST HAVE для патріотів!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нове відео від А. Іларіонова. Зараз буду дивитись і всім рекомендую.

Це практично єдинй аналітик, який подає реальну картину ситуації - хоч і гірку. Але неможливо рухатись вперед, не розуміючи реального стану справ. Сподіваюсь, ті, кому треба, це усвідомлюють.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#49
Хороший аналіз пакету допомоги Україні, що обговорюється, підготовлений А. Іларіоновим і наведений тут.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#50
«При продовженні Заходом нинішньої політики його поразка неминуча»
Хто саботував ленд-ліз України?
Інтерв'ю Андрія Іларіонова Тааві Мінніку, Delfi. Переклад українською внизу.

"Західний світ на даний час не має адекватного розуміння того, що відбувається в Україні, Росії, на фронтах російсько-української війни", - зазначив Андрій Іларіонов в інтерв'ю Delfi.

9 травня 2022 року президент США Джо Байден підписав закон про ленд-ліз для України. Закон під назвою «Закон про ленд-ліз на захист демократії України» 2022 року було внесено до Конгресу США ще до початку широкомасштабного вторгнення Росії до України у січні 2022 року. 30 квітня Палата представників США схвалила його переважною більшістю (417 голосів за, 10 голосів проти), раніше законопроект був підтриманий усіма членами Сенату. Коли закон був прийнятий, очікувалося, що він працюватиме аналогічно до ленд-лізу часів Другої світової війни, коли США постачали своїх союзників, у тому числі Радянський Союз, зброєю, технікою, продовольством, не вимагаючи негайної оплати і без істотних затримок у поставках.

Щодо України все склалося інакше, і коли 30 вересня 2023 року минув термін дії закону про ленд-ліз, Україна в рамках цієї угоди не отримала від США нічого. Андрій Іларіонов, старший науковий співробітник Центру безпекової політики у Вашингтоні, розповів в інтерв'ю Delfi, чому була втрачена історична можливість підтримати Україну, і хто стоїть за зривом ленд-лізу – Білий дім чи команда Зеленського.

Коли у травні 2022 року президент США Джо Байден підписав Закон про ленд-ліз для України, це викликало велике захоплення, але сьогодні ясно, що Україні це нічого не дало. Чому так сталося? Хто у цьому винен?

Ініціатором ленд-лізу для України був сенатор-республіканець Джон Корнін. У 2022 році його проект отримав підтримку обох партій у Конгресі – і республіканців та демократів. Проте адміністрація Байдена від початку взяла курс на саботаж ленд-лізу. Багато людей в Україні, США та інших країнах сподівалися, що ленд-ліз може бути активований, а українська діаспора в США навіть організувала серію пікетів перед Білим домом з метою запуску постачання допомоги.
Але адміністрація Байдена стояла на своєму: до ленд-лізу не вдаватися. На жаль, у спробах компрометації ленд-лізу та його прихильників активну участь взяла також і українська влада на чолі з послом України в США Оксаною Маркаровою та колишнім радником ВП України Олексієм Арестовичем.
Отже здійснення ленд-лізу було зірвано, а у вересні минулого року сам закон про ленд-ліз втратив силу. Українська діаспора у США виступала за продовження дії закону на наступний, 2024 рік. Палата представників, у якій республіканці мають більшість, підтримала цю пропозицію.
Проте Сенат, у якому більшість становлять демократи, його відхилив. Оскільки продовження ленд-лізу торпедували, то очевидно, що це не могло статися без вказівки з боку адміністрації Байдена. Головну провину за провал ленд-лізу та за відмову у його продовженні несе Білий дім.

Водночас українські політики говорили, що Україна мала заплатити за зброю, поставлену за ленд-лізом. Чи готові ви виключити версію про те, що ленд-ліз провалило ближнє оточення Зеленського?

Аргумент про необхідність оплати поставок ленд-лізом наводився регулярно, але він невірний. Знайомство із законом про ленд-ліз та супроводжуючі його документи показує, що виплати за ленд-лізом не передбачалися протягом 50 років після його запуску, тобто до 2071 року, після чого оплата здійснювалася б тільки за ту техніку, що залишилася б не знищеною та не пошкодженої у війні. Здається очевидним, що якщо будь-яке озброєння і залишиться на той час, його вартість після 2071 року буде незначною.

Чому ви вважаєте, що Байден не хоче допомагати Україні? Лише кілька тижнів тому світові ЗМІ вітали те, як він назвав Путіна «сучиним сином». Якщо він використовує таку риторику, то було б логічно, якби за нею були реальні дії.

Те, на що ви звернули увагу, — це лише політичний театр. Байден не вперше називає Путіна різкими словами, цього разу він назвав Путіна «сучиним сином», до цього він називав його «хуліганом», раніше погодився з журналістом на його запитання, чи є Путін вбивцею. Для Байдена така поведінка дуже характерна, її називають «loose cannon» (так називають людину, яка погано контролює свою мову. – ред.). Такими різкими висловлюваннями Байден маскує свою бездіяльність, або ж дії прямо протилежного характеру.

У цьому сенсі показовим є його зіставлення з Дональдом Трампом. Трамп має непростий характер і не кращу репутацію. Проте на адресу зарубіжних лідерів, у т.ч. і диктаторів він ніколи не робив недипломатичних висловлювань. Трамп використовує або нейтральні або навіть позитивні лексичні засоби. Він ніколи не висловлювався грубим чином на адресу Путіна. Противники Трампа намагаються уявити такий підхід Трампа у вигляді нібито його «захоплення» Путіним.

Однак фактичні справи Трампа говорять про інше. У сирійському Дейр-ес-Зорі у 2018 р. було ліквідовано підрозділ ПВК Вагнер, за час президентства Трампа кількість українських військових, які загинули на лінії зіткнення на Донбасі, скоротилася у 16 разів. Саме Трамп вперше зняв збройове ембарго проти України, накладене Бараком Обамою, санкціонував постачання їй зброї, адміністрація Трампа ухвалила Кримську декларацію (аналог декларації Уоллеса 1940 р. щодо країн Балтії), в якій було заявлено, що США ніколи не визнають анексію Криму. Нічого подібного не було зроблено ні за Обами, ні за Байдена.

Існують два різняться стилю політичної поведінки. Відомий вислів Теодора Рузвельта, президента США на початку ХХ століття: «Говори м'яко, але в руках тримай велику палицю». Цієї лінії дотримувалися такі президенти США, як Трумен, Рейган, Трамп. Інший стиль – це виголошення гучних та порожніх заяв, за якими не йдуть дії, що відповідають таким заявам. Якщо ж вони йдуть, але протилежного характеру. Фірмовий стиль Байдена — це виголошення гучних пафосних промов, за якими йдуть здача американських позицій та зрада союзників США.

Коли наприкінці 2023 року минув термін дії закону про ленд-ліз, українські ЗМІ почали писати, що це можна продовжити. Чи бачите ви можливість продовження ленд-лізу зараз?

Наразі таких шансів немає. Причина не в Конгресі – Сенаті чи Палаті представників, не в республіканцях чи демократах. Більшість із них підтримує Україну, як і більшість громадян США. Причина – в адміністрації Байдена.

Слід зазначити реакцію на наближення терміну завершення дії ленд-лізу деяких українських діячів. Посол України в США Маркарова, яка раніше саботувала ленд-ліз, раптово почала говорити, що його слід продовжити. Однак саме після того, як до цієї «кампанії продовження» підключилася Маркарова, Сенат вимагав відміни продовження закону.

Два тижні тому минуло два роки від початку війни в Україні. Який у вас прогноз цього року?

Якщо нинішня політика Заходу щодо України та війни продовжиться, то її поразка неминуча. Причому не лише в Україні. Поки керівництво західних країн не усвідомлює суті та масштабів того, що відбувається, ризик його поразки дуже високий.

Одним із рідкісних винятків у нинішньому Західному світі є Естонія, багато представників якої мають набагато адекватніше уявлення про те, що відбувається в Росії та в Україні. В Естонії також краще розуміють, що у цій ситуації треба робити. У таких людей мало. Америка і весь західний світ потребують набуття такого ж розуміння, яке є в Естонії.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаЯкщо нинішня політика Заходу щодо України та війни продовжиться, то її поразка неминуча. Причому не лише в Україні. Поки керівництво західних країн не усвідомлює суті та масштабів того, що відбувається, ризик його поразки дуже високий.
Ось тут я повністю згідний.

Захід не усвідомлює, що відбувається.

Не усвідомлював, коли почалась війна в Грузії.

Не усвідомлював, коли забрали Крим і почалась війна на Донбасі.

Не усвідомлює і зараз.

Цікаво, коли почне це все усвідомлювати?
Коли російські війська будуть стояти під Краковом, Будапештом і Братіславою?

Що тоді будуть співати Орбан, Фіцо, та їм подібні?

Тоді також будуть вимагати підняти білий прапор, іти на переговори і капітулювати?

Цього не розуміють не тільки політики, але й прості люди.

Взяти хоча б польських фермерів.
Я все розумію, але блокувати кордон, коли в Україну іде і гуманітарна, і військова допомога, не пропускати нікого, це вже занадто. В той час, як з Білорусі спокійно заїжджають ТІРи з російською агропродукцією.

Польський фермер не буде тоді обробляти землю, а буде лежати в цій землі з автоматом.

Вони цього не розуміють.

Для них війни немає.

Смерті, вбивства, це десь там, далеко.

Війна, це десь там, далеко. Нас це не цікавить.

Ось така свідомість зараз в більшості західних людей та політиків.

Wednesday

#52
Цитата: білий хорват від Березень 12, 2024, 08:12Ось тут я повністю згідний.

Захід не усвідомлює, що відбувається.

Не усвідомлював, коли почалась війна в Грузії.

Не усвідомлював, коли забрали Крим і почалась війна на Донбасі.

Не усвідомлює і зараз.

Цікаво, коли почне це все усвідомлювати?

Поляки якраз все дуже добре усвідомлювали, коли у них був нормальний уряд. Ось тут описано в деталях.

ЦитатаКоли російські війська будуть стояти під Краковом, Будапештом і Братіславою?

Що тоді будуть співати Орбан, Фіцо, та їм подібні?

Тоді також будуть вимагати підняти білий прапор, іти на переговори і капітулювати?

Ти виходиш із позиції, що вони бачать Росію ворогом. Це помилкова позиція. В цьому плані за останні роки лише Трамп був антагоністом до Росії, всі, починаючи з Обами, з нею дружили і бажали бути партнерами. Україна для них нерелевантна. Це називається ріалполітік.

ЦитатаЦього не розуміють не тільки політики, але й прості люди.

Політики цих країн працюють на своїх людей, а не на Україну. А простим людям треба заробляти собі на хліб, щоб вижити і годувати свої родини, а не на Україну. Це нормально і ти сам це робиш щодня, ти Україні нічого не винний.
ЦитатаЯ все розумію, але блокувати кордон, коли в Україну іде і гуманітарна, і військова допомога, не пропускати нікого, це вже занадто.

Офіційну військову допомогу пропускають, а щодо гуманітарки, то мало що там везуть під прикриттям. Ето - другоє. І наскільки мені відомо, її теж пропускають.

ЦитатаВ той час, як з Білорусі спокійно заїжджають ТІРи з російською агропродукцією.

А що, мільйони білорусів сіли полякам на шию і живуть вже третій рік за їх рахунок? Білоруси полякам нічого не винні, а українці - винні.

Але хитровиробленим українцям винні не тільки поляки, а весь світ винен. Більш entitled, хуцпатоЇ, егоцентричної нації я не знаю. Принаймі створюється таке враження, коли почитаєш укромасмедіа типу Єрмачки.

А головне - невдячної. Щодо тих же поляків, чи того ж президента Трампа, чи навіть по відношенню до конкретних людей. Я сама це відчула на своїй шкурі.

Це одне і те ж явище - коли димихизи виправдовує свій булінг тим, що вона "під бомбами", і коли українці верещать про поганих польських фермерів, чудово усвідомлюючи, що йдеться про незаконні маніпуляції українських агрохолдингів. Прикриваються війною для виправдання власних непотребностей :smilie9:.

Але вимагають, щоб всі танцювали кругом них і робили "ку"!

Президенти США чи Угорщини повинні працювати не на американців чи угорців, а на них, українців.

Платники податків інших країн повинні просто мовчки викладати бабло і не задавати неприємних питань про корупцію. А їх "вдячні" українці будуть обзивати "тупиииими", бо вони мають нахабство голосувати за кого хочуть! І закликати вбити їх політиків :smilie9:.

Практично увесь світ повинен працювати на них, українців, хоча вони за 30 років свого незалежного існування нічого не зробили для власного порятунку, хоча їх неодноразово попереджали.

А зараз роблять все можливе, щоб навіть колишні друзі перестали допомагати, бо кому приємно отримувати лайно в якості "подяки"??

ЦитатаПольський фермер не буде тоді обробляти землю, а буде лежати в цій землі з автоматом.

Та то все патетика :facepalm:. Цим не переймаються мільйони українців (он отримали російські паспорти і по єрмачках ллють п"яні крокодилові сльози про любов до України, ЛОЛ!), а ти про поляків. І вони в НАТО з усіма витікаючими.

ЦитатаДля них війни немає.

Смерті, вбивства, це десь там, далеко.

Війна, це десь там, далеко. Нас це не цікавить.

Так само як для українців нема масового геноциду в Газі, перевороту в Гаїті, голодухи в Африці, вбивств нелегальними мігрантами молодих дівчаток в США, і це "навскідку".

І що?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаТак само як для українців нема масового геноциду в Газі, перевороту в Гаїті, голодухи в Африці, вбивств нелегальними мігрантами молодих дівчаток в США, і це "навскідку".

І що?
Бачу ти так само не розумієш того всесвітнього Піздєца, який наближається.

Це не якась там голодуха в Африці.
Це не якийсь там переворот на Гаїті.

Це Глобальний всесвітній Піздєц, який розпочала Росія в союзі і за підтримки Китаю.

В цьому випадку сховати голову в пісок і вдавати, що нічого такого не відбувається, не вдасться нікому.

І вас також, там в Канаді, це тим чи іншим способом торкнеться.

Згадаєш моє слово.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 13, 2024, 07:08Бачу ти так само не розумієш того всесвітнього Піздєца, який наближається.

Це не якась там голодуха в Африці.
Це не якийсь там переворот на Гаїті.

Це Глобальний всесвітній Піздєц, який розпочала Росія в союзі і за підтримки Китаю.

В цьому випадку сховати голову в пісок і вдавати, що нічого такого не відбувається, не вдасться нікому.

І вас також, там в Канаді, це тим чи іншим способом торкнеться.

Згадаєш моє слово.

Ну, в Біблії написано про кінець світу і я завжди дитиною думала, а що, якщо це наше покоління буде його свідком  :smilie10:.

Але це ще не відразу буде. За Біблією, спочатку мають число звіра запечатати в лоба (мікрочіп) і кешем не можна буде користуватися (зебіли хтіли це провернути, хехе).

Так що декілька років ще є в запасі, ЛОЛ!

Ми в Альберті, найвільнішій юрисдикції планети. Відстріляємся від глобалістів - у нас буде своя поліція і свої порядки :smiley24:.

А з приходом Трампа, сподіваюсь, кацапів поставлять в стійло, як при його першій каденції. Хоча чи доживе до цього Україна з чинним прєзіком, питання іншого характеру.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#55
Вашингтонський політико-військовий землетрус 12 березня 2024 р. Стаття А. Ілларіонова. Переклад внизу.

Вчора в Вашингтоні, округ Колумбія, США, стався невеликий політико-військовий землетрус. Проте сила його виявилася достатньою, щоб, схоже, поховати конструкцію стратегії адміністрації Байдена щодо військової допомоги Україні, яка так ретельно вибудовувалась її співробітниками протягом кількох останніх місяців.

Учора Білий дім заявив про виділення нового, 55-го, пакету військової допомоги Україні каналом PDA на суму 300 млн.дол. Слід зазначити, що це перший перший пакет поставок цим каналом за два з половиною місяці - з 27 грудня 2023 р. і найбільший - починаючи з 21 вересня 2023 р. В останні три місяці 2023 р. розміри пакетів PDA не перевищували 250 млн.дол.: 200, 150, 125, 100, 175, 200, 250 млн.дол. відповідно. На додаток до пакету PDA, вчора Байден вперше також підписав дозвіл на видачу Україні військового кредиту на 126 млн.дол.

Що сталося?

Як відомо, протягом кількох останніх місяців високопосадовці адміністрації в режимі нон-стоп наполягали на тому, що Білий дім більше не залишив коштів і повноважень на нову військову допомогу Україні, що склади армії США катастрофічно спустошені, що безпека країни та готовність американських збройних сил опинилися під загрозою, що всі проблеми може вирішити лише направлений до Палати представників Конгресу білль, реалістична оцінка військової допомоги для доставки в Україну в якому не перевищує 5 млрд. дол. Сам Байден використав і своє звернення з приводу другої річниці широкомасштабної путінської агресії 23 лютого та свій виступ у Конгресі 7 березня для пред'явлення жорстких вимог обраним представникам американського народу: «Конгрес має проголосувати білль», «Дайте мені білль».

На всі пропозиції з боку конгресменів, експертів, журналістів, громадськості на адресу адміністрації використовувати для термінової допомоги Україні інші інструменти, такі як:

- передати каналом PDA зброю в межах 4.2 млрд.дол., виділених Конгресом, але заблокованих Білим домом;

- направити на закупівлі озброєння 7.9 млрд.дол. каналом USAI;

- включити дію каналу EDA (передача надлишків зброї, яка не використовується в збройних силах США та відправляється на утилізацію);

- надати військові кредити;

- продовжити дію ленд-лізу;

- розпочати продаж зброї та військової техніки;

відповідь адміністрації була однією: НІ! НЕ МОЖНА!

Відтворювати ще раз аргументацію, чому «не можна», – через її очевидну безглуздість – зараз уже безглуздо. 12 березня вся ця конструкція, що ретельно створювалася Білим домом і підтримувалась день і ніч пропагандистськими ресурсами, впала. Причому впала настільки блискуче, що втомлені постійною брехнею високопосадовців адміністрації журналісти ласкаво поцікавилися у прес-секретаря Пентагону генерала Райдера: «Чи не здається вам, що в цьому питанні ви втрачаєте довіру?».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Крах піраміди брехні супроводжувався серією дивовижних «викидів» і «поштовхів».

Ще буквально напередодні вчорашньої катастрофи, 11 березня, «Політико» опублікувало чергове вкидання з байденівської адміністрації, відповідно до якого «фінансова діра» для поповнення військових запасів армії США нібито досягла 10 млрд. дол. (насправді, постачання військової допомоги Україні виявилося не більше обсягів поповнення запасів, а менше, причому на 6.2 млрд. дол.).

Вранці 12 березня ряд солідних ЗМІ - "Рейтер", "Форбс", "Файненшл Таймс", "Політика" - опублікували, здавалося, звичайні витоки від співробітників Пентагону (одного, двох, чотирьох - залежно від видання), відповідно до яких новий пакет допомоги мав становити 400 млн.дол. і включати АТАКАМСи. Протягом кількох годин здивовані читачі могли стежити за послідовним коригуванням повідомлень, у ході якої сума пакету металася як показання кардіограми у передінфарктного хворого – 400 млн., 350 млн., 200 млн., доки, нарешті, не застигла на позначці 300 млн.дол. ., а з самого пакета допомоги не зникла згадка АТАКАМСів.

У ранкових повідомленнях інформаційних агентств не було жодної згадки джерела коштів для допомоги. Потім виникло джерело грошей, представлене у досить екзотичному вигляді як «фонди армії США»; як кредити, "отримані Пентагоном за недавні придбання"; як повернення виплати Пентагону за одним із кредитів. Після цього в повідомленнях агентств з'явилася згадка про канал PDA. І, нарешті, на закритому брифінгу в Пентагоні була оприлюднена версія про нібито заощадження, отримані в результаті економії на закупівлях, що вироблялися Пентагоном. Мовляв, купуючи 120 тис. 25мм снарядів, їх планувалося купувати по 130 дол. за штуку, а врешті-решт вдалося придбати за 93 дол.Хоча сама подібна історія в принципі могла мати місце, вона не дає задовільних пояснень постачанням військової допомоги саме цим каналом. Більше того, вона посилює і так непривабливу картину.

По-перше, у ході згаданої угоди можна було заощадити приблизно 4.5 млн.дол., але ніяк не 300.

По-друге, останню партію 25мм снарядів було відправлено в Україну ще у квітні 2023 р. Отже, такі закупівлі (якщо вони й здійснювалися) відбувалися до цієї дати, і тому, якщо якась економія і могла бути отримана, то жодної раптово виявленої новиною вона в принципі стати не могла, про неї стало б відомо не останні кілька днів, а як мінімум рік тому.

Нарешті, найголовніша причина полягає в тому, що постачання військової допомоги по PDA здійснюється не шляхом закупівель озброєння, а шляхом відвантаження з військових складів матеріалів, що оцінюються за балансовою вартістю.

Таким чином, процедура переоцінки військової допомоги з PDA на 6.2 млрд.дол., про яку заступник прес-секретаря Пентагону С.Сінгх оголошувала в червні минулого року, виглядає хоча й незвичайною, але все ж таки можливою. А от отримання коштів в результаті економії на закупівлях для постачання PDA бути просто не могло.

Список безглуздостей, запропонованих офіційними особами для пояснення «раптово виявлених 300 млн. дол.» можна продовжувати, але й сказаного достатньо.

Можливо, лише непересічною нервовою напругою, викликаною необхідністю настільки незграбно пропонувати такі недостовірні пояснення, можна пояснити раптову нездатність генерала Райдера відповісти на тричі повторене нескладне питання журналістки Карли Бабб: «Чи не можна в рамках наявних у Пентагону ресурсів на 4.2 млрд.дол. поставити в Україну зброю та боєприпаси, які не використовуються нині у збройних силах США, запаси яких не передбачаються до заміщення та поповнення?».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#57
Що ж сталося?

Судячи з потоку несупадаючої та суперечливої інформації, що судомно виплескувалась протягом учорашнього дня, остаточне рішення про надання допомоги було ухвалено в останній момент.

Судячи з послідовності брифінгів у Пентагоні і Білому домі, за величинами пакету, що постійно змінювалися, і його наповнення, боротьба йшла до самого останнього моменту.

Оскільки виток інформації про 400-мільйонний пакет з АТАКАМСами йшов із посиланнями на співробітників міноборони, можна припустити, що саме Пентагон виступав за більший пакет допомоги з включенням до нього далекобійних ракет. Остаточна версія скромнішого пакету без ракет, швидше за все, є результатом остаточного рішення Саллівана.

Сам же факт раптового виділення пакету допомоги Україні – порушуючи стратегію байденівської адміністрації, що проводилася до цього, свідчить про якісь важливі події, що змусили Білий дім піти на досить принизливу для себе відмову від політики цинічного шантажу, що проводилася ним протягом двох з половиною місяців. та Конгресу США.

Можливо, якоюсь мірою повторилися події лютого-квітня 2022 року, коли замість краху української державності, що очікувався у Вашингтоні та Москві, Україна вистояла, а лідером коаліції її прихильників стала Великобританія на чолі з Борисом Джонсоном. Тоді після двомісячної гранично стриманої позиції адміністрація Байдена енергійно відтіснила британців, підмінивши Лондонську конференцію донорів на Рамштайн, супроводивши свої дії щоденною мантрою прес-секретаря Білого дому про те, що «лідером вільного світу є не будь-хто, а саме Байден».

Через два роки історія в основних рисах, схоже, повторюється знову. Двох-з-половиною-місячна блокада України з одночасним тиском російських військ на фронті не дали бажаних результатів. В умовах болючої поразки на фронті, найважчого снарядного голоду, масованої єзуїтської пропаганди Україна змогла вистояти, стабілізувати лінію фронту і навіть перейти в тактичні, але дуже болючі для противника контрнаступи. При цьому навіть у такій тяжкій ситуації Україну не змогли змусити піти на переговори з агресором, на що в умовах катастрофічної ситуації з боєприпасами, мабуть, робилася ставка як у Вашингтоні, так і в Москві.

Слід зазначити, що вперше за два роки війни, через півтора місяці з початку блокади адміністрацією Байдена постачань військової допомоги Україні, Путін прямо заявив про переговори про припинення військової допомоги Україні, які проводяться з Білим домом.

«А що вирішувати? Все дуже просто. У нас, повторюю, є контакти по різних відомствах. Я вам скажу, що ми говоримо на цей рахунок, і що ми доводимо до керівництва США: якщо ви дійсно хочете припинити бойові дії, вам потрібно припинити постачання озброєння – все закінчиться протягом кількох тижнів, ось і все, і тоді можна домовлятися про які умовах, перед тим як ви це зробите - припините».

Однак припинення військової допомоги з боку США, яке вимагав Путін і яке (протягом двох з половиною місяців) здійснював Байден, не призвело до бажаної мети. Україна вистояла та не здалася.

Іншим елементом байденівської політики став де-факто параліч у діяльності т.зв. «коаліції Рамштайн», формування та успіх чеської коаліції з придбання та постачання великої партії боєприпасів в Україну. Іншими словами, почала інтенсивно формуватись коаліція європейських партнерів України щодо надання їй військової допомоги фактично без участі США. Ще одним чутливим кроком Європи стало оголошення Євросоюзом про надання великого пакету військової допомоги Україні на 5 млрд. дол. Неважко побачити в військовій діяльності Європи, що різко активізується, її реакцію на натяк Трампа, що пролунав з далекої Південної Кароліни,  на те, якою може бути політика його адміністрації у разі його обрання президентом США.

Внаслідок усіх цих подій перед адміністрацією Байдена замаячив ризик опинитися, як мінімум, в інформаційних аутсайдерах тоді, коли примхлива військова фортуна, можливо, здійснила свій черговий поворот, а передвиборна кампанія в США вийшла на новий рівень.

Можливо, відповіддю саме на ці події і став учорашній політико-військовий землетрус, який призвів до адміністрації Байдена до відмови (можливо, тимчасової) від своєї ізоляційної політики, раптового проголошення скромного пакету військової допомоги Україні та рішення про надання їй невеликого військового кредиту.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#58
Новий ефір від пана Іларіонова, починаю сама дивитися! :hot: І всім рекомендую :smiley24:.




Апдейт. Тільки що закінчила дивитись. Інтерв"ю дужє довге - майже 3 години.

Але, без сумніву, це одне із найважливіших інтерв"ю, які я чула за останній час  :smilie10:.

На початку - про Росію і вибори, можете це пропустити. А далі - дуже-дуже рекомендую, офігієте.

— три розділи у питанні про результати "виборів" Путіна
- що ж робити?
- чого не було раніше
- У чому "тріумф" "рожевих єдинорігів"
- найближчі дії Путіна після "виборів"
— Путін почав нервувати: дві яскраві ілюстрації
— що означає публічна підтримка Байдена Путіним
- Заява Остіна про позицію США
- найважливіший білль, який ніхто не читав
— скільки коштів є зараз у Байдена для України
- як Пентагон поповнив свої склади за час війни в Україні
- Чого "багато" Трамп збирається дати Україні?
- які у Трампа можуть бути аргументи для закінчення війни за 24 години
— інструмент, який дозволить надати Україні все необхідне
— чергова качка, яку згодували громадськості
— ми бачимо бюрократичну лихоманку, що проривається назовні
— кричуще порушення угоди між Бернсом та Путіним.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Офігеннний ефір з паном Іларіоновим по ряду питань!

В ньому повідомляється нова цікава інформація - що Україні по закону про лендліз не довелось би платити за вціліле обладнання аж 50 років. Що Трамп зробив загрозу вдарити по Москві, якщо пуйло вирішить піти в Україну з війною. Що доктрина адміністрації Байдена - не зробити нічого, що б загрожувало владі Путіна.

Ефір дуже довгий - 4 з половиною години - але я переконана, це будуть дуже інформативні години у вашому житті!


Виділяю ті частини, які я особисто знайшла найбільш цікавими:

00:00 – Початок
00:37 – Вступне слово
07:01 – Версії теракту у Крокус Сіті Холлі
10:09 - П'ята версія - «Гляйвіц», що провалився
26:24 – Військові потенціали сторін у російсько-українській війні
41:28 – Три можливі кандидати на президентських виборах у США
46:40 – Глобальна війна проти Заходу
53:01 – Стамбульська угода
57:38 – Попередження США про теракти – що це було?
1:04:15 – Коректний підхід до вимірювання військових потенціалів
1:05:44 – Особиста ідеологія Байдена
1:11:31 – Чи є у США стенограма розмови Бернса з Путіним?
1:19:59 – Битва культурних цінностей
1:29:05 – Два головні вектори еволюції людського суспільства
1:36:32 – Двопартійна підтримка України у Конгресі США
1:41:41 - Міф про військову допомогу в 61 млрд.дол.
1:48:03 – Тримісячне блокування Байденом військової допомоги Україні.
1:54:27 - Бліцкриг vs. Війна на виснаження
2:08:07 – Осел, завантажений золотом, як інструмент гібридної війни
2:15:55 – Ідея рівності у ранньому християнстві.
2:19:22 – Народження Західної цивілізації за пізнішої версії християнства
2:22:54 – Перші можливі виплати згідно із Законом про ленд-ліз України – не раніше 2071 року
2:32:16 – Коректний вимір військових потенціалів
2:42:01 – Яку частину військового потенціалу треба враховувати?
2:47:46 - Демократія vs. Авторитаризм під час війни та у мирний час
2:52:08 – Чи Трамп здасть Україну?
3:01:03 – Обамівська катастрофа для НАТО
3:06:01 – Чи боїться Путін Трампа?
3:12:57 – Стратегія Байдена щодо Путіна, України, російсько-української війни
3:15:26 – Комуністичне захоплення системи вищої освіти на Заході
3:21:52 – Римську імперію перемогли не варвари, а ідеологія примітивної рівності
3:26:52 – Трійка, яка формує політику США щодо України
3:31:06 – Стратегія Білого дому у війні: Путін не повинен програти
3:37:38 Чи можливий імпічмент Байдену?
3:39:25 – Два підходи до військової допомоги Україні: затримка Трампом vs. блокада Байдена; 250 млн. vs. 10.3 млрд.; 2 тижні vs. 3 місяці; мирний час vs. велика війна; імпічмент Трампу vs. підтримка Байдену
3:42:41 – Чи можливі зловживання під час виборів у США?
3:44:03 – Майбутнє Республіканської партії
3:45:46 – Три чинники перемоги України
3:38:06 – Чи можна вірити Макрону?
3:48:37 – Суть Заходу: генетика чи культура?
3:55:22 – Історична традиція ізоляціонізму в США
3:58:33 – Відмова Обами та Байдена від двопартійної доктрини захисту свободи у світі

4:01:50 – Довгострокова стратегія Байдена щодо Росії
4:06:28 – Чи були порушення під час виборів 2020 року?
4:10:13 – У чому головне завдання Байдена?
4:13:01 – Україні треба вистояти щонайменше 7-8 місяців

4:16:03 – ЕРУ та ресентимент
4:22:35 – Свідомість Путіна – здійснення «місії, врученої йому згори»
4:25:40 – Завершення розмови

Дуже рекомендую!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.